|
| Ogłoszenie |
| JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT |
| Autor |
Wiadomość |
Temat: Wymiana sprzęgła ? |
StabiloBoss
Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 158569
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2026-06-16, 17:50 Temat: Wymiana sprzęgła ? |
Witam wszystkich użytkowników.
To mój pierwszy post na tym forum i jeśli został on umieszczony w niewłaściwym dziale , to z góry przepraszam.
Nie spodziewałem się, że moim pierwszym postem na forum będzie post związany z problemem w samochodzie, no ale coż...do rzeczy:
W moim dusterze 3 z silnikiem 1.0 Eco-g od jakiegoś czasu słyszę niepokojący dźwięk.
Pojawia się tylko na zimnym silniku rano na luzie.
Włączam silnik i jest normalnie.. po wciśnięciu sprzęgła pojawia się jakby "klekotanie", puszczenie sprzęgła i wszystko wraca do normy. Każdorazowe naciśnięcie sprzęgła na luzie ponawia ten dźwięk. Kiedy silnik się zagrzeje i wciskam sprzęgło ponownie już tego dźwięku nie ma.
Przebieg 19 tys.
Mam to nagrane na filmiku, ale nie wiem jak go tu dodać (czy w ogóle mogę).
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. |
| |
| |