Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
SPAM
Autor Wiadomość
bonasforza13 
OSZUST

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Wysłany: 2014-01-29, 15:56   

Jak mężczyźni sortują pranie?
- Na "brudne" oraz "brudne, ale jeszcze można założyć".

bica100 
OSZUST

Marka: Daci
Model: Sandero
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 999
Wysłany: 2014-02-06, 12:48   

[---wycięty link---]Wagrowiec najlepszy kierowca rajdowy polska
A dla oslody troche! [---wycięty link---]Miodek !!

margtaczer 
OSZUST

Model: Logan
Silnik: 1.5
Wysłany: 2014-04-01, 16:50   

Cześć wszystkim, nie chciałam już nowego wątku otwierać. Gośka jestem ;)

margtaczer 
OSZUST

Wysłany: 2014-04-01, 16:51   

Muszę się przyznać, że też mi się kiedyś zdarzyło... ;( mąż nie był zachwycony :P, ale to jeszcze jak mieliśmy starą Nexię.

margtaczer 
OSZUST

Wysłany: 2014-04-01, 16:52   

gregory1976 napisał/a:
Niestety kalkulator działa tak sobie, wg tego co udało mi się zweryfikować, to pokazuje prawidłowe oprocentowanie (zgodne z aktualnymi promocjami) i wysokość raty tylko dla 48 miesięcy. Dla pozostałych okresów kredytowania pokazuje oprocentowanie (i oblicza raty) zawyżone.
Co ciekawe problem występuje nie tylko na stronie Dacii, prawidłowe określenie oprocentowania i wysokości raty okazuje się nie lada wyzwaniem dla działów kredytów większości dealer-ów.

Dokładnie, miałam ten sam problem. Ktoś ogarnia to dobrze?

fulliman 
OSZUST

Marka: DACIA
Model: Fabia
Rocznik: 1998
Wersja: BlackLine2
Wysłany: 2014-04-24, 18:26   

Cześć, polecam firmę Turbor specjalizującą się w regeneracji turbosprężarek, wtrysków i wałów pędnych. Siedziba firmy mieści się w Mielcu (woj.podkarpackie) ale istnieje możliwość współpracy na terenie całego kraju. Mimo małego stażu firmy, jej właściciel posiada 20-letnie doświadczenie. Turbor daje 8-miesięczną gwarancję na zregenerowane turbosprężarki oraz posiada bogate zaplecze zregenerowanych turbosprężarek do wielu modeli aut. Wejdź na stronę [---wycięty link---] i zapoznaj się z ofertami.

81-Mich 
OSZUST

Marka: dacia
Model: logan
  Wysłany: 2014-05-30, 16:40   Dopasowanie felg

Dzień dobry ;-)

Motocholicy zalogowałem się do was tutaj, gdyż zachodzę w głowę Zapytuje o pewne dane, w wizualizacji alu-felg. Chodzę po Facebooku paręnaście godzin i nic czaje . Chcę wyhandlować felgi w kelban.pl, bo poszukałem, a cena jak na ”aledrogo”, a mogę mieć dużo większe zaufanie do tego sklepu niż do allegro wyłudzaczy. Trudne pytanie: Co to to „ABE”, gdy zaznaczysz krok 3 w „konfigurator felg” gdzie to spisać i co to daje ? popatrzcie w tym sklepie [---wycięty link---] tu jest ta przymierzalnia felg do samochodu :idea:

wujcio 
OSZUST

Wysłany: 2014-06-04, 10:48   

Dużo jest objaw tego, że nasze sprzęgło powoli kończy swój żywot, ale głównie tak jak koledzy wyżej pisali, szarpanie, ślizganie, w drastycznych przypadkach czuć charakterystyczny zapach. W sieci jest mnóstwo artykułów pomagających zidentyfikować usterkę sprzęgła, np. [---wycięty link---] ciekawy serwis, warty przeglądnięcia w Twoim przypadku.

ilonamalvo 
OSZUST

Marka: Stara
Model: stary
Silnik: stary
Wysłany: 2014-06-05, 11:57   

To wszystko przez to że jest syf w mieście. W wawie śmieci wlają się po ulicy więc nic dziwnego że latają kuny...

ilonamalvo 
OSZUST

Wysłany: 2014-06-05, 11:58   

kto nie skacze ten z policji :P

ilonamalvo 
OSZUST

Wysłany: 2014-06-05, 12:01   

Cześć i witka, jestem tu nowa więc wypada się przywitać. Hej i do miłego napisania ;)

amak11 
OSZUST

Marka: Fiat
Model: 500
Silnik: 1.3
Rocznik: 2012
Wysłany: 2014-08-25, 11:47   

Prostą naprawą może być wymiana filtru oleju i paliwa. Czasami to jest problemem z zapalaniem. Nie jest to droga naprawa. Do Daci Logan 1.6 pasuje taki filtr [---wycięty link---]. Ja uważam jednak, że w przypadku poważnego problemu najlepiej dać auto do warsztatu.

daciast 
OSZUST

Silnik: 1,6
Wysłany: 2014-11-03, 12:42   

Sorry za odświeżanie tematu.

Holowałem przez ostatnie pół roku przyczepę swoim dCi w Sandero i stało się...Sprzęgło zaczęło się ślizgać...

Rozumiem, że całość do wymiany i nie ma odwrotu?

[---wycięty link---]
Ostatnio zmieniony przez laisar 2015-03-11, 12:58, w całości zmieniany 2 razy  

Matysiak 
OSZUST

Model: sandero
Wysłany: 2014-12-22, 11:22   przegroda do bagaznika

Witam serdecznie, bardzo proszę o opinie. Zastanawiam się nad zakupem takiej przegrody do bagażnika, która ulatwia np. przewoz bagażu czy sprzętuy sportowego. Znalazlem jakis sklep internetowy gdzie sprzedaja takie przegrody na wymiar [---wycięty link---] i tutaj moje pytanie, czy ktoś z Was mial taką przegrodę u siebie w aucie? jak się sprawuje? czy montuje się ją na stale czy można rozmontowywac jesli akurat nie jest potrzebna? i czy aby ja zamontowac trzeba wiercic w podsufitce? z góry bardzo dziekuje za odp

Matysiak 
OSZUST

Wysłany: 2014-12-22, 17:44   

faktycznie, też już ogarnąłem ten filmik hehe ale dzięki za odp

Robot132 
OSZUST

Model: Duster
Rocznik: 2013
Wysłany: 2015-02-05, 09:27   

Odświeżam, bo zainteresowała mnie tematyka. Dojeżdżam do pracy 7 km i silnik za dobrze się przez ten czas nie rozgrzeje. Płyn chłodniczy owszem, bez problemu, ale olej potrzebuje 2x tyle czasu co płyn. Powiedzcie mi jaki jest koszt takiego podgrzewacza, bo linki do allegro powygasały i jak wygląda montaż tego?

[---wycięty link---]

harmidon 
OSZUST

Model: Login
Silnik: 1.5 dci
Wysłany: 2015-04-01, 14:26   

mozna zapytać we firmie wykonującej naklejki na samochód
Ostatnio zmieniony przez laisar 2015-04-01, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  

Micek 
OSZUST

Wysłany: 2015-04-02, 14:55   

ja barzdo polecam dywaniki z tego sklepu: [---wycięty link---] ]Dywaniki Gumowe na Wymiar[/URL] bardzo mocne, nie śmierdzą gumą i mają idealną wysokość brzegów
Ostatnio zmieniony przez laisar 2015-04-02, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

Kamilkos 
OSZUST

Silnik: 115dCi
Rocznik: 2007
Wysłany: 2015-04-15, 10:57   

[---wycięty link---] masz całkiem fajną wyszukiwarkę do felg stalowych, nie sprawdzałem czy do Twojej akurat coś jest ale kiedyś korzystałem z niej z tego co pamiętam :)
Ostatnio zmieniony przez laisar 2015-04-15, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  

Dawid44 
OSZUST
Dawid44

Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2010
Wysłany: 2017-03-09, 22:34   

Jakiś czas temu kupiłem zestaw kosmetyków samochodowych [-wycięte-] do swojego Logana i jestem bardzo zadowolony. Może też spróbujesz kompleksowych działań...

michhalw 
OSZUST

Wysłany: 2017-03-30, 10:14   kredyt online

Osobiście jestem osobą której często nie starcza do ostatniego dnia miesiąca wyżyć z wypłaty, a to dochodzi prezent dla syna na ślub, chora matka i wydatki stają się coraz większe. Dlatego pożyczki to dobra opcja na wyjście z tych problemów, ale trzeba je brać z głową. Chwilówki ? No co wy ! Tylko pożyczki pozabankowe, to idealna opcja dla każdego z nas... kalkulator kredytowy pozwoli nam dokładnie obliczyć idealne opcje kredytowe. Właśnie ostatnia pożyczki w firmie [---wycięte---] Polska jest najlepszą jaką otrzymałem, zero ukrytych kosztów, szybka decyzja, możliwość odroczenia spłaty... rewelacja !

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi