DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Galeria naszych samochodów - Czas na moje Sandero :)

husik - 2013-08-31, 10:49
Temat postu: Czas na moje Sandero :)
Pare fotek mojej Daćki :)





v

















mekintosz - 2013-08-31, 13:14

Tylne szyby przyciemniałeś samodzielnie ? Czy teraz sa oryginalnie ?
husik - 2013-08-31, 13:19

sam robiłem :-) tzn nie samodzielnie ale już po zakupie.
Cendra - 2013-09-01, 02:09

Ta deska z Media Nav wygląda jak jakaś roździabiona gęba (ostania fotka) :P
A tak serio, bardzo mi sie podobają te Sandero :) szerokości

GrzechuWart - 2013-09-01, 22:14

Cześć Jeśli to nie tajemnica to napisz ile zapłaciłeś za przyciemnienie szyb. Sam od jakiegoś czasu myślę o tym ale obawiam się pogorszenia widoczności podczas cofania po zmroku (widzisz dużą różnice po przyciemnieniu?). Szyby tylne boczne wyciągali z drzwi na czas naklejania foli, czy naklejali bez zdejmowania?
husik - 2013-09-02, 05:54

napisałem Ci PW :p

ogólnie wielkiego pogorszenia nie ma, ale to jest też kwestia tego jaką wybierzesz sobie folię ja nie mam specjalnie ciemnej bo coś tam widać ale są takie, że z zewnątrz wygląda jak lustro :p przy okazji różnica np w wydajności klimatyzacji jest zauważalna. szyby były wyciągane boczne.

husik - 2013-09-11, 19:41

Dzisiaj mojej Daćce stuknęło 6000 km ;)

Ogólnie rzecz biorąc całkiem sympatyczne auto. Spalanie w granicach 6-6,5 w cyklu mieszanym. Fotele wygodne, nie mam problemów, żeby znaleźć odpowiednie miejsce za kierownicą. Silniczek 1,2 ale daje radę ;)

Z mankamentów można wymienić niewygodne (przynajmniej na początku) sterowanie do szyb, przy rozłączaniu rozmowy przed Media Nav czasem słychać w głośnikach puknięcie, przy wycieraczkach przednich szyb brakuje mi opcji jednego ruchu bez konieczności wchodzenia do pierwszego wariantu ruchu.

poza tym ok :D

GrzechuWart - 2013-09-11, 20:51

Jeden ruch wycieraczek jest możliwy. Wystarczy pociągnąć za manetkę i od razu puścić. Jak pociągniesz i dłużej przytrzymasz to siknie :-) płynem a wycieraczki przetrą szybę 3-4 razy.
husik - 2013-09-22, 19:55

Pierwsza poważniejsza wycieczka zaliczona :)

2066 km po Polsce za mną. Wrażenia pozytywne, spalanie, które wskazał komputer wyniosło 5,2 l ze średnią jazdą 80-90 km/h, na autostardzie czy ekspresówce maks 110-120.

Nawigacja spisała się na medal. Ani raz nie zawiodła a miałem sporo punktów zaplanowanych po drodze.

husik - 2015-05-01, 10:24

Poniżej efekt moich dzisiejszych prac :)

Sandero :)

husik - 2021-11-26, 07:19

Odświeżenie posta :)
Sandero III zamówione. Tym razem w wersji Stepway. Właśnie sprawdziłem po numerze VIN i zjechało z taśmy ;)

Liakim - 2021-11-26, 10:33

husik napisał/a:
Odświeżenie posta :)
Sandero III zamówione. Tym razem w wersji Stepway. Właśnie sprawdziłem po numerze VIN i zjechało z taśmy ;)


Swojego Stepwaya zamawiałem we wrześniu i na tą chwilę data produkcji to 22 grudnia. W którym momencie mogę otrzymać numer VIN od dealera żeby śledzić postępy w apce DACIA?

husik - 2021-11-26, 11:19

Ja zamawiałem końcem października, wtedy dostałem info, że planowana data produkcji to 24 listopada. Wczoraj jeszcze nic nie było ale rano dzisiaj wklepałem VIN i już było. W momencie zamówienia już był przypisany VIN. Zapytaj sprzedawcę powinien Ci podać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group