Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Ustawianie głośności zestawu głośnomówiącego MediaNav
Autor Wiadomość
Belzebubich 



Marka: Renault
Model: Clio
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2013
Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 15
Skąd: Kościan
Wysłany: 2017-02-09, 20:44   

jeszcze raz wgrałem oprogramowanie i faktycznie pojawiły się te ikonki ale nijak ma się to do poprawy głośności. Podczas rozmowy muszę zrobić na maxa wtedy podczas jazdy po mieście można normalnie rozmawiać, natomiast przy prędkości 90-100km/h słuchać słabo. Przy Xperia E1 nie miałem tego problemu. Coś chyba musi na rzeczy z Xiaomi :P
Ostatnio zmieniony przez Belzebubich 2017-02-09, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-09, 20:49   

Belzebubich napisał/a:
Coś chyba musi na rzeczy z Xiaomi :P

No to znalazłeś winnego i masz już poprawiony system w MN
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
spoogie 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3L 130KM
Rocznik: 2022
Wersja: Prestige
Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 82
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-02-10, 09:00   

A propos xiaomi - na starej wersji MIUI nie parował mi się z blututem ( :mrgreen: :mrgreen: ) więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że koledze ten element nawala ;)
 
Belzebubich 



Marka: Renault
Model: Clio
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2013
Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 15
Skąd: Kościan
Wysłany: 2017-02-15, 19:17   

spoogie napisał/a:
A propos xiaomi - na starej wersji MIUI nie parował mi się z blututem ( :mrgreen: :mrgreen: ) więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że koledze ten element nawala ;)


Też to miałem ale po aktualizacji jest już okej z parowaniem ;)
 
Maximus 


Marka: Dacia, Skoda
Model: Duster Ph II 4x4, Superb II
Silnik: 1,6, LPG, 2,0 TDI
Rocznik: 2015, 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 97
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-02-15, 19:35   

Mam ten sam telefon tyle ze mam radio a nie media nav i zero problemu. Telefon jak ktoś tu pisał chyba wcześniej przy połączeniu z radiem pojawia się( przy włączeniu dużego przycisku telefonu do góry ) ustawienie głośności bluetooth (standardowo jest tylko głośność rozmów, budzika i aplikacji) - dobrze bym sprawdził czy tam nie jest wyciszony.
 
eio 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.0 SCe B4DB400
Rocznik: XII 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 887
Skąd: EL
Wysłany: 2022-08-18, 13:36   awaria systemu głośnomówiącego

Jeśli nie trafiłem w temat, to proszę przenieść mój post.

Ogólny opis
Awaria polega na tym, że nie słychać osoby w głośnikach, do ktorej zadzwoniłem.

Informacje podstawowe
zwykłe radio z usb mp3 bez mn. Radio jest z systemem głośnomówiącym. Od dnia zakupu do dzisiaj nie było żadnego problemu. Radio szybko łączyło się z każdym tel. poprzez bt. Kazdy rozmówca był bardzo dobrze słyszalny. Moglem go ściszac i podgłaśniać. Ja też byłem słyszalny. Audio dziala bez zarzutu. Zwykle słucham mp3 z usb.

Szczegółowy opis
Dawno nie uzywałem systemu głośnomówiacego. Dzisiaj pojawiła się potrzeba. Byl upał. Miałem włączoną klimę i słuchałem muzy z usb. Po wybraniu numeru tel., rozmowca odbierał. Przez chwilę słyszałem go bardzo dobrze, jak zawsze bylo przedtem. Po chwili znikał jego glos, jakby się rozłączył. Powtórne zadzwonienie i ten sam efekt. Ale jakby z oddali ledwo uslyszałem przytłumione krzyki rozmówcy. Po rozłączeniu tel. uruchamiało się audio i muza z usb płynęła przez głośniki bardzo dobrze słyszalna.

Co mogę z tym zrobić?
 
Kauris 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II Ph1
Silnik: 1.2 16v 73KM
Rocznik: 2015 120kkm
Wersja: Laureate
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 618
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-08-18, 16:04   

Od gorąca wykrzaczał się mikrofon w telefonie rozmówcy? Testowałeś z innym numerem?
edit
Ewentualnie (gdzie miałeś swój telefon?) coś ci smyrało po ekranie telefonu i wyłączało w czasie rozmowy zestaw głośnomówiący, efektem czego słyszałeś potem rozmowę bezpośrednio z głośnika telefonu (z kieszeni).

;)
Ostatnio zmieniony przez Kauris 2022-08-18, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
eio 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.0 SCe B4DB400
Rocznik: XII 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 887
Skąd: EL
Wysłany: 2022-08-18, 19:47   

Z telefonem rozmówcy wszystko jest w porządku. Rozmawiałem wieczorem. Ale podałeś chyba dobry trop z tel. w kieszonce. W tej chwili nie jestem pewien czy tel. byl wtedy w kieszeni czy w plecaku wciśnietym za siedzeniem. Jednak dzisiaj na tel. zobaczyłem rząd różnych cyfr i znaków w apce tel. Może rzeczywiscie tel. w kieszeni probował sobie podzwonić. Sprawdzę następnym razem. Dzieki za podpowiedź.
 
eio 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.0 SCe B4DB400
Rocznik: XII 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 887
Skąd: EL
Wysłany: 2022-08-24, 19:40   

Po sprawdzeniu stwierdzam że system głośnomówiacy w aucie dziala bez zarzutu. Slysze rozmowce bez zakłóceń. Podpowiedź @Kauris była celnym strzałem. Dzięki. Poprzednio musiałem trzymac tel. w kieszeni nogawki. Wtedy pojawił sie problem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne