Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia Logan MCV II by dudu$
Autor Wiadomość
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-04-16, 21:55   Dacia Logan MCV II by dudu$

Witajcie,

z racji tego że, jestem na tym forum przydałoby się przedstawić swoje autko jakim jest Dacia Logan MCV II 1.2 16v 75km. Samochód został wyprodukowany w 2014 roku, natomiast data pierwszej rejestracji to luty 2015 r. Jestem drugim właścicielem, zakupiłem je 10 marca 2017 r. w Lublinie, na tamta chwile miało przebieg 55230km. Wersja wyposażenia to Ambiance doposażone w pełnowymiarowe koło zapasowe oraz klimatyzację manualną.
Na dzień dzisiejszy MCV ma przebieg około 56600km i od daty zakupy zostały zrobione takie rzeczy jak:

- Wymieniłem tarcze + klocki hamulcowe ( TRW)
- Wymieniłem Olej w silniku ( z 5w30 na Elf SRX 5w40) , filtr oleju, powietrza, kabinowy
- Z racji przebiegi wymieniłem świece zapłonowe
- Przeczyściłem przepustnicę
- Usunąłem kilka drobnych usterek tj. problem z centralnym zamkiem - wystarczyło przesmarować mechanizm sterowania siłownikiem klapy bagażnika, regulacja fotela kierowcy - przeczyszczono i nasmarowano mechanizm, brak regulacji wysokości lewego światła - włożenie linki w swoje miejsce

Modyfikacje: ( raczej nie będzie ich wiele)
- założono pokrowce na siedzenia.

Jak na razie z Dacii jestem bardzo zadowolony, samochód ma duży, pakowny bagażnik i co najważniejsze mało pali. Przy mojej jeździe w trasie udało mi się uzyskać wynik 4,9l/100km a w mieście 6,7 - 7,7l/100km.

Co bym poprawił w tym aucie? dynamikę, silniczek 1.2 16v do jazdy z rodziną wystarcza ale przy prędkości obrotowej 2500-3000 jest mułowaty. Co jeszcze? wykończenie wnętrza, a w szczególności boczki drzwiowe - za dużo plastiku, w sumie to sam plastik, przydało by się trochę materiału.


Na chwilę obecną to tyle. Z biegiem minionych kilometrów będę aktualizował temat.











Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2017-04-17, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-04-17, 08:22   

Całkiem fajna MCVka, wyposażenie i silnik imho całkiem wystarczające - przynajmniej uniknąłbym drugi rok z rzędu mandatu na wiosnę :mrgreen:
Nie jestem "daciowy" ale wydaje mi się że tarcze dość szybko się poddały - to naturalne zużycie czy np. w skutek długiego postoju wymagały wymiany?
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-04-17, 15:39   

Tarcze i klocki były ATE ze znaczkami Renault wiec na 100% fabryczne. Przebieg 55 tyś km na jednym komplecie uważam za dosyć dobry wynik, poza tym wszystko zależy od tego jak ktoś jeździł tym autem. Co do wyposażenia to wolałbym Laureate ponieważ ma el.lusterka, lepszej jakości tapicerkę, regulację kolumny i fotela oraz aluminiowe dodatki w środku które dodają uroku. No ale ta wersja kosztuje kilka tysięcy drożej niż Ambiance wiec w sumie nie mam co narzekać
 
mojo 



Marka: Opel
Model: Corsa E
Silnik: 1.4 90KM lpg
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 787
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-17, 17:08   

Pomyliłeś datę zakupu o rok czy zrobiłeś nim przez rok 1370 km?
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-04-17, 17:42   

mojo masz rację, wstawiłem złą datę, już poprawiłem ;)
 
Kauris 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II Ph1
Silnik: 1.2 16v 73KM
Rocznik: 2015 120kkm
Wersja: Laureate
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 618
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-04-17, 21:20   

Oj.. jak kupowałem, to ambiance z dołożoną klimą, radiem i przeciwmgłowymi był symbolicznie tańszy od laureata. Tysiąc z kawałkiem chyba...
A te ozdobne chromy lubią słońce odbijać prosto w oczy. Szczotkowane bym wolał.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-05-20, 21:54   

Autko jak na razie jeździ bez awaryjnie. Od dnia zakupu przejechałem nim około 2500km a jego całkowity przebieg na dzień dzisiejszy to ok. 57800km. Spalanie uważam za akceptowalne , w mieście 8l/100km w trasie jadać z prędkością 90km/h 4,9l. Z wad które mnie irytują w tym aucie to plastiki w środku które bardzo łatwo się rysują oraz lakier koloru białego do którego strasznie przyklejają się kawałki asfaltu i nie wiem skąd i dlaczego w kilkunastu miejscach na karoserii pojawiają się małe rdzawa we kropki.

Z racji tego ze bylem dzisiaj na działce i pogoda dopisała wyczyściłem auto w środku i je wyplakowałem, a z zewnątrz umyłem karoserię szamponem z woskiem firmy K2 następnie usunąłem trochę opisanych powyżej kropek asfaltu za pomocą pasty lekko ściernej oraz nałożyłem wosk firmy turtle.
















 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-06-14, 21:05   

Właśnie wróciłem z urlopu ojcowskiego który ze swoją rodzinka i Dacia spędzaliśmy nad morzem w Ostrowie k. Karwi. Autko sprawuje się bardzo dobrze, przez 2 tygodnie przejechaliśmy razem ponad 1100km i muszę powiedzieć, że jest to naprawdę bardzo ekonomiczne auto jeśli chodzi o trasę. 1go czerwca wyjechaliśmy nad morze, w trasie utrzymywałem prędkość licznikowa 90km/h a jak trzeba było to jechałem i 140km/h. Do ostrowa miałem 420km, przez 2 tygodnie pozwiedzałem nasze wybrzeże i zrobiłem dodatkowo ponad 300km. Dzisiaj przed wyjazdem do domu podjechałem na stacje benzynową. Na liczniku miałem przejechane dokładnie 745,3km ,a na wskaźniku poziomu paliwa miałem rezerwę + jedna kreskę. Zatankowałem jak zwykle do trzeciego odbicia i weszło 41l czyli średnie spalanie wyszło około 5,5l/100km - z moich obliczeń wynika że na pełnym baku przejechałbym ponad 900km :). Drogę powrotną do domu pokonałem w ten sam sposób jak jechałem nad morze, czyli próbowałem utrzymywać prędkość 90km/h. Gdzie po trasie były korki albo roboty drogowe jechałem wolniej ( bo szybciej nie mogłem nie ze swojej winy), a jak musiałem to i na liczniku widniała prędkość 150km/h. 3km przed domem podjechałem na stację sprawdzić ile paliwa spaliła mi daćka. Przejechałem 417km ( wskaźnik pokazywał jedną kreskę powyżej połowy baku), do 3go odbicia zatankowałem 19,5l PB co dalo mi rewelacyjny wynik około 4,7l/100km czyli o 0,2 l mniej niż podaje producent przy prędkości 90km/h :) . Dodam że w jedną jak i w drugą stronę jechałem w 2 dorosłe osoby+ rocznie dziecko w nosidełku+ bagażnik wypełniony do rolety ( duży wózek dziecięcy ze spacerówką, 2 duże torby podróżne, 2 średnie torby podróżne, plecak, farelka, parawan na plaże, namiot samo rozkładany, farelka , krzesełko dla dziecka + jeszcze parę pierdół w sumie dobre 60-70kg). Logan MCV II swoją pakownością i małym spalaniem PB odwdzięcza się za słabe materiały i jakosc wykonania.
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-06-15, 11:03   

A którędy jechałeś tam i z powrotem? Trasą "S7" czy autostradą?
Będę jechał tam w II połowie sierpnia w tamte okolice po raz któryś kolejny.
Jaka jest sytuacja na tej trasie S7, bo co z tego wiem, że tam bywają roboty drogowe związane z budową ekspresówki?
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-06-15, 21:47   

Jechałem tak jak piszesz S7. Niestety trochę robót na tej trasie jest i najnowsza AutoMapa czasem głupieje ale tragedii nie ma. Co do natężane ruchu to wszystko zależy od tego o której godzinie zamierzasz wyjechać z Lublina. Ja jechałem 1go czerwca, Ząbek koło Warszawy wyjechałem o 2:20 i jechało się przyjemnie. Na trasie nie miałem żadnych utrudnień, nawet przez Rumie i Redę przejechałem bez stania w jakimkolwiek korku ale trzeba uwzględnić to że jechałem przed rozpoczęciem sezonu i na pewno w sierpniu w czasie sezonu w wyżej wymienionych miejscowościach będą korki i trzeba będzie swoje odstać - myślę, ze z godzinę bo jak wyjeżdżałem 14 czerwca to w kierunku Władysławowa już były korki. Co do drogi powrotnej to niestety była trochę wolniejsza, spowodowane to było pracami drogowymi za gdaniskiem w okolicy Elbląga ale nie stało się tylko jechało 70km/h
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-06-16, 08:12   

dudu$, wiem że w okolicy Redy jest zawsze korek, przerabiałem to w swoim życiu. A tak to dzięki za info odnośnie S7. ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-06-16, 08:41   

A gdzie dokładnie jedziesz? Mnie jak fundusze pozwolą to w sierpniu może jeszcze raz wybiorę się nad morze aby wreszcie się wykapać wiec moze będzie szansa się spotkania ;)
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-06-17, 08:48   

Okolice Władysławowa, Karwii i Ostrowa.
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-06-17, 21:29   

Ja własnie byłem teraz w tych okolicach a dokładnie w Ostrowie. Jak fundusze pozwolą i pogoda będzie ładniejsza niż w czerwcu i pozwoli na wykapanie się w morzu to jest duża szansa , że znowu wyląduje w Ostrowie :)
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-06-18, 18:38   

Będę tam od 13 do 19 sierpnia br (wstępnie tak zarezerwowałem ten termin). ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-06-18, 21:08   

Ja mam urlop od 4go do 19 sierpnia więc może będzie szansa spotkania się:)
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-06-20, 10:17   

A więc szukaj białej Lodzi z klubowymi naklejkami na szybach i na ramce rejestracyjnej, a nr rej zaczyna się na LU.... ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-09-15, 21:14   

Minęło właśnie 6 miesięcy od kiedy Dacia jest w moich rękach. Przez ten czas bez inwestycyjnie i bezproblemowo przejechaliśmy razem 9500km. Kilka dni temu wróciłem z urlopu w Zakopanym gdzie Logan mimo małego silniczka dawał sobie radę, na jednym baku ( trasa do zakopanego + jazda po okolicach) przejechałem 730km do zapalenia się rezerwy - do baku weszło 43l, średnie spalanie 5,8l/100km. Dzisiaj wieczorem autko po ponad 2 tygodniach zostało wreszcie umyte (w zakopanym nie myłem ponieważ stało pod chmurką i padał deszcz więc nie było sensu), ponadto do Logana wpadły dwie male rzeczy które dla posiadaczy wersji Laureate jest niczym szczególnym ale dla posiadaczy wersji Access i Ambiance jest miłym dodatkiem - mowa tu o tunelu środkowym pomiędzy fotelami ( czekam jeszcze na przesyłkę z miejscem na kubek) oraz o przednich boczkach od wersji Laureate.
Z autka jestm bardzo zadowolony, jest pojemne, mało pali i jak na razie jest bez awaryjne ( przebieg 64738km). Mój egzemplarz posiada jedną wadę która mnie od samego początki irytuje a mianowicie, aby jechać prosto trzeba mieć lekko skręconą kierownicę w prawo, nie jest to wina opon a prawdopodobnie źle ustawionej zbieżności w fabryce, niby na kontroli wyszło że wszystko jest ok ale myślę że da sie ustawic ją tak aby kierownica była idealnie prosto tylko trzeba chcieć a nie tylko kasę brać a u nas z tym jest słabo. Co do planów na przyszłość to zamierzam zakupić ramkę radia od wersji Laureate, i może kierownicę ( najlepiej skórzaną - kiedyś kolega z forum miał na sprzedaż za grosze taką z Dustera w idealnym stanie ale biłem sie wtedy z myślami i przepadła)









 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-09-22, 05:55   

zacne autko :-)

zycze dalszej bezawaryjnoci!

ps. a ile kosztuje taki tunel?
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3622
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-22, 09:49   

dudu$ napisał/a:
Mój egzemplarz posiada jedną wadę która mnie od samego początki irytuje a mianowicie, aby jechać prosto trzeba mieć lekko skręconą kierownicę w prawo, nie jest to wina opon a prawdopodobnie źle ustawionej zbieżności w fabryce, niby na kontroli wyszło że wszystko jest ok ale myślę że da sie ustawic ją tak aby kierownica była idealnie prosto tylko trzeba chcieć a nie tylko kasę brać a u nas z tym jest słabo.

Zbieżność może być idealna a kierownica stać krzywo, to są dwie osobne sprawy. Jedziesz na kontrolę geometrii z życzeniem ustawienia kierownicy na wprost i nie jest to żaden problem, zwłaszcza odpłatnie.
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-09-22, 10:42   

dudu$ napisał/a:
.............ponadto do Logana wpadły dwie male rzeczy które dla posiadaczy wersji Laureate jest niczym szczególnym ale dla posiadaczy wersji Access i Ambiance jest miłym dodatkiem - mowa tu o tunelu środkowym pomiędzy fotelami ( czekam jeszcze na przesyłkę z miejscem na kubek) ............

Obrazek


Hmmm........ ja ten tunel wraz z zapalniczką i miejscem na kubek mam od samego początku a mam wersje ambiance. Może różnica wynika z modelu ? no i oczywiście niech się tak dalej bezawaryjnie toczy :->
_________________
RowerekCombi
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-09-22, 20:42   

Tunel na Allegro to koszt 50-60zł + przesyłka. Z tego co wiem to w wersjach przed FL czyli do 2016 roku tunel ten montowany był fabrycznie tylko w wersjach Laureate i Stepway, dopiero po FL zaczęli montować do fabrycznie w wersji Ambiance czy jak kto woli Open ( to samo tyczy się halogenów , kiedyś sie za nie płaciło teraz są w wyposażeniu seryjnym wersji Open). Co do kierownicy to jest już prosto, pojechałem do innego zakładu ( a dokładnie Norauto na ostrobramskiej) gdzie sprawdzili mi całe zawieszenie i układ kierowniczy, brak luzów. Skorygowali zbieżność i po wyjeździe okazało sie że jest jeszcze gorzej wiec po chwili wróciłem. Kolejna ustawienie zakończyło się sukcesem, kierownica jest nareszcie prosto - niby wyszlo że jedno z kół przednich ma minimalnie źle ustawione pochylenie koła ( oczywiście u nas w autach jest to nie regulowane) ale w niczym to nie przeszkodziło.
W ostatnim czasie zakupiłem na allegro ramkę od radia z kratkami powietrza od wersji Laureate. Z racji tego że mam w pracy lakiernika postanowiłem trochę po eksperymentować i ową ramkę ( bez tej beżowej obwódki) pomalowałem ( oczywiście nie ja tylko lakiernik) pod kolor auta , czyli na biały połysk. Ramka została dzisiaj odebrana i zamontowana w aucie. Dla mnie efekt jest super tylko jest mały problem, dopiero teraz zobaczyłem jak ciemne i smutne jest wnętrze Dacii, dlatego tez postanowiłem że w niedziele zdemontuję jeszcze ramkę panelu sterowania wentylacją oraz obudowę licznika i oddam do pomalowania jak ramkę radia.

Tak auto prezentuje się na chwilę obecną ( na żywo wyglada o wiele lepiej dodaje takiej elegancji i luksusu temu autku)
 
wuju 



Marka: Peugeot
Model: 206
Silnik: 1.1
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2017
Posty: 409
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-23, 10:57   

Fajny z tą białą ramką. Wrzuć fotki jak polakierujesz pozostałe elementy. Ciekaw jestem efektu
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-09-23, 17:11   

obud owa licznika nie będzie jednak lakierowana ponieważ, za dużo było by tego białego i takienie symetrycznie. Pomaluję tylko ramkę panela sterowania wentylacją. Może kiedyś jak za przyzwoite pieniądze znajdę kierownicę od wersji Laureate to na biało pomaluje ten plastik na kierownicy
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2017-09-23, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-09-27, 19:19   

Dzisiaj odebrałem ramkę nawiewów i elementy uchwytów z drzwi przednich. Po złożeniu środek prezentuje się jak na poniższych zdjęciach. Aby autko w środku jeszcze lepiej wyglądało przydało by się przeprowadzić jeszcze kilka drobnych modyfikacji tj. :

1. Wymieni radio na Media Nav
2. Wymienić gałkę drążka zmiany biegów na tą od wersji Laureate
3. Wymienić panel nawiewy na ten z wersji laureate czyli chromowanymi obwódkami pokręteł ewentualnie wymienić same pokrętła - gdzieś czytałem że w tych panelach są demontowane.
4. Wymienić klamki wewnętrzne na te od wersji Laureate po FL czyli z rocznika 2017
5. Wymienić kierownicę na skórzaną lub na tą z Laureate.

Może kiedyś w/w elementy powymieniam ale na razie są za drogie i szkoda mi inwestować w coś nic w prowadzeniu auta nie zmieni, chyba że dostałby te elementy w naprawdę przystępnej i okazjonalnej cenie



 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne