Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-07, 17:31
Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia
Autor Wiadomość
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3593
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-12, 15:05   Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia

Od zawsze chciałem zostać ambasadorem , najlepiej takim jak Laska w "Chłopaki nie płaczą":
https://www.youtube.com/watch?v=9O-ZI0Kzttg

Od dziś jest to możliwe :) no może nie do końca, ale Dacia.pl przygotowała ofertę w ramach której, osoba chcąca zakupić nowy samochód może otrzymać przedłużenie gwarancji do 5 lat za 1 PLN pod warunkiem otrzymania od posiadacza Dacii vouchera (osoba przekazująca voucher dostanie bon na kwotę 800 PLN do wykorzystania w serwisie lub zakupu akcesoriów). Ponieważ ten voucher można zrealizować w salonie w którym nastąpił zakup Dacii, najlepiej gdyby w moim przypadku zgłosiła się osoba z Warszawy :) Klubowicze z voucherem z innych miast niech dopiszą się w wątku poniżej - z Warszawy również oczywiście :)

Osoba zdecydowana na skorzystanie z mojego vouchera proszona jest o wysłanie prywatnej wiadomości wraz z podaniem emaila - podeślę pdf do wydrukowania.

A tu jest regulamin:
http://www.dacia.pl/my-dacia/dacia-ambasador/

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2016-09-21, 11:54 ]
Po zakończeniu I edycji promocji "Dacia Ambasador" Renault Polska zmieniło nazwę dla II edycji (od 11.05.2015) na "Dla Przyjaciół - Dacia".

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2019-03-07, 17:34 ]
To jest temat wyłącznie do dyskusji nt programu - oferty wymiany voucherów proszę publikować w wątku w dziale "Giełda / Inne" - http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=17400.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2016-09-21, 10:51, w całości zmieniany 4 razy  
 
Ajgor 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 /LPG
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 802
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-05-12, 22:03   

Miałem podobną promocję w Chevrolecie ,Namówiłem kumpla na zakup Cheviego i 500 wpadło na konto ,teraz ten sam kolega przygląda się Lodzi... :-D
 
imielinek 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 113
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2015-05-13, 18:26   

można tak zrobić ale darczyńca swoją "nagrodę" musi zrealizować w tym samym salonie gdzie zostanie zużyty voucher
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2015-05-13, 22:03   

Czy ten program ma jakieś ramy czasowe?
 
BoloSr 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM (115KM/260Nm)
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1278
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2015-05-14, 05:43   

Lza napisał/a:
Czy ten program ma jakieś ramy czasowe?



Kod promocyjny 201541

Informacje prawne:

Voucher uprawnia osobę posiadającą do zakupu wydłożonej gwaracji do 5 lat przy zamówieniu samochodu marki Dacia.

W celu skorzystania z oferty wydrukuj kupon i skontaktuj się z Autoryzowanym Salonem Dacia celem umówienia się na wizytę. Ofertę „Dacia Ambasador” można zrealizować tylko w Autoryzowanym Salonie Dacia. Oferta jest ważna do 31.12.2015

Niniejszy voucher należy wydrukować i przekazać osobie, która zainteresowana jest zakupem samochodu Dacia w autoryzowanym salonie Dacia. Voucher ten po weryfikacji przez sprzedawcę, pozwoli na zakup wydłużonej gwarancji do 5 lat za 1 zł przy zamówieniu nowego samochodu Dacia.

Regulamin promocji na www.mojadacia.pl
 
imielinek 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 113
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2015-05-14, 19:12   

Ja już mam także nieaktualne
 
Ajgor 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 /LPG
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 802
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-05-14, 22:07   

Dziś dostałem listowne zaproszenie do udziału w programie.
 
Maximus 


Marka: Dacia, Skoda
Model: Duster Ph II 4x4, Superb II
Silnik: 1,6, LPG, 2,0 TDI
Rocznik: 2015, 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 97
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-07-12, 21:23   

Nie wiem jak wydrukować voucher z serwisu moja dacia - nie widzę tam takiej opcji ? Ktoś pomoże? Wchodzę tam gdzie jest zakładka - dacia ambasador - tam jest regulamin i w regulaminie info że trzeba wydrukować voucher - ale nie widzę nigdzie opcji drukowania ?

Jak wydrukuje to Starogard Gdański jakby ktoś potrzebował.

A tak przy okazji to nie wiem czemu moje konto zostało usunięte i musiałem rejestrować się po raz drugi?
Ostatnio zmieniony przez Maximus 2015-07-12, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2015-07-12, 21:54   

Na górze strony po prawej jest 6 ikonek - trzeba kliknąć w tą torebkę (moje oferty) i tam potem będzie oferta Dacia Ambasador. Klik i voucher gotowy do druku ;-)
 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-23, 15:47   

Czy przy przekazaniu vouchera podaje się dane osobowe. Jeżeli tak , to kto komu?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-23, 17:19   

Przekazujący voucher bo na wydruku są dane przekazującego a odbierający u dealera
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
majkel 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe 115 4x4
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 309
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2015-12-10, 12:39   

coyote_x, warunki objęcia akcją to m.in. "voucher należy okazać sprzedawcy przed podpisaniem zamówienia na nowy samochód." Trzeba by się udać do sprzedawcy i pogadać ;-) .
Są jeszcze kolejne wymagania "Oferta dostępna tylko dla stałych Klientów, zarejestrowanych na portalu Moja Dacia, którzy przed zakupem nowego samochodu Dacia posiadają lub posiadali już samochód tej marki".

Wydrukować i pójść pogadać zawsze można. :-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez majkel 2015-12-10, 12:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2015-12-26, 21:42   

Szybkie pytanie - czy w ramach Dacia Ambasador zakup nowego samochodu musi nastąpić u tego samego dealrea, w którym kupił samochód rekomendujący, czy niekoniecznie?
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2015-12-26, 21:47   

Na szybko to NIE :D rekomendujący dostaje voucher, który wykorzysta tylko w salonie, w którym to Ty kupujesz auto.

Przykład: Daję Ci voucher, kupujesz auto np. w Gdańsku to ja swojego mogę wykorzystać tylko w tym konkretnym salonie, nawet jak jestem z drugiego końca Polski ;-)
Ostatnio zmieniony przez arczi_88 2015-12-26, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2015-12-29, 17:01   

To mam pytanko - kto placi za te bonusy w ramach vouchera Dacia Ambassador? Dacia czy dealer? Bo jesli to drugie, to potencjalnie wykorzystanie vouchera moze byc mniej korzystne dla kupujacego, bo zmniejsza atrakcyjnosc swojej oferty (zakladajac, ze dealer jest gotow troche ponegocjowac, a tak jest w wiekszosci przypadkow)?
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-01-02, 22:06   

Czy ktos wie czy ten program zostanie przedluzony od nowego roku (byl tylko do konca 2015)? I czy kupujacy Dacie musi miec juz wczesniej kupiony jakis samochod Daci/Renault czy nie (bo warunki programu nie sa dla mnie do konca jasne)?
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2016-01-03, 11:04   

Ambasadorem jest osoba posiadająca już samochód marki dacia i to on przekazuje ci voucher. Ty nie musisz mieć. Na razie nic nie wiadomo o przedłużeniu.

REGULAMIN PROMOCJI „Dacia Ambasador”

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem oraz fundatorem nagród w promocji „Dacia Ambasador" (dalej "Promocja”), jest spółka pod firmą Renault Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 13, 02-674 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000121892, NIP: 526-020-59-83, REGON 012580005, kapitał zakładowy 4 773 000,00 PLN w całości opłacony (dalej „Organizator”).

2. Promocja prowadzona jest na zasadach określonych niniejszym Regulaminem Promocji „Dacia Ambasador” (dalej „Regulamin”).

3. Rozpoczęcie Promocji nastąpi w dniu 11.05.2015 r., a zakończenie 31.12.2015 r.

4. Promocja skierowana jest do osób, które są właścicielami pojazdów marki Dacia i zainteresowane są uzyskaniem vouchera na akcesoria i usługi Dacia (uczestnik) pod warunkiem zachęcenia innej osoby do zakupu nowego pojazdu marki Dacia wraz z przedłużona gwarancją producenta "Formuła Non-Stop" w promocyjnej cenie (beneficjent).

5. Uczestnikiem Promocji, na warunkach określonych w Regulaminie, może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, jeżeli spełnia łącznie następujące warunki:

a) posiada adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego lub prowadzi własną działalność gospodarczą;

b) jest właścicielem pojazdu marki Dacia;

c) posiada aktywne konto w serwisie „Moja Dacia” dostępnym pod adresem domenowym http://www.mojadacia.pl;

d) wydrukuje voucher z poziomu swojego konta w serwisie „Moja Dacia” zawierający ofertę „Dacia Ambasador” dla wybranego Beneficjenta i przekaże go Beneficjentowi w celu otrzymania za 1 złoty brutto (słownie: jeden złoty) przedłużonej gwarancji „Formuła Non-Stop” przy zakupie przez Beneficjenta na własność nowego pojazdu marki Dacia w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce.

e) wydrukuje voucher z poziomu swojego konta w serwisie „Moja Dacia” zawierający ofertę „Dacia Ambasador” dla Uczestnika o wartości 800 złotych brutto (słownie: osiemset złotych) z przeznaczeniem na akcesoria i usługi w tym punkcie Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce, w którym Beneficjent zakupił na własność nowy pojazd marki Dacia i zrealizował swój voucher na przedłużoną gwarancję "Formuła Non-Stop". Voucher pojawi się na koncie ‘’Moja Dacia’’ Uczestnika Promocji w ciągu tygodnia od zamówienia pojazdu przez Beneficjenta.
- dalej „Uczestnicy”.

6. Beneficjentem Promocji, na warunkach określonych w Regulaminie, może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, jeżeli spełnia łącznie następujące warunki:

a) posiada adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego lub prowadzi własną działalność gospodarczą;

b) w czasie trwania Promocji zakupi na własność nowy pojazd marki Dacia w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce.

c) posiada aktywne konto w serwisie „Moja Dacia” dostępnym pod adresem domenowym http://www.mojadacia.pl; z uzupełnionym numerem podwozia VIN.

d) okaże przy zakupie na własność pojazdu marki Dacia voucher zawierający ofertę „Dacia Ambasador” przekazany mu przez Uczestnika w celu otrzymania za 1 złoty (słownie: jeden złoty) przedłużonej gwarancji „Formuła Non-Stop” na swój pojazd marki Dacia i zrealizuje go w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce;
- dalej „Beneficjent”.

7. Uczestnikami ani Beneficjentami Promocji nie mogą̨ być pracownicy Organizatora, Autoryzowanych Partnerów Renault i Dacia, podmiotów działających na zlecenie Organizatora w związku z przeprowadzeniem Konkursu, oraz członkowie rodzin tych osób. Za członków rodziny w rozumieniu Regulaminu uznaje się̨: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, a także osoby pozostające z ww. osobami w stosunku przysposobienia.

§ 2 ZASADY PROMOCJI

1. W celu wzięcia udziału w Promocji i uzyskania:
przez Uczestnika: vouchera o wartości 800 złotych brutto (słownie: osiemset złotych) z przeznaczeniem na akcesoria i usługi w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce;
przez Beneficjenta: przedłużonej gwarancji „Formuła Non-Stop” za 1 złoty brutto (słownie: jeden złoty) przy zakupie przez Beneficjenta na własność nowego pojazdu marki Dacia w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce,
- konieczne jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) wydrukowanie przez Uczestnika vouchera z poziomu swojego konta w serwisie „Moja Dacia” zawierającego ofertę „Dacia Ambasador”

b) zakup przez Beneficjenta na własność nowego pojazdu marki Dacia w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce.

c) okazanie przez Beneficjenta przy zakupie pojazdu vouchera w celu otrzymania przez Beneficjenta za 1 złoty brutto (słownie: jeden złoty) przedłużonej gwarancji „Formuła Non-Stop";

d) zgłoszenie się przez Uczestnika do punktu Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce, w którym pojazd marki Dacia zakupił na własność Beneficjent, w celu realizacji vouchera na akcesoria i usługi Dacia wygenerowanego z poziomu konta Uczestnika w serwisie „Moja Dacia”.

2. Lista akcesoriów i usług Dacia, na które Uczestnik może wykorzystać voucher, znajduje się w punktach Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce oraz na stronie Organizatora pod adresem domenowym http://www.dacia.pl/serwis/akcesoria/

3. Szczegółowe warunki przedłużonej gwarancji „Formuła Non-Stop" dla Beneficjenta znajdują się w punktach Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce, u Organizatora oraz pod adresem domenowym http://www.dacia.pl/serwis/gwarancja/

4. Uczestnicy i Beneficjenci mogą zadawać pytania dotyczące Promocji oraz jej przebiegu wysyłając e-mail pod adres www.renault.pl/kontakt

§ 3 DANE OSOBOWE

1. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą̨ przetwarzane przez Renault Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 13, 02-674 Warszawa, zgodnie z przepisami z ustawy dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz przez wybranych przez Uczestników i Beneficjentów Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce w celu przeprowadzenia Konkursu. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych przez uczestnika jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

2. Zasady przetwarzania danych osobowych użytkowników serwisu "Moja Dacia" są przedmiotem odrębnych warunków prywatności dostępnych w serwisie.

§ 4 REKLAMACJE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu prowadzenia Promocji Uczestnicy i Beneficjenci powinni zgłaszać́ Organizatorowi drogą elektroniczną na adres www.renault.pl/kontakt lub na piśmie na adres Organizatora.

2. Reklamacja powinna zawierać́ imię̨, nazwisko, dokładny adres pocztowy, adres e-mail Uczestnika lub Beneficjenta, a także dokładny opis i uzasadnienie reklamacji oraz - według wyboru Uczestnika lub Beneficjenta - wskazanie preferowanego sposobu poinformowania go o sposobie rozpoznania reklamacji. W przypadku wysyłania reklamacji na piśmie na adres Organizatora prosimy o dodanie dopisku "Promocja Dacia Ambasador".

3. Reklamacje rozpoznawane będą̨ niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu (14) dni od ich otrzymania przez Organizatora.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin Promocji dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz w serwisie „Moja Dacia

2. Wszelkie spory wynikłe w związku z prowadzeniem Konkursu będą̨ rozpoznawane przez właściwy sąd powszechny. Złożenie reklamacji nie wstrzymuje możliwości wystąpienia Uczestnika lub Beneficjenta na drogę sądową.
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2016-01-03, 11:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-01-03, 15:24   

Marek1603 napisał/a:

6. Beneficjentem Promocji, na warunkach określonych w Regulaminie, może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, jeżeli spełnia łącznie następujące warunki:
(...)

c) posiada aktywne konto w serwisie „Moja Dacia” dostępnym pod adresem domenowym http://www.mojadacia.pl; z uzupełnionym numerem podwozia VIN.


Nie do konca jest to dla mnie jasny fragment. Beneficjentem jest kupujacy nowa Dacie, jesli dobrze rozumiem. A wowczas kupujacy musi miec aktywne konto z numerem VIN. Samochodu, ktory juz posiada, czy samochodu, ktory kupil na podstawie otrzymanego vouchera, albo kupi? Na logike powinno byc tak, ze ten program ma zachecic niedowiarkow do zakupu Daci, wiec nie jest wymagane, by jakas Dacie juz miec, ale ten fragment mozna na rozne sposoby rozumiec.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2016-01-03, 19:19   

Numer VIN możesz dopiero dostać w momencie jak auto idzie do produkcji, a nie jak zamawiasz więc raczej chodzi o osobę, która udziela vouchera.
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-01-03, 21:52   

Przeczytaj uwaznie regulamin. Wyraznie jest mowa o beneficjencie czyli kupujacym. Zreszta jeden z salonow, choc nie byl 100% pewien, tak wlasnie mi tlumaczyl - ze i rekomendujacy i ja powinnismy juz miec jakis samochod Renault lub Dacia.
 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-05, 10:16   

Czy są już vochery na 2016 rok (bo będę zamawiał Dustera)?
Ostatnio zmieniony przez Piitubski 2016-01-05, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
majkel 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe 115 4x4
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 309
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2016-01-05, 10:43   

Ja u siebie nic nowego nie widzę.
_________________

 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-05, 14:56   

No to poczekam z zamówieniem, aż się pojawią - szkoda mi 500 złotych.
 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-07, 15:48   

Dziś pojawiły się cenniki na 2016. Może pojawi się voucher na 2016?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-12, 19:08   

Właśnie mi się pokazał Voucher Dacia Ambasador na portalu moja Dacia.
Voucher jest ważny do 26 lutego 2016.
Jest jeszcze kilka innych ofert :
Przedłużenie gwarancji
Voucher na usługi w ASO
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne