Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Sandero 1.6 MPI Laureate-z wielką nadzieją i małymi obawami
Autor Wiadomość
Esio1964 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-11-02, 19:10   

Akcja znicz :mrgreen: zakończona bez uszczerbku na zdrowiu a i chyba w portfelu :shock: i te fotoradary bezużyteczne :-P mam nadzieję.

Dziś wróciłem 320 km na trasie z okolic Rzeszowa do śląskiej krainy,to niby nie dużo, ale nerwów trochę kosztuje :-P jeżeli człowiek musi jechać z prędkością mniejszą niż dopuszczają znaki i przepisy drogowe, to z wielką ulgą i radością powitała autostradę A4. Czasem jednak mam wrażenie że co nie którzy uważają że jazda lewym skrajnym pasem przysługuje właścicielom pojazdów bardziej klasowych, bez względu na rozwijaną prędkość, no cóż czasem po prostu nie ma rady i trzeba łamać przepisy wyprzedzając z nie prawidłowej strony. :-P Kiedy rozpędziłem mojego potwora jeszcze przed krakowskimi bramkami do zawrotnej prędkości :shock: 190 km/h przypomniało mi się to forum i dyskusja nad rozwijanymi prędkościami Rumunami. Mijając bramki sięgnąłem po tel. troszkę nieporęcznie samemu, ale coś tam nakręciłem, szkoda mi tylko, że rekordu jednak nie pobiłem, wskazówka tym razem sięgnęła 180 km/h, był dość spory ruch, sporo hamowania i niespodziewanych manewrów, nie chciałem ryzykować. :lol:

No to w piz.... i na gaz :oops:



No tak zapomniałem powiedzieć o wrażeniach :lol: chyba jeszcze jestem oszołomiony, samochód na założonych zimówkach szedł jak po stole, bez większych zawirowań, radia zapomniałem wyłączyć, bo go i tak nie szło słuchać, żona po powrocie pytała czemu tak krzyczę do Niej, poziom hałasu porażający, chyba odwykłem, hałas to poważna, może nie wada, ale dolegliwość. Kwestia spalania :shock: no cóż taka jazda to kosztowna jazda najpierw korki później test licznika i 8.1 na 100 km :roll:
_________________
Ha, ha...... w życiu trzeba mieć fantazje i uprzejmością pokonywać najbardziej nieżyczliwe i antypatyczne osoby.
Ostatnio zmieniony przez Esio1964 2011-11-08, 21:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-11-02, 19:29   

coś z nagraniem dźwięku jest nie tak
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
Esio1964 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-11-08, 21:23   

hmmmm... coś z dźwiękiem ? trudno mi coś powiedzieć w tym temacie, akurat to okres kiedy mój komp jest niemy a więc i trudno mi ocenić czy jest coś nie tak :-/ zresztą nie trudno uwierzyć na słowo było głośno a i być może jakieś nie cenzurki mogły się nagrać tak więc żałować nie ma czego. :-P Ważne że maszyna ciągła i pewno nie wszyscy zauważali co to za niebieska strzała ich mija :lol:
_________________
Ha, ha...... w życiu trzeba mieć fantazje i uprzejmością pokonywać najbardziej nieżyczliwe i antypatyczne osoby.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-11-08, 22:12   

W sobotę wracałem z działki i od Szarowa na A4 przez całą obwodnicę Krakowa do zjazdu na Olkusz koło NICO i też dobiłem do 180 na zimówkach. Gość z A6-ki pewnie był w szoku jak dacia mu na ogonie siedziała cały czas. A tak mawiasem mówiąc to chyba czasami przydaje się trochę pogonić tak równomiernie. Teraz jakby troszkę inaczej pracował silnik. Ciszej, równiej, a może to jest jak z twoja żoną "dlaczego do mnie krzyczysz". ;-)
Co do tych gości co wygrali jakiś bon na jazdę lewym pasem to masz rację. Lepsza fura a za kierownicą większy burak. Na szczęście nie jest to regułą.
 
Esio1964 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-11-12, 13:41   



Nie mogłem się oprzeć i nie pstryknąć, a jak już pstryknąłem to zamieszczam :lol:
_________________
Ha, ha...... w życiu trzeba mieć fantazje i uprzejmością pokonywać najbardziej nieżyczliwe i antypatyczne osoby.
 
Esio1964 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-11-13, 10:31   



Hmmm :-P czego to człowiek nie robi, nie podobało mi się poprzednie z okna :lol: no to się pofatygowałem na dół ;-) .............. i znów górą.
_________________
Ha, ha...... w życiu trzeba mieć fantazje i uprzejmością pokonywać najbardziej nieżyczliwe i antypatyczne osoby.
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-13, 15:18   

Co sąsiad pozazdrościł i kupił :mrgreen: :mrgreen:
 
Esio1964 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-11-15, 12:16   

Sąsiad był pierwszy. :lol: Muszę powiedzieć że te dwa samochody, ustawione obok siebie wzbudzały spore zainteresowanie na parkingu :-/ zainteresowanie nie zauważalne w przypadku pojedynczo ustawionego egzemplarza :lol:
_________________
Ha, ha...... w życiu trzeba mieć fantazje i uprzejmością pokonywać najbardziej nieżyczliwe i antypatyczne osoby.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne