Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2017-11-15, 23:57
Zakup opon w ASO.
Autor Wiadomość
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-11-15, 23:44   Zakup opon w ASO.

Czy warto kupować opony w ASO? Majo w miarę atrakcyjne ceny. Dokładając do tego voucher na 300 zł wychodzi cena 1220 zł za bregstone lub 700 Dębicy do dustera. Są jakieś haczyki?

B4D6E22E-403E-4591-BD99-AE46D4367ADB.png
Plik ściągnięto 60 raz(y) 203,29 KB

 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-16, 00:12   

Zgadza się ceny są dość atrakcyjne w "akcji Zima" dla Dacii na poziomie najtańszych internetowych sprzedawców ( gdzie nie wiesz czy przypadkiem nie dostaniesz starych leżaków) .
Skorzystałem z tych ofert już dwukrotnie rok temu kupując zimówki dla Dustera a tydzień temu dla Sanderki .
Z tym że ja wykorzystałem kupony na 800 zł uzyskanie poprzez polecenie tzw "Ambasadora".
Do ceny opon musisz doliczyć koszt wymiany i wyważenia - 20 zł/sztukę czyli na poziomie cen zwykłego oponiarza.
Czy kupon akcesoryjny będzie w przypadku opon honorowany - nie wiem - znając życie będą się przed tym bronili rękami i nogami - zadzwoń i zapytaj.
Ja do obu samochodów dobrałem Nokiany ( wg mnie są najlepsze) bo wyjeżdżam do hacjendy na Roztoczu gdzie śniegu zazwyczaj jest dużo.
W dwóch elektrykach które mamy w domu zastosowałem wielosezonowe Vector4Season bo one nie wyjeżdżają poza Warszawę .
Czy w akcji zima są wielosezonowe - chyba nie .
Jak na początku dzwoniłem to na siłę mi wciskali Barumy , na Nokiany musiałem poczekać do listopada bo wcześniej dystrybutor im nie dostarczył .
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-11-16, 00:19   

Przy zakupie nowego auta proponują opony za 2000 zł lub inne akcesoria do 2000 zł wiec wydaje mi się ze traktują jako akcesoria
 
michele 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Lodgy
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 413
Skąd: Wilcza
Wysłany: 2017-11-16, 07:23   

Voucher na akcesoria nie jest tym objęty. Voucher na akcesoria jest tylko na to, co jest w cenniku akcesoriów (infolinia dacia). Zastanawiałem się czy felgi stalowe są w ofercie...
_________________
Moja galeria
Ostatnio zmieniony przez michele 2017-11-16, 07:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-11-16, 09:08   

michele napisał/a:
Voucher na akcesoria nie jest tym objęty. Voucher na akcesoria jest tylko na to, co jest w cenniku akcesoriów (infolinia dacia). Zastanawiałem się czy felgi stalowe są w ofercie...


Są felgi oryginalne stalowe w ofercie koszt około 1200 zł ?
_________________
RowerekCombi
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-16, 13:39   

W tej zimowej Akcji ceny opon - jak gdzie indziej, zbliżone a raczej wyższe. Jedynie z wykorzystaniem voucherów robi się to opłacalne.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2017-11-16, 13:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-16, 14:06   

Naprawdę ?
Nokian D4 185/65 R15 w "akcji Zima" koszt 208 zł /sztukę
ta sama opona w Oponeo tylko 276 zł
https://www.oponeo.pl/dan...-t-xl#160625418

Wiem bo je zakupiłem w ASo do Sanderki i za komplet 4 sztuk z montażem zapłaciłem gotówką 112 zł ( czyli wyszła mnie po 28 zł za sztukę )
Kto ma takie ceny na rynku ?

Resztę kwoty 800 zł była z kuponu Ambasador
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-16, 15:16   

jas-pik- ja tylko czytam oferty i porównuję. W powyższej ofercie promocyjnej podają Nokiana z indeksem nośności "88" a nie "92" a z tego by wynikało, że oferują tańszą oponę D3: Oponeo Chyba, że dają lepsze opony niż oferują- to ja przepraszam. :roll:
Inne, zbliżone ceny w tym rozmiarze opony:
Bridgestone - Dacia 212zł / Oponeo 211zł
Goodyear - Dacia 242zł / Oponeo 244zł
Opony faktycznie tańsze Dacia/Oponeo:
Dębica - 145 / 179
Barum - 159 / 180
Firestone - 180 / 190
A dla innych rozmiarów, np. 205/55/R16 91H, jest jeszcze inaczej.
Nokian - Dacia 326zł / Oponeo 296zł
Dębica - Dacia 232zł / Oponeo 238zł
Dodatkowo Oponeo nie ma wcale najniższych cen, więc trzeba się porozglądać.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2017-11-16, 15:56, w całości zmieniany 6 razy  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-16, 16:32   

@Dymek
W mojej sanderce została zamontowana D4 bo o taka mi właśnie chodziło .
Co do firmy oponeo to w mojej poprzedniej firmie zakupiono tam duża partię opon zimowych bo zaproponowali naprawdę niezłą cenę , ale ten zakup był pierwszym i ostatnim jednocześnie - bo opony to były stare leżaki magazynowe mające średnio 2-3 lata leżakowania .
Jeśli chcesz to jutro zrobię zdjęcie oznaczeń na oponie.
Pisałem przecież że że ceny "Akcji zima" są cenami najtańszych sklepów internetowych co potwierdziłeś wyliczeniami :mrgreen:
Jak znajdziesz tanie fajne opony to się pochwal :)

EDIT: znalazłem to zdjęcie które zrobiłem po założeniu , wszystkich oznaczeń nie widać ale to najważniejsze że jest D4 jest uchwycone

IMG_2785reduced.JPG
Plik ściągnięto 12 raz(y) 247,08 KB

_________________
http://bit.ly/3n82hb8
Ostatnio zmieniony przez jas_pik 2017-11-16, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-11-16, 17:40   

No a ja się zapytam tutaj oficjalnie - dają te opony w końcu za vouchery czy nie ? bo jedni piszą ze nie dają i salony zasłaniają się pismem, ze opony nie są akcesoriami, to samo mówią niby w MY dacia, i nie mozna ich pobrać na voucher . A tu widzę i słyszę ze można i ludzie dostają te opony za te vouchery. No to się pytam jak to w końcu jest ?????!!!!!!!
_________________
RowerekCombi
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-16, 18:22   

@RowerekCombi
Ale o którym voucherze/kuponie piszesz?
Voucher otrzymany za polecenie tzw "Dacia Ambasador" jest traktowany jako voucher na kwotę 800 zł do wydania na dowolne części/akcesoria czy tez zapłatę za dowolne usługi oferowane przez ASO w którym nabywca samochodu Dacia nabył samochód. I w tym i tylko w tym salonie/ASO posiadacz vouchera ma prawo to zrealizować.
Sprawdzone w regulaminie i empirycznie.
Co do przypadku drugiego podejrzewam że jest to tak :jeśli piszesz zaś o kuponach na kwoty ( 100/200/300 zł) które możesz pobrać ze swojego konta "My Dacia" zgodnie z opisem obniżają one cenę akcesoriów kupowanych w salonie o ile łączny koszt ich zakupu przekroczy kwotę podaną na danym kuponie jako kwotę uprawniająca do bonifikaty.
Tak ja to rozumiem - może błędnie.
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
rysiek223
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-16, 18:55   

Laisar , dzięki za podpowiedź :)
Ostatnio zmieniony przez rysiek223 2017-11-16, 20:09, w całości zmieniany 3 razy  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-16, 18:59   

rysiek223 napisał/a:
komu on przysługuje ?

http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=12000
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-11-17, 08:13   

jas_pik napisał/a:
@RowerekCombi

Voucher otrzymany za polecenie tzw "Dacia Ambasador" jest traktowany jako voucher na kwotę 800 zł do wydania na dowolne części/akcesoria czy tez zapłatę za dowolne usługi oferowane przez ASO w którym nabywca samochodu Dacia nabył samochód. I w tym i tylko w tym salonie/ASO posiadacz vouchera ma prawo to zrealizować.
Sprawdzone w regulaminie i empirycznie.


Dokładnie o ten voucher pytam Ambasadorski w kwocie 800 zł.
_________________
RowerekCombi
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-17, 09:14   

jas_pik napisał/a:
W mojej sanderce została zamontowana D4 bo o taka mi właśnie chodziło

No to super- dostałeś więc opony lepsze niż podane w pisemnej ofercie Dacii- Ciebie już przeprosiłem a Dacii się dziwię jak można głupio pisać oferty na swoją niekorzyść... :mrgreen: Wynika z tego, że normalny klient widząc w ofercie oponę "X" powinien uparcie dopytywać sprzedawcę, czy aby się nie pomylił i może jednak chodzi o oponę "Y"... :roll:
Cytat:
Co do firmy oponeo to w mojej poprzedniej firmie zakupiono tam duża partię opon zimowych bo zaproponowali naprawdę niezłą cenę , ale ten zakup był pierwszym i ostatnim jednocześnie - bo opony to były stare leżaki magazynowe mające średnio 2-3 lata leżakowania

Tu muszę wziąć firmę w obronę, bo kupowałem u nich już wielokrotnie, najczęściej z montażem (montaż w dogodnym punkcie to ogromny plus Oponeo) i jak dotąd bez wtopy- zawsze sprawdzam roczniki. Akurat Oponeo jest jedną z niewielu firm, która w opisie wyraźnie podaje rocznik opony i w przypadku niezgodności należy je po prostu zwrócić.

Podsumuję- należy traktować ofertę Dacii jedynie ogólnie, na zasadzie "oferujemy różne opony w dobrych cenach", nie przejmować się typami i cenami w ofercie, lecz kontaktować się z wybranym serwisem. Jeśli faktycznie w ASO opona jest sporo tańsza, lub mamy możliwość wykorzystać voucher- bezwzględnie warto skorzystać z oferty Dacia, jeśli cena jest zbliżona a nie mamy vouchera, to ja zdecydowanie wybieram zakup gdzie indziej z montażem w warsztacie tuż obok domu czy pracy.
 
wuju 



Marka: Peugeot
Model: 206
Silnik: 1.1
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2017
Posty: 409
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-17, 19:23   

Ja kiedyś kupłem opony do osobówki na oponeo porażka. Przyszły trzy właściwe i czwarta inna. Potem było odsyłanie dosyłanie itp. ogólnie dramat.
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-11-17, 20:50   

Dymek napisał/a:

Tu muszę wziąć firmę w obronę, bo kupowałem u nich już wielokrotnie, najczęściej z montażem (montaż w dogodnym punkcie to ogromny plus Oponeo) i jak dotąd bez wtopy- zawsze sprawdzam roczniki. Akurat Oponeo jest jedną z niewielu firm, która w opisie wyraźnie podaje rocznik opony i w przypadku niezgodności należy je po prostu zwrócić.

Potwierdzam. 4 razy kupowałem, zawsze znałem rok produkcji i zawsze się on zgadzał ze stanem faktycznym.
Co do zimówek - wracając z pracy w radiu słyszałem reklamę Dacii - do Dusteera zimówki za free dorzucają
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-17, 21:26   

Dymek napisał/a:
Wynika z tego, że normalny klient widząc w ofercie oponę "X" powinien uparcie dopytywać sprzedawcę, czy aby się nie pomylił i może jednak chodzi o oponę "Y"...

Jesli podejmuję jakąś decyzję zakupową opierając się na informacjach reklamowych Zawsze staram się otrzymać to co było w ofercie reklamowej - to ja jestem na wygranej pozycji bo mam pieniądze a sprzedawcy na nie czekają :) . Nie działam na korzyść sprzedającego ale na swoją :)
Cytat:
Co do firmy oponeo to w mojej poprzedniej firmie zakupiono tam duża partię opon zimowych bo zaproponowali naprawdę niezłą cenę , ale ten zakup był pierwszym i ostatnim jednocześnie - bo opony to były stare leżaki magazynowe mające średnio 2-3 lata leżakowania
Cena była super korzystna dlatego ktoś podjął taką decyzję , ale późniejsze przeboje chyba dały firmie do myślenia i zmieniła podejście do klienta :)

Dymek napisał/a:
Tu muszę wziąć firmę w obronę, bo kupowałem u nich już wielokrotnie, najczęściej z montażem (montaż w dogodnym punkcie to ogromny plus Oponeo) i jak dotąd bez wtopy- zawsze sprawdzam roczniki. Akurat Oponeo jest jedną z niewielu firm, która w opisie wyraźnie podaje rocznik opony i w przypadku niezgodności należy je po prostu zwrócić.

Tylko te zwroty to jest poważna niegodgodnośc zwłaszcza jak trzeba jechać a nie możesz bo zabrakło jednej opony , a nie mozesz jej założyć bo ją właśnie odesłałeś - bnauczyem się że czasami warto kilka złotych więcej zapłacić ale mieć pewność jazdy. Chyba że wychodzisz z założenia znanego z kabaretu że " przecież traktor ma 3 koła sprawne "

Dymek napisał/a:
Podsumuję- należy traktować ofertę Dacii jedynie ogólnie, na zasadzie "oferujemy różne opony w dobrych cenach", nie przejmować się typami i cenami w ofercie, lecz kontaktować się z wybranym serwisem.

To oczywiście podstawa - ale z doświadczenia jak umówisz się z ASo to zawsze oddzwonią a później zadzwonią z Centrali z zapytaniem o jakość obsługi , z niezależnymi oponiarzami najczęściej jest tak że o tobie zapominają - boć jesteś biedakiem który jeździ najtańszym samochodem na rynku :) Zauważyłem takie zachowanie tych Mirków biznesu już wielokrotnie


Dymek napisał/a:
Jeśli faktycznie w ASO opona jest sporo tańsza, lub mamy możliwość wykorzystać voucher- bezwzględnie warto skorzystać z oferty Dacia, jeśli cena jest zbliżona a nie mamy vouchera, to ja zdecydowanie wybieram zakup gdzie indziej z montażem w warsztacie tuż obok domu czy pracy.

Sam wykazałeś że ceny sa zbliżone a czasami nawet niższe :)
Moje doświadczenia z niezależnymi oponiarzami nie są zbyt dobre , może zaoszczędzę jakieś grosze ( bo różnica w cenie przerzucenia opon w ASO to 20 zł/koło a u niezależnego to 15 zł ( ale pod warunkiem że bez faktury bo z faktura też będzie 18 zł) / czystość/ traktowanie klienta/zapakowanie opon w worki/osłonięcie foteli folią / możliwość skorzystania z WiFi kieruje mnie jednak do ASO
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
SVENSON 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe 90 LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 279
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-11-17, 22:46   

06.11 byłe sie pytać o Nokiany WR D4 i po kilki telefonach powiedzieli ,że nie ma i raczej nie będzie .
U mojego gumisia kupiłem te opony po 240 za sztukę z montażem :mrgreen:
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-17, 23:08   

To dziwne , bo ja o Nokiany zacząłem się pytać zaraz po pojawieniu się oferty "Zima" na stronie dacia.pl .
Po zapytaniu w kilku salonach i potwierdzeniu tej informacji u dystrybutora Nokianów otrzymałem informacje iż ASo otrzymają te opony - zamówione przez Renault Polska dopiero na początku listopada .
Po wcześniejszym zamówieniu w ASO Rudnik - Wołomin ( tam kolega z forum któremu dałem kupon nabył Dacię ) otrzymałem informację iz opony przyjechały i został umówiony termin montażu - tyle i aż tyle .
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
SVENSON 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe 90 LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 279
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-11-17, 23:12   

No nie wiem w Katowicach 06.11 już ich nie było :roll:
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-17, 23:18   

Trzeba było cisnąć - ja dzwoniłem łącznie ze 20 razy ( także na prywatna komórkę ) pracownika salonu odpowiedzialnego za opony.
Jak bym po pierwszej odpowiedzi negatywnej zrezygnował to pewnie jeździłbym na Barumach za 159 zł/sztukę , ale wtedy pewnie bym dobrał chlapacze :)
Ale doszedłem do wniosku że na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Kubuch 


Marka: Volkswagen / Skoda
Model: Golf 7FL / Octavia 3FL
Silnik: 1,4 TSi / 1,0 TSi
Rocznik: 2017 / 2017
Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 340
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-11-18, 09:32   

jas_pik napisał/a:
ja dzwoniłem łącznie ze 20 razy

Wybacz ale jakbym miał się 20 razy upominać o opony to bym chyba wyszedł z siebie i stanął obok :roll: W internecie klikam "kup teraz", następnego dnia kurier przywozi opony a kolejnego jadę do wulkanizacji ulicę obok domu i wymieniam.
_________________

 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-18, 21:31   

Kubuch napisał/a:
W internecie klikam "kup teraz", następnego dnia kurier przywozi opony a kolejnego jadę do wulkanizacji ulicę obok domu i wymieniam.

A przywiezie Ci komplet opon i wymieni w pasującym Ci terminie za 112 zł kliknięciem?
Raczej nie bo z mojego dotychczasowego doświadczenia będzie to tak jak punktuje poniżej :
1. Kliknięcie kup teraz
2. Przelew bankowy ( 1120 zł )
3. Telefon do oponiarza kiedy to zrobi - okazuje sie że jak opony przyjadą to on nie może bo ma umówionego kumpla który ma 4 beemki
4. Mail do sprzedawcy + telefon o zmiane dostawy bo oponiarz nie może
5. Telefon do oponiarza że nie da sę zmienić dostawy i ma odebrać w Twoim imieniu opony - ustalenie nowej daty ( dobrze jest jak go znasz i wiesz że Cię nie oszuka )
6. Dojazd wtedy gdy oponiarz ma czas ( pamiętaj on na tobie zarabia 60 zł czyli tyle co na wymianie jednej opony w beemkach jego znajomych i jesteś ostatni w kolejce
7. Zapłata oponiarzowi obok 60 zł ( bo bez faktury)
Czyli może wykonasz mniej telefonów ale zapłacisz o 1050 zł więcej .
Czyli jeśli Ci stać i dobrze znasz oponiarza to Twój wybór ( ja poznałem najbliższych i wolę u nich nie zostawić niczego bo może sie okazać że na moich felgach zostanie zamontowane coś co tylko z wyglądu będzie przypominało to za co zapłaciłem)
Ci najbliżsi mnie nie byli jednak solidni - o czym się przekonałem zlecając w ciągu ostatniego roku wymianę około 20 opon u jednego z nich ( ale być może w Warszawie znam tylko tych gorszych)
Ja mógłbym i 40 telefonów wykonać gdyby ktoś mi dał te 4 opony za 112 zł :)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Kubuch 


Marka: Volkswagen / Skoda
Model: Golf 7FL / Octavia 3FL
Silnik: 1,4 TSi / 1,0 TSi
Rocznik: 2017 / 2017
Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 340
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-11-19, 21:25   

jas_pik napisał/a:
Raczej nie bo z mojego dotychczasowego doświadczenia będzie to tak jak punktuje poniżej :

1. Kliknięcie kup teraz

2. Przelew bankowy ( 1120 zł )

3. Telefon do oponiarza kiedy to zrobi - okazuje sie że jak opony przyjadą to on nie może bo ma umówionego kumpla który ma 4 beemki

4. Mail do sprzedawcy + telefon o zmiane dostawy bo oponiarz nie może

5. Telefon do oponiarza że nie da sę zmienić dostawy i ma odebrać w Twoim imieniu opony - ustalenie nowej daty ( dobrze jest jak go znasz i wiesz że Cię nie oszuka )

6. Dojazd wtedy gdy oponiarz ma czas ( pamiętaj on na tobie zarabia 60 zł czyli tyle co na wymianie jednej opony w beemkach jego znajomych i jesteś ostatni w kolejce

7. Zapłata oponiarzowi obok 60 zł ( bo bez faktury)

Współczuję serdecznie ale ja kilkukrotnie kupowałem opony w internecie i zawsze wyglądało to tak jak już napisałem:
Kubuch napisał/a:
klikam "kup teraz", następnego dnia kurier przywozi opony a kolejnego jadę do wulkanizacji ulicę obok domu i wymieniam
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne