Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przekręt allegro.
Autor Wiadomość
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-20, 23:40   

Zauważyliście, że od jakiegoś czasu allegro skasowało całą wieloletnią historię komentarzy, jedynie jest informacja ile lat jesteś zarejestrowany? Poza tym też nie można wystawić komentarza osobie która u Nas coś kupi. Tylko możne jednostronnie - sprzedającemu. Jest to młyn an wodę dla osób ktoŸe licytują, nie płacą za towar etc. Ostatnio przeszedłem na OLX, czasem dla bezpieczeństwa posiłkuje się transakcją przez allegro. Zaś drobną elektronikę kupuję na aliexpress.
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-09-21, 07:49   

Może w końcu arogancja i buta nowych właścicieli Allegro zostanie ukrócona poprzez wejście Amazona na polski rynek.
_________________
enjoy the silence
 
shrek 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 110 hp
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 7 os.
Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 2858
Skąd: Romilly sur Seine/Siemianowice Sl.
Wysłany: 2017-09-21, 11:46   

gregorisan napisał/a:
...wejście Amazona na polski rynek.

Amazon to chyba jeszcze gorsze zlodzieje niz reszta.
Fiona kupila jakas pierdole za pere ojro i przy placeniu nalezy zaznaczyc pole"akceptuje warunki sprzedazy i takie tam" tym samym podpisala umowe na abonament" premium cos tam" na 50 euro. Na szczescie po kontakcie do nich kase oddali.
Nic juz tam u zlodzieji nie kupie.
 
hak64 


Marka: Mercedes
Model: 300SE
Silnik: 3,0
Rocznik: 1987
Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 180
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-09-21, 12:03   

shrek napisał/a:
kupila jakas pierdole za pere ojro i przy placeniu nalezy zaznaczyc pole"akceptuje warunki sprzedazy i takie tam"

Tu jest pies pogrzebany. Portale aukcyjne tak formułują zapisy umów, by klient był przekonany, że podpisuje warunki dla jednej konkretnej transakcji, w rzeczywistości zaś okazuje się, że umowa gwarantuje serwisowi możliwość wystawienia przedmiotu ponownie (gdy transakcja nie dojdzie do skutku), naliczania dodatkowych (ukrytych) opłat, bądź też - jak w przypadku powyżej - wykupienie abonamentu.
_________________
specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2017-09-21, 16:19   

Przynajmniej w warszawie konkurencja zjadła allegro elektornike może kupić na morelach a części samochodowe w niezliczonych sieciówkach cała resztę kupisz w markecie
 
wojtek013 



Marka: Ford/Dacia
Model: Fiesta/Duster
Silnik: 1,4i LPG/ Blue dCi 115 4WD
Rocznik: 2013 Trend, GoldX/2020 Ptestige
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 331
Skąd: KR
Wysłany: 2017-09-21, 17:20   

Skoro mowa o morelach, mam za sobą prawie sześćdziesiąt zrealizowanych zamówień u nich, jedynymi problemami jakie były, to dosłownie dwie nie zrealizowane transakcje z jakimiś pierdołami typu kable, czy złączki, bo wysypał się dostawca. Nigdy natomiast nie było problemów z reklamacjami. Choć w sumie nie wiem jak jest teraz, bo ostatnia reklamacja była ze trzy lata temu.

Morele mają jeszcze pięć innych witryn, gdzie handlują budowlanką, narzędziami, zoologią, art. dziecięcymi, sportowymi itp.

Allegro od jakiegoś czasu traktuję jako portal informacyjny.

p.s. Jeśli Moderatorzy uznają powyższe za niezgodne z regulaminem - proszę o skasowanie.
_________________
miała być Sandero Laureate tce, jest Fiesta mk7, no i Duster
Ostatnio zmieniony przez wojtek013 2017-09-21, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2017-09-22, 21:38   

Ruszył niedawno morelowy dział motoryzacyjny (motoria.pl), ale nie ma tam jeszcze zbyt wiele artykułów, pewnie sukcesywnie będą dodawane. W każdym razie zasady są te same, czyli jeśli ktoś nie chce płacić za wysyłkę, wszystko można odebrać osobiście w morelowych netpunktach.
_________________
 
art 


Marka: Dacia
Model: Sandero/ Logan II
Silnik: 1.4 MPI + LPG lovato/ 1.5 dCi
Rocznik: 2010/ 2013
Wersja: Arctica 5 os.
Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 203
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-09-23, 06:14   

Morele, spoko sklep, spoko ceny do momentu pojawienia sie magiczngeo slowa: "reklamacja" i tu zaczynaja sie schody :) okazuje sie, ze nie za bardzo sie da albo da sie ale bardzo pod gorke. Osobiscie wole komputronik, pomimo wyzszych cen, bo tam mam swiety spokoj.
 
wuju 



Marka: Peugeot
Model: 206
Silnik: 1.1
Dołączył: 17 Kwi 2017
Posty: 409
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-23, 10:54   

Ja nie miałem najmniejszych problemów z morele. Reklamacja ( zwrot ) towaru załatwiony od ręki tak że narzekać nie mogę
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-09-23, 11:43   

Z Allegro już naprawdę rzadko korzystam - kilka ostatnich zakupów elektroniki zrobione albo w sklepie stacjonarnym, albo internetowych sklepach.
Na Allegro jest po prostu za drogo :-/
Dla przykładu kilka dni temu zakupiłem licznik rowerowy i zapłaciłem za niego w sklepie internetowym 10% mniej niż na Alle.
Podobnie kilka miesięcy temu nawigację turystyczną. U tego samego sprzedawcy różnica 50 zł w cenie pomiędzy kontem na Alle a sklepem internetowym.
A całą "drobnicę" którą sprzedaje udaje się bez najmniejszego problemu zbyć na OLX lub grupach na FB.
_________________
enjoy the silence
 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2017-09-23, 12:01   

Dlatego można szukać na Allegro, a kupić u danego sprzedawcy w sklepie. Zwykle da się urwać te 10%.

Nie mówiąc już o tym, że Allegro wcale chętnie nie zwraca kasy oszukanym klientom, choć ma takie zapisy w regulaminie. Konia z rzędem temu, komu udało się odzyskać kasę, bo kupił telefon, a dostał ziemniaka.
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-09-23, 12:59   

Ja nie miałem problemów ze zwrotem kasy przez allegro, jakiś cymbał chciał mnie kiwnąć na 319 zł (nawigacja) ale po złożeniu reklamacji 11 dni roboczych i miałem kasę z powrotem, Minus taki, że nawigacja miała być prezentem dla Ojca na urodziny więc musiałem organizować na szybko zastępczy prezent.
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-09-23, 13:15   

benny86 napisał/a:
Minus taki, że nawigacja miała być prezentem dla Ojca na urodziny więc musiałem organizować na szybko zastępczy prezent.

Najlepiej auto zastępcze ;-)
_________________
enjoy the silence
 
robk1 



Marka: Renault > Dacia
Model: Laguna > N Sandero Stepway
Silnik: 2.0 > 0.9
Rocznik: 2007 > 2016
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 78
Skąd: PL
Wysłany: 2017-09-23, 14:23   

gregorisan napisał/a:
Najlepiej auto zastępcze
z nawigacją
_________________
Pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne