Polityka firmy jest taka, że ma zarabiać. Widziałem filmy ze sprężynką założoną w silniku i sam tak zrobiłem. Na filmie tego nie widać ale żeby sprężynka się nie zsuwała w lewo i nie traciła napięcia to przymocowałem ją w górnej części za pomocą drucika do metalowego uchwytu. Koszt całości 10zł i nie dzwoni. Auto po gwarancji, bez softu. Każdy robi jak uważa, to tylko auto i ma jezdzić.
Polityka firmy jest taka, że ma zarabiać. Widziałem filmy ze sprężynką założoną w silniku i sam tak zrobiłem. Na filmie tego nie widać ale żeby sprężynka się nie zsuwała w lewo i nie traciła napięcia to przymocowałem ją w górnej części za pomocą drucika do metalowego uchwytu. Koszt całości 10zł i nie dzwoni. Auto po gwarancji, bez softu. Każdy robi jak uważa, to tylko auto i ma jezdzić.