Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
co was najbardzje irytuje, denerwuje w waszej daci?
Autor Wiadomość
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2012-12-18, 18:39   

Marmach napisał/a:
Ale niby dlaczego, może zalety przeważały nad wadami... ale to nie oznacza, że wady przestały wadami być.
Klakson w manetce to idiotyzm do kwadratu, ale w samochodach z klaksonem w kierownicy nie mam takiego bagażnika, jak w MCV :P

Skoro więc Kolego poznałeś wady samochodu przed zakupem i godziłeś się na "takie wady" po co na nie narzekasz? Wiem, narzekanie leży w naturze człowieka, a zwłaszcza (niestety) Polaka.Co niektórzy zawsze będą twierdzili, że szklanka jest od połowy pusta :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
Marmach 



Marka: Dacia
Model: Lodgy / Peugeot 508 SW
Silnik: 1.2 TCe 115 LPG / HDi 150
Rocznik: 2015 / 2017
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 922
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2012-12-18, 18:44   

BLACHA_997 napisał/a:
Skoro więc Kolego poznałeś wady samochodu przed zakupem i godziłeś się na "takie wady" po co na nie narzekasz? Wiem, narzekanie leży w naturze człowieka, a zwłaszcza (niestety) Polaka.Co niektórzy zawsze będą twierdzili, że szklanka jest od połowy pusta

Narzekam, bo lubię narzekać* i bo to temat pt. "co mnie irytuje w daci".

W gruncie rzeczy jestem za tym, żeby samochody były proste konstrukcyjne i trudne w prowadzeniu, bo dzięki temu dostarczają rozrywki i hartują ducha :D oraz... generują pole do popisu w narzekaniu :D Grunt, żeby nie płacić dużo za eksploatację.


*Wychodzę z podobnego założenia co Cejrowski - że mówi się o tym, co jest nienormalne i co jest bardzo dobre, a na normalność szkoda strzępić języka
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2012-12-18, 18:57   

Marmach napisał/a:
Narzekam, bo lubię narzekać* i bo to temat pt. "co mnie irytuje w daci".
W gruncie rzeczy jestem za tym, żeby samochody były proste konstrukcyjne i trudne w prowadzeniu, bo dzięki temu dostarczają rozrywki i hartują ducha :D oraz... generują pole do popisu w narzekaniu :D Grunt, żeby nie płacić dużo za eksploatację.*Wychodzę z podobnego założenia co Cejrowski - że mówi się o tym, co jest nienormalne i co jest bardzo dobre, a na normalność szkoda strzępić języka


Słowem: nihil novi sub sole :lol: :lol: :lol:
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
orzeszek2 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 MPI
Wersja: Access
Dołączył: 01 Lis 2012
Posty: 192
Skąd: wschód
Wysłany: 2012-12-30, 23:24   

BLACHA_997 napisał/a:
To, że komuś nie pasuje praca wycieraczek, to, że gdzieś skrzypi w końcu nawet to, że Dacia ma 4 koła jestem w stanie zrozumieć. Cóż, może wcześniej ten i ów (obecny właściciel Daćki) pomykał super wypasioną bryką w której tylko jacuzzi nie było i l….a robiła. Ale z gatunku śmiesznych, a nawet bardzo śmiesznych wydaje mi się stwierdzenie w którym narzeka się na marznięcie rąk trzymających kierownicę. Cytując bohatera „Misia” – „…jak jest zima to musi być zimno…” i tyle. Koledzy dajcie już spokój z wymyślaniem rzeczy, które irytują Was w tym samochodzie. Generalnie nie jest to zakup pudełka zapałek i każdy z nas rozważał zakup wielu marek pojazdów stąd raczej w większości są to wybory świadome poprzedzone rozpoznaniem rynku i marki. Dlaczego więc ktoś zdecydował się na zakup niskobudżetowego pojazdu? Dlatego stwierdzenie irytacji tym, iż klakson jest w manetce kierunkowskazów, a nie w kierownicy i inne tego typu rzeczy są (SORKI) śmieszne, ponieważ klakson był tam zawsze – nawet podczas jazdy próbnej.
Niestety, ale tylko nieliczne firmy produkują samochody pod indywidualnego klienta i Dacia z pewnością do takiej firmy nie należy. Odsyłam więc wszystkich malkontentów do Bentleya, Bugatti, Porsche czy Jaguara. Tam na pewno stworzą samochody, które nie będą irytowały.
Zadowolony z Daćki :lol: :lol:


Jak lubisz przepłacać i byc robiony w balona to twoja sprawa.Powtórzę opinię redaktora z Auto Świat. Za tak zaprojektowany samochód z większą ilością dodatków nie ma sensu.Jeżeli ktoś powiedział A to i niech powie B. Mowa o producentach Daci Rumunach, nie o Francuzach.
Ostatnio zmieniony przez orzeszek2 2012-12-30, 23:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2012-12-31, 18:03   

orzeszek2 napisał/a:
Jak lubisz przepłacać i byc robiony w balona to twoja sprawa.Powtórzę opinię redaktora z Auto Świat. Za tak zaprojektowany samochód z większą ilością dodatków nie ma sensu.Jeżeli ktoś powiedział A to i niech powie B. Mowa o producentach Daci Rumunach, nie o Francuzach.


Wybacz, ale za bardzo nie wiem co miałeś na myśli.
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
piotr. z 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 LPG fabryczny (tfu!)
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 805
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-01, 14:56   

A mnie się nie podoba, że po zmianie ustawienia wewnętrznego lusterka na "nocne" muszę je ponownie ustawiać. Ale mam pewien pomysł jak temu zaradzić. Wydaje się, że ograniczenie ruchu płetwy/języczka od lusterka powinno wyeliminować tę kwestię.
_________________
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-03, 10:33   

http://www.daciaklub.pl/f...p=139563#139563
ian napisał/a:
Wypadający mieszek osłony dźwigni zmiany biegów! Myślałem, że on tak od czasu do czasu, sporadycznie. Jednak teraz to właściwie po każdej jeździe wylatuje. Ta plastikowa obręcz, która utrzymuje go w otworze coś za łatwo wyskakuje. W przedniej części. Tył jak widzę jeszcze trzyma

Ułamał się ząbek z przodu, można naprawić samemu - np tak:

mieszek_dorobiony_przedni_zaczep.jpg
Plik ściągnięto 12703 raz(y) 62,08 KB

 
wilanowiak 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2009
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 218
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-28, 11:25   

TD Pedro napisał/a:
wilanowiak napisał/a:
Moja MCV-ka jest taka fajna że najbardziej mnie denerwuje.....poskręcany bagnet do sprawdzania poziomu oleju

nie jesteś sam... :lol: egzotyczny bagnet występuje nie tylko w Twojej MCV-ce... - ważne, że pokazuje czy olej jest czy go nie ma... :-P :mrgreen:


Tak mnie to denerwowało że aż wczoraj go niechcący złamałem, czy mozna gdzieś kupić jakiś inny bagnet pasujący do MCVki ?
 
Dyziek 



Marka: Cytryna i Helmut
Model: inny
Silnik: benzyna i ropniak
Rocznik: inny
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 437
Skąd: Wawa
Wysłany: 2013-07-28, 21:32   

Xsara tez ma taki. Nie pamietam, jak jest w C3...
 
Domel2250 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 752
Skąd: internet
Wysłany: 2013-07-29, 11:23   

Po ostatnich wojażach na autostradzie i innych trasach krajowych, irytuje mnie fakt jak trudno Dusterkiem się wyprzedza....i nie chodzi mi tu o to, że to tylko 100 parę koni i że to nie auto na autostradę, tylko o fakt, jak wpływa na innych kierowników widok wyprzedzającej ich Dacii..... i o ile jeszcze na takiej A2 wywołuje to co najwyżej mój uśmiech i /lub irytację ścigantów, których wtedy blokuję wyprzedzając dłużej taki "ambitny inaczej" pojazd, lub jestem zmuszony się schować za takie auto, to na drogach jedno jezdniowych może to prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji.....zero tolerancji dla takiego zachowania.... :evil:
Zdarzyły mi się 2 ostatnio takie akcje, że normalnie nie wytrzymałem i przy sprzyjających warunkach drogowych udało mi się z takimi zakompleksionymi kierownikami rzeczowo porozmawiać.....aż prosi się o kamerką i @ do drogówki...... :evil: :evil: :evil:

Też tak macie??
_________________
Były: Polonez Atu plus 1,6 gsi, Skoda Felicja HB 1,3 glx, fiat uno 0,9....
Ostatnio zmieniony przez Domel2250 2013-07-29, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
BoloSr 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM (115KM/260Nm)
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1278
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-07-29, 11:41   

Domel2250 napisał/a:
Po ostatnich wojażach na autostradzie i innych trasach krajowych, irytuje mnie fakt jak trudno Dusterkiem się wyprzedza....i nie chodzi mi tu o to, że to tylko 100 parę koni i że to nie auto na autostradę, tylko o fakt, jak wpływa na innych kierowników widok wyprzedzającej ich Dacii..... i o ile jeszcze na takiej A2 wywołuje to co najwyżej mój uśmiech i /lub irytację ścigantów, których wtedy blokuję wyprzedzając dłużej taki "ambitny inaczej" pojazd, lub jestem zmuszony się schować za takie auto, to na drogach jedno jezdniowych może to prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji.....zero tolerancji dla takiego zachowania.... :evil:
Zdarzyły mi się 2 ostatnio takie akcje, że normalnie nie wytrzymałem i przy sprzyjających warunkach drogowych udało mi się z takimi zakompleksionymi kierownikami rzeczowo porozmawiać.....aż prosi się o kamerką i @ do drogówki...... :evil: :evil: :evil:

Też tak macie??


nie
ino wiecej momentu zatwia sprawe i nie jednego VW w TDI wyprzedzilem i pojechalem :):)

chociaz czasem brakuje momentu i chyba nie wytrzymam do konca roku i zaltwie chipa swojej drakuli jak tak dalej pojdzie :)
_________________

1.5dCi 90KM (115KM/260Nm)
Ostatnio zmieniony przez BoloSr 2013-07-29, 11:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-29, 14:31   

Domel2250 napisał/a:
Też tak macie??

Nie, raczej nie, a po autostradach trochę jeżdżę.

Raz mi się zdarzyło, że jakiś wąsaty mistrz w załadowanej po dach jettcie '39 czy czymś takim zaczął przyspieszać podczas wyprzedzania, a ponieważ nie chciałem, żeby mi się pałętał jakiś debil przed dziobem (zbliżały się tiry na horyzoncie), po prostu wyłączyłem tempomat i przyspieszyłem. Mistrz został z dziwną miną, po wyprzedzeniu tirów chyba nawet mnie dogonił i wyprzedził (znowu włączyłem tempomat na 140), więc może poczuł się zwycięzcą i jego frustracja nie emanowała już na innych. :)

Na A1 z kolei trafił mi się hypki i fściekły w rozdeptanej hondzie civic/CRX/whateverix, który cierpiał, kiedy go wyprzedzałem, a nie miał tempomatu. :) W efekcie go wyprzedzałem, on uznawał, że jednak przeboleje te 0,5 litra paliwa i wyprzedzał mnie z hukiem tłumika typu rynna, po czym opadał z sił, przysypiał, znowu go wyprzedzałem, budził się, w palnik, i tak parę razy. :)

Osobna kategoria to głupie akcje, kiedy jest tłok (Konotopa - Grodzisk i obwodnica Poznania na A2, S6 na wysokości Trójmiasta), ale ich nie tłumaczyłbym daciofobią, tylko tłokiem właśnie i brakiem wyobraźni w ogóle.
 
Domel2250 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 752
Skąd: internet
Wysłany: 2013-07-29, 15:21   

Kufa, pomyślałbym , że to w takim razie może ja, tylko, że jak się przemieszczałem uniaczem, to nie miałem takich akcji, a przynajmniej nie w takim natężeniu jak ostatnio....
A może to jednak nie kwestia daci, tylko znak czasu i zwiększona ilość debili (bo inaczej nie potrafię tego opisać) na drogach.....
_________________
Były: Polonez Atu plus 1,6 gsi, Skoda Felicja HB 1,3 glx, fiat uno 0,9....
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-29, 15:45   

Z moim 68 konnym "osiłkiem" pod maską głównie to mnie na autostradach wyprzedzają. Na krajowych drogach jednopasmowych staram sie ograniczać ten manewr, szczegolnie jadąc w 3 osoby + bagaż. Zbyt długo to trwa, co nie znaczy, ze sie nie uda.
Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2013-07-29, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
Gasnik 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Wersja: Confort
Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 257
Skąd: PL
Wysłany: 2013-07-29, 15:49   

Ja nie wiem ile mam koni, ale też głównie mnie wyprzedzają. Chociaż czasami się trafi jakaś większa ode mnie pierdoła na S69.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gasnik 2013-07-29, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
garfield1988gse 



Marka: Dacia
Model: Logan II
Silnik: 1.2 16V
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 68
Skąd: Woj. łódzkie
Wysłany: 2013-07-29, 16:22   

Na tę chwilę przeszkadzają mi dwie rzeczy:

1) zawsze jak chcę otworzyć szybę czy to od strony kierowcy czy też od strony pasażera to odruchowo lewą ręką szukam przełączników na drzwiach;

2) brakuje mi normalnego wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej.
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-01, 08:46   

Od paru dni irytuje mnie rytmiczny dźwięk dobiegający od strony pasażera, jakby coś tkwiło w oponie. Identycznie było, kiedy w oponę wbiła się jakaś śruba, na szczęście niedaleko od warsztatu wulkanizacyjnego. Teraz szukam - i nic, koła czyste, żadnego kamyka ani innego ciała obcego. Niby da się z tym żyć, ale spokoju nie ma.
_________________
Tu - zęby mamy wilcze, a czapki na bakier,
tu u nas się nie płacze w powstańczej Warszawie:
tu się Prusakom siada na karkach okrakiem,
tu wrogów gołą garścią za gardło się dławi!...
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-08-01, 16:56   

jak coś stuka, to musi siedzieć w oponie - cudów nie ma :-P
 
zara 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączyła: 13 Kwi 2013
Posty: 16
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-01, 20:05   

garfield1988gse napisał/a:


1) zawsze jak chcę otworzyć szybę czy to od strony kierowcy czy też od strony pasażera to odruchowo lewą ręką szukam przełączników na drzwiach;



Też tak mam :mrgreen:
Poza tym przeszkadza mi brak lusterka w środku (takie tam kobiece fanaberie, ale niezwykle praktyczne), w zamontowanym podłokietniku nie mieszczą sie płyty i w zasadnie nie ma na nie miejsca, jest problem ze składaniem lusterek bocznych.
 
McRap 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3 TCe 150 FAP
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 144
Skąd: Wołomin
Wysłany: 2013-08-02, 09:41   

zara napisał/a:

Poza tym przeszkadza mi brak lusterka w środku (takie tam kobiece fanaberie, ale niezwykle praktyczne) ... jest problem ze składaniem lusterek bocznych.


O jakie lusterko w środku chodzi? Jaki problem ze składaniem bocznych?
 
Przemek77 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 +LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 314
Skąd: LUBLIN / GŁUSK / ABRAMOWICE
Wysłany: 2013-08-02, 11:04   

Powiem szczerze, że na razie nie irytuje mnie nic. Znowu mam samochód, który:

1. Posiada wszystko czego potrzebuję w aucie (spory bagażnik, klimę, wspomaganie, 4 drzwi, radio z CD)
2. Nie posiada rzeczy których nie potrzebuję w aucie (10 komputerów zamiast silnika, miliarda czujników, "modułowej" konstrukcji i ogólnie całej rzeszy nowoczesnych gadżetów).
3. Jest sedanem (a dla mnie to ważne, mam zboczenie na punkcie sedanów).
4. Robi dokładnie to co ja chcę, żeby robił (jeździ, skręca, wozi ludzi i towary). Poprzednio miałem punto, które "żyło własnym życiem", codziennie kładłem się spać zestresowany czy jutro zapali, a jak zapali to czy nie będzie przyduszał na zimnym, jak nie będzie przyduszał to czy elektronika nie poszaleje i takie tam). Samochód miał swoje "fochy" nad którymi rozkładali ręce mechanicy :)
5. Ma bardzo praktyczny kolor, dzięki któremu nie widać jak bardzo auto jest zakurzone :) - teraz w mojej okolicy remontują szosę i kurzy się jak jasna cholera.

Tak więc na razie pełna satysfakcja.

zara napisał/a:

Poza tym przeszkadza mi brak lusterka w środku

Urwało się? Trzeba przykleić, tylko tutaj uwaga - broń Boże żadną tam "kropelką" czy innym wynalazkiem bo Ci szyba przednia strzeli. Najlepiej pojedź do jakiegoś zakładu zajmującego się wymianą szyb w samochodach to ci takim specjalnym klejem lusterko przykleją za grosze dosłownie.
Nie chce mi się wierzyć, że seryjnie nie zamontowano wstecznego....
Ostatnio zmieniony przez Przemek77 2013-08-02, 11:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-02, 12:46   

Przemek77 napisał/a:
Urwało się?

Spójrz na płeć przy nicku. Chodzi o lusterko w osłonie przeciwsłonecznej. ;)
 
zara 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączyła: 13 Kwi 2013
Posty: 16
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-02, 12:48   

Przemek77 napisał/a:

zara napisał/a:

Poza tym przeszkadza mi brak lusterka w środku

Urwało się?


Koledzy Kochani, nic sie nie urwało :mrgreen:
Po prostu nie mam lusterka w osłonie przeciwsłonecznej nad kierowcą (przydatnego do szybkiego makijażu, albo rzutu okiem czy włosy dobrze wyglądają :roll: )
Wiem, że to drobiazg, ale jednak niezmiernie praktyczny.

A jeśli chodzi o lusterka boczne, to sprzedawca powiedział, że składanie ich jest nie wskazane. Rzeczywiście ciężko się je składa i wymaga to trochę siły. Nie składam więc w obawie, że coś urwę. W poprzednim samochodzie lusterka były elektryczne, więc problemu nie było.
Ostatnio zmieniony przez zara 2013-08-02, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
zara 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączyła: 13 Kwi 2013
Posty: 16
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-02, 12:50   

bebe napisał/a:
Przemek77 napisał/a:
Urwało się?

Spójrz na płeć przy nicku. Chodzi o lusterko w osłonie przeciwsłonecznej. ;)


8-)
 
Przemek77 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 +LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 314
Skąd: LUBLIN / GŁUSK / ABRAMOWICE
Wysłany: 2013-08-02, 13:00   

zara napisał/a:
Przemek77 napisał/a:

zara napisał/a:

Poza tym przeszkadza mi brak lusterka w środku

Urwało się?


Koledzy Kochani, nic sie nie urwało :mrgreen:
Po prostu nie mam lusterka w osłonie przeciwsłonecznej nad kierowcą (przydatnego do szybkiego makijażu, albo rzutu okiem czy włosy dobrze wyglądają :roll: )
Wiem, że to drobiazg, ale jednak niezmiernie praktyczny.

Aaaaaaaaaaaaaa......... (bardzo długie "A")

Serio nie ma lusterka w zasłonce? Przymocuj zatem tam jakieś, ja tam bym włożył kawałek lusterka za tą przeźroczystą folię jaka jest na zasłonce od wewnątrz (ja tam chowam zwykle jakieś rachunki za paliwo i takie tam).
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne