Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Skasowanie listów z przepełnionej skrzynki
Autor Wiadomość
Dawid_Bittner 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.2 16V 75KM + LPG
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-19, 09:26   

Witam. Po koło miesięcznej nieobecności na tym forum postanowiłem się zalogować. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem komunikat o przepełnieniu mojej skrzynki oraz o jej automatycznym wyczyszczeniu. Dotyczyło to ponad 5000 listów. Jak na razie to jest mój drugi post, więc nie bardzo oczekiwałem aż takiej "popularności". Niestety nie byłem o ich nadchodzeniu powiadamiany drogą elektroniczną, jak również nie byłem informowany o aktywności na śledzonych wątkach . W profilu mam w preferencjach zaznaczone "Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach", "Powiadom o Prywatnej Wiadomości", "Włącz prywatne wiadomości", "Otwórz okno przy nadejściu Wiadomości" oraz "Pokazuj mój Adres Email". Być może ich funkcjonalność jest inna niż przypuszczałem - czyli oczekiwałem od Forum maila z informacją, że ktoś odpisał na to forum oraz, że dostałem nową wiadomość. Konto pocztowe mam na gmail.com.
_________________
Dawid Bittner
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2013-06-19, 10:23   

Dawid_Bittner napisał/a:
Dotyczyło to ponad 5000 listów

listów czy nieprzeczytanych postów? (listy to raczej wiadomości przesyłane jako PW), "popularność" nie ma tu nic do rzeczy, posty nieprzeczytane gromadzone są do czasu ich odczytania ale po przekroczeniu "limitu" są kasowane automatycznie, możesz również po zalogowaniu (jeżeli nie chcesz czytać tych postów) kliknąć na dole pod tabelką z postami na pole "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" i licznik zostanie wyzerowany, powiadomienie na email dostajesz tylko wtedy gdy ktoś odpisał na Twój post, przy ustawieniach które wymieniłeś tak to powinno funkcjonować...
 
Dawid_Bittner 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.2 16V 75KM + LPG
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-19, 12:09   

Dziękuję za odpowiedź. Pewnie tak właśnie było. Po zalogowaniu mogłem tylko potwierdzić ten komunikat, tych 5000 wiadomości nawet nie widziałem, a wynikały z treści samej wiadomości (komunikat informował o usunięciu, więc jak sądzę operacja już się dokonała). Rozumiem, że mogę dostać wiadomość, nie tylko jak ktoś do mnie napisze, ale także gdy obserwuję dany wątek i pojawi się tam nowy post - i pewnie stąd taka aktywność. Pozdrawiam. Dawid Bittner.
_________________
Dawid Bittner
 
Ptah 



Marka: Dacia
Model: Sandero STEPWAY
Silnik: 1.5 DCi 90 KM
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-19, 23:26   

Tak naprawdę to wiadomości (posty) nie zostały wykasowane, one nadal tam są i w kazdej chwili mozesz je przeczytać. Usunięte (a właściwie - wyzerowane) zostało tylko oznaczenie że post jest nie przeczytany.
 
Dawid_Bittner 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.2 16V 75KM + LPG
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-07-25, 07:20   

Witam. Mam prośbę do Administratorów. Zauważyłem, że w sytuacji pojawiania się powyżej opisanego komunikatu nie jestem w stanie dostać się do swoich postów, muszę się wylogować i ponownie zalogować. Ponawiam prośbę o taką rekonstrukcję forum, aby po zalogowaniu i po poprzeglądaniu stron pojawiła się jednak możliwość obejrzenia wątków w których biorę udział (np. w celu odpowiedzenia na nie), bez używania poleceń typu "Przejdź do poprzedniej strony", "Wstecz", etc. np. obok profilu .
Pozdrawiam. Dawid Bittner.

Schowek-4.jpg
Plik ściągnięto 95 raz(y) 152,6 KB

Schowek-2.jpg
Plik ściągnięto 86 raz(y) 147,19 KB

_________________
Dawid Bittner
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2013-07-25, 18:06   

Ja daję "odśwież" albo F5 i z komunikatu "twoje konto przekroczyło .... usunięte oprócz 345 z ostatnich 3 dni" mam listę najnowszych tematów.
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne