DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - Dacia Duster 1,6 16V + LPG prosba o opinie

Tomek.op - 2012-10-30, 18:50
Temat postu: Dacia Duster 1,6 16V + LPG prosba o opinie
Witam , tak jak w temacie bardzo proszę o konkretne opinie na temat tego modelu Dustera, ponieważ odbieram taki samochód na początku listopada i chciałbym wiedzieć jak wam sie sprawuje ten model. pozdrawiam
TD Pedro - 2012-10-30, 18:54

witaj w Klubie... :-)
Tomek.op napisał/a:
bardzo proszę o konkretne opinie na temat tego modelu Dustera

- a tak konkretnie to co Cię inetesuje?
- dużo konkretnych :-P informacji na ten temat znajdziesz na Forum, wystarczy trochę poszukać :lol: ...

Tomek.op - 2012-10-30, 19:03

Wiesz jest to 1 model tej Marki u mnie i widze skrajne opinie, od najgorszych do najlepszych i tak naprawdę nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując. Najbardziej chodzi o awaryjność, na co uważać itp?
TD Pedro - 2012-10-30, 19:42

Tomek.op napisał/a:
widze skrajne opinie, od najgorszych do najlepszych

- opinia jest kształtowana przeważnie w oparciu o subiektywne odczucia (wykluczam częste awarie), jeżeli odbierasz samochód nowy z instalacją fabryczną lub dealerską to przynajmniej przez czas gwarancji (min. 3 lata) nie masz powodów do niepokoju.. większość (i to chyba zdecydowana) opinii posiadaczy Dustera z instalacją LPG jest pozytywna, ja chociaż instalację montowałem poza serwisem (fabrycznej wówczas jeszcze nie oferowano i do chwili obecnej dla wersji 4x4 nie oferują) to jestem zadowolony, przejechałem "na gazie" ponad 20kkm, koszt montażu już się zwrócił, w międzyczasie dwa obowiązkowe przeglądy (ostatni po 15 kkm) i... nic, wszystko ok. oby tak dalej, samochód wg mnie trzyma parametry trakcyjne takie jak przy jeździe na benzynie, zasięg w razie potrzeby duuużo większy (na dwóch zbiornikach benzyna, wiadomo 50 l i LPG 62 l) ponad 1300 km co jest istotne szczególnie przy wojażach zagranicznych,
- ja mam takie doświadczenia :-)

Tomek.op - 2012-10-30, 19:51

Dziękuję za opinie, dokładnie mam mieć Dustera z fabryczną LPG i czekam juz od sierpnia na niego :-/
Tomek.op - 2012-10-30, 19:51

Jak sprawuje sie klimatyzacja i ogrzewanie??
TD Pedro - 2012-10-30, 20:22

Tomek.op napisał/a:
Napisz jesli mozesz jeszcze jak sprawuje sie klimatyzacja i ogrzewanie??

w pięciostopniowej skali wg. mnie mocne 4 dla klimy i 4,5 dla ogrzewania :-) ...

Tomek.op - 2012-10-30, 20:33

Cytat:
w pięciostopniowej skali wg. mnie mocne 4 dla klimy i 4,5 dla ogrzewania ...
_________________


to już jestem spokojniejszy i mam nadzieje że nie bede żałował wydanych pieniedzy ( napewno nie są duze w porównaniu z konkurentami ) ;-)

TD Pedro - 2012-10-30, 20:38

:-)
48piotr - 2012-10-30, 22:02

Najpierw :shock: a potem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak tanieo?Tak fajnie!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group