Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
co dostaliśmy od dilera
Autor Wiadomość
_Big_Mac_ 



Marka: Ford
Model: Focus III
Silnik: 1.6 EB 150KM
Rocznik: 2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-13, 11:43   

maciek napisał/a:
^^
normalka w koncernie PSA


Czyli podobnych ofert można szukać w Peżotach?
Pytam, bo np. Renault tego typu auta powystawowe wystawia na portale aukcyjne i łatwo znaleźć, że np. w jakimś salonie w Wawie stoi fabrycznie nowa Meganka z upustem 14 tysięcy (http://otomoto.pl/renault-megane-kombi-dynamique-1-6-110-nowy-C23485848.html)

Jak szukałem Peugeotów z opcją "nowy" to wyskakiwały praktycznie tylko takie z ceną katalogową. Czy w ich przypadku trzeba po prostu się udać do salonu i pytać osobiście?
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-13, 12:42   

_Big_Mac_ napisał/a:
Czy w ich przypadku trzeba po prostu się udać do salonu i pytać osobiście?


tak, mają taką filozofię sprzedaży. Najpierw starszą wysoką ceną a potem OK, spoko damy tu panu upust, będzie ... zadowolony.
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
Hamil 



Marka: Dacia
Model: logan
Silnik: 1.6MPI
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-13, 16:20   

Jak w większości tego typu ofertach. Najpierw ostro cena w górę, później duża obniżka i to często działa na klienta.
_________________
Dacia...czemu nie.
 
Dj Brabus 



Marka: Skoda
Model: Yeti
Silnik: 1.2 TSI
Rocznik: 2009
Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-11-13, 11:44   

Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o poszukiwania najnowszych modeli - Lodgy lub Dokkera? Z rabatami jakiej wielkości można się spotkać? Jestem na etapie zmiany Skody (back do Dacia :D ) i szukam możliwie najkorzystniejszej oferty.
_________________
Dbajcie o siebie i innych!


www.autogaleria.pl
 
Hamil 



Marka: Dacia
Model: logan
Silnik: 1.6MPI
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-13, 16:37   

Możesz poczekać do nowego roku łatwiej będzie coś zbić z ceny?
_________________
Dacia...czemu nie.
 
Dj Brabus 



Marka: Skoda
Model: Yeti
Silnik: 1.2 TSI
Rocznik: 2009
Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-11-14, 10:14   

Jeśli byłyby gotowe samochody na placu, to może i tak, ale Lodgy w takiej konfiguracji jaką chcę to jest zaledwie kilka sztuk, a Dokkery wszystko do produkcji (odbiór marzec/kwiecień).
_________________
Dbajcie o siebie i innych!


www.autogaleria.pl
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-14, 11:52   

Dj Brabus napisał/a:
Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o poszukiwania najnowszych modeli - Lodgy lub Dokkera? Z rabatami jakiej wielkości można się spotkać? Jestem na etapie zmiany Skody (back do Dacia :D ) i szukam możliwie najkorzystniejszej oferty.

Ja wyrwałem 1000 od cennika plus ewentualnie dadzą mi 1000 więcej za pozostawienie samochodu w rozliczeniu. Dodatkowo gwarancja 5 lat i dywaniki gumowe za 50% z cennika :)
 
kejo81pl 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 + LPG
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 85
Skąd: świętochłowice
Wysłany: 2012-11-30, 19:51   

Dj Brabus napisał/a:
Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o poszukiwania najnowszych modeli - Lodgy lub Dokkera? Z rabatami jakiej wielkości można się spotkać? Jestem na etapie zmiany Skody (back do Dacia :D ) i szukam możliwie najkorzystniejszej oferty.


ja kupiłem z DUŻĄ pomocą koleżanki pracującej w salonie więc było taniej ale bez koneksji w Pietrzaku Świętochłowice chcieli dać 1200zł upustu za lodgy lureate, 5os, lakier, radio, tył szyby elektryka, LPG, ESP, koło zapasowe.
 
Tomash88 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6
Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-02-18, 13:34   ...

Ja kupiłem auto w salonie Uni-Car i również byli bardzo elastyczni jeśli chodzi o negocjacje. W ogóle jestem bardzo zadowolony, bo póki co, nie ma żadnych problemów w kontakcie i serwisem. Chciałbym, żeby zawsze to tak wyglądało ;)
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-18, 21:39   

Nowa promocja Renault Warszawa. Na ulotce niby super rabat na dustera.
Zaś online http://www.renaultwarszawa.pl/index.php?id=63 -> nic nie pisza. Dustera nie ma na liscie samochodow w promocji.

mailing_TOTALNAwyprzedaz_780px_19b_OK.jpg
Plik ściągnięto 242 raz(y) 233,18 KB

 
yadoctor 


Marka: Volvo
Model: S60
Silnik: D3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Brwinów
Wysłany: 2013-02-18, 21:46   

mekintosz, http://daciawarszawa.pl/i...=cars_base&m6=2

;-)
 
RenaultDacia 


Marka: Renault
Model: Megane Scenic I
Silnik: 1.6 8V 90 KM LPG
Rocznik: 1998
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 95
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-18, 22:46   Re: ...

Tomash88 napisał/a:
Ja kupiłem auto w salonie Uni-Car i również byli bardzo elastyczni jeśli chodzi o negocjacje. W ogóle jestem bardzo zadowolony, bo póki co, nie ma żadnych problemów w kontakcie i serwisem. Chciałbym, żeby zawsze to tak wyglądało ;)


Absolutnie nie mam nic wspólnego z UNI-CAR i z Bydgoszczą (po prawdzie to chyba nawet nigdy w życiu tam nie byłem) :-) ale akurat znajomy wiem, że kupował tam auto i też wspominał, że bezproblemowo i konkretnie... utargował dobry - wg niego - rabat.
Ostatnio zmieniony przez RenaultDacia 2013-02-18, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
Kratylos
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-19, 08:00   Re: ...

 
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-02-20, 14:08   

Lodgy Laureate 7os + skóra + full elektryka + piąte koło + radio + FNS.
gratis po negocjacjach zakrojonych na szeroką skalę (ale bez znajomości) dostałem:
- oryginalny hak dacia (demontowalny),
- oryginalny alarm dacia,
- dywaniki gumowe do wersji 7os,
- chalapacze.

rocznik 2013 więc bez zniżek z tyt. wyprzedaży.

zakupu dokonałem u Pana Damiana w Częstochowskim oddziale Tandem'u. Polecam wszystkim i Pana Damiana i ASO Częstochowa. Całą transakcję przeprowadzaliśmy zdalnie (ja z Wrocławia). Zawsze dostawałem pełne i wyczerpujące informacje. Po więcej szczegółów zapraszam na prv. Aara! przy negocjacjach z Panem Damianem proszę powołać się na moją skromną osobę ;-) odwdzięczę się piwem na zlocie ;-)
Ostatnio zmieniony przez hojnorek 2013-02-20, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-20, 15:06   

hojnorek napisał/a:
Lodgy Laureate 7os + skóra + full elektryka + piąte koło + radio + FNS.
gratis po negocjacjach zakrojonych na szeroką skalę (ale bez znajomości) dostałem:
- oryginalny hak dacia (demontowalny),
- oryginalny alarm dacia,
- dywaniki gumowe do wersji 7os,
- chalapacze.

rocznik 2013 więc bez zniżek z tyt. wyprzedaży.

zakupu dokonałem u Pana Damiana w Częstochowskim oddziale Tandem'u. Polecam wszystkim i Pana Damiana i ASO Częstochowa. Całą transakcję przeprowadzaliśmy zdalnie (ja z Wrocławia). Zawsze dostawałem pełne i wyczerpujące informacje. Po więcej szczegółów zapraszam na prv. Aara! przy negocjacjach z Panem Damianem proszę powołać się na moją skromną osobę ;-) odwdzięczę się piwem na zlocie ;-)


Z ciekawości tylko spytam - czemu nie Wrocław? Nowy salon Dacii na Sienkiewicza nie sprostał wymaganiom? ;)
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
 
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-02-20, 15:17   

sprostał w 99%
bardzo dobrze całą naszą rodzinę przyjęli na jazdę próbną siedmioosobową Lodgy. bardzo dobrze mnie przyjęli na jazdę clio (od razu powiedziałem sprzedawcy że nie kupię tego clio tylko chcę sprawdzić jak się jeździ TCe). niestety oferta cenowa była bardzo odległa od moich oczekiwań i trudno negocjowalna (pan sprzedawca potrzebował zgody szefa). nie wiem czy to strategia Nawrota, że korzysta z przywileju monopolisty na lokalnym rynku i daje naprawdę symboliczne rabaty, czy pan sprzedawca wyrobił już limity miesięczne i mu nie zależało. fakt jest taki że nie czułem się dostatecznie dopieszczony w w tej fazie zakupu. reasumując: pierwszy kontakt - wzorowo. negocjacje - coś nie zagrało. mam nadzieję że przy serwisie znów będę mógł napisać że "wzorowo" :)


aaa samochód wybierałem w okolicy listopada (na umowie mam datę 12/12/12) i wtedy nie było jeszcze "Sienkiewicza" tylko Długołęka.
Ostatnio zmieniony przez hojnorek 2013-02-20, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
Tomash88 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6
Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-02-21, 14:37   Re: ...

RenaultDacia napisał/a:
Tomash88 napisał/a:
Ja kupiłem auto w salonie Uni-Car i również byli bardzo elastyczni jeśli chodzi o negocjacje. W ogóle jestem bardzo zadowolony, bo póki co, nie ma żadnych problemów w kontakcie i serwisem. Chciałbym, żeby zawsze to tak wyglądało ;)


Absolutnie nie mam nic wspólnego z UNI-CAR i z Bydgoszczą (po prawdzie to chyba nawet nigdy w życiu tam nie byłem) :-) ale akurat znajomy wiem, że kupował tam auto i też wspominał, że bezproblemowo i konkretnie... utargował dobry - wg niego - rabat.


Akurat mi chodziło o ten w Toruniu ;) Ale podejrzewam, że ten w Bydgoszczy też daje radę :)

Domyślam się, że zmyliło Cię to, że obecnie mieszkam w Bydgoszczy/
Ostatnio zmieniony przez Tomash88 2013-02-21, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
direk 


Marka: Ford
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi 100KM
Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 13
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2013-02-22, 23:02   

zamówiłem: Dacia Sandero Stgepway Laurate 90TCe
gratisy: koło zapasowe (wydaje mi się że i tak każdemu dają zamiast zestawu naprawczego....), dywaniki gumowe + welurowe, zestaw opon zimowych - letnie w bagazniku i na siedzeniach ;]
gdzie: Gdańsk Zdunek
 
Andy87 



Marka: Dacia
Model: Nowy Logan
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-13, 19:45   

Ja w Nawrocie we Wrocławiu zamówiłem Nowego Logana. Z gratisów mam: czujniki parkowania i alarm. Może jeszcze dostanę dywaniki od najlepszego sprzedawcy we Wrocławiu p. Marcina :-)
 
profeta 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-27, 18:56   

Witam,

Ja do rocznika 2012 dostałem 3100 zł rabatu (w tym 2000 przydziałowe ;)), blokada skrzynii i czujniki cofania za ~1000 (z katalogu wyszło mi drożej), separator anteny, 10% rabatu na serwis i części + nieśmiertelne dywaniki.

Gdzie: Nawrot, Długołęka
Pewnie gdzie indziej da się wynegocjować więcej, ale obsługa jest świetna. Polecam.
 
solaris75 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: "..."
Wersja: Laureate
Dołączyła: 02 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: włocławek
Wysłany: 2013-04-02, 21:04   

Witam

Przed świetami zamówiłam Dusterka 2013r. w Uni car 2 w Toruniu. Rabat 1600 zł i dywaniki gumowe.
Obsługa pierwsza klasa polecam z czystym sumieniem.
 
Daffy 


Marka: Dacia
Model: Logan II
Silnik: TCe90
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-06, 19:05   

Witam, zamówiłem dzisiaj Dacie Logan II w Lublinie
rabat dobrałem głownie w akcesoriach i kilka stów odjętych od ceny. Na fakturze rabat prawie 2k. Koszt auta: niecałe 45k

Byłem/dzwoniłem po 3 salonach i każdy podawał inny rabat (2%, 2,5% i 3%) więc warto twardo negocjować z każdym
 
kyrneh 



Marka: Fiat 126p;Opel Kadett;Nexia;Dacia Logan I;II
Model: Sandero
Silnik: 0,9 TCE
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway Outdoor
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 86
Skąd: pomorze
Wysłany: 2013-04-06, 20:28   

Daffy napisał/a:
Witam, zamówiłem dzisiaj Dacie Logan II w Lublinie
rabat dobrałem głownie w akcesoriach i kilka stów odjętych od ceny. Na fakturze rabat prawie 2k. Koszt auta: niecałe 45k

Byłem/dzwoniłem po 3 salonach i każdy podawał inny rabat (2%, 2,5% i 3%) więc warto twardo negocjować z każdym



Kiedy przypuszczalny termin odbioru?
_________________
kyrneh
Ostatnio zmieniony przez kyrneh 2013-04-06, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
GrzechuWart 


Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: 0,9 tce
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 24
Skąd: Jasło
Wysłany: 2013-04-06, 20:53   

Daffy to jaki rabat dostałeś? Laureate z silnikiem Tce kosztuje 40.900+1600 (metalic)= 42.500zł. Zostaje jeszcze ok 2500zl na dodatki, podejrzewam że dokupiłeś tempomat, czujniki parkowania i media nav no i koło zapasowe. Z tym wszystkim katalogowo wychodzi 45.060zł więc o jakim rabacie mówisz.
Ja przyznam, że nie umiem negocjować. W cenie auta dostałem komplet opon i koło zapasowe (i dywaniki ale to chyba standard)
 
Daffy 


Marka: Dacia
Model: Logan II
Silnik: TCe90
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-07, 11:28   

Wziąłem Dacia Laureate TCe 90 z opcjami:
- kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów pokryte skórą
- regulator/ogranicznik prędkości
- podłokietnik przedni
- system wspomagania parkowania tyłem
- koło zapasowe

Dodatkowe akcesoria:
-listwy boczne
-poprzeczki dachowe
-blokada skrzyni
-dywaniki
-chlapacze

+ przedłużenie gwarancji do 5 lat za 500zł

Planowany termin to połowa Sierpnia ale mam nadzieje ze uda się wcześniej bo z innymi dodatkami/silnikiem można na początku lipca odbierać a nawet w maju jak się wam poszczęści ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne