Ogłoszenie |
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT |
Autor |
Wiadomość |
Temat: car scanner + vgate icarPro |
masterczerwi
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 946
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2023-08-06, 07:49 Temat: car scanner + vgate icarPro |
Ja się trochę pobawiłem na wersji darmowej na Loganie. Włączyłem zegarek, wyłączyłem przypominacz serwisowy, skasowałem kontrolkę zygzaka. Deaktywację S&S robiłem na DD4All. Na kilka rzeczy raz tylko zwrócił komunikat o błędzie (ale opcja i tak zadzałała). Zaletą jest to że zawsze można wrócić do ustawienia poprzedniego. Natomiast Auto Scanner nie uwzględnia wszystkich modeli co mi się nie podoba (Logan Tce poszedł jako Sandero, a Lodgy nie ma - pewnie by poszedł jako Dokker). W DD4ALL jest DUŻO bardziej skomplikowany, ale i daje znacznie większe pole do manewru.
Należy podkreślić, źe niektóre opcje wymagają wymiany lub dołożenia dodatkowych zewnętrznych elementów (np: BIC, manetka wycieraczek, czy teoretycznie czujnika deszczu).
Większych problemów nie przewiduję, ale musisz pamiętać że wszystko co robisz to robisz na własną odpowiedzialność i ty poniesiesz konsekwencje tego jeśli coś pójdzie nie tak. Zawsze możesz poszukać specjalisty który to zrobi odpłatnie, zle i rownież ponosi odpowiedzialność. |
Temat: Rozwiązanie chwilowego zaniku sygnału z kamery w MN |
masterczerwi
Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 33481
|
Forum: Multimedia i elektronika Wysłany: 2018-07-31, 20:15 Temat: Rozwiązanie chwilowego zaniku sygnału z kamery w MN |
Jestem już po dołożeniu 2 kondensatorów (w sumie mam 3x4700).
W moim przypadku to niestety za mało (zdaję sobie sprawę że różne kamery mają rózne zapotrzebowanie na prąd)
Ale teraz wyraźnie widać podtrzymanie zasilania kamery tak na oko około <2s. |
Temat: Światła drogowe Logan MCV... |
masterczerwi
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6880
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2018-02-15, 23:27 Temat: Światła drogowe Logan MCV... |
Przerabiałem podobny temat w innym aucie. Wyszło złe ustawienie świateł (strumień leciał radośnie w niebo). Ja bym się przejechał na stację diagnostyczną. |
|
|
|