Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
WARSZAWA - DECAR
Autor Wiadomość
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-04, 21:24   

Dziś odebrałem tam samochód miłym bonusem byłą w pełni zatankowana butla LPG w dusterku .
Widać trochę iż brakuje obsługi ale jest w miarę ok.
_________________
Moje auto
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-02, 21:17   

Ja mam kontakt na razie korespondencyjny, ale jest on dla mnie ważny w dobie powszechnej cyfryzacji i na jego podstawie oceniam ten salon słabo.
Zwracałem się kilkakrotnie z różnymi pytaniami, ważnymi dla mnie. Część pytań została zbyta przekierowaniem "na Berdyczów", a część w ogóle olana i nie otrzymałem na nie odpowiedzi.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
kjawi 
Zielony listek



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 84
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-01-18, 11:14   

Moja historia z tym salonem wygląda tak. Lodzia zamówiona w październiku miała być do odbioru 18-go stycznia, 9-go już stała u mnie na podwórku. Jako że autko na kredyt wszelkie formalności bezproblemowo załatwione. Faktycznie pan Karol bardzo pomocny. Tak że jako salon to na plus jako aso nie wiem, co prawda do przeglądu jeszcze daleko ale trzeba się bedzie zdecydować gdzie serwis. Wpisy o serwisie są dość stare więc może wypowie się ktoś kto tam jeździ.
_________________
Był fiat 125p, jest fiat siena, jest dacia lodgy.
 
marchel
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 20:53   

Jak dla mnie firma OK :)
 
GerardC 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6v105KM 2x4 LPG LandiRenzo
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: ZachodnioPomorskie
Wysłany: 2013-01-31, 01:32   

Ja odbieram w p-tek auto,jak bedzie?się okaże.
 
Pan Koszmar 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: benzyna+lpg
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance 5 os.
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2013-05-21, 18:39   

W zeszłym tygodniu odebrałem Dustera, jeśli chodzi o kupno auta- dali mi dużo lepsze warunki niż na Puławskiej (wyższa zniżka), auto niemal od ręki, obsługa sprzedażowa zdecydowanie bardziej przyjazna i rzetelna (nie wciskali mi kitu z taniej książki dla akwizytorów, a na to uczulony jestem). Paniusia z puławskiej powinna kosmetyki sprzedawać, a nie samochody- tam mnie poirytowali. Oby serwis był na tym poziomie co sprzedaż a będzie gicio.
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-09, 19:59   

Odświeżam temat .
Dziś zobaczyłem jak ci partacze za 1000 zł zamontowali mi czujniki pakownia .
Zasilanie czujników podłączone na krótko do światła wstecznego .
Kabel na pełnym luzie . Izolacja z taśmy klejącej ......
Idziemy dalej
Panowie nie pokwapili się nawet odkręcić osłony przeciwsłonecznej . Zwyczajnie wepchali kabel na skraj podsufitki .
Kabel położony byle jak ocierał radośnie o uszczelkę drzwi kierowcy .
Obok były oryginalne prowadnice na kable ale pseudo mechanikom z tej gównianej firmy nie chciało się nawet wepchać kabla w uchwyt .

Kilka miesięcy temu dzwonili do mnie właśnie z decaru czemu nie przyjechałem do nich na przegląd , powiedziałem szczerze że dużo lepsza obsługa i cenna jest u konkurencji , pracownik rozłączył się bez słowa .

Dodajmy do tego porysowany samochód na serwisie , oszustwo małżonki która oddawała auto do serwisu (naciągniecie jej na przedterminową wymianę bo kobieta to można wcisnąć wszystko ) .Próby bezczelnego naciągactwa na niby zużyte klocki przy przebiegu 10 tyś km Pieprznik w papierach , spartolona naprawa z AC , gdzie też podejrzewam był wałek bo ubezpieczyciel płacił za wymienianą lampę który mam starą .

Pracownicy na dziale sprzedaży godni mirka handlarza a mechanicy gumiaka i cytryna .
Tak naprawde spotkałem tam tylko 3 w porządku ludzi którzy znali się na tym co robią i nie próbują oszukiwać . Młody pracownik obsługi klienta warsztatu , zamówienia części i pracownik blacharni .

Ogólnie firma nastawiony do golenia jeleni
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2015-10-13, 19:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-28, 16:37   

Ja nie czytając jeszcze tego tematu zdecydowałem się zakupić samochód w DECAR bo trafiłem na handlowca który chętniej odpowiadał na moje pytania (a bylo ich troche) i był bardziej elastyczny przy wyborze terminów jazdy próbnej niż handlowiec z RRG. Chociaż myśle że poprostu miałem pecha, bo będąc w RRG na Puławskiej trafił mi się miły i w miarę konkretny handlowiec, ale że przypisany byłem w ich systemie do innego handlowca, to nie chciał ze mną rozmawiać o stawkach tylko odsyłał do tego pierwszego.

Na plus dla DECAR było także to że mogli od ręki na spotkaniu wycenić stare auto, jak bym chciał je oddać w rozliczeniu, czego według handlowca w RRG dało sie zrobić dopiero po podpisaniu umowy o zakup nowego.

Poki co jeszcze czekam na odbiór auta i formalności z tym związane i dam znać jakie mam wrażenia co do salonu DECAR.

Co do serwisu mechanicznego, to chyba się będę musiał mocno zastanowić czy auto u nich serwisować.
 
Linde 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1,6SCe
Rocznik: 2018
Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-02-27, 19:11   

Kolejne miejsce - Decar - Warszawa ul. Modlińska, w którym odbierałem dzisiaj akcesoria z vouchera "Dacia dla przyjaciół"
Sprawę wcześniej uzgadniałem telefonicznie i trafiłem na niezwykle kompetentnego i uprzejmego a przy tym fachowego doradcę od akcesoriów i części - serdecznie pozdrawiam Pana Dominika D. :-)
Dzisiejszy odbiór to była przyjemność. Pełna kultura i fachowość obsługi. Znam kilka serwisów, które mogłyby się od Pana Dominika i firmy Decar wiele nauczyć.
Dziękuję uprzejmie. :-)
 
zimnawoda 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.3 benzyna
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-28, 19:44   Salon sprzedaży

Rozważamy Dacię Lodgy z żoną. Najechaliśmy salon z dzieciakami z nie nacka o 18.
Pan Grzegorz Szymaniak poświęcił nam czas. Pokazał odpowiedział, doradził.

Najprawdopodobniej zakupimy tu autko.

Jestem ciekaw jak wygląda sprawa poziomu serwisu w tym salonie.
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-28, 20:40   

My tez nasza Lodgy u Pana Grzegorza zamawialismy i wszystko przebieglo ok. Byli bardziej elastyczni jesli chodzi o negocjacje jak I jazdy probne niz RRG I to przewazylo. Co do serwisu sie nie wypowiem bo nie korzystalem. Auto serwisuje na Pulawskiej w RRG.
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne