Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Lokalizacja gniazda diagnostycznego fabrycznego LPG
Autor Wiadomość
waldi100 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 Sce LPG
Rocznik: 2016
Dołączył: 08 Cze 2016
Posty: 12
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2017-03-09, 16:33   Lokalizacja gniazda diagnostycznego fabrycznego LPG

Gdzie szukać gniazda diagnostycznego LPG przy instalacji fabrycznej, jakoś nie mogę się go dopatrzeć ?

gwarancja.jpg
karta gwarancyjna
Plik ściągnięto 461 raz(y) 86,14 KB

_________________
Duster 4x2
Open 1.6 Sce LPG 115KM
 
dacialoganmcv 


Marka: Dacia
Model: był Logan MCV, jest Lodgy
Silnik: był 1.2 75 GPL, jest 1.6 Sce 100
Rocznik: był 2013, jest 2016
Wersja: Laureate
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 444
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2017-04-10, 22:45   

waldi100 napisał/a:
Gdzie szukać gniazda diagnostycznego LPG przy instalacji fabrycznej, jakoś nie mogę się go dopatrzeć ?


Gniazdo masz w okolicach reduktora. Wtyczka z 3 czy 4 pinami. Normalnie można się tam podpiąć programem do Landi Renzo, ale nic nie pozmieniasz. Jedynie zrobi się upgrade centralki i odczyta jej parametry, czas pracy na LPG, PB, itd. Część tych danych jest dostępna w centralce silnika poprzez Clipa. I tędy robi się główną diagnostykę. Wszelkie błędy z centralki LPG są przesyłane do centralki silnika po CAN. Sam miałem jeden czy dwa błędy związane z LPG, wyświetlone w centralce silnika po wcześniejszym zapaleniu się Check. Mowa oczywiście o Loganie MCV z 2013 roku z fabryczną instalacją Landi Renzo. W ostatnich modelach może już tego nie być.
_________________
Programowanie nowszych Dacia/Renault po CAN (np. wyłączanie czujników ciśnienia w oponach, Start Stop, itd.). Moje auto: http://www.daciaklub.pl/f...c.php?p=1714641 Instalacja gazowa BRC Sequent 32
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne