Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy Logan MCV
Autor Wiadomość
PiotrWie 



Marka: Opel
Model: Zafira Family
Silnik: 1,8
Rocznik: 2014
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1591
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2015-11-06, 20:04   

arczi_88 napisał/a:



Samo sedno. Co do tych napinaczy to chodziło o pirotechniczne czy jakieś.

Dacia Duster w wersji Laureate ma od początku pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa - tyle że testujący tego nie zauważyli. :-D
Ostatnio zmieniony przez PiotrWie 2015-11-06, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2015-11-06, 20:10   

To podeszli do testu jak kiedyś diagnosta do mojego pierwszego auta. Nie wjechał nawet do środka tylko pomacał próg od dołu i powiedział, że mam z nim na złom jechać xD
 
PiotrWie 



Marka: Opel
Model: Zafira Family
Silnik: 1,8
Rocznik: 2014
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1591
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2015-11-06, 20:17   

Lza napisał/a:


Nie tylko dacia sprzedaje całą produkcję. Pytałem o fiata, forda i renault, i wszędzie nie ma od ręki samochodów, wszędzie trzeba czekać 2-4 miesięcy. (uściślając jakieś tam od ręki zawsze są, ale nie ma przebierania w wersjach i kolorze). Pomimo, że samochód jest zamawiany i dopiero trzeba go wyprodukować: rabat dają. Być może, że takie rabaty jak mamy w markach innych niż dacia to specyfika tylko polskiego rynku samochodów nowych, który jest powiedzmy z wielu względów 'trudny'.

Czy w salonach za granicą też są takie rabaty?

Firmy dają takie rabaty bo są w stanie wyprodukować więcej samochodów niż sprzedają bez rabatów ( a produkują tyle ile mają zamówień ) Dacia nie daje rabatów bo ma najczęściej więcej zamówień niż jest w stanie wyprodukować - i to mimo uruchomienia fabryki w Maroku. Może gdyby zbudowała trzecią fabrykę toby przesadziła z możliwościami produkcyjnymi i musiałaby zacząć dawać rabaty.
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-11-06, 21:18   

Lza w Czechach katalogowo Sandero Stepway Tce kosztuje 261900 koron.
To przy kursie 0,1585 daje i tak atrakcyjną cenę w stosunku do polskich salonów: 41500zł.
http://local.dacia.cz/pdf/ceniky/cenik_sandero.pdf
Ostatnio zmieniony przez gregorisan 2015-11-06, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2015-11-06, 22:21   

Scyzor napisał/a:

Nikt nie zmuszał i nikt nie kupował. Moja opinia o mojej Daćce jest subiektywną opinią użytkownika samochodu służbowego który otrzymał do eksploatacji bez możliwości wyboru innej opcji i to w miejsce innego samochodu - nieco innej klasy.


Pańszczyznę zniesiono jakieś 200 lat temu = nie pasuje mi auto, to zmieniam pracę. :idea: :!: [piwo:] :mrgreen: :lol: :mrgreen:
 
Scyzor 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2 LPG
Rocznik: 2015
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 87
Skąd: Cz-wa
Wysłany: 2015-11-09, 12:12   

eplus napisał/a:
nie pasuje mi auto, to zmieniam pracę. :idea: :!: [piwo:] :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Gdyby to była praca kierowcy, w której to czym powozisz ma kluczowe znaczenie dla Twojego zadowolenia - można by w takich kategoriach temat stawiać :) W moim przypadku zdecydowanie nie jest to praca kierowcy.

Poza tym podkreślę - forum to miejsce wyrażania swoich opinii o tym czy tamtym produkcie (również krytycznych), a nie kółko wzajemnej adoracji, w którym wszyscy muszą się tylko zachwycać. Argument "jak kupiłeś - nie marudź" jest dobry tylko w ogólnych dyskusjach. W szczegółowych już się nie sprawdza.

pozdrawiam i życzę zadowolenia ze swoich Daciek! :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne