Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam Wszystkich
Autor Wiadomość
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
  Wysłany: 2008-04-13, 17:44   Witam Wszystkich

Witam Serdecznie wszystkich. Wprawdzie nie posiadam jeszcze Dacii ale zastanawiam się nad jej kupnem. Aktualnie jeżdżę Berlingo 1,9D 02' i zastanawiam się nad zmianą na Logan MCV 1,5 dci wersja ciężarowa.
Mam prośbę do drogich kolegów i koleżanek ,użytkowników tego pojazdu czy mogli by doradzić czy warto kupić to autko.
Jakie ma zalety i wady. Autko bardzo mi sie podoba i czytałem dużo o nim. Jednakże nie ma jak opinia właściciela. Zależy mi na niezawodności autka i słyszałem już tak wiele opinii że nie wiem co sądzić.

Pozdrawiam
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2008-04-13, 18:49   

gigi303 napisał/a:
Mam prośbę do drogich kolegów i koleżanek ,użytkowników tego pojazdu czy mogli by doradzić czy warto kupić to autko.


Witaj! Odpowiedzią na twoje pytanie jest całe nasze forum oraz poprzednie forum www.logan.fora.pl Generalnie niemal wszyscy są zadowoleni z wyboru, poważnych awarii prawie nie ma, czasem zdarzają się jakieś drobiazgi. Logan jest też bardzo praktycznym autem (szczególnie MCV). Szczegółów szukaj w poszczególnych wątkach - miłej lektury!
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2008-04-13, 19:08   

psur napisał/a:


Witaj! Odpowiedzią na twoje pytanie jest całe nasze forum oraz poprzednie forum www.logan.fora.pl Generalnie niemal wszyscy są zadowoleni z wyboru, poważnych awarii prawie nie ma, czasem zdarzają się jakieś drobiazgi. Logan jest też bardzo praktycznym autem (szczególnie MCV). Szczegółów szukaj w poszczególnych wątkach - miłej lektury!



Już czytałem i optymistycznie patrze na to autko. Nie mogę sie tylko doszukać informacji o mocy silnika 1,5 dci. Chcę nabyć wersję ciężarową do której montowany jest tylko słabszy silnik dci, samochód będzie pełnił funkcję użytkową i martwi mnie czy ta ilość koni wystarczy. Czy przy załadowanym loganie wzniesienie na drodze to nie będzie zbyt duże wyzwanie dla tego silniczka.

I drugie pytanko.

Kwestia zawieszenia, czy jest ono wzmocnione (gdzieś czytałem że podobno tak) i czy jest różnica między zawieszeniem wersji osobowej a ciężarowej.

Byłem w salonie ale obsługa była nieprofesjonalna... nie umieli mi udzielić takich informacji. A jak spytałem się czy siedzenia można złożyć usłyszałem odpowiedź że w tym samochodzie się nie składają... (mówię o drugim rzędzie który dostaje się w wersji ciężarowej niezamontowany). Zamierzam pojechać do innego salonu i mam nadzieję że obsługa będzie solidniejsza.
 
El Logano 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 DCi K9K 68KM
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 213
Skąd: Okolice Trójmiasta
Wysłany: 2008-04-14, 11:22   

Zawieszenie już w wersji osobowej jest wzmocnione.

Silnik DCi 68KM wystarczy do przepisowej jazdy.
_________________
102 000km zadowolenia za kierownicą Dacii.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne