|
| Ogłoszenie |
| JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT |
| Autor |
Wiadomość |
Temat: E-duster-plus |
wojtek013
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 358369
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2026-06-17, 20:38 Temat: E-duster-plus |
Hmmm,
U mnie jeszcze fabryka. Auto kupione z placu w 2020.
W Fieście fabryczny wytrzymał bodaj 7 lat. A potem już dwa kupiłem... |
Temat: Na jakich oponach jeździcie |
wojtek013
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10882
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2024-07-19, 11:43 Temat: Na jakich oponach jeździcie |
Deuter - AT wielosezonowe
Fiesta - wielosezonowe. |
Temat: Kalibracja drogomierza po zmianie opon. |
wojtek013
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8356
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2020-05-06, 19:02 Temat: Kalibracja drogomierza po zmianie opon. |
| Wg kalkulatorów różnica prędkości 1,74 do 1,77%. Chyba nie ma co szukać dziury... |
Temat: zwiększona częstotliwość migania kierunkowskazu (lewego) |
wojtek013
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 21790
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2018-01-23, 23:17 Temat: zwiększona częstotliwość migania kierunkowskazu (lewego) |
| Jak wyżej; żarówka. |
Temat: Jakie lpg wybrać do Lodgy? |
wojtek013
Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24211
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2017-04-03, 13:26 Temat: Jakie lpg wybrać do Lodgy? |
To kolega po bandzie teraz pojechał: żaden szanujący się gazownik takiego zestawu nie poleci.
Stag 300... toż to z 10 lat ma, następnie valtec - bez komentarza.
Zerknij na lpgforum, masz w stolicy kilku dobrych instalatorów. To już nie jest stary, dobry silnik Renault, tylko Nissan bez hydrauliki zaworów. Szkłem tyłka.......
Podstawa to gazownik. |
| |
| |