Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
I MOT-spot - Świętokrzyskie - 28-30.06.2013
Autor Wiadomość
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
  Wysłany: 2013-04-22, 19:58   I MOT-spot - Świętokrzyskie - 28-30.06.2013

Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłego roku proponuję wspólny wypad weekendowy w Góry Świętokrzyskie w rejon Chęcin.
Ponieważ jest to wypad pod namiot, więc powinny być wyższe temperatury.
Dlatego termin zakładany to 28-30 czerwca 2013.

Ramowy plan na dziś jest taki:
- Jaskinia Raj (wstęp płatny)
- Jaskinia Piekło (wstęp darmowy) - zawiłe dojście, ale byłem i wiem gdzie iść :-P
- Zamek w Chęcinach (wstęp płatny)
- Kopalnia kruszywa "Miedzianka" (widok z góry na potężną, czynną kopalnię odkrywkową).

Ostatnio jeździłem 2 lata temu po tamtym terenie fiatem grande punto i dał radę, ale było kilka dojazdów trudnych. Pojawią się więc jakieś elementy off-roadu :-P

Bilety wstępu to opłaty rzędu 10-17 zł za bilet normalny od osoby. W zamku jest niższa opłata za bilet grupowy.

Jaskinia Raj:
Rozmawiałem już wstępnie z panią odpowiedzialną za rezerwację biletów do Jaskini Raj, gdzie obowiązują limity ilości turystów na dany dzień.
Na ostatni wekend czerwca jest już zapisanych kilka grup zwiedzających, ale są jeszcze wolne miejsca i na dzisiaj nie ma problemu z rezerwacją. Nie będzie to jednak trwać w nieskończoność :-D
Zasada, którą pani mi przekazała jest taka, że kiedy mniej więcej ustalimy, ilu nas jedzie, to należy wysłać do niej mailem zgłoszenie rezerwacji.
Zwrotnie pani wyśle potwierdzenie i będzie trzeba wpłacić 40% ceny za deklarowaną ilość biletów.
Jeśli ktoś chciałby odpowiadać za kontakt z Rajem, to chętnie odstąpię :mrgreen:
Jeśli nie, to biorę na siebie sprawę rezerwacji. Myślę, że gdy zbierze się już zadeklarowana ilość osób, to poszczególne osoby otrzymają ode mnie mój nr konta i zrobią po prostu przelew za osoby ze swojej rodziny, które z nami pojadą. Ja to następnie przeleję jako jedną współną wpłatę w imieniu Dacia Klub Polska na konto Jaskini Raj, żebyśmy wystąpili jako jedna pozycja na przelwie i nie było kłopotu z szukaniem wpłat.
Zrobimy to tak, żeby wypełnić warunek 40% wpłaty. Reszta będzie regulowana po przyjeździe na miejsce.
Czy to jest OK?

Nocleg:
Znam pole namiotowe/camping w Bolminie koło Chęcin. Nocowałem już tam pod namiotem 2 lata temu.
Miejsce jest w moim odczuciu w porządku, a przynajmniej takie je zapamiętałem. Opłaty były akceptowalne. Co do cen tegorocznych - dowiem się co i jak.
Tutaj strona obiektu:
http://www.swietokrzyskie...-bolmin-checiny

Obok Bolmina jest zalew, gdzie przy ładnej pogodzie będzie można się wykąpać i wygrzać kości.

Reszta szczegółów pojawi się w toku dyskusji i rozpoznania walką :-D
Proszę pisać, kto jedzie, w jakiej liczbie itd. Wstępnie w ciągu najbliższych 2 tygodni (do 5.05.2013) robimy listę osób. Później będziemy zbierać wpłaty i wysyłać rezerwację.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
Ostatnio zmieniony przez dystrykt9 2013-06-27, 09:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-22, 22:33   

Pomysł super, miejsce też. Tylko zbiega sie to terminowo z planowanym wyjazdem letnim w dalsze rejony. Dlatego cieżko mi cokolwiek tak,nie określić na teraz.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-04-23, 06:56   

Żeby wszystkie atrakcje ze spokojem obejrzeć, ale mieć też czas na jakiś odpoczynek i spontaniczne pomysły na miejscu, zaplanowałem to na 3 dni - od piątku do niedzieli.
Nie ma jednak przeszkód, aby ktoś dojechał do Bolmina dopiero np. w sobotę rano. Wejście do płatnych atrakcji przewiduję i tak na sobotę lub niedzielę. Można nawet wszystkie 4 wymienione przeze mnie miejsca "zaliczyć" w systemie sobotnio-niedzielnym.
Nasza rodzinka i tak będzie już na miejscu od piątku - 28 czerwca.

Tak sobie myślę, że osoby, które chcą być pewne wejścia do Jaskini Raj - zadeklarują się do 5 maja i zrobimy rezerwację.
Pozostali będą mogli zgłosić się na wyjazd w dowolnej chwili, ale bez gwarancji wejścia do jaskini. Na zasadzie - "może się uda"... :-D

Prawdopodobnie do czerwca zostanie już obok jaskini otwarte centrum neandertalczyka, z naturalnej wielkości mamutem, wystawą interaktywną itp., co będzie dodatkową atrakcją.

Jeśli ktoś ma dodatkowe pomysły na atrakcje w tamtej okolicy, które nie wymagają czasochłonnego dojazdu, to oczywiście zachęcam do podzielenia się nimi :-P

Naturalnym wieczornym punktem programu jest np. ognisko, kiełbachy, grill i takie tam :mrgreen: Warunki na miejscu są, bo przy poprzednim pobycie w Bolminie takie ognisko robiliśmy.

Myślę też o wizycie w kamieniołomie "Zachełmie", który znajduje się przy drodze S7/E77, 30 km od Chęcin. To tam polscy i szwedzcy naukowcy odkryli najstarsze na świecie ślady czworonoga, tzw. tetrapoda. Można by zahaczyć o to miejsce jadąc do Bolmina lub w drodze powrotnej. W sumie do ustalenia jeszcze :-)
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
Pat13 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Cze 2011
Posty: 116
Skąd: Pszów
Wysłany: 2013-04-24, 17:52   

Termin pasuje , namioty nie.
Czy jest w okolicy możliwość noclegu pod dachem?
Na zwiedzanie jaskini Raj zapisuję się na 100 % w sobotę.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-04-25, 06:50   

Wydaje mi się, że ludzie, którzy mają to pole namiotowe, prowadzą też agroturystykę. Przynajmniej tak się reklamują w sieci :-) Zadzwonię i upewnię się.

W razie czego w okolicy też bez problemu coś się znajdzie, bo to rejon turystyczny i miejsc nie brakuje :-D
Tutaj na szybko znalazłem coś w Bolminie (nasz rewir - chociaż my dokładnie będziemy tuż koło zalewu w miejscu o nazwie Wymysłów 12, a Bolmin jest po drugiej stronie drogi nr 762):
http://meteor-turystyka.p...min,bolmin.html

Oraz 2-3 km dalej - Bocheniec:
http://www.eholiday.pl/noclegi-hx5645.html

http://www.eholiday.pl/noclegi-qm3479.html

I okolica:
http://www.eholiday.pl/noclegi-bolmin-2479.html

Będąc w tamtym rejonie, często widziałem tabliczki "agroturystyka", więc przypuszczam, że gdybyś nawet pojawił się z marszu i zapytał w pierwszym domostwie, kto w pobliżu ma noclegi to pewnie by Ci pokazali bez problemu :-D
Chociaż oczywiście nie zaszkodzi mieć to umówione i zarezerwowane wcześniej.
Ceny w ofertach wyglądają przystępnie.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-25, 13:53   

Wstępnie na taaak! :) Tylko nam też termin zahacza o teoretyczny dłuższy wyjazd letni, więc jeszcze potwierdzę.

Moi dziadkowie pochodzili ze Szkieletczyzny, więc okolice trochę znam. Z innych, niewymienionych atrakcyj: ruiny zamku w Samsonowie (IMHO nieporywające, ale można, jak ktoś lubi ruiny), dąb Bartek no przecież! :D , jakże to tak bez dąba Bartek? :] , można wbić na Łysicę i/lub Św. Katarzynę, jak ktoś lubi biegać po górach (na chodzenie raczej za niskie ;), Wąchock z klasztorem Cystersów, ale to już dalej na północ i nie po drodze, więcej chwilowo nie pamiętam. Przy początku szlaku na Św. Katarzynę były kiedyś chyba jakieś dymarki, wioska archeolololo czy co tam, ale nie byłem tam nigdy w sezonie i nie wiem czy i kiedy działa.

Koniecznie musimy wcześniej ustalić, co z łącznością. ;)
 
Pat13 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Cze 2011
Posty: 116
Skąd: Pszów
Wysłany: 2013-04-25, 13:59   

Dzięki za namiary na noclegi, napewno będę, minimum w dwie osoby do 5 maja uściślę ilość chętnych na zwiedzanie Jaskini Raj
 
opos 



Marka: Dacia
Model: SANDERO/Logan MCV
Silnik: 1.4 + LPG/1,5 Dci
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 396
Skąd: S-E
Wysłany: 2013-04-26, 06:50   

To ja chętnie sie wybiorę - 2 osoby dorosłe oraz dwie małe babeczki 8 i 10 lat.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-04-26, 17:06   

bebe napisał/a:
ruiny zamku w Samsonowie (IMHO nieporywające, ale można, jak ktoś lubi ruiny), dąb Bartek no przecież! :D , jakże to tak bez dąba Bartek? :]

Te atrakcje można by połączyć z wizytą w kamieniołomie Zachełmie (tetrapod), bo to ta sama droga, jak widzę.
bebe napisał/a:
można wbić na Łysicę i/lub Św. Katarzynę

To do ustalenia - jeśli starczy czasu, bo takie wejście na jedną górkę i powrót to trzeba liczyć pół dnia roboty przy spokojnym tempie, a takie tempo trzeba założyć (dzieci, turyści o mniej wyrobionej kondycji itp).
bebe napisał/a:
były kiedyś chyba jakieś dymarki

Są w Nowej Słupi, ale dopiero w sierpniu, więc odpada.

Co do łączności to ja zabiorę 2 swoje UKF-ki, które mieliśmy na poprzednim WOT-spocie. Powinny dać radę :-D

No i koniecznie postarajcie się Bebe z Mekintoszem dograć sprawę wyjazdu wakacyjnego, tak żeby wziąć udział w spocie świętokrzyskim :mrgreen:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-04-26, 18:28   

Pat13 napisał/a:
Dzięki za namiary na noclegi, napewno będę, minimum w dwie osoby do 5 maja uściślę ilość chętnych na zwiedzanie Jaskini Raj

Super :-D

Dzwoniłem do gościa od campingu.

Ceny wyglądają tak:
Namioty:
- 10 zł od osoby (nie od namiotu) + 5zł za korzystanie z prysznica
- auto parkuje już w cenie, bez dodatkowej opłaty
- ogólnodostępna kuchnia z lodówką w cenie
- sala zabaw dla dzieci pod dachem w cenie
- możliwość zrobienie ogniska w cenie

Nocleg pod dachem w tym samym miejscu co camping:
- są tylko 2 pokoje - w jednym są 2 łóżka 2-osobowe, a w drugim 5 łóżek 2-osobowych
- pokoje to są tylko takie spalnie, jak stwierdził właściciel, nie należy liczyć na żadne standardy hotelowe czy apartamentowe :-D
- cena w pokoju 20 zł od osoby + 5 zł za prysznic
- łazienki (prysznice) są na zewnątrz
- ta sama ogólnodostępna infrastruktura, co w przypadku namiotów
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-04-26, 18:30   

opos napisał/a:
To ja chętnie sie wybiorę - 2 osoby dorosłe oraz dwie małe babeczki 8 i 10 lat.


Świetnie :-D

Zabierasz namiot? Wchodzicie do Jaskini Raj?
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
BLONDI83 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 benzyna, 4x4
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Dołączyła: 24 Maj 2012
Posty: 349
Skąd: ok. Częstochowy
Wysłany: 2013-04-26, 19:20   

Jak już będziecie w tamtych rejonach to może zobaczcie Pałac Kurozwęki jest tam mini ZOO, farma Bizonów i labirynt z kukurydzy. Ja się tam zgubiłam :-P
Polecam :)
Możecie też wybrać się nad Chańcze.
Śliczne okolice zazdroszcze ;-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez BLONDI83 2013-04-26, 19:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-04-26, 22:31   

Wszystkie sugestie i miejsca warte zobaczenia zbieram i dziękuję za ich wskazanie. Coś z tego ulepimy, na tyle, na ile nam czas oczywiście pozwoli :-D
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
fotolabor 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci 110 KM 4x4
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 121
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-04-27, 09:29   

Dla mnie ciut za daleko,niestety.
 
opos 



Marka: Dacia
Model: SANDERO/Logan MCV
Silnik: 1.4 + LPG/1,5 Dci
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 396
Skąd: S-E
Wysłany: 2013-04-28, 19:35   

dystrykt9 napisał/a:
opos napisał/a:
To ja chętnie sie wybiorę - 2 osoby dorosłe oraz dwie małe babeczki 8 i 10 lat.


Świetnie :-D

Zabierasz namiot? Wchodzicie do Jaskini Raj?

namiot a raj obowiązkowo. Z innymi atrakcjami ( góry, ruiny ) nie ma problemu bo moje kobitki są zahartowane i niewymagające.
 
Pat13 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Cze 2011
Posty: 116
Skąd: Pszów
Wysłany: 2013-05-01, 08:37   

Ostatecznie cztery osoby rezerwacja do jaskini Raj w sobotę
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-05, 22:25   

Remont nam się przedłuża, zaczynamy piąty tydzień tułaczki po znajomych (remont miał trwać dwa tygodnie + tydzień rezerwy... ;). W związku z czym chyba darujemy sobie urlop w czerwcu, bo nadal będziemy dochodzić do siebie. W związku z czym piszemy się na wyjazd w Góry Świętokrzyskie. :] Trzy wciąż te same osoby, wymiocik, wejście do jaskini Raj, full opcja, wszystko co wymyślimy. :]

Co do łączności, to:
  • UKFki obsysają, jeśli chodzi o zasięg. One się sprawdziły, gdy formowaliśmy kolumnę samochodów na przestrzeni 50 m, ale jak ktoś gdzieś źle skręci i dalej pojedzie, albo zostanie na światłach, to już kicha.
  • badałem temat "prawdziwych" UKFek - właściwie załatwiają temat, ale są pieruńsko drogie.
  • idealnym rozwiązanie byłoby CB radio, gdyby nie fakt, że poza mekintoszem (bodajże) nikt w ekipie WOT-spotowej go nie używa. Zastanawiałem się nawet nad Intekiem H-520, ale poza WOT-spotami i tak nigdy do niczego bym go nie użył, więc dałem spokój.
Chyba więc koniec końców kupię jakieś lepsiejsze radiotelefony, bo te moje z ostatniego WOT-spotu to było dno i pięć metrów mułu.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-05-06, 10:57   

Bardzo miło widzieć powyższą deklarację :mrgreen:

Co do łączności.
Jest też taka opcja w GSM, która nazywa się push to talk, tylko telefon powinien ją umożliwiać (trzeba by sprawdzić swój model).
Plus GSM opisuje to w ten sposób:
Cytat:
Twój telefon jak krótkofalówka
Co zyskujesz?

Usługa łączy funkcjonalność telefonu i krótkofalówki czy CB Radia w jednym
urządzeniu.
Korzystasz z głosowego chatu z wybraną grupą osób.
W telefonie możesz stworzyć i zapisać kilka grup (np. „znajomi”, „rodzina”).
Jak to działa?

Wystarczy nacisnąć i przytrzymać jeden przycisk na obudowie telefonu
komórkowego, aby zakomunikować coś znajomemu lub grupie przyjaciół
jednocześnie.
W danej chwili mówić może jedna osoba (ta, która przytrzymuje przycisk
w telefonie), a pozostałe słuchają.
Jak aktywować usługę?

Wyślij na numer 2601 SMS o treści:
"NIM1" dla Usługi na 1 dzień,
"NIM3" dla Usługi na 3 dni,
"NIM7" dla Usługi na 1 tydzień,

Koszt usługi
1 dzień - 1,23 zł z VAT
3 dni - 3,69 zł z VAT
1 tydzień - 8,61 zł z VAT


Podobno tą funkcję umożliwia też T-Mobile. Nie wiem, jak Orange czy Play.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-06, 17:02   

dystrykt9 napisał/a:
Co do łączności.
Jest też taka opcja w GSM, która nazywa się push to talk, tylko telefon powinien ją umożliwiać (trzeba by sprawdzić swój model).

W starych nokiach to było. :) Nie wiem, jak obecnie, nie wiem, jak z komunikacją pomiędzy operatorami (znając życie - nie da się), nie wiem, jak z dostępnością takiej usługi na urządzenia niebędące starą nokią. Jak ktoś ma zdrowie, to niech się doktoryzuje, ja bym pozostał przy krótkofalówkach.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-05-06, 18:18   

Aa, no to czyli jednakowoż ideę odkładamy na półkę pt. ciekawostki :mrgreen:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
mud maX 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 237
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-05-06, 21:13   

Na smartfona z androidem i internetem możesz ściągnąć komunikator głosowy imitujący CB radio. Sprawdzałem "CB Radio Chat". W funkcji klasycznego radia nie sprawdza się w ogóle. Jest mało osób korzystających z tego, więc przed "miśkami" raczej nikt cię nie ostrzeże. Natomiast między umówionymi osobami jako krótkofalówka powinno się sprawdzić. Zaletą jest to, że można regulować zasięg odbioru komunikatów, wadą (przynajmniej u mnie) że internet potrafił się przycinać w trakcie rozmowy.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-05-08, 12:04   

Czy ktoś jeszcze reflektuje na wyjazd, a w szczególności Jaskinię Raj? Bo będziemy robili już rezerwację biletów.

Na razie lista wygląda następująco:
Opos - 4 osoby
Pat13 - 4 osoby
Bebe - 3 osoby
Dystrykt9 - 3 osoby
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
rimo 



Marka: Dacia/Renault
Model: Sandero Stepway/Megane
Silnik: 1.6 MPI LPG/1.6v16 LPG
Rocznik: 2011/2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 271
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2013-05-11, 20:29   

Podjęliśmy męską decyzję. Wybralibyśmy się na część tego weekendu. Dojechalibyśmy w sobotę późnym rankiem i zostalibyśmy na jeden nocleg ale pod dachem. Jeśli wszyscy się zgodzą na to, to wtedy zacznę szukać noclegu w pobliżu. Idąc dalej, to prosimy rezerwację na jedno miejsce do jaskini Raj (ktoś musi zostać z małą). Co do zamku w Chęcinach, to ponoć rozpoczęto tam remont.
http://www.echodnia.eu/ap...T0115/130419674
_________________

 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-05-12, 06:31   

Jesli chodzi o mnie to ok.
Jezeli ktos mialby jakies uwagi, to prosze pisac. Gdy nie bedzie uwag, to domyslnie przyjmujemy zgode wszystkich :mrgreen:
Poniewaz Jaskinia Raj jest glownym klopotem, dlatego proponuje wejscie do niej zarezerwowac na godz. 12.00 w sobote, tak zeby ze spokojem wszystko zorganizowac. Mam nadzieje,ze ta godzina jest wolna, ale o takiej bede rozmawial jutro z pania od rezerwacji.
O remoncie w zamku w Checinach tez sie wlasnie dowiedzialem. Bedzie mozna go podziwiac z zewnatrz,ale nie wiadomo jak z wnetrzem. Sprobuje sie czegos wiecej dowiedziec, a w ostatecznosci mozna sprobowac podpytac na miejscu.
Rimo - jesli chodzi o noclegi pod dachem - sprawdz prosze te propozycje, ktore podalem kilka postow wyzej :-)
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
Ostatnio zmieniony przez dystrykt9 2013-05-12, 06:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
rimo 



Marka: Dacia/Renault
Model: Sandero Stepway/Megane
Silnik: 1.6 MPI LPG/1.6v16 LPG
Rocznik: 2011/2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 271
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2013-05-15, 08:03   

Chyba nici z wyprawy, wszędzie w okolicy noclegi z soboty na niedzielę zajęte. Chyba że próbować z piątku na sobotę ale w takim razie co planowane jest na piątkowy wieczór?
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne