DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Gadżety klubowe - Propozycja sklepu klubowego z koszulkami.

Marek1603 - 2012-11-15, 21:47
Temat postu: Propozycja sklepu klubowego z koszulkami.
Witam.

Dostaliśmy propozycję stworzenia sklepu klubowego z koszulkami. Pytanie - ankieta do szanownych koleżanek i kolegów co wy na to?

Osobiście uważam pomysł za fajny bo nie trzeba zbierać odpowiedniej liczby osób tylko kto ma ochotę zamawia. Jest tylko jedno ale - cena.

Oczywiście jeżeli zdecydujecie inaczej to jak zwykle będę się tym zajmował.
Na pewno okolicznościowe (zlotowe) będę robił.


"Chciałem wam zaproponować utworzenie sklepu z koszulkami. Nic za to nie płacicie. W ten sposób współpracuję z chłopakami ze Szczecina. Ich sklep wygląda tak http://corsa_a_team_shop.cupsell.pl/ a także z klubem chevroleta http://fanklub-chevrolet.cupsell.pl/ czyli robię wam sklepik, wrzucamy wzory, jak ktoś zakupi my wykonujemy i wysyłamy w waszym imieniu.

Nic nie ryzykujecie a forumowicze mogą w każdej chwili zakupić dla siebie koszulkę."

maciek - 2012-11-15, 22:09

fajne stringi :mrgreen:

pomysł fajny popieram :) , przydały by sie jakieś fajne teksty, może klasyki z forum jak "TTTM" czy jakieś stwierdzenia :mrgreen: :?:

Dyziek - 2012-11-16, 07:20

a jak z osobowoscia prawno-podatkowa klubu?
bo jak nie zalatwisz tego, to wizyta smutasow z US murowana

Marek1603 - 2012-11-16, 08:31

Myślę, że u nas będzie tylko link do sklepu i tyle. Zakupy będą robione poza forum.

Na razie chcemy wiedzieć jak się klubowicze na to zapatrują. Reszta jest do dogadania.

project2010 - 2012-11-16, 08:55

Dyziek napisał/a:
a jak z osobowoscia prawno-podatkowa klubu?
bo jak nie zalatwisz tego, to wizyta smutasow z US murowana


E tam, a niby dlaczego? To właściciel sklepu prowadzi działalność, nie klub. My mu tylko obiecujemy, że się za wykorzystanie naszych znaków graficznych nie tylko nie obrazimy, ale nawet damy zarobić. Moim zdaniem super pomysł, jestem za.

Martens - 2012-11-16, 17:52

Ponieważ jestem wyznawcą zasady no logo, oferta sklepiku mnie nie interesuje, ale jeśli ma on sprawić przyjemność choćby kilku forumowiczom, to czemu nie.
monopios - 2012-11-16, 18:41

Marek1603, czy będziemy mieli wpływ na wzory i wygląd koszulek/bluz, czy o wszystkim oni będą decydować, a u nas będzie wisiał adres sklepu? I jaka będzie ich oferta tzn. koszulki, bluzy czy jeszcze coś? Bo widziałem jeszcze inne gadżety, oferowane w innych kategoriach tego sklepu.
kapelusznik - 2012-11-16, 20:04

wzory z chevroleta odrzucające, w corsie trochę lepiej

ceny niestety wyższe, niż gdyby samemu robić projekt i zlecać go podwykonawcy koszulkowemu (np na ostatniej akcji w której brałem udział, płaciliśmy 25zł od t-shirta stedmanowskiego - nadruki bardzo duże - na cały przód koszulki)

Marek1603 - 2012-11-16, 21:53

monopios napisał/a:
czy będziemy mieli wpływ na wzory i wygląd koszulek/bluz, czy o wszystkim oni będą decydować.


Wzory ubrań myślę, że nasze klubowe na początek (takie jak zrobiliśmy do tej pory) plus to co oni za oferują ale wszystko jest do dogadania. Sugestie jak najbardziej mile widziane jeżeli ma sklep funkcjonować.

Marek1603 - 2012-11-16, 21:55

kapelusznik napisał/a:
wzory z chevroleta odrzucające, w corsie trochę lepiej

ceny niestety wyższe, niż gdyby samemu robić projekt i zlecać go podwykonawcy koszulkowemu (np na ostatniej akcji w której brałem udział, płaciliśmy 25zł od t-shirta stedmanowskiego - nadruki bardzo duże - na cały przód koszulki)


Ja ostatnio zlotowe na ŚSUD robiłem po 15zł z nadrukiem.

