Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
RZESZOTARY k/ Legnicy - Impwar
Autor Wiadomość
mter 



Marka: Renault
Model: Clio Grandtour
Silnik: 1.2 75 KM (D4F)
Rocznik: 2010
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 174
Skąd: Lubin
Wysłany: 2008-10-16, 20:33   RZESZOTARY k/ Legnicy - Impwar

Impwar w Rzeszotarach k/Legnicy lub Górny-Poczynek w Lubinie.

Miał ktoś przyjemność serwisować auta w tych ASO ?
Jakieś spostrzeżenia, uwagi byłyby bardzo pomocne, gdyż dopiero zacznę serwisować swój autobus.

Widziałem że ludzie polecają Nawrota we Wrocławiu, ale to już dla mnie mniej wygodne.
_________________
13.10.2010 Clio Grandtour - przebieg 82 tyś.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-12, 12:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
PrzemekP 


Marka: Renault
Model: Thalia
Silnik: 1,4 MPI
Rocznik: 2005
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 62
Skąd: Wrocław - Polkowice
Wysłany: 2008-10-17, 19:11   

A ja ci polecę Górny-Poczynek, trochę aut robiłem w Nawrocie (megan i kangoo) wściekałem się bo nie potrafili zrobić. Obecnie ja i koledzy z pracy jedzą do Lubina i sobie chwalą :)
 
mter 



Marka: Renault
Model: Clio Grandtour
Silnik: 1.2 75 KM (D4F)
Rocznik: 2010
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 174
Skąd: Lubin
Wysłany: 2008-10-31, 13:32   

No to byłem dziś w ASO Impwar koło Legnicy. Umówiłem się na regulację świateł (są trochę za nisko i mają zeza) oraz czujników parkowania (ćwierkają jak chcą) . Ponieważ zbliża się już 5 tyś km, to postanowiłem również wymienić olej.

Za wymianę oleju i filtra Pan powiedział 250 zł brutto. Olej syntetyczny ELF 5W40.
Całość ma trwać około 1,5h, ewentualnie dłużej jeśli z czujnikami będzie jakaś grubsza sprawa.

Do obsługi nie mam zastrzeżeń, będę w przyszły piątek to zdam relację.
_________________
13.10.2010 Clio Grandtour - przebieg 82 tyś.
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-10-31, 16:36   

mter napisał/a:
Za wymianę oleju i filtra Pan powiedział 250 zł brutto. Olej syntetyczny ELF 5W40.

Cena jak najbardziej akceptowalna. Ja bez filtra (gratis) zapłaciłem 215 zł.
 
mter 



Marka: Renault
Model: Clio Grandtour
Silnik: 1.2 75 KM (D4F)
Rocznik: 2010
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 174
Skąd: Lubin
Wysłany: 2008-11-09, 16:18   

No i już po pierwszej wizycie.

Plusy:
- kosztowało 250 zł, tyle ile miało
- światła ładnie wyregulowane
- czujniki zdiagnozowane i wstępnie umówiłem się na wymianę (jeden czujnik jest wadliwy)
- miła obsługa
- szybka realizacja
- auto otrzymałem umyte (z zewnątrz) i odkurzone

Minusy:
- wypaćkane smarem plastiki drzwi od strony kierowcy
- na fakturze mam olej ELF 5W40 (taki chciałem) a na naklejce przy silniku wpisany ELF 5W30, jaki więc zalali ? :shock:
_________________
13.10.2010 Clio Grandtour - przebieg 82 tyś.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2008-11-10, 14:30   

Cytat:
na fakturze mam olej ELF 5W40 (taki chciałem) a na naklejce przy silniku wpisany ELF 5W30, jaki więc zalali ?

Najlepiej zapytać i wyjaśnić, choć zapewne ten drugi - w końcu fiszkę sporządzili zapewne z "butelką" w ręce, a fakturę wiadomo jak się wystawia: kto inny, kiedy indziej i wg czego innego <;
 
Gość

Wysłany: 2009-07-03, 13:35   

wiatm:)

posiadam dacie logan 1.4 benzynka z 2007 r. która została zakupiona w rzeszotarach koło legnicy, auto ma obecnie przebieg 74 000 tys i w serwisie troszku bylo m.in. : przeglądy, szyba boczna wybita(włamanie), szyba przednia peknieta(odprysk kamienia na drodze), uszkodzone tylnie światło(wandalizm), wgniecenie w drzwiach bocznych i tył (bardzo małe pod supermarketem wózkiem), pompa wodna piszczała(na gwarancji usunięte), świeciła kontrolka od świateł przeciwmgielnych (na gwarancji usterka) i musze powiedzieć że rzeszotary to się nadają tylko do sprzedazy. serwis tragedia!!! na szybe kazano mi czekać tydzień, czy wyobrażacie sobie jazdę bez szyby bocznej tydzień! bo ja po jednym dniu miałam dość, natomiast w lubinie ściągneli ją w tym samym dniu i wymienili na następny. gdy chciałam wgniecenia usunąc spowodowane wgnieceniem wózka pod hipermarketem w rzeszotarach przyjeli zgłoszenie i kazali czekać na odpowiedź w ciągu 2 tygodni dzwoniłam 3 razy oni się nie odezwali do dziś (5 miesięcy), nie zalezy im na kliencie. poza tym Lubin ma ceny korzystniejsze i jak się jest stałym klientem to można sporo zyskać i negocjować. osobiście obecnie wszytsko załatwiam w lubinie i pozatym, że mam dalej to jestm bardzo zadowolona i moge ich uczciwie polecić!! istnieje jednak możliwość, że po moim marudzeniu właścicielowi salonu w rzeszotarach zaszły jakies zmiany, mnie jednak do siebie nie przekonają.
pozdrawiam
 
mter 



Marka: Renault
Model: Clio Grandtour
Silnik: 1.2 75 KM (D4F)
Rocznik: 2010
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 174
Skąd: Lubin
Wysłany: 2010-02-24, 12:32   

Jest w tym trochę prawdy. Chociaż generalnie z obsługi Impwar jestem zwykle zadowolony, to zdarzają się im wpadki. Faktem jest, że w Lubinie naprawiają to za co w Impwarze nie chcą się zabierać :), np. piszczenie pedału sprzęgła. W każdym razie podczas kontaktów z oboma serwisami były zawsze rzeczy na + i na - .
_________________
13.10.2010 Clio Grandtour - przebieg 82 tyś.
 
guma 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.5dci
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: głogów
Wysłany: 2011-10-19, 16:52   

byłę z tymi samymi usterkami [- http://www.daciaklub.pl/f...p=104474#104474 -] w'' impwar rzeszotary''i po kontroli stwierdzono maszeta przegubu do wymiany na gwarancji,piszczące zawieszenie przyczyna górne łożyska amortyzatora do wymiany po wymianie cisza tak jak powinno być, zapocona rura od turbo powód uszczelka pokrywy zaworów przepuszczała i olej spływał po tej rurce wymiana i jak narazie sucho.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-10-19, 17:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
kisu 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 4x4
Rocznik: była 2011 - jest 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 124
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2011-11-04, 09:45   

ja także muszę pochwalić Impwar w Rzeszotarach - obsługa począwszy od sprzedawcy auta pana Piotra (pozdrawiam) - miła, konkretna i rzeczowa - wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń - to samo mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy o serwisie: a była już wymiana oleju, plastiki na nadkolach na gwarancji do poprawki oraz wymiana halogenu ( dostał kamieniem spod ciężarówki) - może to niewiele - ale następnym razem też tam pojadę - choć mam u siebie w mieście na miejscu inne ASO Dacia

jako dodatkowy plus dodam, że np. przy wymianie halogenu stwierdzono niski poziom płynu chłodniczego (sam nie zauważyłem) - oczywiście uzupełniono - oraz miły Pan z obsługi poinformował, że ogólnie przy okazji sprawdzono w aucie płyny itp. - pomimo, że to nie był przegląd
Ostatnio zmieniony przez kisu 2011-11-04, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
kisu 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 4x4
Rocznik: była 2011 - jest 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 124
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2013-01-12, 10:25   

niestety ale Impwar nie jest już autoryzowanym partnerem Renault - więc nie sprzedaje dacii i renówki - oraz oczywiście już ich nie naprawia w ramach gwarancji - cholera moim zdaniem jeden z lepszych sprzedawców jak i serwisów - nie wiem dlaczego taka politykę prowadzi renault ? przecież działają na swoja niekorzyść :evil:
 
bossboss 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-01-12, 21:42   

kisu napisał/a:
niestety ale Impwar nie jest już autoryzowanym partnerem Renault


no wlasnie mi tez pismo przesłali ze dacia i renualt sie zawineli i został tylko nissan. szkoda bo bede musial z 1szym przegladem jechac do Lubina
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne