Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2017-11-23, 02:44
"Naklejki"
Autor Wiadomość
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2017-11-22, 22:57   "Naklejki"

Czy znacie jakiś fajny warsztat, gdzie można kupić gotowe bądź zrobić na zamówienie jakieś duże boczne naklejki. Coś w stylu np. kompas, błoćko i napis 4x4. Wydaje mi się, że niestety lakier jest dość miękki i poza fajnym wyglądem dodatkowo takie coś fajnie by go zabezpieczało.
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-22, 23:10   

Każdy większy punkt poligraficzny który ma ploter tnący Ci to zrobi. Zrobi co zechcesz o ile dostarczysz wzór a jeszcze lepiej gotowy projekt w jakimś standardowym pliku wektorowym.
Ale im mniejszy ten punkt tym niższa cena - chyba że masz duże zdolności negocjacyjne.
Ale uważaj naklejka powoduje zmianę odcienia lakieru już po jednym sezonie.
bezpieczniej jest okleić cały element folia przeźroczysta a ewentualne "Twoje pomysły" naklejać na ta folie , lakier się mniej odbarwi a różnica wyglądu lakieru ( zazwyczaj po naklejkach trzeba ostro polerować) po odklejeniu będzie znacznie mniejsza - mniej się utleni i zdegraduje .
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Lajkonik 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 16v
Rocznik: 2010
Wersja: Ambiance
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 1127
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-23, 07:03   

Bez przesady. Niedawno usunąłem naklejkę z pierwszego zlotu Dacii i nie było pod nią śladu odbarwienia, czy jakiejś różnicy odcienia lakieru.
Co do naklejek - jak kupowałem na Allegro naklejkę ostrzegającą o dziecku w aucie, to widziałem, ze wiele firm podawało, że poza proponowanymi wzorami naklejek mogą wykonać indywidualną, pod zamówienie klienta. Możesz więc poszperać tam za kimś, kto ten Twój pomysł zrealizuje.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lajkonik 2017-11-24, 07:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2017-11-23, 09:25   

A ja polecam magnesy - przyczepiasz/zdejmujesz kiedy chcesz. Co do naklejek - po jednym sezonie pewnie nic się nie odbarwi, ale po kilku już tak.
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2017-11-23, 11:58   

pixa napisał/a:
Co do naklejek - po jednym sezonie pewnie nic się nie odbarwi, ale po kilku już tak.


Jak naklejka jest porządna to nie powinna się odbarwić. Mam 14 sztuk na tylnych drzwiach i pada jedna - ta najtańsza 🙂
_________________

Ostatnio zmieniony przez arczi_88 2017-11-23, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2017-11-23, 12:58   

Chodzi o odbarwienie lakieru POD naklejką od promieni słonecznych. Lakier pod naklejką ma inny odcień po paru latach (nie blaknie).
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2017-11-23, 22:50   

Właśnie dlatego szukam coś sprawdzonego, dobrej jakości.

Co do magnesów, o jakich magnesach mówimy?

I jeszcze zależałoby mi, by ów warsztat miał jakieś fajne wzory w swojej blibliotece wzorów.
 
Lajkonik 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 16v
Rocznik: 2010
Wersja: Ambiance
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 1127
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-24, 07:14   

pixa napisał/a:
A ja polecam magnesy - przyczepiasz/zdejmujesz kiedy chcesz.


Jest nawet lepiej niż piszesz, bo również ktoś poza Tobą może je pozdejmować, tylko rzadko się zdarza, żeby zakładał z powrotem :mrgreen:
_________________

 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2017-11-24, 07:31   

ken-wawa napisał/a:

Co do magnesów, o jakich magnesach mówimy?


Nie wiem jak to opisać :-) reklama/napis jest drukowana na cieniutkim magnesie, który przyczepiasz do karoserii. Łatwo zdjąć, gdy od czasu do czasu zdejmiesz to lakier się nie będzie odbarwial. Co do kradzieży - po co komu twoja reklama?
 
tomekptk 


Marka: Dacia
Model: Duster f.2 4x4
Silnik: TCe 150
Rocznik: 2022
Wersja: Prestige
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 56
Skąd: OK, DKL
Wysłany: 2017-11-25, 18:16   

Znalazłem ofertę na plakat samoprzylepny (link niżej) zamawiany przez Internet. Grafikę lub zdjęcie można przesłać przez stronę. Jeden problem - piszą, że do użytku wewnętrznego, ale nadruk jest na folii PCV i można to wielokrotnie odklejać i naklejać. Może warto zaryzykować i spróbować?

Plakat samoprzylepny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne