Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2013-01-04, 13:24
ale ściema
Autor Wiadomość
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2013-01-04, 13:20   ale ściema

http://moto.allegro.pl/no...2916088682.html luknijcie na foty
i opis koles dal 75000 zl i jak to opisal w aukcji ze doposarzone dodatkowo ESP gdzie w tej opcji jest standardem. a zdiecia nie przedstawiaja jego samochodu tylko skas sobie posciagal.. dla mnie to jest niezla ściema i proba oszustwa jakiegos klienta..
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-01-04, 14:26   

oferta jest bardzo atrakcyjna, pod warunkiem,że jest prawdziwa :mrgreen: - a może ktoś z Wrocławia mając trochę czasu pobawiłby się w detektywa? Nie dam rady oczytać tej tabliczki na ścianie nad autem ani obok pod znakiem, ale mam jakieś mętne przeczucie,że ta fotka nie jest zrobiona w Polsce - pomijając już to zdjęcie w ozdobnej ramce okienku oferty, które ewidentnie pochodzi zza granicy. Więc każde z nich pokazuje de facto inne auto. Brak jakichkolwiek innych fotografii zachęcających potencjalnych kupujących(np pokazujących idealny stan wnętrza, fot. licznika przebiegu itd) zasuwa wniosek, że to jakiś kit
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-01-04, 14:36, w całości zmieniany 6 razy  
 
tweeciak 



Marka: Dacia
Model: Sandero STEPWAY
Silnik: 1.5 DCI
Rocznik: 2010
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 329
Skąd: mazowieckie/łódzkie
Wysłany: 2013-01-04, 14:40   

GOOGLE
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-01-04, 14:43   

mógłby choć numer komórki czasem wklepać jakiś inny :-P
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2013-01-04, 15:13   

ps a od kiedy duster ma zawieszenie przezroczyste w nadkolu :)
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
marszelest 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V / LR-IV
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 553
Skąd: ŻORY
Wysłany: 2013-01-04, 15:34   

bo to fotomontaż tez na to zwróciłem uwagę :lol: :lol: :lol: :lol:
oba nadkola przeźroczyste przód i tył może to podrasowana wersja terenowa
z hiper-mega-podwyższonym zawieszeniem :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
Ostatnio zmieniony przez marszelest 2013-01-04, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-01-04, 16:15   

A zobaczcie kto jest właścicielem tego numeru :
http://www.medycynaiuroda...ent&id=12982535


Nawet chce sprzedać mieszkanie : http://nieruchomosci-wroc...w-39,00m2.htm#1
_________________

 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-04, 16:45   

"PRZEBIEG 1600KM (przejazd auta z salonu do domu i wyjazd do salonu w celu montażu dodatkowej płyty metalowej pod silnikiem plus powrót )"

Hehe 4X4 ma metalowa płyte pod silnikiem w standardzie ;-) Chyba, ze zgubił podczas dzwonu ;-)
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-04, 23:59   

;) ciekawe
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
 
endrju 


Marka: fiat
Model: albea, panda
Silnik: 1400, 1200
Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 19
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2013-01-05, 23:14   

Pod znakiem zakazu na bramie dopatrzyłem się słowa "SORTIE" po francusku wejście
_________________
były: fiat 126p, ford capri, opel kadett, peugeot 205, fiat punto, ford mondeo, fiat seicento, multipla...
 
RnR 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 667
Skąd: POL/ŚL
Wysłany: 2013-01-06, 00:19   

mekintosz napisał/a:
"PRZEBIEG 1600KM (przejazd auta z salonu do domu i wyjazd do salonu w celu montażu dodatkowej płyty metalowej pod silnikiem plus powrót )"

Hehe 4X4 ma metalowa płyte pod silnikiem w standardzie ;-) Chyba, ze zgubił podczas dzwonu ;-)


Jest tez opcja na taka naprawde pancerna plyte - moze o to chodzi... http://www.shopdacia.com/...758903088r.html (bylo tez u nas na forum w watku "plyta pod silnikiem")
_________________
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2013-01-06, 11:08   

endrju napisał/a:
Pod znakiem zakazu na bramie dopatrzyłem się słowa "SORTIE" po francusku wejście

Albo może "wyjście"... :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2013-01-06, 12:53   

pisze z tym gosciem i jak odpisze wrzoce to co napisal :)
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2013-01-06, 19:11   

dla jaj :-P napisałem zapytanie do oferty
http://otomoto.pl/show?id=C27426866
zapytałem (wczoraj) gdzie można obejrzeć samochód, odpowiedź z dnia dzisiejszego:

"Witam,
Pojazd jest w stanie jak nowy, nie ma technicznych uszkodzen na wszystkich, bez zarysowan lub wgniecenia, nie ma ukrytych wad, mieta
stan, ksiazka serwisowa, wypadku wolne, niemieckie papiery. To ma tytul wlasnosci, oczyszczony z wszelkich zobowiazan i oplat oraz
posiada wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji to, certyfikat TUV, COC, itp.. Nie bedziesz musial placic dodatkowych podatków
za to jest mój osobisty samochód, pracuje w Polsce w ciagu ostatnich 2 miesiecy i kupilem samochód. Moja firma chce
mnie z powrotem do domu, wiec obecnie jestem w Anglii (UK). Przynioslem do domu samochodem ze mna, a teraz znajduje sie w Anglii. Staram sie
sprzedac po tej cenie, poniewaz nie uzywam go juz (kierownica jest po lewej stronie i jest bardzo trudne dla mnie do prowadzenia
go), a szkoda, aby utrzymac taki piekny samochód i nie uzywac go .. Próbowalem sprzedac samochód w Wielkiej Brytanii, ale nikt nie chce kupic w lewo
kierownicy samochód od strony kola. Mój samochód jest juz na AIRCARGO LTD (lokalne przedsiebiorstwo zeglugowe stad-Londyn) na ich lokalne
reprezentant. (zaplacilem te firme dbac o tej transakcji, wiec nie musisz sie martwic, jak bedziesz placic tylko
cena samochodu). Mozemy miec wiele, jesli jestes naprawde zainteresowany kupnem.Cena nie jest do negocjacji, ale zawiera
Transport na Twój adres.
Prosze pisac do mnie z powrotem do dyskusji tylko jesli jestes zainteresowany, bo jestem zmeczony osób, które zadaja pytania i nie sa
zainteresowany w ogóle.
Pozdrawiam!

David"

i wychodzi tak jak w powiedzeniu: POLAM i wszystko jasne :mrgreen:

David (sprzedawca) jest już zmęczony ale może jeszcze trochę go pomęczę kolejnymi pytaniami... :lol:
 
koszalin11 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,5 dCi 90 FAP
Rocznik: 2011
Wersja: Stepway
Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Koszalin
  Wysłany: 2013-01-06, 19:26   

Jak dobrze widzę to tylna tablica jest z Niemiec. Podejrzewam,że sprzedaje go jakiś podstawiony cygan. Teraz cyganie robią tak, że kupują nie za mocno rozbite auto w Polsce ale sprowadzone przeważnie z Francji, następnie po taniości naprawiają w Polsce, rejestrują w Polsce, wywożą do Niemiec i tam znowu rejestrują ale już na inną osobę i sprzedają jako bezwypadkowe jakiemuś Niemcowi, Polakowi lub Ukraińcowi. Wiem to od osoby która z nimi handluje.
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-06, 19:42   

Eeeee.. przecież TD Pedro już napisał, że Anglik. Jak się wpłaci Davidowi zaliczkę, to autko nówka sztuka przypłynie wprost do kupca :mrgreen:
Chyba się to do zgłoszenia na Policję do sprawdzenia nadaje?
 
koszalin11 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,5 dCi 90 FAP
Rocznik: 2011
Wersja: Stepway
Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-01-06, 20:03   

Wszystkie te ogłoszenia bez podania numeru telefonu w ogłoszeniu to po prostu jeden wielki kant!!!!!!!!!! Szukają naiwnych którzy szukają hiper okazji !!!!!!!!
 
tweeciak 



Marka: Dacia
Model: Sandero STEPWAY
Silnik: 1.5 DCI
Rocznik: 2010
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 329
Skąd: mazowieckie/łódzkie
Wysłany: 2013-01-07, 08:14   

Oj..oj...glosno bylo o tego typu "sprzedazy"

TUTAJ male sledztwo:)
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2013-01-07, 11:54   

napisal mi Pan odpowiedz ...

1 meil
pytanie
Witam jesm zainteresowany kupnem dustera ale zadne zdiecie ktore widnieje u Pana nie przedstawia auta tego ktore chce Pan sprzedac..

odp
Witam ,zdjecie jest pogladowe i odzwierciedla w 100% auto które sprzedaje .Pozdrawiam

2 meil
pytanie
Witam
Gdzie mogłbym obejrzec i sprawdzic auto czy wszystko jest wporzadku.
Pozdrawiam

odp
Proszę Pana auto jest nowe . Proszę udać się do salonu Dacii , obejrzeć takie auto , przejechać się nim ,porównać cene salonową i moją , dobrze zastanowić się i jeśli będzie Pan zdecydowany ,że taki model auta chce Pan kupić to zapraszam dopiero wtedy do siebie na oględziny auta , podam Panu wtedy VIN , pokaże dokumenty zakupu , dowód rej .
Przepraszam jeśli obraził Pana ton mojej wypowiedzi ale w ciągu ostatniego miesiąca przyjechało do mnie kilku niepoważnych pseudokupujących chcących zobaczyć co to w ogóle jest za auto ,obejrzeć co to jest za model ..Jeden wsiadł do auta ,zaczął wciskać wszystkie przyciski , ruszać lewerkiem zmiany biegów bez wciskania sprzęgła , ruszać kratkami nawiewu (był z żoną ) po czym okazało się że Ci Państwo nie mają nawet 20 tys na wydanie na auto ,a Pan który właczał wszystkie przyciski nie ma nawet prawa jazdy .
Ja nie jestem salonem , nie mam czasu na takie spotkania,
Także jak Pan będzie zdecydowany i ma Pan do wydania 57tys to proszę dopiero dać znać to się umówimy .Gdzie? - we Wrocławiu .
Pozdrawiam




a Tak z innej beczki jakie auto nowe skoro na liczniku ma 1600km
i 3 rok juz mu leci. Poza tym dlaczego nie umieszcza zdiec kazdy normalny kto chce sprzedac auto swoje zadbanie zawsze umiesci zdiecie i przesle klienta jesli poprosi,
ps a jesli chodzi o auto 3 letnie nawet w full wyposazeniu to jest tansze po pierwsz a po drugie jesli auto nie jezdzi wogule to moze byc sporo rzeczy do wymiany, olej w silniku zalecany minimum 1 raz w roku, inne płyny zardzewiale tarcze chamulcowe, bebny sprwdzic trzeba . itp . itd..
ps wedlug wyceny rynkowej po roczniku to wartosc auta 48 tys. sprawdzilem wlasnie
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
Ostatnio zmieniony przez wieza 2013-01-07, 11:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
janusz 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,5dci
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 9
Skąd: opolskie
Wysłany: 2013-01-07, 13:37   

Witam, tak jak już pisałem próbowałem kupić takie auto - tego auta w ogóle nie ma!
jest to auto wirtualne a ten "anglik" pisał do mnie to samo. czysty kant ktoś się na tym naciął
i o tym pisał. Pozdrawiam.
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2013-01-07, 16:50   

a moze jeszcze do niego napisze i poprosze o numer Vin i zobaczymy co odpisze :) czy sie zirytuje czy poda ;)
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
piotr. z 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 LPG fabryczny (tfu!)
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 805
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-07, 17:15   

A jak się zirytuje to na złość nie poda :mrgreen:
_________________
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2013-01-08, 00:51   

c.d. "zakupu" :-P
po otrzymanej odpowiedzi zdałem pytanie o nr VIN oraz sposób płatności, oto odpowiedź:

"Witam ponownie,
Samochód i wszystkie dokumenty sa zamkniete w Port Dover gotowy do dostawy, juz podpisal kontrakt z AirCargo LTD i zaplacilem wszystkie podatki i mam zadnego interesu w utraty tej kwoty pieniedzy. Samochód jest gotowy do dostawy w dowolnym miejscu (bezposrednio pod wskazany adres). Jest to jedyny sposób i moim jedynym stanem, w tej transakcji.
(JESLI NIE zgadzasz sie z warunkami transakcji, PROSIMY NIE Domagaj z innymi rozwiazaniami jak mam duzo innych potencjalnych nabywców.)
Warunki transakcji:
Oto jak chce isc na dostawy i platnosci za samochód, który bedzie przez AirCargo LTD, a takze daje mozliwosc wgladu do samochodu, zanim otrzymam zaplaty za nia. Wyjasnie Ci krok po kroku jak to bedzie dzialac.
1) Przede wszystkim musisz wyslac mi swoje dane wysylkowe (imie i nazwisko i adres).
2) Po otrzymaniu informacji wysylki, pójde do AirCargo LTD i zostawic samochód na swoje nazwisko i adres jako zamierzonego odbiorcy.
3) AirCargo LTD sprawdzi samochód, równiez dokumenty prawne, aby zobaczyc, ze wszystko jest OK z nim.
4) otrzymasz powiadomienie z AirCargo LTD jako potwierdzenie, ze samochód jest w ich opieka, a takze, ze samochód zostal przetestowany przez nich.
5) Po tym, trzeba bedzie wyslac wplaty zaliczki jako gwarancja.
(Nalezy przeslac depozyt w wysokosci 90% od ich rachunku bankowego firmy i reszta pieniedzy 10% po otrzymasz samochód).
6) AirCargo LTD zweryfikuje platnosci, a jesli wszystko jest w porzadku, beda one dostarczyc samochód do drzwi kroku.
7) Po otrzymasz samochód, a bedziesz calkowicie zadowolony z niego, mozna polecic AirCargo Ltd z twojej decyzji. Masz 10 dni na inspekcje i podjac decyzje. Jesli nie zgadzaja sie z nim, zostana one zwrot z powrotem swoja kwote wplaty.
8) Jezeli z jakiejkolwiek przyczyny, nie bedzie zadowolony z samochodu, AirCargo LTD bedzie odebrac samochód od adresu bezplatnie.
Daj mi znac, jesli mozemy to zrobic.
UWAGA:
Czas wysylki: 2-3 dni.
Pieniadze zostana przeslane do AirCargo LTD zanim otrzymasz samochód i nie do mnie. Powtarzam beda trzymac swoje pieniadze do momentu otrzymania samochodu i dokumenty samochodu. Bedziesz mial czas kontroli w 10 dni. W tym czasie mozna sprawdzic, przetestowac i sprawdzic samochód. AirCargo przedstawiciel LTD bedzie w stanie Ci pomóc, aby zarejestrowac samochód. Jesli z jakiegos powodu (samochód ma zadnych ukrytych uszkodzen lub nie podoba mi go opisac) mozna odrzucic oferte. W tym przypadku
AirCargo LTD zwrócimy Ci calkowicie i oni wyslac samochód z powrotem na wlasnej skórze.
Samochód zostal zweryfikowany przez LTD AirCargo wykwalifikowanego technika samochodowego i samochód przeszly wszystkie test bez zadnych problemów.
Czekam poczte z pelna nazwa i adresem do mozna uruchomic transakcji z AirCargo LTD.
Pozdrawiam!


David


ponieważ nie doczekałem się nr VIN zapytałem o niego ponownie... i na tym (póki co) kontakt się urwał... :lol:

chyba jednak nie kupię :mrgreen:
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-08, 03:02   

Wato jeszcze zobaczyć to ostrzeżenie

_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
Ostatnio zmieniony przez Piotr_K 2013-01-08, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne