Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:10
WARSZAWA - Energy Gaz Polska
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2010-12-27, 12:37   WARSZAWA - Energy Gaz Polska

W pazdzierniku zamontowano mi instalacje gazowa STAG. Calosc zostala zakupiona na miejscu w siedzibie firmy. Nie bylo problemu z terminem, moglem nawet zapisac sie na odpowiadajaca mi godzine w ciagu dnia. Wieczorem autko bylo juz gotowe. Cala instalacja zostala wykonana z pelnym profesjonalizmem, nie ma tu zadnego druciarstwa ani partactwa. Autko na gazie jezdzi naprawde przyjemnie, gaz przelacza sie automatycznie. Przy dzisiejszych cenach benzyny uwazam ze byl to dobry ruch z mojej strony i ciesze sie ze mam ta instalcje juz w swoim aucie. Serdecznie polecam! ;-)
Ostatnio zmieniony przez laisar 2016-06-14, 09:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2010-12-27, 16:25   

Napisz coś więcej: z którego roku masz samochód (chodzi mi o gwarancję), jaki jest przebieg, jaka pojemność zbiornika na gaz i ile ta przyjemność kosztowała?
 
Gość

Wysłany: 2011-01-07, 11:06   

Dacia jest z 2005 roku, montowalem instalacje przy 115tys km, przy montazu dostalem 2 lata gwarancji na instalacje bez limitu przejechanych kilometrow. Z tego co sie orientuje to do zbiornik ma pojemnosc 42 litrów. Za calosc zaplacilem 2400 zł wraz z montazem. Dali mi jeszcze pokrowiec na kolo zapasowe. Mily prezent:)
Ostatnio zmieniony przez Gość 2011-01-07, 11:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
Kikus 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 + LPG
Rocznik: 2013
Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-13, 11:20   Warszawa - Energy Gaz Polska

Tak ja w temacie. Wiem po sobie że wybór warsztatu LPG to taka sama ciężka przeprawa jak zakup dobrego diesla z Niemiec;) Także sam mogę polecić

Energy Gaz
Warszawa
Ostrobramska 38 A
9-18 pon-pią
810 00 90
http://egp.pl/

A jak ktoś zainteresowany to na tym forum w dziale LPG jest relacja z mojego montazu do floty Dokkerów;)
Ostatnio zmieniony przez Kikus 2015-02-25, 11:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne