Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia Sandero czy nie?
Autor Wiadomość
astaaa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 Tce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 59
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-26, 09:35   Dacia Sandero czy nie?

Cześć,
mam taką sytuację. Chcę kupić nowy samochód za mojego starego Peugeota 206 (silnik 1.4, 75 KM) w budżecie do 40 tys. zł max. Rozważam Hyundai i10 (1.0, 66 KM), Skoda Citigo (1.0, 75 KM), Toyota Aygo (1.0, 69 KM), Suzuki Celerio (1.0, 68 KM) i właśnie Dacię Sandero w wersji Laureate SCe 75 1.2 16V.
Jednak obawiam się, że Skoda, Toyota i Suzuki będą zbyt małe, wielkość Hyundaia pozytywnie mnie zaskoczyła ale na jeździe próbnej na autostradzie powyżej 110 km/h czuć już było pewne rozchwianie auta.. Sandero też już testowałam ale jechałam tylko po mieście i kawałek obwodnicy więc prędkość maksymalna jaką udało mi się osiągnąć to było jakieś 80 km/h.
Do czego zmierzam - samochodu potrzebuję do jazd do i z pracy, po mieście, na zakupy i tylko czasem na dalsze wycieczki poza miasto. Rocznie robię jakieś 5000 km. Czasem wożę też babcię do lekarzy, która ma problemy z chodzeniem i ciężko jej się obecnie wsiada do Peugeota a Dacia jest wyższa więc obstawiam, że byłoby o wiele łatwiej. W ogóle wygląd zewnętrzny i gabaryty Sandero bardzo mi się podobają i odpowiadałyby. Tu też kolejne pytanie - jak się parkuje w mieście tym autem, jest 20 cm dłuższe niż Peugeot a ja cenię sobie małe hatchbacki właśnie ze względu, że wszędzie się wcisną.
Z drugiej zaś strony wydaje mi się, ze Sandero ma dość ubogie wyposażenie i zbyt plastikowy kokpit, choć w porównaniu do mojego obecnego autka czegokolwiek bym nie kupiła i tak będzie lepsze i nowsze. ;)
Dlatego przyjmę chętnie wszelkie porady i informacje dotyczące Dacii. :)

PS. Powiedzcie też proszę jak klimatyzacja sobie radzi w upały przy tak małym silniku oraz jak bardzo źle się jeździ autostradą?
 
Toiko 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2017
Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-06-26, 12:07   

Polecam filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=F4-g54uJh2s

Ja nie miałem okazji jeździć autkiem, jednak rozważam w przyszłości kupić pewnie coś takiego żonie.
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 907
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-26, 12:14   

Toiko napisał/a:
, wielkość Hyundaia pozytywnie mnie zaskoczyła ale na jeździe próbnej na autostradzie powyżej 110 km/h czuć już było pewne rozchwianie auta.. Sandero też już testowałam ale jechałam tylko po mieście i kawałek obwodnicy więc prędkość maksymalna jaką udało mi się osiągnąć to było jakieś 80 km/h.


w Sandero lepiej nie będziesz miała ze względu na wysokie zawieszenie nastawione na pokonywanie dziurawych dróg i średnio dokładny układ kierowniczy.
 
astaaa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 Tce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 59
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-26, 12:50   

Toiko napisał/a:
Polecam filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=F4-g54uJh2s

Ja nie miałem okazji jeździć autkiem, jednak rozważam w przyszłości kupić pewnie coś takiego żonie.


Dzięki, obejrzę wieczorem. :-D


kapelusznik napisał/a:
astaaa napisał/a:
, wielkość Hyundaia pozytywnie mnie zaskoczyła ale na jeździe próbnej na autostradzie powyżej 110 km/h czuć już było pewne rozchwianie auta.. Sandero też już testowałam ale jechałam tylko po mieście i kawałek obwodnicy więc prędkość maksymalna jaką udało mi się osiągnąć to było jakieś 80 km/h.


w Sandero lepiej nie będziesz miała ze względu na wysokie zawieszenie nastawione na pokonywanie dziurawych dróg i średnio dokładny układ kierowniczy.


Dziurawe drogi mam w okolicy i też zdarza mi się po nich jeździć, za to autostradą bardzo rzadko. Dzięki! ;-)
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-06-26, 13:01   

i10 Access 1.0 MPI jest w podobnej cenie ( promocyjnej) jak Sandero Sce 75KM Laureate - gdzie i10 nie posiada klimatyzacji, radia, świateł przeciwmgielnych oraz regulacji fotela.
A poza tym i10 to auto należące do segmentu A a Sandero do segmentu B.
Najlepiej samemu się przejechać i podjąć decyzję - na autostradzie nie oczekiwałbym cudów ;-)
_________________
enjoy the silence
 
astaaa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 Tce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 59
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-26, 13:05   

gregorisan napisał/a:
i10 Access 1.0 MPI jest w podobnej cenie ( promocyjnej) jak Sandero Sce 75KM Laureate - gdzie i10 nie posiada klimatyzacji, radia, świateł przeciwmgielnych oraz regulacji fotela.
A poza tym i10 to auto należące do segmentu A a Sandero do segmentu B.
Najlepiej samemu się przejechać i podjąć decyzję - na autostradzie nie oczekiwałbym cudów ;-)


Zgadza się. Jechałam już i10 i Sandero. W porównaniu do mojego Peugeota to jedno jest mniejsze a drugie większe. Ciągnie mnie ku większemu ale tak ja pytałam wyżej, obawiam się parkowania w ciasnych parkingach galerii handlowych. Warto ew brać do Dacii te czujniki parkowania tyłem?
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-06-26, 13:21   

Osobiście do dzisiaj mam problem z oceną odległości ;-)
Ale też nie ma sensu dramatyzować - w końcu Sandero to nie jest jakieś długie auto.
_________________
enjoy the silence
 
GRL 


Marka: Dacia => VW
Model: Duster II => Golf
Silnik: 1.6sce => 1.0tsi 115
Rocznik: 2018 => 2019
Wersja: Comfort
Pomógł: 20 razy
Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 1207
Skąd: ZS
Wysłany: 2017-06-26, 13:27   

To jeszcze raz przypomnę, że wciąż można dostać wyprzedażową Micrę poprzedniej generacji w śmiesznych pieniądzach. Większa od i10, mniejsza niż Sandero. Do 40k idzie znaleźć sensownie wyposażone.
 
astaaa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 Tce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 59
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-26, 13:58   

GRL napisał/a:
To jeszcze raz przypomnę, że wciąż można dostać wyprzedażową Micrę poprzedniej generacji w śmiesznych pieniądzach. Większa od i10, mniejsza niż Sandero. Do 40k idzie znaleźć sensownie wyposażone.


Faktycznie, wymiarowo zwykła mikra (nie ta 'nowa') jest taka jak mój Peugeot, może ciut wyższa. Cenowo to rocznik 2017 przekracza moje możliwości ale 2016 wersja z klimą i radiem za 40 500 zł. Pytanie czy jeszcze takie modele się ostały w okolicach Krakowa.. ;-)
 
ryjas 


Marka: Peugeot
Model: Grand Scenic, Pug 306
Silnik: 1,9 dCi 130 KM FAP, 1,4 75KM
Rocznik: 2006,1999
Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 311
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-06-26, 14:09   

Micra za 38 tys wydaje się bardzo dobrą ofertą.
https://www.otomoto.pl/of...t-ID6yLQ6X.html

Na rynku jest jeszcze coś takiego jak Opel Karl:
https://www.otomoto.pl/of...a-ID6yQv67.html

Micra auto wg mnie bardzo damskie. Karl z uwagi na nazwę też;) Sandero to raczej target męski, raczej niemłody ;) No chyba że Stepway.

O ile nie przeraża cię "przestarzałość" modelu (choć de facto jest niemal tak samo przestarzały jak Corsa) to może Punto? https://www.otomoto.pl/of...o-ID6yIlg7.html
Auto mega sprawdzone. Tanie w utrzymaniu. Nie brzydkie mimo wieku. Dość pojemne.
 
astaaa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 Tce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 59
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-26, 14:17   

ryjas napisał/a:
Micra za 38 tys wydaje się bardzo dobrą ofertą.
https://www.otomoto.pl/of...t-ID6yLQ6X.html

Na rynku jest jeszcze coś takiego jak Opel Karl:
https://www.otomoto.pl/of...a-ID6yQv67.html

Micra auto wg mnie bardzo damskie. Karl z uwagi na nazwę też;) Sandero to raczej target męski, raczej niemłody ;) No chyba że Stepway.

O ile nie przeraża cię "przestarzałość" modelu (choć de facto jest niemal tak samo przestarzały jak Corsa) to może Punto? https://www.otomoto.pl/of...o-ID6yIlg7.html
Auto mega sprawdzone. Tanie w utrzymaniu. Nie brzydkie mimo wieku. Dość pojemne.


Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Na forum Dacii doradzają mi Micrę. :mrgreen: Ale pomyślę nad nią bo wygląda ciekawie i cenowo i wielkościowo. Choć co do Sandero to ja się nie boję takich aut, już jako dziecko wolałam bardziej męskie/chłopięce zabawki. :-P :mrgreen:

Karla patrzyłam ale jest ciut mniejszy od Peugeota.

Punto właśnie nie bardzo. ;-)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-06-26, 14:31   

astaaa napisał/a:

Na forum Dacii doradzają mi Micrę.


Pytasz to ci koledzy podpowiadają co można mieć w podobnej cenie.
A żeby kupić dacię, to trzeba być świadomym jej wad i zalet. ;-)
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2017-06-26, 14:34   

Sandero Laureate ma w wyposażeniu wszystko, co jest tak naprawdę potrzebne do takiej eksploatacji o jakiej wspominasz (elektryka szyb, lusterek, manualna klima, radio, centralny zamek i parę innych drobiazgów) i zasada - jak czegoś nie ma to się nie popsuja, sprawdza się tu w całej pełni. A silnik SCe 75 1.2 16V to sprawdzona od kilkunastu lat w wielu modelach, francuska jednostka , bezawaryjna, tania w eksploatacji, jako jedna z ostatnich nadająca się (w razie czego) do montażu LPG. Co ważne, 4 cylindrowa wolnossąca, równo pracująca, fajnie brzmiąca, nie to co te współczesne 3 cylindrowe downsizingowe pierdzidełka od kosiarek do trawy obliczone na 100 tys przebiegu. Plastikowość wnętrza nie jest specjalnie bardziej plastikowa od 206 (z pominięciem może szlachetności :-D tychże plastików) za to łatwo ją posprzątać i utrzymać w czystości. Wysokie zawieszenie i ogumienie o sporym profilu gwarantuje bezpieczeństwo przy pokonywaniu krawężników, dziur w jezdni i innych miejskich niespodzianek. Auto mocniej niż konkurenci wychyla się na zakrętach ale zawieszenie nie jest ustawione na wyścigi tylko właśnie na komfort i wygodę pasażerów. W warunkach miejskich ma to duże znaczenie. Jeśli nie masz kompleksu znaczka na masce, ten model powinnaś ustawić sobie na czele swojej checklisty
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2017-06-26, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
astaaa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 Tce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 59
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-26, 14:42   

Marek1603 napisał/a:
astaaa napisał/a:

Na forum Dacii doradzają mi Micrę.


Pytasz to ci koledzy podpowiadają co można mieć w podobnej cenie.
A żeby kupić dacię, to trzeba być świadomym jej wad i zalet. ;-)


No ja wiem i jestem wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i doceniam, tylko śmiałam się w duchu przy tej Micrze. W sumie to niczego nie wykluczam i jeszcze jestem na etapie jazd testowych różnych modeli, jutro akurat będę w salonie Suzuki a obok jest Nissan i Dacia. Jak mi czasu starczy to odwiedzę wszystko. :-D


Dar1962 napisał/a:
Sandero Laureate ma w wyposażeniu wszystko, co jest tak naprawdę potrzebne do takiej eksploatacji o jakiej wspominasz (elektryka szyb, lusterek, manualna klima, radio, centralny zamek i parę innych drobiazgów) i zasada - jak czegoś nie ma to się nie popsuja, sprawdza się tu w całej pełni. A silnik SCe 75 1.2 16V to sprawdzona od kilkunastu lat w wielu modelach, francuska jednostka , bezawaryjna, tania w eksploatacji, jako jedna z ostatnich nadająca się (w razie czego) do montażu LPG. Co ważne, 4 cylindrowa wolnossąca, równo pracująca, fajnie brzmiąca, nie to co te współczesne 3 cylindrowe downsizingowe pierdzidełka od kosiarek do trawy obliczone na 100 tys przebiegu. Plastikowość wnętrza nie jest specjalnie bardziej plastikowa od 206 (z pominięciem może szlachetności :-D tychże plastików) za to łatwo ją posprzątać i utrzymać w czystości. Wysokie zawieszenie i ogumienie o sporym profilu gwarantuje bezpieczeństwo przy pokonywaniu krawężników, dziur w jezdni i innych miejskich niespodzianek. Auto mocniej niż konkurenci wychyla się na zakrętach ale zawieszenie nie jest ustawione na wyścigi tylko właśnie na komfort i wygodę pasażerów


Dziękuję ślicznie, bardzo spodobała mi się ta odpowiedź. :-) :-) :-)
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2017-06-26, 15:00   

dodam jeszcze, że we wnętrzu Sandero bez żadnych wyrzeczeń mieszczą się 4 dorosłe osoby o całkiem sporych gabarytach. Na tylnej kanapie na krótszych dystansach poradzą sobie również 3 osoby, jeśli nie noszą konfekcji XXL. A pojemnością bagażnika bije na głowę wszystkie wymienione wyżej auta - co też ma znaczenie przy większych zakupach. Wózek dziecinny czy kosiarka do trawy mieszczą się bezproblemowo bez składania kanapy, co nie jest takie oczywiste w autach miejskich
 
Michał B24 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 90tce
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1055
Skąd: Chwaszczyno
Wysłany: 2017-06-26, 15:05   

Jasne, ze sa lepsze auta niz sander, ale Sandero jezdzi po zakretach przewidywalnie, a zaleta tego auta jest miekkie zawieszenie, a za tym idzie spory comfort. Plastiki w mojej Sandero Stepway nie odrzucaja, generalnie poza klamkami nie ma sie czego przyczepic w tym aucie.

Ma tez calkiem spory bagaznik, latwosc wsiadania do auta jest rewelacyjna. Jest to moje 24 juz auto, mialem lepsze auto, ale to spelnia wszystkie moje wymagania do auta...
 
astaaa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 Tce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 59
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-26, 15:18   

Dar1962 napisał/a:
dodam jeszcze, że we wnętrzu Sandero bez żadnych wyrzeczeń mieszczą się 4 dorosłe osoby o całkiem sporych gabarytach. Na tylnej kanapie na krótszych dystansach poradzą sobie również 3 osoby, jeśli nie noszą konfekcji XXL. A pojemnością bagażnika bije na głowę wszystkie wymienione wyżej auta - co też ma znaczenie przy większych zakupach. Wózek dziecinny czy kosiarka do trawy mieszczą się bezproblemowo bez składania kanapy, co nie jest takie oczywiste w autach miejskich

Prawda, widziałam bagażnik i naprawdę jest duży i fajny.


Michał B24 napisał/a:
Jasne, ze sa lepsze auta niz sander, ale Sandero jezdzi po zakretach przewidywalnie, a zaleta tego auta jest miekkie zawieszenie, a za tym idzie spory comfort. Plastiki w mojej Sandero Stepway nie odrzucaja, generalnie poza klamkami nie ma sie czego przyczepic w tym aucie.

Ma tez calkiem spory bagaznik, latwosc wsiadania do auta jest rewelacyjna. Jest to moje 24 juz auto, mialem lepsze auto, ale to spelnia wszystkie moje wymagania do auta...

No właśnie, chcę podjąć dobrą decyzję by np za rok nie żałować, że kupiłam takie auto a nie inne w podobnej cenie. W Sandero podobają mi się właśnie gabaryty i ta łatwość wsiadania o której wspominasz, co ze względu na moją babcię byłoby bardzo dobre.
Nie jeżdżę dużo ale auta używam codziennie i nie jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o gadżety. Chcę by mnie woziło z punktu A do B, bym mogła posłuchać radia i by była klimatyzacja, czego niestety w moim Peugeocie nie posiadam. :-P
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-06-26, 15:42   

astaaa, bierz Sandero. Nie zastanawiaj się nad tym, masz 3 letnią gwarancję na mechanikę i 6 letnią gwarancję na blachy. Jest taki prosty do bólu w eksploatacji bez elektronicznych udziwnień, że nie ma co za bardzo psuć. Przy Twoim rocznym przebiegu nie ma co przepłacać na inne auta.
Będzie Pani zadowolona.
Pozdrawiam ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2017-06-26, 16:37   

a jeśli okaże się, że ten 1,2 16V 75 KM jest już niedostępny, można też rozważyć 1,0 SCE jak pokazany w teście. To równie prosta jednostka, też nadaje się pod LPG, odjęto jej jedynie jeden cylinder. Nie ma turbiny, więc będzie trwała i prosta w eksploatacji. Będzie też tańsze OC. Nie powinna też palić więcej w mieście. Na autostradę się raczej nie nadaje
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 907
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-26, 17:38   

tak bym się nie galopował
jak tam jest luz zaworowy regulowany. nie szklankami tak jak w pozostałych SCe... ?
 
Michał B24 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 90tce
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1055
Skąd: Chwaszczyno
Wysłany: 2017-06-26, 19:45   

astaaa napisał/a:
Nie jeżdżę dużo ale auta używam codziennie i nie jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o gadżety. Chcę by mnie woziło z punktu A do B, bym mogła posłuchać radia i by była klimatyzacja, czego niestety w moim Peugeocie nie posiadam.


Sandero 2017 ma wydajna klimatyzacje, a radio gra naprawde niezle, lepiej niz w jakiejkolwiek Skodzie, no moze Superb ma lepsze radio.

Ja ze stepway jestem bardzo zadowolony, a jezdzilem sporo autami, ktore do tanich nie naleza.
 
josio 


Marka: Skoda
Model: Rapid
Silnik: 1.2 MPI
Dołączył: 07 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2017-06-26, 20:44   

Jeśli jesteś z Krakowa to rozważył bym to:
https://www.otomoto.pl/of...html#eec2fa0be0

Mam to auto z tym silnikiem i sobie chwalę.
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-06-26, 20:51   

josio napisał/a:
Jeśli jesteś z Krakowa to rozważył bym to:
https://www.otomoto.pl/of...html#eec2fa0be0

Mam to auto z tym silnikiem i sobie chwalę.

Jednak koleżanka nie chce mieć duże auto tylko auto typu kompakt. Przeczytaj jeszcze raz cały wątek od początku to wtedy zrozumiesz co koleżanka chciała mieć konkretne auto....
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2017-06-26, 20:54   

manewrowanie sporym sedanem nie sprawia przyjemności komuś, kto preferuje małe, poręczne miejskie pojazdy
 
josio 


Marka: Skoda
Model: Rapid
Silnik: 1.2 MPI
Dołączył: 07 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2017-06-26, 21:09   

Ok nie doczytałem, ale myślę że cena ciekawa za tego Citroena.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne