Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Beżowy Logan Michał93
Autor Wiadomość
wlodarek1 



Marka: renault
Model: captur
Silnik: 1.3 mild
Rocznik: 2024
Dołączył: 20 Mar 2016
Posty: 454
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-12-26, 18:30   

Michał93 - popatrz , ilu już młodych ludzi zabiło siebie , lub innych
korzystając z drogich i szybkich aut . Wczoraj 22-latek zabił 3 kobiety wracające z pasterki :oops:
A ilu młodych ludzi się pozabijało gdy wracali różnymi bmw z dyskotek :-(
Uważaj więc na siebie 8-)
_________________
sandero ma bratanek a ja mam captur
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-12-26, 20:20   

Mnie akurat największą krzywdę zrobiłby 58 latek, który siadł za kierownicą kompletnie pijany - wyjeżdżając z zasypanego śniegiem parkingu uderzył w auto, które odkopywałem ze śniegu. Uratował mnie kierowca który wysiadał z auta parę metrów dalej i krzykiem mnie ostrzegł - miałbym przez *uja pijanego obie nogi zmiażdżone, gdybym nie wskoczył na maskę.
 
Michał93 



Marka: Dacia / BMW
Model: Logan 2 / e39
Silnik: 1.2 16v 75 lpg / M54B30
Rocznik: 2014 / 2001
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 288
Skąd: Białystok/Kielce
Wysłany: 2018-01-06, 12:40   

wlodarek1 wbrew pozorom więcej wypadków z udziałem młodych jest z udziałem tańszych i tych wolniejszych aut - prosty przykład - kupię BMW, najsłabsze, ale grunt, że BMW. A potem taki królewicz myśli, że jego 316i jest sportowym samochodem, co dalej to każdy wie.
Ja robię dużo tras wiec dla mnie szybsze i mocniejsze auto to komfort i bezpieczeństwo, plus wbrew temu co wiele osób sądzi ekonomia. Teraz mając 3000 obrotów na 6 przy 180 spalam dużo mniej niż dacia, auto mniej męczy w trasie a do tego wiem ze mogę bezpiecznie wyprzedzać bo po prostu trwa to chwilę, odpada również problem pajaców, którzy przyspieszają podczas wyprzedzania.



benny86 przy zakupie auta pamiętaj o tym ile straci dana marka na wartości oraz potencjalną trudność/łatwość odsprzedaży ;-) taka drobna sugestia z mojej strony.
Ja bym Ci radził benzynę z turbo na pośrednim wtrysku - jest duży wybór takich aut w segmencie D na rynku wtórnym w przedziale 20-40 tysięcy złotych. Konstrukcje juz rozgryzione przez warsztaty, duża podaż części oraz juz zweryfikowane przez życie jednostki, wiec wiadomo za czym warto się rozglądać a co jest po prostu paździerzem.
_________________
WyprzedzaczPL #001
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne