|
| Ogłoszenie |
| JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT |
| Autor |
Wiadomość |
Temat: DUSTER kolejno odlicz!!! |
hydro122
Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 442252
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2015-06-02, 06:30 Temat: DUSTER kolejno odlicz!!! |
159
Rocznik 2014 z Listopada
DUSTER Laureate2 1,6 16V 105 KM 4x2 + LPG
szary COMETE |
Temat: Prezentacja Naszych Aut |
hydro122
Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 236818
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2015-06-01, 09:51 Temat: Prezentacja Naszych Aut |
| Mój DUSTER |
Temat: powitanie |
hydro122
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6655
|
Forum: Powitania Wysłany: 2014-12-20, 21:36 Temat: powitanie |
Witam serdecznie wszystkich.
Od miesiąca jestem posiadaczem Dusterka 1,6 z LPG 4x2 "szara cometa"
Polecono mi ten model, mam nadzieję, że się nie zawiodę, przejechane mam zaledwie 788km i bez uwag, mam nadzieję, że po pierwszych 100000 też ich nie będzie.
Pozdrawiam. |
Temat: witam |
hydro122
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 13648
|
Forum: Powitania Wysłany: 2014-11-29, 22:13 Temat: witam |
| Witam w klubie |
Temat: Komputer pokładowy w aucie z fabrycznym LPG |
hydro122
Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 65923
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2014-11-29, 17:05 Temat: Komputer pokładowy w aucie z fabrycznym LPG |
| laisar napisał/a: | @hydro122: Wersje z fabrycznym LPG w ogóle nie mają funkcji komputera pokładowego (zużycie paliwa, prędkość średnia, pozostały zasięg itd).
Rodzaje liczników i dostępne wskazania są opisane w instrukcji obsługi. |
dzięki za odpowiedź |
Temat: Komputer pokładowy w aucie z fabrycznym LPG |
hydro122
Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 65923
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2014-11-29, 16:03 Temat: Komputer pokładowy w aucie z fabrycznym LPG |
Witam
Pytanko , czy komputery pokładowe Dustera są jakoś ograniczane czy w różnych wersjach bo u mnie jest brak info. "spalania" chyba, że czegoś nie doczytałem .Mam: kilometry, temp. na zewnatrz, set up do ciśnienia kół, i nic poza tym , czy to normalne ?
pozdrawiam
Duster 4x2 1,6 / 16 V z LPG. |
| |
| |