Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-11-09, 15:38
Przeróbka radia na wyjmowalne?
Autor Wiadomość
kuba18 



Marka: Dacia
Model: Logan Laureate
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-28, 14:51   Przeróbka radia na wyjmowalne?

Cześć Koledzy! :-D
Mój poprzednik, od którego kupiłem auto, wybrał wersję SONY S2000C, z napędem CD, bez kodowania, za to ze zdejmowanym front panelem. Radio dobrze gra. W salonie Renault/Dacia na Puławskiej w Warszawie takie radio kosztuje około 600PLN. Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić. W założeniu odejmowany front panel chroni przed kradzieżą.
W swoim polonezie miałem takie Sony - przyszedł koleś - wyłamał zamek (dobrze,że nie wybił szyby) - wyrwał radio - poszedł sobie. :evil: Szczęśliwie wymiana zamka kosztowała tylko 100 PLN. Po radiu pozostało wspomnienie i dziura - trzymam tam gąbkę do szyby.
Teraz 'przegooglowałem' problem. Jakiś Pan w Internecie zrobił przegląd zagadnienia (ze znawstwem tematu) i doszedł do wniosku, że najbezpieczniej jest radio wyjmować i zabierać ostentacyjnie ze sobą. Z dziury powinny wyzierać jakieś kable i irchowa ścierka.
Nie chcę mieć wyrywanych zamków w Loganie. Czy wiecie, Koledzy, czy teraz ktoś przerabia takie radia na wyjmowalne i za ile? :roll: Rozkoszy z Loganem (to On, czy Ona, jak Mercedes?)!
kuba18
_________________
Pozdro dla Wszystkich!
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-01-20, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-03-28, 15:41   

Kupujesz kieszeń taka jak ponizej lub podobna i przy odrobinie checi sam sobie ja zamontujesz ;-)

http://www.allegro.pl/ite...lpine_wawa.html

Moze i radio jest bezpieczne, ale mi osobiscie nie chcialoby sie targac radia przy kazdym wyjsciu z samochodu :mrgreen: Mam SONY X-plood S2000, czyli pewnie to samo co Ty i zabieram sam panel ;-)
 
kuba18 



Marka: Dacia
Model: Logan Laureate
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-28, 18:32   

Dzięki Adminie :-)
Rozkoszy z Loganem!

kuba18
_________________
Pozdro dla Wszystkich!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne