Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Piknik 2017
Autor Wiadomość
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-05-19, 07:20   

Bo oni to robią z łaski, na odwalonego.... Tak jak każe RP i tyle.
Już dwa razy byłem pod rząd..... nic specjalnego nie było ciekawego dla dorosłych poza jazdami próbnymi, a dla dzieci jak zwykle trampolina do skakania i mierna organizacja zabawy np. rysowanie na kartce czegoś tam. Poza tym jeszcze ubogi grill. :-/
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
Tolkien 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 52
Skąd: Myślenice
Wysłany: 2017-05-20, 08:26   

W tamtym roku u Łyki było już gorzej niż na wcześniejszych piknikach. Zobaczymy czy będzie równia pochyła czy coś się poprawi w tym roku.
 
kkrol 
Zielony listek



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2016
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2017-05-21, 19:52   

Ja byłem z żoną na pikniku w salonie w Zgierzu. W sumie wpadliśmy tylko na chwilę, ale było bardzo miło. Nie brakowało atrakcji - zwłaszcza dla najmłodszych, a można też było sporo obejrzeć - mnie zaciekawiły terenowe wersje Dustera z Dacia Duster Cup.

I na prawdę nie mogę patrzeć jak piszecie tutaj że na takich piknikach nie ma nic ciekawego poza wystawą i jazdami próbnymi - jeśli na prawdę spodziewaliście się, że na pikniku w salonie samochodowym wystąpi Metallica, to mogę Wam od razu powiedzieć - nigdy nie wystąpi :)
 
Lajkonik 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 16v
Rocznik: 2010
Wersja: Ambiance
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 1127
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-22, 06:31   

U Łyki kiszka na całego. Serwis pracował na pełnych obrotach, więc wszystkie miejsca zajęte przez serwisowane samochody. Jedyną atrakcją był grill i dwa stoły z ławkami :mrgreen: Gadżety Dacii były, a jakże - cukierki i baloniki. Pytanie o jakieś gadżety dla Klubu skwitowane - nie ma. Reszta to gadżety Disneya. Wkrótce po tym jak wszyscy zdeklarowani klubowicze się zjechali, postanowiliśmy zmienić imprezę i wylądowaliśmy w Anndorze. No i tutaj widać było, że jednak się da. Oprócz grilla wzbogaconego o popcorn, naczosy i lody (no i bodajże 8 stolików, a nie bidne 2), były panie animatorki, zapewniające atrakcje dla dzieci. Gadżety niby te same, ale na pytanie o coś dla Klubu, pan kierownik obiecał coś załatwić, zapisał kontakt, dał wizytówkę i na koniec obiecał również, że zapewni nam kontakt z Dystrybutorem przez salon (czyli szansa na więcej gadżetów i nie tylko przed zlotem). Sam salon sporo większy, a plac przed salonem - nie ma porównania z tym u Łyki. Mimo, że salon handluje nie tylko Renault i Dacią, to przede wszystkim reklamują się sprzedażą Mazdy, a na placu i tak nie było problemu z miejscami dla aut klientów.
Poza tym kolega Tolkien miał coś do obgadania z serwisem. Po rozmowie w obu salonach wyszło mu, że pomimo rabatu u Łyki, w Andorze wychodzi i tak taniej.
Aż się prosi, żeby zmienić salon patronacki w Krakowie ;-) Marek, zastanów się nad tym poważnie.
_________________

 
justme 
Zielony listek



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2 LPG
Rocznik: 2013
Dołączyła: 06 Mar 2017
Posty: 7
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2017-05-23, 18:59   Pikniko

Ja byłam w Wektorze w Oświęcimiu (Broszkowice). Nic specjalnego. Na dzień dobry zapiekanka i małe frugo, a dla dzieci tylko chorągiewki no i jazdy próbne. Szczerze powiedziawszy to musieliśmy się prosić o jazdę próbną bo pracownicy nas mieli w dupie i tylko Panie które obsługiwały część gastronomiczną z nami rozmawiały i tak naprawdę one robiły "reklamę" Dacii. Lipa trochu... Natomiast w niedziele byłam w Krakowie na Motoshow to akurat były z Dacii i oni przynajmniej ubiegali się o klientów, dzieci miały "kącik" gdzie uskładały sobie klocki. I tam też się dowiedziałam od dziewczyny, że ponoć I miejsce ma samochód na wyłączność, a II na weekend do wygrania. Kij wie jak to tam do końca jest...
 
kn 


Marka: Kia
Model: Rio
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 113
Skąd: Lublin i okolice
Wysłany: 2017-05-23, 20:53   Re: Pikniko

justme napisał/a:
Kij wie jak to tam do końca jest...


Jeśli mówisz o konkursie, to tak jak w regulaminie tegoż - Duster na zawsze plus nagrody pocieszenia. A (chyba) Sandero na weekend to w innym konkursie (i chyba w zależności od salonu).
Niestety nie udało mi się dotrzeć na piknik w Lublinie. Ktoś był?
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-05-23, 21:45   

Też planowałem wybrać się na piknik, ale zatrzymały mnie ważniejsze sprawy, no i nie pojechałem tam.
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
Tolkien 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 52
Skąd: Myślenice
Wysłany: 2017-05-23, 22:02   

Potwierdzam. Na przyszły rok zdecydowanie Krakowski piknik w Anndorze, tylko trzeba salonowi wcześniej dać znać cobyśmy jakoś "dali się im wykorzystać" :). Co do sprawy z serwisem:
1. Przede mną w kolejce był pan który umawiał się (podobnie jak ja) na serwis gwarancyjny. Twierdził że u Łyki wyszło mu taniej niż w Anndorze (coś koło 650 zł tylko nie dosłyszałem za jaki model)
2. Ja poza umawianiem przeglądu pytałem się o przegląd klimatyzacji + dobicie czynnika: u Łyki powiedzieli mi +/- 300 zł + koszt dobitego czynnika w Anndorze na stwierdzenie "ale ile to w sumie będzie, tak +/-" otrzymałem odpowiedź że w 200 zł powinno się zmieścić.
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-24, 13:18   

Warszawa Puławska. Jazdy próbne, wystawiony Terenowy Duster No Limit. Żywienie ekologiczne, soki, lemoniady owoce, ciasteczka bezglutenowe etc. Konkurs jazdy samochodzikami RC. Bez jakiś fajerwerków ale miło i sympatycznie. Znów wygrałem Dustera na weekend ;-)
 
keikan 



Marka: Dacia
Model: Duster II 4x4 / Sandero II
Silnik: 1,3 150KM / 1,2 16V
Rocznik: 2020 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 1196
Skąd: Krak-OFF
Wysłany: 2017-05-25, 11:32   

Tolkien napisał/a:
Potwierdzam. Na przyszły rok zdecydowanie Krakowski piknik w Anndorze, tylko trzeba salonowi wcześniej dać znać cobyśmy jakoś "dali się im wykorzystać" :). Co do sprawy z serwisem:
1. Przede mną w kolejce był pan który umawiał się (podobnie jak ja) na serwis gwarancyjny. Twierdził że u Łyki wyszło mu taniej niż w Anndorze (coś koło 650 zł tylko nie dosłyszałem za jaki model)
2. Ja poza umawianiem przeglądu pytałem się o przegląd klimatyzacji + dobicie czynnika: u Łyki powiedzieli mi +/- 300 zł + koszt dobitego czynnika w Anndorze na stwierdzenie "ale ile to w sumie będzie, tak +/-" otrzymałem odpowiedź że w 200 zł powinno się zmieścić.


Tolkien - skontaktuj się z Autospektrum w Wieliczce - na pewno będzie jeszcze taniej.
Ja już jakiś czas temu zmieniłem ASO i jestem zadowolony.
Do tej pory to Dustera kupiłem u Łyki, Sandero w Andorze, a i tak serwisy najtaniej mnie wychodzą w Autospektrum, a z Myślenic masz tam chyba najbliżej.

http://autospektrum.pl/koncesja_wieliczka
_________________
http://www.daciaklub.pl/f...=7001&start=100

http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=18768
Ostatnio zmieniony przez keikan 2017-05-25, 11:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
Pabloo 


Marka: Renault
Model: Fluence
Silnik: Limited
Rocznik: 2016
Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-25, 11:46   

Witam
A ja na Puławskiej wygrałem torbę plażową z akcesoriami :):)
Pozdrawiam
Pabloo
 
dorpa 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 Sce S&S Lpg
Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 31
Skąd: Okolice Grodziska Mazowieckiego
Wysłany: 2017-05-25, 13:48   

Witam
Ja na Warszawa Mory zająłem 2gie miejsce, ze stratą 2s do zwycięzcy :/
Żona 3cie miejsce.

Nagrody odbierzemy w sobotę. W sumie jestem ciekaw co przygotowali :)
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-28, 10:38   

Pojechałem na Puławską w sobotę celem odbioru nagrody dodatkowej do Dustera na weekend. W salonie minimalna obsługa. Na dziale Renault trzy osoby w Daci jeden Pan. Nikt nic nie wie o jakiejkolwiek nagrodzie, z Renault do Daci wysyłają, z Daci do Renault. Osoba która może cokolwiek wiedzieć nie odbiera telefonów. Ma dziś wolne, wiec rozumiem nie musi być online.

Staram się być wyrozumiały ale czy ciężko zostawić torbę na zapleczu z nazwiskiem by ktokolwiek wydał ? Pewnie rzeczywistość jest taka, że maja za mało pracowników na weekend, zaś wypada otworzyć salon. Więc funkcjonuje taki na pół otwarty , bez czynnego działu z częściami, by sobie ktoś pooglądać mógł samochody. Dzieci smutne gdyż się nastawiły na nagrody. Plusem wyprawy jest zrobiony przegląd roczny - badanie techniczne - sandero bez zastrzeżeń ;-)
Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2017-05-28, 10:41, w całości zmieniany 3 razy  
 
kn 


Marka: Kia
Model: Rio
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 113
Skąd: Lublin i okolice
Wysłany: 2017-06-14, 21:19   

Są wyniki okołopiknikowego konkursu: https://razemrazniej.dacia.pl/wyniki/. Czy ktoś z forumowiczów przyznaje się do nagrody głównej lub pocieszenia?
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-14, 21:55   

Nie tym razem :( Natomiast bardzo bym chciał obejrzeć nagrodzone prace pocztówki.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne