Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-07, 17:31
Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia
Autor Wiadomość
SVENSON 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe 90 LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 279
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-11-19, 20:51   

Dacia dla Przyjaciół
Gwarancja 4 Lata i pakiet EASY SERVICE za 99 zł

Wykorzystaj do 31.12.2017
 
karmnik 


Marka: dacia
Model: logan mcv 2
Silnik: 0.9 tce
Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-11-21, 09:54   

Oddam voucher Dacia dla przyjaciól - 4 lata gwarancji oraz pakiet Easy Service za 99zł.
Lublin Nazaruk
 
mack 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 Sce
Rocznik: 2017
Wersja: Black Shadow
Dołączył: 21 Lis 2017
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: 2017-11-23, 13:51   Voucher na pakiet serwisowy

Wiam

Poszukuje osoby, ktora wygeneruje mi voucher ma pakiet serwisowy.
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-11-23, 14:17   Voucher Dacia dla Przyjaciół

Czy chodzi Ci o ten z Dacii dla Przyjaciół: Ty jako kupujący nowe auto, ja jako polecający? Podaj kontakt na jaszm@outlook.com
 
mack 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 Sce
Rocznik: 2017
Wersja: Black Shadow
Dołączył: 21 Lis 2017
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: 2017-11-23, 14:23   

Tak dokładnie o ten, wyslany mail
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-11-28, 20:00   

Oddam voucher na wykorzystanie przy zakupie na 4 Late gwarancji oraz pakiet Easy service
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-11-28, 21:47   Oddam voucher na pakiet serwisowy Easy Service

Oddam voucher na przedłużenie gwarancji oraz pakiet easy service do wykorzystania przy zakupie auta.
 
amalu 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 2
Skąd: Wolbrom
Wysłany: 2017-11-29, 15:07   

Witam!
Oddam voucher- 4 lata gwarancji oraz pakiet Easy Service za 99zł
samochód zakupiony w Katowicach - Auto Zięba.

Kontakt priv.
 
robixxxx 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6
Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2017-11-29, 21:24   

A ja mam voucher na 4 lata gwarancji + bezpłatne przeglądy (do zapłaty tylko 99 zł - obecnie w cenniku 1599). Mogę przekazać osobie kupującej Dacie w dowolnym salonie w Polsce.
 
grabarz_tg 


Marka: Dacia
Model: Dokker Van
Silnik: 1,6 sce
Rocznik: 2017
Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 23
Skąd: z Facebooka
Wysłany: 2017-11-30, 22:47   

Jak wyżej, oddam Voucher. Jestem z Poznania. Kontakt na priv
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-12-01, 07:06   

Oddam voucher na przedłużenie gwarancji oraz easy service
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-12-03, 15:34   

Oddam voucher na zakup przedłużonej gwarancji za 99zł
infernopolska [małpa] gmail [kropka] com
CAŁA POLSKA

swoją drogą... Niezły burdel z tą promocją... Nowy dzień, to nowy problem techniczny. Czekasz na voucher nagrodę 800zł tygodniami, potem salon nie wie czy i jak może go zrealizować... Mega kiepsko to wygląda od strony klienta.
Ostatnio zmieniony przez infernopolska 2018-02-02, 20:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-11, 16:15   

Czy komuś udało się uzyskać ostatnio Voucher na 800zł? Niebawem promocja ta wygasa, a ja jak nie mogłem się doprosić o Voucher tak dalej nie mogę.
_________________
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-11, 16:31   

Ktoś chyba strzelił niezłego babola w Renault Polska ( może informatyka przekupiła konkurencja) . Miałem kilka osób które były zainteresowane takim kuponem a przez kilka miesięcy informatycy nie potrafili rozwiązać problemu - i po ptakach - klienci kupili inne samochody
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-11, 16:42   

Co do problemów technicznych z Voucherami i sposobu w jaki Renault/Dacia go rozwiązuje to naprawdę jest tragedia. W ten sposób a może nawet sprawniej rozwiązują problemy jednoosobowe firmy które mają umowy z jakimś informatykiem na świadczenie usług i akurat wyjechał sobie on na wakacje do Turcji. Koncern który sprzedaje taką ilość samochodów raczej powinien mieć od takich tematów swój zespół, albo co najmniej inaczej zorganizowaną współpracę.
_________________
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-12-11, 16:48   

Gdyby ktoś potrzebował to mam wygenerowany voucher.
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-12-11, 19:16   Voucher Dacia dla Przyjaciół

Witam i pozwolę sobie zrzucić trochę złych emocji w związku z tym voucherem.
W ubiegłym tygodniu jeden z salonów sprzedał Dustera z mojego polecenia, koleżka otrzymał należny mu bonus (4 lata gwarancji za 99 zł), salon potwierdza, że wprowadził moje dane do systemu, a ja teraz testuję cierpliwość, bo w systemie mojej części vouchera ni ma. Fakt, mają jeszcze dwa dni na tę skomplikowaną operację, ale strzeżonego itd., więc dziś - po kilku wcześniejszych mailach i czacie z konsultantem (tak, oczywiście, że bez odpowiedzi!) - po raz kolejny dzwonię na infolinię Dacia/Renault, gdzie dyżuruje koleżka, który albo niczego nie kuma (myli ten voucher na 800 z tymi na akcesoria za 100, 200 i 300 zł), albo celowo udaje durnia w stylu głupiutkiej blondynki. Jego tekst (słyszany już kilkakrotnie wcześniej), że "przekaże moje zgłoszenie do osoby od voucherów" doprowadził mnie do drgawek ze śmiechu, bo to fantastyka naukowa i gimbaza w klasycznej postaci. Prośba o kontakt z przełożonym albo o przełączenie bezpośrednie do tego od voucherów okazały się niemożliwe - i to jest dobra metoda! Niech klienci walą łbami w mur - bo spróbujcie znaleźć inny namiar na kontakt z Renault. Konia z rzędem takiemu! Czekam do środy, może się wyrobią. Szkoda, bo z salonem i ASO jestem już prawie dogadany, ale nie mam swojej części łupu w postaci 800 zł.
Naprawdę pachnie to tałatajstwem i brakiem profesjonalizmu - w przeciwieństwie do niektórych salonów, bo tam naprawdę rozmawia się konkretnie i przynajmniej z odrobiną życzliwości (być może wyuczonej, ale na infolinii nie ma i tego).
Ktoś może dodać jakieś ciekawe info o tym albo magiczny sposób na buraczaną pastewność infolinii w tej sprawie? Pozdrawiam.
 
zwirz 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-12-12, 11:12   Re: Voucher Dacia dla Przyjaciół

JS napisał/a:
Witam i pozwolę sobie zrzucić trochę złych emocji w związku z tym voucherem.
W ubiegłym tygodniu jeden z salonów sprzedał Dustera z mojego polecenia, koleżka otrzymał należny mu bonus (4 lata gwarancji za 99 zł), salon potwierdza, że wprowadził moje dane do systemu, a ja teraz testuję cierpliwość, bo w systemie mojej części vouchera ni ma. Fakt, mają jeszcze dwa dni na tę skomplikowaną operację, ale strzeżonego itd., więc dziś - po kilku wcześniejszych mailach i czacie z konsultantem (tak, oczywiście, że bez odpowiedzi!) - po raz kolejny dzwonię na infolinię Dacia/Renault, gdzie dyżuruje koleżka, który albo niczego nie kuma (myli ten voucher na 800 z tymi na akcesoria za 100, 200 i 300 zł), albo celowo udaje durnia w stylu głupiutkiej blondynki. Jego tekst (słyszany już kilkakrotnie wcześniej), że "przekaże moje zgłoszenie do osoby od voucherów" doprowadził mnie do drgawek ze śmiechu, bo to fantastyka naukowa i gimbaza w klasycznej postaci. Prośba o kontakt z przełożonym albo o przełączenie bezpośrednie do tego od voucherów okazały się niemożliwe - i to jest dobra metoda! Niech klienci walą łbami w mur - bo spróbujcie znaleźć inny namiar na kontakt z Renault. Konia z rzędem takiemu! Czekam do środy, może się wyrobią. Szkoda, bo z salonem i ASO jestem już prawie dogadany, ale nie mam swojej części łupu w postaci 800 zł.
Naprawdę pachnie to tałatajstwem i brakiem profesjonalizmu - w przeciwieństwie do niektórych salonów, bo tam naprawdę rozmawia się konkretnie i przynajmniej z odrobiną życzliwości (być może wyuczonej, ale na infolinii nie ma i tego).
Ktoś może dodać jakieś ciekawe info o tym albo magiczny sposób na buraczaną pastewność infolinii w tej sprawie? Pozdrawiam.


Masz za mało cierpliwości :)
Ja swoją przygodę z uzyskaniem części za trzy vouchery rozpocząłem z końcem września, w poprzednim tygodniu szczęśliwie odebrałem części za każdy z voucherów, ale wyglądało to tak:
- brak vouchera na 800zł w moja dacia - kontakt z infolinią, podesłali po 2 tygodniach mailowo obraz vouchera
- kontakt z salonem - nic nie wiedzą
- kontakt z infolinią - przekażą dalej
- kontakt z salonem - wiedzą ale nie mogą zweryfikować - system nie potwierdza danych
- kontakt z infolinią - ponaglą
- W końcu się zdenerwowałem i wysłałem pisemną reklamację z żądaniem wydania części lub gotówki przelewem o wartości voucherów
- 14 dni na rozpatrzenie reklamacji minęło - cisza
- kontakt z PR Renault z informacją że opowiem o sprawie jakiejś gazecie
- temat ruszył, kolejne 2 tygodnie załatwiania i części są
Łącznie 2-3 miesiące zabawy żeby dostać to co się należy. Może liczą że minie 31 grudnia i już będzie po sprawie?
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-12-12, 15:21   voucher

Szkoda, że nie mam innego kontaktu do tej globalnej firmy, jak tylko na infolinię. Też bym chętnie zrobił im "reklamę" w jakimś piśmie. Nie mam fejsa i dla 800 stówek nie będę zakładał konta, ale tam przydałoby się im dokopać. Popelina absolutna. Czuję, że chcą się doczołgać do końca grudnia i umyć ręce od zobowiązań, ale to takie niskie i żenujące, że łapy opadają. Niżej tylko dno, muł i wodorosty...
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-12-12, 20:14   

JS napisał/a:
Witam i pozwolę sobie zrzucić trochę złych emocji w związku z tym voucherem.
W ubiegłym tygodniu jeden z salonów sprzedał Dustera z mojego polecenia, koleżka otrzymał należny mu bonus (4 lata gwarancji za 99 zł), salon potwierdza, że wprowadził moje dane do systemu, a ja teraz testuję cierpliwość, bo w systemie mojej części vouchera ni ma. Fakt, mają jeszcze dwa dni na tę skomplikowaną operację, ale strzeżonego itd., więc dziś - po kilku wcześniejszych mailach i czacie z konsultantem (tak, oczywiście, że bez odpowiedzi!) - po raz kolejny dzwonię na infolinię Dacia/Renault, gdzie dyżuruje koleżka, który albo niczego nie kuma (myli ten voucher na 800 z tymi na akcesoria za 100, 200 i 300 zł), albo celowo udaje durnia w stylu głupiutkiej blondynki. Jego tekst (słyszany już kilkakrotnie wcześniej), że "przekaże moje zgłoszenie do osoby od voucherów" doprowadził mnie do drgawek ze śmiechu, bo to fantastyka naukowa i gimbaza w klasycznej postaci. Prośba o kontakt z przełożonym albo o przełączenie bezpośrednie do tego od voucherów okazały się niemożliwe - i to jest dobra metoda! Niech klienci walą łbami w mur - bo spróbujcie znaleźć inny namiar na kontakt z Renault. Konia z rzędem takiemu! Czekam do środy, może się wyrobią. Szkoda, bo z salonem i ASO jestem już prawie dogadany, ale nie mam swojej części łupu w postaci 800 zł.
Naprawdę pachnie to tałatajstwem i brakiem profesjonalizmu - w przeciwieństwie do niektórych salonów, bo tam naprawdę rozmawia się konkretnie i przynajmniej z odrobiną życzliwości (być może wyuczonej, ale na infolinii nie ma i tego).
Ktoś może dodać jakieś ciekawe info o tym albo magiczny sposób na buraczaną pastewność infolinii w tej sprawie? Pozdrawiam.


Dokładnie tak jest.Ja o vouchery walczę od sierpnia i efektów zero. Pani z My Dacia na infolinii mówi - przekazuje do realizacji informatykowi a informatyk ma to w serdecznym poważaniu i tak dzwoni się i pisze a vouchera zwrotnego za polecenie , jak nie było tak nie ma. Myślę po prostu ze ktoś ma na tym złoty interes i tyle. Do przełożonego kontaktu brak informatyk ma to 4 literach eh.......... i po co polecać po co się starać skoro wszyscy to mają gdzieś a nasze jak by nie było zarobioną kasę ktoś po prostu schowa do kieszeni jako piękny darmowy bonus na Święta. Już nigdy nikomu nie polecę Dacii bo nie nie lubię jak mnie ktoś nabija w butelkę. A tym bardziej bawi się moim kosztem i wszystkich tych którzy są potraktowani dokładnie tak samo :evil:
_________________
RowerekCombi
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-12-12, 20:59   Voucher Dacia dla Przyjaciół

Dzięki za kolejny głos w tej sprawie. Może zróbmy jakąś akcję obśmiewającą ten badziew. Przecież takie bezhołowie trzeba odpowiednio "zareklamować". Może rzeczywiście pod pozorami problemów technicznych ukrywa się jakaś niska potrzeba zarobienia paru złotych czyimś kosztem. Gotuje się we mnie na myśl o czymś takim. Dziwne tylko, że beneficjenci otrzymują swoją działkę, a my jako użytkownicy nie (pewnie dlatego, że łatwiej jakiemuś oszustowi pobrać akcesoria na siebie). Pięknie! Wita nas Polska!

Niedawno na "drzwiach otwartych" Forda widziałem żenujący spektakl kombinowania z nagrodami w postaci tabletów dla osób, które napisały fajne wierszyki. Dostawały nagrody nawet takie ustawione okazy, które nie bardzo wiedziały, do czego służy długopis, a manipulowanie godzinami losowania nagród to był żałosny spektakl dla kogoś, kto odrobił lekcje z regulaminu promocji. Żałuję, że odrobiłem, bo chyba bardziej bolało.

Pewnie i tutaj jest tak samo: długa kolejka "przyjaciół i krewnych królika" czeka na nasze 800 zł z voucherów. Jak to piszą wykształceni młodzi ludzie: rzal!
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-12-12, 22:01   

Rozmawiałem o tym w salonie w Krakowie z Szefem i wprawdzie powiedział aby przekazać mu korespondencję z My Dacia może coś wskóra w tym temacie ale ilości telefonów nie wykaże bo bilingi nim zejdą to czas promocji minie a korespondencje mam z nimi ale myślę ze to i tak nic nie da. Ja już w cuda nie wierzę :evil: Coś mi się zdaje ze spakuje to wszystko co mam i przekaże tym biedniejszym co najmniej tego potrzebują a najwięcej w tej materii robią syfon i niech się tym udławią :evil:
_________________
RowerekCombi
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-12, 22:16   

Walcz o swoje - opisz to na FB Dacii - zobaczysz jak szybko zareagują :)
A pieniadze są Twoje a nie ich
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-12, 22:20   

Wygląda na to że promocja "Dacia dla Przyjaciół" zamiast robić dobry PR to robi Dacii i przy okazji Renault niezły syf. Ciekaw jestem jak się z tego wywiną, bo umycie rąk i uznanie Vouchery za nieważne po zakończeniu promocji, zwłaszcza że wiszą na ich infolinii zgłoszenia o niemożności ich wydrukowania, to chyba był by już cios po niżej pasa.
_________________
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-13, 00:55   

Termin podany w regulaminie dotyczy jedynie zakupu nowych samochodów w promocji "Dla Przyjaciół".

http://www.daciaklub.pl/f...1691314#1691314
Cytat:
kupon [na akcesoria, dla osoby polecającej] jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania


Czyli jeśli komuś należy się voucher i dostanie go np w marcu 2018, to dalej będzie miał 3 miesiące na jego realizację.


(Co w niczym nie zmienia faktu, że obsługa tej promocji przez Renault to żenada...).
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne