Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia Duster - zakup w UK
Autor Wiadomość
setka 
Zielony listek


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: diesel
Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: mansfield
Wysłany: 2012-10-14, 18:59   Dacia Duster - zakup w UK

Witam
Chcialem zapytac czy ktos z formulowiczow nosi sie z zakupem Daci Duster w UK??? Ja jestem zainteresowany kupnem Dacii. Ta marka dopiero wchodzi do UK i bedzie dostepna od stycznia-marca 2013. Na razie sa tylko zapisy w cenie 100 funtow mozna sobie skonfigurowac swoj model i jak dostarcza do salonu, a nam sie nie spodoba mozna zrezygnowac bez konsekwencji i oddaja 100.
Jestem zmuszony niedlugo zmienic samochod i dlugo sie zastanawialem nad wyborem. Rozwazalem kupno lepszje marki uzywanego samochodu czy dolozyc i zainwestowac w nowy. Wybor padl na Dacie. WYbralem sie do salonu do Sheffield (salon Reanult).
Koles widac rasista nie byl dla mnie mily tak kbym zawracal mu glowe. Poprosilem go o skonfigurowanie samochodu i obliczenie miesiecznych rat. Troche duzo wyszlo;) Zapytalem co dostane od nich w prezencie jak kupie Dacie Duster - odpowiedzial ze kompletnie nic tylko to za co zaplace:( Mowie mu to zaplace gotowka( moj konfig to 15-17k w zaleznosci od wersji 2wd lub 4wd diesel) Rowniez oznajmil mi ze nic nie otrzymam w prezencie:/ Mowie ze w POlsce dealerzy daja rozne gratisy koles sie tylko wkurzyl ze tu nie Polska tylko UK i ze nic nie dostane od nich. Wkurzylem sie i wyszedlem z salonu.
Czy ktos mial podobna jazde? Jak oni tak beda traktowac klientow to zycze im powodzenia. Niedlugo wybieram sie do innego dealera i sproboje tam cos ugrac.

Moj konfig:
Dacia Duster dCI 110 4x2 lub 4x4 roznica 2k. - cena podstawowa w wersji Laurete 13k
gwarancja na 5 lat - 400 fuli
esc/asr - 350
pakiet Protection Pack(alarm, czujniki parkowania, itd) 575

Ogolna oferta Daci Duster na UK (drozej niz w Polsce) ceny z vat 20%.
Access 1.6 16v 105 4x2 - 9000
Access 1.6 16v 105 4x4 - 11000

Ambiance dCI 110 4x2 - 11.500
Ambiance dCI 110 4x4 - 13.500

Laureate dCI 110 4x2 - 13.000
Laureate dCI 110 4x4 - 15.000

Opcje:
lAKIER METALIK - 470 (Ambiance i Laureate)
ESC/ASR - 350 (Ambiance i Laureate)

Rozszerzona gwarancja
5 lat/ 60.000 mil - 395
7 lat/ 100.000 mil - 850

Dostepne paki z akcesoriami:
Adventure Pack - 445
Protection Pack - 575
Styling Pack - 655
Touring Pack - 555

Jak ktos zainteresowany moge wypisac zawartosc kazdego z packow. W kazdym razie oferta jest znacznie ubozsza niz w Polsce i nie oferuja koloru Black Pearl(czarna perla)!!!!!!!!! Chcialem zamowic w polskim salonie ale niestety nie oferuja wersji right hand drive. Moze komus sie to przyda kto mysli o zakupie DUstera w UK.
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-10-19, 08:24   

Może lepiej zapytać Polonusów na forum? http://bham.pl/forum/view...94d7806a10a78f5
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne