|
| Ogłoszenie |
| JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT |
Przedstawiamy profil :: Jerry  |
| Avatar |
|
Zielony listek

Podpis
|
| Nowa Dacia Logan, od 19 I 2009 - 72000 km, Raszyn k. Warszawy |
|
| Dołączył: |
2009-01-23, 11:25 |
| Ostatnia wizyta: |
2014-05-21, 14:09 (Minut: 29)
Wizyt: 35 Łączny czas wizyt Godzin: 7,2
|
| Postów: |
8, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
[0% z całości / 0,00 postów dziennie]
Ostatni post 2010-01-12, 18:37 Znajdź wszystkie posty Jerry
|
| Marka: |
Dacia |
| Model: |
Logan Sedan |
| Silnik: |
1.4 MPI |
| Rocznik: |
2008 |
| Wersja: |
Arctica |
| Kolor: |
Szary Platynowy |
| Skąd: |
Raszyn / Warszawa |
| Zawód: |
Informatyk |
| Zainteresowania: |
Sport |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
16 Lut 1965 |
|
| Kontakt z Jerry |
| Adres email: |
|
| Prywatna Wiadomość: |
 |
| Grupy: |
Zielony listek
|
|
| |