Dyziek - 2012-11-17, 12:44
Temat postu: a, to ok.
project2010 napisał/a:
Dyziek napisał/a:
a jak z osobowoscia prawno-podatkowa klubu?
bo jak nie zalatwisz tego, to wizyta smutasow z US murowana


E tam, a niby dlaczego? To właściciel sklepu prowadzi działalność, nie klub. My mu tylko obiecujemy, że się za wykorzystanie naszych znaków graficznych nie tylko nie obrazimy, ale nawet damy zarobić. Moim zdaniem super pomysł, jestem za.


a, to ok.
moje 'niedoczytanie' :oops:

laisar - 2012-11-17, 16:58

Pomysłu na koszulki zostały wydzielone: http://www.daciaklub.pl/f...p=148511#148511.
matysz - 2012-11-20, 22:22

Tylko żeby w sklepie były też rozmiary duuuuże a nie jak dla Wietnamczyków.
mausi64 - 2012-11-30, 10:43

Marek1603 napisał/a:
monopios napisał/a:
czy będziemy mieli wpływ na wzory i wygląd koszulek/bluz, czy o wszystkim oni będą decydować.


Wzory ubrań myślę, że nasze klubowe na początek (takie jak zrobiliśmy do tej pory) plus to co oni za oferują ale wszystko jest do dogadania. Sugestie jak najbardziej mile widziane jeżeli ma sklep funkcjonować.


ja co prawda kliknęłam na TAK, ale myślałam, że to jest propozycja utworzenia innego sklepiku. Anyway - jeśli ktoś nie chciałby kupować w sklepie, a chciałby nabyć sprawdzony przez innych ( I. edycja cieszyła się sporym powodzeniem ) t-shirt, polar lub polo, ewentualnie coś innego - moja koleżanka służy wykonaniem. Obecnie sama prowadzi firmę, a nasze loga są już w drukarni, hafciarni i innych instytucjach, które wtedy robiły nam koszulki. Pamiętam, że było już kilku czy kilkunastu forumowiczów zainteresowanych II. edycją, Marek1603 zrobił nawet ankietę, ale potem sprawa jakoś ucichła. Ona jest chętna, ja tak naprawdę też ( bo ostatnio nie zamówiłam sobie polarka, nad czym ubolewam ), no, ale dla mnie jednej nie opłaca się całej produkcji uruchamiać... Może na zasadzie zdrowej konkurencji zgłoszę propozycję zamówienia koszulek, polarów, czy innych klubowych gadżetów u niej właśnie :)

to jej strona internetowa, tak informacyjnie: http://www.trend-line.pl/onas/

TD Pedro - 2012-11-30, 16:12

mausi64 napisał/a:
Może na zasadzie zdrowej konkurencji zgłoszę propozycję zamówienia koszulek, polarów, czy innych klubowych gadżetów u niej właśnie :)

bardzo dobry pomysł, konkurencja zawsze "jest zdrowa" zwłaszcza dla klientów :lol:

TD Pedro - 2012-12-03, 18:50

właśnie dostałem na emalię :mrgreen: linka do przedmiotowej ankiety, kol. monopios Twoja aktywność w tym temacie daje efekty :lol: ...
Chomik - 2012-12-04, 20:50

pomysł przedni popieram :-D
monopios - 2013-01-10, 06:56

Marek1603 czy coś zostało już ustalone w tym temacie?
Marek1603 - 2013-01-10, 13:02

Generalnie to sklep powinien działać.

http://daciaklub.cupsell.pl/

monopios - 2013-01-10, 14:00

Marek1603, adres sklepu będzie umieszczony na stronie głównej czy będzie trzeba wertować forum aby to znaleźć ?

I jeszcze jedno pytanie - o co chodzi z tym właścicielem sklepu ?
Bo w nagłówku jest
Kod:
Sklep daciaklub. Właścicielem sklepu jest dacia.

Marek1603 - 2013-01-10, 21:14

Bo to jest nasz klubowy sklep dlatego daciaklub.

My jesteśmy właścicielem ponieważ został nam zrobiony za free jak w cytacie w pierwszym poście i w tym sensie. Nie czerpiemy z tego tytułu żadnych korzyści. Przynajmniej mi o tym nic nie wiadomo.

wamix58 - 2013-01-20, 20:38

Może by tak na koszulki, a też inne części garderoby :lol: , nanosić nie tylko logo DKP, ale też grafikę lub teksty odnoszące się do poszczególnych modeli naszych ulubieńców?
Marek1603 - 2013-01-21, 06:15

Oczywiście że można. Robisz projekt i wysyłasz.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group