Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: laisar
2011-12-12, 22:36
"Groźby"
Autor Wiadomość
dysco
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-24, 10:21   "Groźby"

Wydzielone z http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=113

Odpowiedź na http://www.daciaklub.pl/f...p=108400#108400
.




Do "laisera", wycofałem bo mam troche oliwy a przkamażanie się z tobą jest bez sensowne radze ci mnie usunąć z forum, bo inaczej ja wykasuje ciebie i zdziwisz się jak to zrobie, kto ci dał admina jak wogóle nie wiesz co się poza Polską dzieje, no ale wybaczyć można jedno admin "junior" to się jeszcze musisz uczyć, więc rada jak wyżej albo poprostu nie komentuj moich postów to dla twojej informacjii

--
prosze o uspokojenie atmosfery i skonczenie z grozbami ... inaczej faktycznie bedzie ban... - Kratylos
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-11-24, 15:07, w całości zmieniany 4 razy  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-24, 15:04   

dysco napisał/a:
Do "laisera", wycofałem bo mam troche oliwy a przkamażanie się z tobą jest bez sensowne radze ci mnie usunąć z forum, bo inaczej ja wykasuje ciebie i zdziwisz się jak to zrobie, kto ci dał admina jak wogóle nie wiesz co się poza Polską dzieje, no ale wybaczyć można jedno admin "junior" to się jeszcze musisz uczyć, więc rada jak wyżej albo poprostu nie komentuj moich postów to dla twojej informacjii

Po pierwsze, mój nick to "laisar", przez "a", nie przez "e" - z góry dziękuję za zapamiętanie, to naprawdę nie jest aż takie znowu trudne, jest przy każdym moim poście... <:

Po drugie, ja się nie "przekomarzam", tylko - zgodnie z celem istnienia forum - odpowiadam na Twoje posty. Nie chcesz czytać - Twoja sprawa. Albo też po prostu nie pisz, albo mnie zignoruj. (A oceniać sobie oczywiście możesz jak chcesz, wolna wola).

Po trzecie, nigdy nikogo nie zamierzam usuwać dlatego, że się z nim nie zgadzam - nawet, jeżeli pisze MSZ totalne bzdury, to robi to na własną odpowiedzialność i nic mi do tego. Ale mam za to prawo je skomentować i zamierzam dalej z niego korzystać.

Po czwarte, proszę (na razie uprzejmie...) o powstrzymanie się od grożenia, bo takie zachowanie nie będzie tolerowane - to jest forum publiczne i mimo braku regulaminu obowiązują tutaj zwykłe normy społeczne i prawne. "Skasowanie mnie" niczego nie zmieni, nawet gdybyś faktycznie był to w stanie zrobić. A internetowa anonimowość jest mocno przereklamowana...

Po piąte, młodszym administratorem zrobił mnie główny administrator, współzałożyciel i de iure właściciel forum, Marcin, jako jedyna osoba posiadająca taką możliwość.

Po szóste, mam inne zdanie nt swojej wiedzy, ale to i tak jest nieistotne - zarówno administratorzy, jak i moderatorzy to bowiem funkcje wyłącznie techniczne, w rozumieniu działania forum, a nie eksperckie.

Po siódme, masz prawo oceniać moją pracę jako admina czy moderatora, ale proszę nie mieszać tego z oceną moich wypowiedzi jako zwykłego użytkownika - raczej rzadkie przypadki, kiedy odzywam się "funkcyjnie" są specjalnie w tym celu oznakowane, by nie było żadnych wątpliwości. (Przykład: 2 akapity powyżej).
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2011-11-24, 15:20   

dysco napisał/a:
inaczej ja wykasuje ciebie i zdziwisz się jak to zrobie, kto ci dał admina jak wogóle nie wiesz co się poza Polską dzieje


No to już spora przewałka. Jeżeli forum nie służy to proszę wycofać się szybko i nie zabierać w ogóle głosu, bo stosowanie gróźb jak się nie ma argumentów to nie jest miejsce na tym forum. A już pisanie zasłyszanych bzdur to jest kompletne nadużycie.

Uważam, że użytkownik dysco pomijając ostrzeżenia, które zostały nałożone powinien przeprosić wszystkich użytkowników forum.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-11-24, 15:25   

chriskb napisał/a:
powinien przeprosić wszystkich użytkowników forum.

popieram...
też wchodziłem w polemiki (czasami ostre :oops: ) z innymi Klubowiczami ale dotyczyły one jedynie różnic w poglądach...
 
ajax 



Marka: Daćka i "łopel"
Model: Duster 4X4
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 912
Skąd: z Powołania ;-P
Wysłany: 2011-11-24, 15:52   

Sugeruję zaprzestanie karmienia trolla i nie kopania się z koniem. Na przeprosiny bym nie liczył - do takich osób to nie dociera. TTTM ;-) Jeśli "urzyszkodnik" nie wie jakie są prawa i obowiązki zarówno adminów jak i moderatorów to on ma problem, a jeśli rodzice nie zapewnili kindersztuby w dzieciństwie to forum nic już go nie nauczy.
Miałem i ja wymianę postów (z Beckie), przy czym ja traktowałem to jako przekomarzanie się. Beckie potraktował na poważnie. Nie wchodzę czy słusznie, czy nie, miewam przyciężkawy humor ;-) ale Beckie miał prawo jako moderator postawić mnie do pionu. dysco tego nie pojmuje bo TTTM.
Może jeszcze na zakończenie pewne motto z innego forum:
"Nigdy nie sprzeczaj się z durniem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem".
Jak dla mnie doskonale podsumowuje każdego trolla
Ostatnio zmieniony przez ajax 2011-11-25, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-11-24, 16:28   

a obywatel napisał kiedyś w innym temacie
dysco napisał/a:
a górale mają honor

Pozwolę sobie zacytowć ks. Tischnera: "święta prawda, też prawda i g.. prawda".
więc dalej idąc za cytatami: "kończ Waść, wstydu oszczędź"
Mieszkałem (na szczęście już nie) i (niestety) pracuję na Podhalu - nienawidzę mentalności górali, a hasło "górale mają honor" jest mocno przereklamowane.
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-11-24, 16:39   

Ja bym żałosnej postawy kolegi dysco nie łączył z miejscem zamieszkanie czy też przynależnością do danej grupy etnicznej i/lub kulturowej - mam kilku przyjaciół górali (zarówno tych "niskopiennych" jak oni to mawiają oraz tych "spod samiuśkich tater") i to naprawdę świetni ludzie, a już na pewno nie kierują pod niczyjim adresem jakichkolwiek pogróżek... Kretyn pozostanie kretynem, niezależnie od miejsca zamieszkania, starannego wychowania przez rodziców etc...
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2011-11-24, 16:45   

Koledzy zostawcie personalne wycieczki bo to niczego nie prowadzi... Nie przeprosi jego sprawa. Nie każdy wie co to honor :roll:
 
limo 


Marka: -----------
Model: ----------
Silnik: ----------
Rocznik: ---------
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 460
Skąd: Krosno
Wysłany: 2011-11-24, 16:53   

eh te forumowe napinki






 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2011-11-24, 17:55   

Laisar jest dobrym adminem. czasami zgani, niektórych nie za bardzo lubi (jak mnie ;-) ), ale uważam, że świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Co więcej można z nim podyskutować na temat słuszności (nie słuszności) jego decyzji. Są fora (też na takich jestem) gdzie moderatorzy czy admini tną jak leci i tych którzy im nie podchodzą. Dyskusji wtedy nie ma żadnych, bo każdy post niezadowolonego znika z szybkością błyskawicy (a bany sa na porządku dziennym).

Moi drodzy (szczególnie kolego Disco) nie narzekajcie więc na laisara - bo takich jak on adminów ze świecą szukać.
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-11-24, 18:39   

krakry1 napisał/a:
Laisar jest dobrym adminem. czasami zgani, niektórych nie za bardzo lubi (jak mnie ;-) ), ale uważam, że świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Co więcej można z nim podyskutować na temat słuszności (nie słuszności) jego decyzji. Są fora (też na takich jestem) gdzie moderatorzy czy admini tną jak leci i tych którzy im nie podchodzą. Dyskusji wtedy nie ma żadnych, bo każdy post niezadowolonego znika z szybkością błyskawicy (a bany sa na porządku dziennym).

Moi drodzy (szczególnie kolego Disco) nie narzekajcie więc na laisara - bo takich jak on adminów ze świecą szukać.


zgadzam sie w 100%. i też mnie nie lubi :-) .
Admin ma nie lubić, ma mocno stąpać po ziemi.
 
bogdan_16 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5 dci
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 41
Skąd: Jaslo
Wysłany: 2011-11-24, 19:27   

Bylo to takie fajne forum a teraz ktos tam dolaczyl i przypomina mi to troche forum na temat starych niemieckich samochodow. Przed zakupem DD naprawde duzo czytalem opini uzytkowniow a najwiecej piotrares i to dzieki jego moim zdaniem naprawde dobrych wpisow kupilem ten model i chcialbym mu podziekowac za czas ktory spedzil na forum . A kto jest adminem lub nie to nie jest wazne jesli ktos nie umie dyskutowac niech lepiej nie zaglada na to forum.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-24, 23:04   

ajax napisał/a:
Sugeruję zaprzestanie karmienia trolla i nie kopania się z koniem

Prywatnie - popieram, ale MSZ modzi i admini powinni jednak próbować przemówić do rozsądku błądzącym, m.in. takie ich zadanie.



Co do reszty:

- apeluję o nie "odwdzięczanie" się pięknym za nadobne;

- bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa co do moich działań na forum;

- absolutnie zaprzeczam, jakobym kogokolwiek personalnie nie lubił [:
 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2011-11-25, 00:00   

laisar napisał/a:


- absolutnie zaprzeczam, jakobym kogokolwiek personalnie nie lubił [:


Nie wierzę ;-) :mrgreen:

A tak na poważnie.
To nie jest forum kol Laisara , Kratylosa itd. To jest nasze forum i niech będzie miło sympatycznie jak to do tej pory bywało.
Nie ma co przekreślać kol Dysco. Może miał słabszy dzień w pracy lub w życiu prywatnym.
Ja osobiście głęboko wierzę, że kol Dysco dalej będzie z nami na forum wymieniał się spostrzeżeniami i radami.
Niech od tego momentu znowu zapanuje raj na naszym forum.
Pozdrowionka
 
48piotr 


Marka: Dacia
Model: DUSTER 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Duster
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 733
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-11-25, 08:37   

Mariusz napisał/a:
Niech od tego momentu znowu zapanuje raj na naszym forum

Jestem za ;-)
_________________
48piotr
 
Zdzicho 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 144
Skąd: Poznań/Śrem
Wysłany: 2011-11-26, 18:24   

każdy wypowiada się za siebie i biezre za to odpowiedzialność.
Może pleść nawet androny a kto inny może to komentować.
Można mieć różne zdania i o to chodzi.
Ale grożenie komuś na forum jest wybrykiem niepożądanym i sprzecznym z jaimikolwiek zasadami działania for - czy mają czy nie regulamin.
_________________
Bądź ostrożny na drodze. Szanuj życie swoje i innych.
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-11-26, 22:44   

PAX VOBISCUM!
_________________
Czy chcesz, żeby Twoja pralka była inteligentniejsza od Ciebie?

Jest: Duster 1.6 16V 4x2 Laureate "Dragster":
Sageata Albastra Carpaţi Pentru Gaz ;)

Był: Logan 1.6 8V MPI Laureate "Rumburak"
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2011-11-27, 15:13   

Et cum spiritu tuum. :-D
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-11-27, 18:27   

Aaameeeen! :-D
_________________
Czy chcesz, żeby Twoja pralka była inteligentniejsza od Ciebie?

Jest: Duster 1.6 16V 4x2 Laureate "Dragster":
Sageata Albastra Carpaţi Pentru Gaz ;)

Był: Logan 1.6 8V MPI Laureate "Rumburak"
Ostatnio zmieniony przez piotrres 2011-11-27, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2011-12-12, 21:59   

Proponuje zamknąć ten temat z tego samego powodu co pozostałe tematy z cyklu wojenki przeciw Dysco.
_________________
 
ajax 



Marka: Daćka i "łopel"
Model: Duster 4X4
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 912
Skąd: z Powołania ;-P
Wysłany: 2011-12-12, 22:26   

Popieram. Temat uważam za zamknięty i nie mam ochoty wracać do tej całej niesmacznej sprawy.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2011-12-12, 22:36 ]
Bardzo słusznie - zamykam zatem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne