Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Malowana reklama na Loganie MCV
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2008-05-19, 13:02   Malowana reklama na Loganie MCV

Witam serdecznie, właśnie dokonałem ostatecznego wyboru swojej nowej MCV-ki na blue mineral, choć wcześniej miałem zamówiony kolor granat akrylowy, gdyż autko miało iść do artystycznego malowania aerografem reklamy szkoły tańca ze szczecina www.dancefactory.com.pl ale dostałem dziś telefon żebym skontakotował się z firmą RENAULT Polska i zasięgnął informacji w tej sprawie. Usłyszałem odpowiedź pana "X", że według jego wiedzy a raczej niewiedzy nie wie jak mi pomóc bo w dokumentach gwarancyjnych firmy nie ma nic na temat:
1.oklejania auta foliami reklamowymi
2.malowania auta (i tu miała być reklama mojej tańca taka, aby była skuteczna i aby szczecin o niej trąbił).
Powiedziano mi abym się skontaktował z serwisem w swoim mieście, aby oni sprawdzili czy jest jakiś zapis dotyczący malowania auta w książce gwarancyjnej... gdzie jak przypuszczałem nie było nic na ten temat.

Dostałem informację w serwisie, że jeżeli pomaluję autko to tylko na własne ryzyko i w razie korozji nie bedzie to uwzględnione w ramach gwarancji.

Pytanie, czy ktoś się kiedyś z czymś takim spotkał i jak to się ma do oklejania auta nawet całego, bo jak wyżej wspomniałem w regulaminach i innych dokumentach Renault i Dacia nic na ten temat nie ma. pozdrawiam Tomek
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2008-05-19, 17:53   

Ja też myślę o reklamie na samochodzie, ale częściowej, na tyle MCV-ki. i nie malowanej aerografem, a naklejanej na siatce (Visione One). Ponieważ wiele nowych samochodów wozi takie reklamy, sądzę że z reklamami na siatkach nie powinno być problemu. Inaczej z aerografem - bliższy związek z powłoką lakierniczą :-D .
Podjąłeś ciekawy problem. Wystąpię na piśmie do serwisu z oficjalnym zapytaniem o wskazania bądź przeciwwskazania w odniesieniu do gwarancji na powłokę lakierniczą...

Jeśłi w dokumentacji gwarancyjnej nie ma takiego rozdziału, to niech wystąpią do producenta o zalecenia.
_________________

 
Fuzzy 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 16V
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: W-wa/Grodzisk Maz.
Wysłany: 2008-05-19, 18:16   

Nie wiem jak z malowaniem, ale okleić możesz na pewno - sam miałem na początku taki pomysł i dostałem "błogosławieństwo" od Renault w tej sprawie (samochód w leasingu, więc de facto nie mój)
 
Gość

Wysłany: 2008-05-19, 21:03   

do ZeneC wiem, że moja reklama miała być dosyć odważnym posunięciem ale byłem gotów zaryzykować w końcu raz się żyje a auto i tak ma służyć celeom zarobkowym i nie tylko oczywiście, ale jeśli udałoby się myślę jakąś pozytywną informację otrzymać dotyczącą malowania pojazdu i utrzymania gwarancji, to myślę iż ponownie to rozważę. 3ymam kciuki za złożenie Twojego wniosku i z niecierpliwością będę czekał na rezultaty, pozdrawiam serdecznie Tomek.
 
jurek 


Marka: renault
Model: thalia
Silnik: 1,2 benzyna
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 1106
Skąd: krakow
Wysłany: 2008-05-20, 08:52   

zrob sobie reklame na folii magnetycznej, mozesz zdjac w kazdej chwili a gwarant moze cie pocalowac- wiesz gdzie. pozr
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne