Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:10
WARSZAWA - Citroen Serwis (+ Peugeot, Renault/Dacia)
Autor Wiadomość
Kristoff 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 86
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-17, 15:27   WARSZAWA - Citroen Serwis (+ Peugeot, Renault/Dacia)

Zachęcony w innym wątku, polecam osobiście przetestowany przeze mnie (mam drugi samochód oprócz Logana) warsztat: http://www.moto-market.pl/cps/

[Nowy, dodatkowy adres: http://www.citroenserwis.pl (przyp. Laisar)]

Właścicielem jest pan Jacek Piórek, bardzo dobry i doświadczony mechanik i jednocześnie przesympatyczny człowiek. Nie jest tani (oczywiście tańszy, niż ASO, ale nie spodziewajcie się też cudów pod względem ceny, dobry fachowiec się ceni, a poza tym to stolica), ale bardzo solidny, często poprawia różne rzeczy po ASO klientom. Postać znana szczególnie w środowisku fanów cytrynki. Szyld głosi "Peugeot i Citroen", ale pan Jacek bez problemu naprawia renówki, a i o daćki go zagadnąłem i nie ma nic przeciwko (przy okazji bardzo dobrze wypowiadał się o naszej marce). Kto raz pojedzie, porozmawia i wypije z nim kawkę w biurze, ten zawsze będzie tam wracał.

Pozdrawiam,
Kristoff
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-12, 12:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-17, 16:00   

Dzięki! Dla mnie tym bardziej fajnie, bo blisko [:
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-14, 14:40   

No i skorzystałem - http://www.daciaklub.pl/f...p?p=71921#71921 - faktycznie jestem bardzo zadowolony: wszyscy sympatyczni, kontaktowi i rzeczowi, a ceny przyzwoite (:

Prawdopodobnie zjawię się tam zatem niedługo na przegląd główny - ma kosztować 250 zł.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-12-14, 14:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-27, 21:00   

Byłem u pana Piórka, żeby zmienić wreszcie wyjeżdżone do końca (łącznie z kapciem od szyny tramwajowej na finał d: ) koła zimowe na letnie, a przy okazji zweryfikować faktyczny stan tarcz i klocków, na wymianę których ASO namawia mnie już od jakiegoś czasu.

Było bardzo miło - także pod względem kosztów; wszystko mogłem też sam obejrzeć, pomacać i pogadać o tym z mechanikiem.

(Okazało się, że hamulce jednak jeszcze chwilę wytrzymają - klocki mają ok. 11 mm, gdy minimum to 6, a w nowych 18. Tarcze są w podobnym stanie).

Umówiłem się na kolejne sprawdzenie jesienią, przy okazji dużego przeglądu i kolejnej wymiany kół.

Bardzo polecam!
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-10, 13:29   

Jestem pod dużym wrażeniem: profesjonalnie, a do tego niezwykle sympatycznie. Gros klientów, którzy przewinęli się przez warsztat, kiedy czekałem na swoją kolej to klienci stali, co wnioskuję po sposobie wzajemnego odnoszenia się do siebie z właścicielem. Pan Jacek zdecydowanie obala stereotyp gburowatego albo wszystkowiedzącego szefa serwisu. Będę tam wracał i bardzo polecam to miejsce innym.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 11:21   

Ponieważ moja MCV-ka zrobiła w tym roku przez wakacje sporo kilometrów, to oprócz zwykłego przeglądu serwisowego, który wykonałem na Lewinowskiej, pokusiłem się też zgodnie z planem o "duży" przegląd właśnie w Citroen Serwis (m.in. także celem weryfikacji pracy mechaników z ASO d: ).


I o ile jak zawsze było sympatycznie, to tym razem jednak nie wszystko poszło gładko od strony merytorycznej - co było także trochę moją wina, bo sam intensywnie pracowałem w poczekalni i nie wszystkiego dopilnowałem.

Młodemu panu mechanikowi nie udało się niestety wyregulować zbyt wysoko łapiącego hamulca ręcznego - a jakbym wiedział wcześniej, to miałem ze sobą komplet serwisówek, pokazałbym co i jak (; Okazało się to przy odbiorze auta, a wtedy już się śpieszyłem. Ot, mały problem z komunikacją...

Namęczył się też okrutnie ze zmianą żarówki lewego przedniego światła pozycyjnego, rozbierając nawet nadkole, żeby się do niej dostać - i niepotrzebnie, co sprawdziłem przedwczoraj sam, najpierw z drugiej strony wymieniając też spaloną żarówkę (w sumie niezła synchronizacja - odstęp 300 km przy przebiegu 75 tys.), a potem profilaktycznie ćwicząc dostęp właśnie do lewej. (Bezproblemowy).


Z resztą nie było już kłopotów - auto przeszło kompletny przegląd z wymianami części eksploatacyjnych oraz kilkoma naprawami przedniego zawieszenia i ukł. kierowniczego. W sumie może nie jakoś bardzo tanio, ale mam nadzieję, że porządnie: http://www.daciaklub.pl/f...p=110100#110100


Ogólnie: tradycyjnie już polecam serwis pana Piórka.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne