DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT
Znalezionych wyników: 2
DACIA Klub Polska
Autor Wiadomość
  Temat: Duster 1.3 buczenie,drżenie podczas przyspieszania
Lukasmnvb19

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 250

PostForum: Dział ogólny o daciach   Wysłany: Wczoraj 14:02   Temat: Duster 1.3 buczenie,drżenie podczas przyspieszania
Rozumiem sugestie, ale to nie tylko buczenie a wręcz mocny głośny dźwięk buczenia wręcz coś jak by się tarło.I teraz ciekawostka temat zaczął.sie już w zimie tzn gdy był mróz to po nocy jak stal na dworze i ruszyłem i przy okazji 2 tys obrotów nawet lekko dodałem gazu to był.strasznie głośny metaliczny dźwięk jak by jakieś zębatki przeskakiwaly bądź tarl.sie metal.o metal.ale z takim chrupaniem strasznie głośnym . Po chwili przestawało tak hałasować ale zaczęło buczeć i tak jest do.dzis tzn od 2 tyg stoi na warsztacie . Mam.podejrzenia że to poloski albo żeby się wyrobiły albo przeguby wewnętrzne ale mechanik twierdzi że nie. Na początku stawiano na skrzynie ale skrzynia po regeneracji i nic lepiej , chyba że coś pominęli bądź źle zrobili....
  Temat: Duster 1.3 buczenie,drżenie podczas przyspieszania
Lukasmnvb19

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 250

PostForum: Dział ogólny o daciach   Wysłany: 2026-06-22, 15:03   Temat: Duster 1.3 buczenie,drżenie podczas przyspieszania
Witam, mam problem z dusterem 1.3 tce 130km, dziwnie coś buczy drży podczas przyspieszania ,najgorzej to słychać w okolicach 2 tys obrotów nieważne na którym biegu. Gdy jest zimny jest dźwięk bardziej metaliczny,gdy się zagrzeje po kilku minutach bo bardziej buczący ale też trochę metaliczny,mam wrażenie że delikatnie drżenie czuć na podłodze.Mechanik jeden potem inny nie wie co jest. W samochodzie wymieniono już poduszkę silnika i skrzyni, jakieś łożysko przy półosi, zrobiono nawet regenerację skrzyni ale efekt nie zniknął . Moze to półosie ale mechanik twierdzi że nie bo sprawdzał. Niedługo wymienia po samochodu i nic,Miał ktoś podobne problemy? Dzięki dochodzą jak by że skrzyni ale skrzynie po remoncie( chyba niepotrzebnym).
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne