Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukuję przedniego zderzaka 1310 chromowanego i innych...
Autor Wiadomość
viam 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: 1310p
Silnik: 1.3
Rocznik: 1983
Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
  Wysłany: 2013-09-11, 14:18   Poszukuję przedniego zderzaka 1310 chromowanego i innych...

Jak w temacie, dla sprecyzowania dodam, że to ten z wpuszczanymi kierunkami/pozycyjnymi ( przepraszam za infantylną uwagę ale jestem nauczony doświadczeniem). Kolejne poszukiwania to:
Kratka nawiewu na przednią szybę z uchwytami do regulacji czyli kompletna i nie połamana, skrzynia 5 biegowa czyli coś z nowszych modeli...
Pozdrawiam
Piotr 600755712 lub pw
 
Dacia1310p 


Marka: Dacia
Model: 1310p
Silnik: 1,3 Benzyna + LPG
Rocznik: 18.07.1983
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 198
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-09-13, 13:50   

viam, co do kratki od nawiewu to mogę Ci jej poszukać bo miałem chyba ze 3 szt... co do reszty to, widzę że jesteś z Krakowa, to gość w okolicach ulicy podbipięty (tam w podbliżu jest sklep z częściami do francuzów - raczej już nie czynny) miał kilka daciek i miał w cholere części do naszych rumunek ;) Też szukałem zderzaka w chromie, przez ładnych parę lat i dopiero u tego Pana znalazłem. Zabrałem od niego wtedy przedni zderzak, tylni jeszcze mu został w stanie bdb.... W sumie to mam chromowany jeszcze jeden zderzak ale w niezbyt dobrej kondycji. Jak coś to pisz na PW ;)
_________________
http://www.metacafe.com/w...or_ali_tirmasi/
POLECAM !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=e8GtpL0Ly5Y
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne