Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Karta członkowska Klubu Dacia
Autor Wiadomość
miskowski 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster 4x2/Fluence Intens
Silnik: 1,6/1,6
Rocznik: 2012/2016
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 197
Skąd: Śląsk. Ten niższy ;)
Wysłany: 2012-11-03, 00:11   

A ja mam pytanie z nieco innej beczki: dlaczego co niektórzy chcą robić z Dacii markę prestiżową? Dacia jest przede wszystkim marką budżetową, co widać, słychać i czuć w każdym samochodzie z tym logo. Chcecie prestiżu? Kupcie Bugatti. ;-)

Nie każdy forumowicz jest entuzjastą wspomnianej marki. Jestem (na razie) zadowolonym użytkownikiem samochodu z daćkowym logo i to mi wystarcza. Forum z kolei jest miejscem do zdobycia cennych informacji związanych z eksploatacją i przy okazji do zawarcia ciekawych znajomości. Od razu wyjaśniam: nie mam nic przeciwko zlotom i innym imprezom, bo sam w takich brałem udział podczas uczestnictwa w innych klubach, ale z doświadczenia wiem, że próby wprowadzania jakichkolwiek podziałów zazwyczaj kończyły się źle.
Ostatnio zmieniony przez miskowski 2012-11-03, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-11-03, 09:48   

miskowski napisał/a:
próby wprowadzania jakichkolwiek podziałów zazwyczaj kończyły się źle

to i ja pozwolę sobie się dopytać: jaki podział masz na myśli? :-)
 
miskowski 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster 4x2/Fluence Intens
Silnik: 1,6/1,6
Rocznik: 2012/2016
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 197
Skąd: Śląsk. Ten niższy ;)
Wysłany: 2012-11-03, 10:26   

Na tych z kartą i tych bez karty. Uwierz mi, że problemy zaczynały się od wiele mniejszych pierdół i są tylko kwestią czasu. Jeśli koniecznie chcecie się wyróżniać i czerpać np. rabatowe korzyści, moim skromnym zdaniem należy wykorzystać w tym celu istniejącą już naklejkę oraz podjąć rozmowy z centralą Renault przedstawiając konkrety. Na przykład okres istnienia forum, liczebność, aktywność pozainternetowa, modernizacje przeprowadzone z powodzeniem. Jeśli znajdzie się ktoś rozsądny w centrali - doceni "obywatelską" inicjatywę.
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-03, 12:41   

miskowski napisał/a:
Jeśli znajdzie się ktoś rozsądny w centrali - doceni "obywatelską" inicjatywę.

Już docenił, patrz: karty rabatowe. Problem trochę w tym, że Renault jako Renault (Retail Group) ma kilka salonów na krzyż, reszta to koncesjonerzy, a z nimi jest problem z narzuceniem choćby podstawowych zasad, a co dopiero rabaty dla jakichś klubowiczów. Ale - czekam do grudnia. :]
 
miskowski 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster 4x2/Fluence Intens
Silnik: 1,6/1,6
Rocznik: 2012/2016
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 197
Skąd: Śląsk. Ten niższy ;)
Wysłany: 2012-11-03, 13:17   

A co stoi na przeszkodzie, żeby napisać do centrali europejskiej? Tam też pracują ludzie i myślę, że nie gryzą. To już jednak zadanie dla miłośników plastiku. ;-) Sceptycyzmu we mnie dużo i nadal twierdzę, że silenie się na prestiż pod postacią kart członkowskich jest zbędne. Zamiast marnować energię na tego typu akcje - lepiej skupić się na działaniach czysto internetowych: zmiana szaty graficznej, sieciowa akcja promocyjna czy coś w tym rodzaju. Nie próbujcie tylko robić z Dacii czegoś, czym nie jest i nigdy nie będzie.

To proste wozidła służące do przemieszczania się i nie będą niczym więcej. Mają sporą rzeszę sympatyków i myślę, że to wystarczy. Zresztą po co komu klub, w którym ciężko policzyć członków? Czy kameralne spotkania w kilkanaście/kilkadziesiąt osób nie są lepsze od masówek dla ludu? No ale to tylko moje zdanie i wcale nie musicie się z nim zgadzać. Uczciwie jednak mówię, że parciu na prestiż sprzeciwiam się całom dostępnom siłom i godnościom osobistom. :-D
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2012-11-03, 15:45   

miskowski napisał/a:
Nie próbujcie tylko robić z Dacii czegoś, czym nie jest i nigdy nie będzie*.

Niestety, tego nie wiemy jakie będą/są plany zarządu firmy, kiedyś pewna marka stworzona za czasów nazizmu, też miała być budżetowa i dla ludu, a teraz uważana jest za premium - przynajmniej w naszym kraju.



*podkreślenie moje
 
malygabrys 



Marka: Dacia, Dacia
Model: Duster 4*2, MCV
Silnik: 1,6 16V + LPG BRC, 1,6 MPI+LPG BRC
Rocznik: 2011 , 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 532
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2012-11-03, 15:51   

No i chyba "misiek" ma rację - auto to auto, rzecz nabyta i za chwilę może być inna. Na dodatek niedługo będzie to marka masowa (patrz wzrost sprzedaży i rejestracji), a ilu jest użytkowników w klubie - 1000 dusz? a zarejestrowanych aut 30000, 50000 czy więcej ...
Więc jesteśmy jakimś procentem użytkowników daciowozów i pewnie będziemy coraz mniejszym procentem w tej masie.
Tylko spokój może nas uratować :-P przed prestyżem :-P
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-11-03, 17:27   

a może gdyby "umasowić" członkostwo to zyskalibyśmy mocniejszą kartę przetargową? (i nie chodzi bynajmniej o wtrącany żartem przy różnych tematach "prestiż"), samochód rzecz nabyta i wcześniej czy później zbyta ale będąc bieżącym posiadaczem Dacii i jednocześnie członkiem :oops: /członkinią DKP może udałoby się w tym czasie coś wymiernego z tego fakty wynieść :lol: ... spróbować - w myśl maksymy "chcącemu nie dzieje się krzywda" - nie zaszkodzi :-) ...
 
miskowski 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster 4x2/Fluence Intens
Silnik: 1,6/1,6
Rocznik: 2012/2016
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 197
Skąd: Śląsk. Ten niższy ;)
Wysłany: 2012-11-03, 17:42   

Monopios - VW nigdy nie będzie marką prestiżową z powodu nazwy. To był, jest i będzie Ludowóz. A to, że zarządowi "się o tym zapomniało" to już inna bajka. ;-) Zresztą w Polsce za marki premium uważane są też Ford i Opel, więc spuśćmy na to zasłonę milczenia. ;-)

Malygabrys - slusznie prawisz. :-D Natomiast "miskowskiego" używam, bo "misiek" był zajęty. :-D

TD Pedro - i to jest pomysł. Dlatego właśnie wspomniałem o akcji w Internecie, bo tu najłatwiej pozyskać nowe dusze. Niemniej jednak myślę, że pisząc liścik do centrali europejskiej już teraz można spokojnie stwierdzić, że napisany został przez przedstawiciela największego w Polsce klubu, zrzeszającego sympatyków Dacii. Taki marketing dostosowany do sytuacji. :mrgreen:

A korzyści i tak wynosimy. Może nie tak wymierne, jak te widoczne przy wizycie w ASO, ale tak z ręką na sercu: ile osób nie podjęło decyzji o zakupie daćki czytając posty na forum? Czy przypadkiem nie powstała tu spora frakcja miłośników opcjonalnych termometrów? A czy przypadkiem oponek zimowych to niektórzy nie zakupili pod wpływem doradztwa forumowych kolegów? Ilu kolegów nie wpychało paluchów w fabryczne wiązki dokonując różnych udziwnień? ;-) To właśnie jest siła oraz kapitał tego miejsca i nie należy ich niszczyć kawałkiem plastiku czy innymi głupotami.
Ostatnio zmieniony przez miskowski 2012-11-03, 17:51, w całości zmieniany 4 razy  
 
jjmalin 



Marka: Dacia
Model: Sandero + Duster
Silnik: 1.5 dCi + 1.0 TCe LPG
Rocznik: 2010 + 2021
Wersja: Stepway
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 729
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2012-11-04, 08:38   

pomysł jak najbardziej fajny tylko... jak prekonać serwis że na podstawie takiej karty jakiś rabacik np 10% mi się należy. Warszawa czy Łódź sobie poradzą. A co np z serwisami / salonami gdzie jest tylko Renault ? Lub w województwach gdzie jest bardzo mało salonów ? RRG musiałoby na tej podstawie zrobić rozporządzenie że dla członków DKPL legitymujących się imienną kartą ( łącznie z numerem rejestracyjnym np... ) jest np tyle i tyle zniżki na to, na tamto, siamto
_________________


Były: Hyundai Atos Prime ( rocznik 2000 ), Fiat 126p ( rocznik 1990 ), Fiat Seicento ( rocznik 2008 ), Renault Clio ( rocznik 1998 ), Citroen C4 ( rocznik 2008 )
 
mausi64 



Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 dCi 4x2 110 KM
Rocznik: 2010
Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 162
Skąd: prawie Warszawa
Wysłany: 2012-11-05, 08:40   

chriskb napisał/a:
Wracam do tematu karty członka DKPL.

Temat może być aktualny od nowego roku. Teorie, że US zakwestionuje są nie w pełni prawdziwe. Tak samo, że wystarczy naklejka.

Zwracam się za tym, dla uczestników Forum a identyfikujących się z DKPL o wpowiedzenie swojej opinii w tym zakresie. Sam jestem ciekawy ilu użytkowników Forum zabierze głos. Po czasie np. 1,5 miesiąca zrobimy podsumowanie i zobaczymy jak identyfikujemy się z DKPL.

Zachęcam do dyskusji.


3 x TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak najbardziej "ZA" :mrgreen:
_________________
mausi64 życzy wszystkim bezpiecznej jazdy
 
okey32 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.5 DCI 90kM
Rocznik: 2012
Wersja: Stepway
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: Lublin okolice
Wysłany: 2012-11-06, 10:42   

Sama centrala czy nawet każdy salon oddzielnie powinien byc zainteresowany współpraca z naszym klubem.
Ile osób przychodzi do salonu oglada samochody i nie jest zdecydowanych na zakup. oczywiscie sprzedajacy zachecaja jak mogą ale ludzie też i myśla i nie każdy da sie nabrać na te marketingowe gadki . A gdyby tak sprzedawca zaproponował nasz klub jako dodatkowe źródło informacji to na pewno przynioslo by to jakies korzyści dla nich i zainteresowany mial by informacje z pierwszej ręki i odpowiedzi praktycznie na wszystkie pytania . Oczywiscie salony musialy by równiez dbać o swoja renome i dbać o to abyśmy pisali o nich dobrze bo moze wyjśc ze wspólpraca z nami wyjdzie na ich niekorzyść :mrgreen:
A ogólnie jestem za każda forma współpracy
 
miskowski 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster 4x2/Fluence Intens
Silnik: 1,6/1,6
Rocznik: 2012/2016
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 197
Skąd: Śląsk. Ten niższy ;)
Wysłany: 2012-11-06, 10:58   

Obawiam się, że sprzedawca/dealer nie ma żadnego interesu aby kierować potencjalnego klienta w miejsce, gdzie nie wszytskie opinie sa pochlebne, a i o awariach wspomina się dość często. Nieważne, że zazwyczaj są to pierdoły. W oczach przeciętnego Kowalskiego spalona żarówka = Dacia się psuje. Jedyną możliwościa jaką widzę, jest stworzenie ze wszech miar rzetelnego źródła informacji, czyli kontynuowania obecnej linii. Reklama w dużej mierze "zrobi się" za pomocą poczty pantoflowej.

I naprawdę proponuję przemyślenie kwestii odświeżenia szaty graficznej forum. Masa ludzi zwraca na to uwagę, a phpBB nie dość, że w standardzie wygląda średnio, to jeszcze jest powszechne jak kajzerki w spożywczym. I znowu przeciętny Kowalski wejdzie na forum, zobaczy to co widział już setki razy w innych miejscach i bez zagłebiania się w zawartość posurfuje dalej. Mało tego: nawet jesli kiedyś wpomni, że znalazł takie forum - raczej nie wyrazi się o nim pochlebnie. Pierwsze wrażenie jest naprawdę cholernie ważne.
Ostatnio zmieniony przez miskowski 2012-11-06, 10:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-06, 11:50   

miskowski napisał/a:
proponuję przemyślenie kwestii odświeżenia szaty graficznej forum

Myślimy od dawna, możesz dołączyć (;


miskowski napisał/a:
Pierwsze wrażenie jest naprawdę cholernie ważne

Jesteśmy jak same dacie - antysystemowi...

Bardziej serio: nie chciałbym uderzać w wysokie tony elitarności, ale konieczność wykonania pewnego wysiłku - np pomęczenia się (choćby wizualnego) z antycznym phpBB - MSZ póki co dobrze jednak wpływa na dobór klubowiczów.

Oczywiście, we wszystkim należy zachować umiar i faktycznie powoli zaczynamy się docierać do granicy zbytniej archaiczności - ale śliczność, łatwość i zbytnia popularyzacja może się skończyć "onetyzacją", co też nie będzie dobre.

W każdym razie wygląda na to, że zbliżamy się do osiągnięcia masy krytycznej i zmiany zostaną w końcu wprowadzone.


(I osobiście mam nadzieję, że skończy się to lepiej niż poprzednim razem kiedy mi się tak wydawało /: ).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2012-11-06, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-06, 11:55   

laisar napisał/a:
Oczywiście, we wszystkim należy zachować umiar i faktycznie powoli zaczynamy się docierać do granicy zbytniej archaiczności


Jednakowoż pamiętajcie, że lepsze jest wrogiem dobrego! Uwielbiam to forum także za to, że jest proste, przejrzyste i nie ma zbędnych "wodotrysków". Jedyne, co mi nie odpowiada, to funkcjonowanie wyszukiwania, ale jakoś nauczyłem się z tym żyć ;-)
 
miskowski 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster 4x2/Fluence Intens
Silnik: 1,6/1,6
Rocznik: 2012/2016
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 197
Skąd: Śląsk. Ten niższy ;)
Wysłany: 2012-11-06, 12:57   

Martens, ja wcale nie nawołuję do radykalnych zmian. Jednak w sieci jest dostępnych co najmniej kilka ciekawych skinów do phpBB i można byłoby je wykorzystać.

Laisar - wspomniana "onetyzacja" jest moim skromnym zdaniem również wysoce niepożądana. Jednak przyznasz, że czym innym jest odświeżajace pomalowanie ścian, a czym innym kapitalny remont mieszkania. Proponuję jedynie kosmetykę. Tak wizualną, jak i "działową". Dzięki temu forum może jedynie zyskać. Natomiast jeśli mogę się jakoś przydać - jestem do dyspozycji.
Ostatnio zmieniony przez miskowski 2012-11-06, 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
Farurej 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Wersja: Duster
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 55
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-11-06, 13:59   

Ja też się zgłaszam. Czekam na autko, więc mam trochę czasu... :)
Wprawdzie umiejętności niewiele, ale chęci dużo.
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-12-17, 12:49   

Zgodnie z deklaracjązanmieszczam krótkie podsumowanie wprowadzenia "Karty Członka DKPL". Na początek trochę statystyki.
Na Forum mamy zarejestrowanych 1480 użytkowników. Na podstawie statystyk, widać, że aktywność ma wzrostowy trend, aczkolwiek dane z logowań wskazują, że liczba aktywnych jest dużo niższa niż zarejestrowanych. Na podstawie danych z Forum mamy następujące informacje.
40-stu użytkowników nie zalogowało się powtórnie po pierwszej rejestracji.
Następne dane to brak logowań od:
2008 rok - 12-stu,
2009 rok - 38-u
2010 rok - 81
2011 rok - 187.
Przyjmując sugerwane kryterium o braku aktywności przez kolejne 6 miesięcy brak logowań w roku 2012 przedstawia się następująco:
Od stycznia 2012 - 45; lutego 2012 - 42; marca 2012 - 47; kwietnia 2012 - 57 i maja 2012 - 48. Na tej podstwie możemy stwierdzić, że mamy 883 aktywnych użytkowników

Moim zdaniem jest to całkiem spora liczba. W dotychczasowych ankietach i postach mających znamiona ankiety wypowiadało się nieco ponad 9% aktywnych użytkowników. Na tej podstawie stawiam tezę, że brak pewnych uregulowań i bardzo demokratyczne podejśćie pokazuje na to, że jeszcze nie nastał czas na wprowadzanie zmian. Moją tezę opieram na tym, że nie całe 10% użytkowników będzie podejmowało decyzję za lub przeciw i narzuci ją większości.
Wypływa z tego wniosek, że należy podjąć działania mające na celu podniesienie aktywności użytkowników poprzez, jeżeli jest to możliwe uatrakcyjnienie formatu Forum, może uregulowania niektórych kwestii dotyczących działalności czy też innych sugerowanych przez żytkowników zmian np. dotyczących martwych dusz itp.
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2012-12-17, 18:08   

chriskb, no dobrze, ale miałeś nam wytłumaczyć zasady działania tej "Karty Członka DKPL" na pomorzu, a nie o statystykach opowiadać.
_________________
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-12-17, 23:12   

monopios,

Zasada działania dla kart członkowskich jest niezależna od lokalizacji. Wdrożenie karty to proces, który musi być zaakceptowany po pierwsze, w naszym przypadku przez zarejestrowanych użytkowników Forum. Po drugie muszą powstać regulacje związane z uznaniem Regulaminu Forum, Regulaminem Klubu, Regulaminem Karty Członkowskiej, zapewnieniem Ochrony danych osobistych oraz w dalszej kolejności działania informacyjne o celach działalności klubu, działania lobbingowe w celu uzyskania korzyści dla posiadaczy karty klubowej. Po trzecie musi być wola w podjęciu takich działań przez obecnych użytkowników Forum.
Jeżeli kolega potrzebuje bardziej szczegółowych informacji to proszę pisać na mój mail.
Obecnie nie widzę takiej woli, aby można było ten proces wdrożyć, co wyraziłem w poprzednim poście.
Uważam, że każdy użytkownik naszego Form ma masę pomysłów jak zwiększyć atrakcyjność zawartych na Forum informacji.
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2012-12-18, 07:01   

Drodzy Koledzy, na salonie mogłyby wisieć takie transparenty, jak kiedyś na poborze do armii: dla wchodzących "Witamy Was", a dla wyjeżdżających "Mamy was". Prawda jest taka, że nikt za darmo robić nie lubi (ja też). Jeśli do serwisu przyjedzie klient, który kierownikowi wpycha za każdym razem koniak do szuflady, a recepcjonistce podaje dokumenty razem z tabliczką czekolady, i drugi, który wymachuje jakąś karteczką i mówi "Musicie... Mi się należy..." i jeszcze chce 10% zniżki - to jak sądzicie - kto będzie szybciej i lepiej obsłużony, a kto na odczepnego i byle jak? Może to brutalna, ale życiowa prawda, niekoniecznie w odniesieniu do Renault ani w ogóle do motoryzacji. :-( :-(
PS. PHP BB działa na każdym komputerze i szybko się ładuje.
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2012-12-18, 18:39   

chriskb, rozumiem ten problem z wdrożeniem czegokolwiek, właśnie z tych podstawowych względów jakie wymieniłeś, tzn. połowa tego klubu w praktyce nie istnieje lub jest na tyle rzadkim gościem, że to co tu się dzieje, to całkowicie mu lata i powiewa. I tak jak wcześniej zauważyłeś, te 10% podejmujących jakieś decyzje, to w rzeczywistości około 30% logujących się. I dopóki niezostanie rozwiązany problem z kontami widmo i brakiem jasnych zasad działania tego forum/klubu, to do tego czasu będziemy w ciemnej d.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne