Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Do widzenia!
Autor Wiadomość
czarli 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 105 b. 4X2
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Kozienice/St.Wola
Wysłany: 2012-08-13, 22:37   

zegnaj :cry:
 
tomala72 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCE
Rocznik: 2018
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 730
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-14, 07:00   

Ja wiem, że jan ostrzyca trochę "nawiedzony" jest ale tu Go popieram:)

Ja również nie przepadam za ugrupowaniami typu ONR

373013_146527828793506_1982964531_n.jpg
Plik ściągnięto 10805 raz(y) 12,5 KB

Ostatnio zmieniony przez tomala72 2012-08-14, 07:23, w całości zmieniany 5 razy  
 
leo 


Marka: MZ, DU, Dacia
Model: ETZ, Tico, Duster
Silnik: 0.125, 0.8, 1.6
Rocznik: 1990, 1998, 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 529
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2012-08-14, 16:57   

laisar napisał/a:
leo napisał/a:
Czy możemy prosić Administratora forum o własną wypowiedź

Którego admina?
Mnie zawsze można, ale szybciej działa PW niż czekanie aż sam znajdę :evil:

Ze stopki forum wynika, że jest jeden - ale spojrzałem potem w profil i doszedłem do wniosku, że pewnie się nie wypowie... więc dopisałem "Kolegów" (mając na myśli Juniorów i Modów). Z PW świadomie zrezygnowałem. :->

laisar napisał/a:
leo napisał/a:
i zajęcie stanowiska

Doczytam to się wypowiem (ale zdaje się, że dzięki działaniu kol. aksela to i tak bezprzedmiotowe...).

Doczytałeś? Przyznam szczerze, że ciekaw jestem Twojego stanowiska. :-)
Sprawa zaś jest wciąż jak najbardziej przedmiotowa - obrazek się zmienił, zaś reklama w postaci linku w podpisie zostaje?
_________________
Pozdrawiam.
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-15, 23:54   

leo napisał/a:
Zapraszam Admina (z Kolegami) do wyrażenia swojej opinii.

Jako Kolega Admina wyrażam - moja opinia jest negatywna. :> (Wyraziłbym wcześniej, ale byłem chory, mogę przedstawić zwolnienie. To mówiłem ja, Jarząbek.)

Można sobie moją opinię wsadzić w buty jednakowoż, gdyż:
  1. jako moderator nie mam uprawnień do zawiadywania użyszkodnikami (co swoją drogą ma głęboki sens),
  2. nawet gdybym, to nie ma regulaminu albo czegoś w podobie, na podstawie którego można by osobniki szkodliwe eliminować z forum,
  3. pomijając już zagadnienie, kto i w jaki sposób miałby o eliminacji decydować.

Osobiście - kolegów od rzymskich pozdrowień wywalałbym z dobrodziejstwem inwentarza na podstawie szeroko rozumianego zakazu propagowania treści faszystowskich. W końcu - jeśli do fanów symboli solarnych przystąpił z własnej woli, to i na innych polach cudów się po nim spodziewać nie należy, a jeśli przez przypadek - to pechowców nam nie trzeba. :]
 
Marmach 



Marka: Dacia
Model: Lodgy / Peugeot 508 SW
Silnik: 1.2 TCe 115 LPG / HDi 150
Rocznik: 2015 / 2017
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 922
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2012-08-16, 00:32   

ONR nie jest organizacją faszystowską ani kryptofaszystowską. Zdjęcia z hajlującymi ONRowcami są dość leciwe i przedstawiają pojedyncze incydenty, a nie jakąś normę - poza tym myślę, że są też niewiele bardziej gorszące od zdjęć jednego z naszych prezydentów, chwiejącego się w wyniku choroby filipińskiej nad grobami.

Nie jestem sympatykiem ONR, bo uważam że radykalizm jest dla głupich, ale jeżeli w awatarze było raptem logo ONR, to trochę zbyt mało jak na oskarżenia o faszyzm. W naszym kraju szerzy się ostatnio wiele oskarżeń o faszyzm i prawdę mówiąc kojarzy mi się to z oskarżeniami o żydowskie pochodzenie.

Aha: jak zwykle pomieszanie z poplątaniem - chyba cały czas mówimy tu o kryptonazizmie, a nie o kryptofaszyzmie.
Ostatnio zmieniony przez Marmach 2012-08-16, 00:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
aksel 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCE
Rocznik: 2017
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 171
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-08-16, 16:54   

Marmach napisał/a:
ONR nie jest organizacją faszystowską ani kryptofaszystowską. Zdjęcia z hajlującymi ONRowcami są dość leciwe i przedstawiają pojedyncze incydenty, a nie jakąś normę - poza tym myślę, że są też niewiele bardziej gorszące od zdjęć jednego z naszych prezydentów, chwiejącego się w wyniku choroby filipińskiej nad grobami.

Nie jestem sympatykiem ONR, bo uważam że radykalizm jest dla głupich, ale jeżeli w awatarze było raptem logo ONR, to trochę zbyt mało jak na oskarżenia o faszyzm. W naszym kraju szerzy się ostatnio wiele oskarżeń o faszyzm i prawdę mówiąc kojarzy mi się to z oskarżeniami o żydowskie pochodzenie.

Aha: jak zwykle pomieszanie z poplątaniem - chyba cały czas mówimy tu o kryptonazizmie, a nie o kryptofaszyzmie.


ehhh, masz kolego racje, nie ma w nas ani nazizmu ani faszyzmu ani niczego podobnego, przywykłem już do takiego postrzegania organizacji prawicowych
nawiasem mówiąc - porównywanie onr do nsdap jest całkowicie nie na miejscu, nsdap była partia socjalistyczną... członkowie onr takze walczyli z hitlerowcami, często kończąc w piachu

wartość merytoryczna komentarzy opluwających mnie i prawicowców zniechęca mnie do prowadzenia jakiejkolwiek dalszej dyskusji, tym bardziej że wielokrotnie już pisałem że jestem tu aby dyskutować na tematy motoryzacyjne

co do kolegów z lewej strony to pozdrawiam i do zobaczenia 11.11.12 w Warszawie
 
tomala72 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCE
Rocznik: 2018
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 730
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-17, 07:01   

Jeśli jesteś tu Kolego po to aby dyskutować na tematy motoryzacyjne to zlikwiduj linka do swojego ugrupowania i przestań wciskać prawicowy pseudopatriotyczny kit.

Wyjaśnij też szlachetny nazisto forumowiczom to "zaproszenie" dla kolegów z lewicy na 11.11.12
Bo mam jakieś dziwne wrażenie, że to zachęta do konfrontacji z marszem niepodległości onr-u.

Oni mogą je przyjąć:)

zamieszki_w_warszawie_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
Plik ściągnięto 118 raz(y) 42,04 KB

Ostatnio zmieniony przez tomala72 2012-08-17, 07:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
zdzisiu27 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 4x2
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 371
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-17, 08:26   

tomala72 napisał/a:
Jeśli jesteś tu Kolego po to aby dyskutować na tematy motoryzacyjne to zlikwiduj linka do swojego ugrupowania i przestań wciskać prawicowy pseudopatriotyczny kit.


A ja mam prośbę do adminów, aby zamknąć i skasować ten wątek, bo takie wypowiedzi jak powyższa to już typowa nietolerancja i mowa nienawiści. Obrzucanie się inwektywami, jak to proponuje powyższy kolega, jest nam zupełnie niepotrzebne.

Nie widzę żadnego powodu, aby na tym forum dyskutować na tematy polityczne. Każdy z nas ma jakieś poglądy i zapewne to nas dzieli mniej lub bardziej. Ale każdy z nas ma też Dacię i po to się pojawił na tym forum. A nie po to, aby wysłuchiwać wyzwisk albo inwektyw.

Jeszcze raz proszę o skasowanie tego wątku !!

Szukajmy tego co nas łączy a nie tego co nas dzieli.
_________________
Dusty Popylacz ;-P 1.6 Laureate 2011


W moim odczuciu samochód Dacia Duster zrobi niesamowitą wręcz furorę na rynku motoryzacyjnym
 
Axia 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 175
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-17, 08:40   

aksel napisał/a:


co do kolegów z lewej strony to pozdrawiam i do zobaczenia 11.11.12 w Warszawie



Ehh.. a więc jednak.. myślałam,że znalazł się choć jeden osobnik podobnego ugrupowania o normalnym podejściu do życia, który potrafi walczyć zdroworozsądkowymi argumentami, bez pogróżek użycia siły, ale jednak zasada najpierw zglanujmy, a później sprawdźmy kogo i za co, jest jednak zbyt silna by jej nie wykorzystać. Szkoda naprawdę szkoda..

Prawdą jest, że generalizacja nie jest właściwym podejściem do żadnych środowisk, ale na Boga, dajcie jakąś szanse by tej generalizacji unikać.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne