Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-07, 17:31
Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia
Autor Wiadomość
kamimar 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 67
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-21, 07:18   

zwirz napisał/a:
....zgłaszałem reklamację dopiero jak ktoś odebrał auto lub znał VIN) i jego login my dacia + dane salonu gdzie kupił. U mnie trwało to 3-4 miesiące ....


No i tu chyba jest pies pogrzebany. Dilerzy mają w nosie zapis z regulaminu promocji §1 pkt 5 e) ..... Voucher pojawi się na koncie ‘’MY Dacia’’ Uczestnika Promocji w ciągu tygodnia od zamówienia pojazdu przez Beneficjenta.
Kupon można okazać tylko w momencie zamówienia i w tym momencie powinien być wpisany do systemu i u mnie za tydzień powinien być widoczny drugi kupon dla mnie.
Z tego co mi przekazali "znajomi" w tym roku mój kupon był wykorzystany już 3 razy ale za każdym razem kupujący dostawali info że będzie on rozliczony przy odbiorze. Przez to ja nie mam kontroli tak naprawdę kto i kiedy je wykorzysta a dilerzy Dacii systemowo rozwalają program licząc pewnie że jak najmniej osób wykorzysta te drugie kupony. Podejrzewam nawet mały sabotaż z ich strony. Być może bardziej im się opłaca w ogóle nie wprowadzić kuponu do systemu. Kupujący owszem dostanie akcesoria, ale już polecającego będą mieli z głowy i będą 800PLN do przodu.
 
zwirz 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-03-21, 09:18   

kamimar napisał/a:
zwirz napisał/a:
....zgłaszałem reklamację dopiero jak ktoś odebrał auto lub znał VIN) i jego login my dacia + dane salonu gdzie kupił. U mnie trwało to 3-4 miesiące ....


No i tu chyba jest pies pogrzebany. Dilerzy mają w nosie zapis z regulaminu promocji §1 pkt 5 e) ..... Voucher pojawi się na koncie ‘’MY Dacia’’ Uczestnika Promocji w ciągu tygodnia od zamówienia pojazdu przez Beneficjenta.
Kupon można okazać tylko w momencie zamówienia i w tym momencie powinien być wpisany do systemu i u mnie za tydzień powinien być widoczny drugi kupon dla mnie.
Z tego co mi przekazali "znajomi" w tym roku mój kupon był wykorzystany już 3 razy ale za każdym razem kupujący dostawali info że będzie on rozliczony przy odbiorze. Przez to ja nie mam kontroli tak naprawdę kto i kiedy je wykorzysta a dilerzy Dacii systemowo rozwalają program licząc pewnie że jak najmniej osób wykorzysta te drugie kupony. Podejrzewam nawet mały sabotaż z ich strony. Być może bardziej im się opłaca w ogóle nie wprowadzić kuponu do systemu. Kupujący owszem dostanie akcesoria, ale już polecającego będą mieli z głowy i będą 800PLN do przodu.


Cały ten program polecający stoi na głowie, nikt nie jest przygotowany i rzeczywiście wygląda to tak jakby filozofią było - zróbmy program ładnie wygląda ale utrudnijmy maksymalnie jakiekolwiek wykorzystanie profitów.
 
kozdron81 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe 90 S&S LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 13
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2018-04-11, 20:02   

Pochwalę się, że właśnie zrealizowałem swoje trzecie polecenie. Jednak największym zaskoczeniem było to, że voucher pojawił się samoczynnie na MY DACIA :shock: . Przy poprzednich poleceniach musiałem się strasznie namęczyć aby "informatyk" wygenerował dla mnie voucher, a tu proszę - TAKA NIESPODZIANKA!!!
 
michele 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Lodgy
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 413
Skąd: Wilcza
Wysłany: 2018-04-13, 08:44   

W regulaminie usług jest jakoś dziwnie napisane. Czy opony za to mogę kupić bez montażu, czy nie?
_________________
Moja galeria
 
CzarnY 


Marka: Dacia
Model: Lodgy + Logan
Silnik: 1,6 SCe LPG + 1,0 Sce LPG
Rocznik: 2017 +2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 247
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-04-13, 10:45   

W Gdańsku u zdunka nie. W ciechanowie tak. Nie pytaj się mnie jak to możliwe, ale w gdańsku wziąłem trumne, a w ciechanowie opoiny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
3 szt => Dacia Lodgy 1,6 SCE + LPG
5 szt =>Dacia Logan 1,0 SCE + LPG
1 szt=> Dacia Logan Stepway 1,0 TCE + LPG
1 szt =>Dacia Sandero'09 1,6 MPI + LPG

Tanie muły robocze :)
 
kamimar 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 67
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-04-19, 09:51   

Poleciłem swój kupon trzem "przyjaciołom" internetowym no i w MyDacia pojawił się w końcu kupon dla mnie ... tylko mam teraz problem do którego salonu uderzać po akcesoria gdyż na kuponie nie ma śladu z którego polecenia ten kupon. Ma ktoś jakiś pomysł? Czy pozostaje mi dzwonić po kolei do 3-ech w których wiem że zostały zamówione samochody licząc że trafię?
 
CzarnY 


Marka: Dacia
Model: Lodgy + Logan
Silnik: 1,6 SCe LPG + 1,0 Sce LPG
Rocznik: 2017 +2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 247
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-04-19, 10:21   

Tak dokładnie :) Albo kontaktować się z ludźmi którym dałeś kupon gdzie zamówili.
_________________
3 szt => Dacia Lodgy 1,6 SCE + LPG
5 szt =>Dacia Logan 1,0 SCE + LPG
1 szt=> Dacia Logan Stepway 1,0 TCE + LPG
1 szt =>Dacia Sandero'09 1,6 MPI + LPG

Tanie muły robocze :)
 
robixxxx 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6
Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2018-04-23, 17:17   

Przekażę voucher Dacia dla Przyjaciół. Realizacja kuponu to dla zamawiającego/kupującego bon na 800 zł na akcesoria. Najchętniej Warszawa lub Śląsk, ale mogą być tez inne regiony Polski.
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-04-23, 19:46   

Witam, ja mam auto do odbioru w Katowicach więc niedaleko, ale nie wiem kiedy ten kupon trzeba przedstawić u dealera? Czy trzeba to zrobić podczas lub w czasie negocjacji i podpisywania umowy, czy można złożyć też już po podpisaniu umowy ale przed odbiorem auta?
Ostatnio zmieniony przez jammo 2018-04-23, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
robixxxx 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6
Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2018-04-23, 20:43   

W regulaminie jest zapis że podczas zakupu. Na voucherze, że podczas zamówienia. Może zatem obie możliwości są ok
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-04-23, 20:54   

Pasowało by mi zadzwonić jutro do Katowic i porozmawiać z moim konsultantem, z którym negocjowałem warunki i podpisałem umowę. Jeżeli dało by się jeszcze coś zrobić, i oczywiście u dealera będą chcieli to zaakceptować, to bardzo chętnie bym z tego vouchera skorzystał.
 
Maniek27 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCE
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige 5 os.
Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 62
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-04-27, 14:18   

Pytanie. Z Vouchera trzeba korzystać w momencie zamówienia auta czy w momencie odbioru i dokonywania płatności ?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-04-27, 14:34   

Tylko i wyłacznie w momencie zamawiania :)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
misioooo 


Marka: Saab
Model: 95 Aero
Silnik: 2.3T
Rocznik: 1999
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 37
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-04-28, 12:17   

A najlepiej na koniec zamawiania, jak już się wynegocjowało co tam się chciało :) Wtedy mówimy "ok, biorę" i dajemy voucher jeszcze z informacją "to poproszę jeszcze to i tamto" ;P
 
GAM 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: SCe75
Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Łodź
Wysłany: 2018-04-29, 18:28   

Najkorzystniejszy sposób skorzystania z vouchera wygląda w praktyce następująco:
1) Wpłacasz zaliczkę, sporządzasz z dealerem umowę wstępną w której wyszczególnione są wszystkie wynegocjowane przez Ciebie upusty i dodatki. I masz w tym momencie czarno na białym, tj. wspólne stanowisko z dealerem co wynegocjowałeś, z czego dealer nie może się wycofać, to co wynegocjowałeś jest Twoje. W momencie składania zamówienia nie ujawniasz dealerowi, że chciałbyś skorzystać z vouchera na dodatkowe wyposażenie za 800zł (gdyby wiedział, nie byłby taki szczodry w udzielaniu upustów, mógłby wręcz odpowiedzieć: no masz człowieku dodatków za 800zł, to jeszcze Ci mało?).
2) Po kilku dniach od spisania umowy (ja tak zrobiłem) przyjeżdżasz do dealera i wręczasz mu voucher informując, że właśnie sprezentował Ci go znajomy i chciałbyś skorzystać z dodatkowych gadżetów za 800zł. I co ma zrobić biedny dealer? Musi zaakceptować voucher i wprowadzić go do systemu.
3) W moim przypadku za pierwszym razem dealer odmówił przyjęcia vouchera informując, iż nie znam zasad promocji, abym zapoznał się z regulaminem itd, mylił w/w promocję z innymi już nie aktualnymi. Odpowiedziałem aby również sam zapoznał się z tym regulaminem, aż wstyd że pracownik salonu nie jest na bieżąco, rozstaliśmy się w nieciekawej atmosferze.
4) Kiedy po kilku dniach znowu odwiedziłem dealera (tym razem miałem przy sobie wydrukowany ze strony „MY Dacia” regulamin w/w promocji), bez zastrzeżeń przyjął voucher i zarejestrował go w systemie i był nawet całkiem miły.
5) Jeśli dealer próbuje szantażować Cię pomniejszeniem wynegocjowanych upustów poinformuj go, że nie wyrażasz na to zgody i złożysz skargę na salon do Renault Polska z uwagi na naruszenie warunków promocji „Dacia dla Przyjaciół”, przecież wszelkie promocje ustala Renault Polska, nie salon, salony mają obowiązek wykonywać polecenia swojego mocodawcy. Skargę możesz złożyć drogą mailową ze strony dacia.pl.
7) Uwaga: podobne promocje praktykują z powodzeniem inne marki samochodowe i takie problemy nie występują.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce, wówczas wygrasz.
Jestem zainteresowany Twoją sprawą, sam przechodziłem podobne problemy. Napisz jak wyglądała rozmowa z dealerem, co udało Ci się osiągnąć.
Z poważaniem
Grzegorz
_________________
GAM
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2018-04-29, 21:41   

U mnie w ofertach pojawi sie voucher dla właściciela. Nikomu jeszcze nie przekazałem swojego polecenia. Skad on sie wziął i jak go wykorzystać?
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2018-04-30, 04:43   

matti123wp napisał/a:
U mnie w ofertach pojawi sie voucher dla właściciela. Nikomu jeszcze nie przekazałem swojego polecenia. Skad on sie wziął i jak go wykorzystać?


No właśnie :shock: Powielę to pytanie tylko z innej strony. Co ja mam zrobić z kolejnym takim suwenirem, skoro już 3 wykorzystałem a tu mi 4 pod nos podstawili?
_________________
RowerekCombi
 
zwirz 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-04-30, 09:10   

RowerekCombi napisał/a:
matti123wp napisał/a:
U mnie w ofertach pojawi sie voucher dla właściciela. Nikomu jeszcze nie przekazałem swojego polecenia. Skad on sie wziął i jak go wykorzystać?


No właśnie :shock: Powielę to pytanie tylko z innej strony. Co ja mam zrobić z kolejnym takim suwenirem, skoro już 3 wykorzystałem a tu mi 4 pod nos podstawili?


A kiedy odbierałeś te trzy? Jeśli w tamtym roku to na ten rok jest nowa promocja a nie kontynuacja więc masz kolejne trzy na ten rok :)

Gorzej że nie pisza na voucherze którego polecenia dotyczy i bądź tu mądry...
 
Maniek27 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCE
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige 5 os.
Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 62
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-04-30, 10:14   

Tak dostałem voucher !
Wielkie dzięki !
W piątek przyatakuje delaera i zobaczę co powie.
W sumie czytając regulamin wnioskuję, że powinni go przyjąć.
Dodatkowe dywaniki lub plastiki ochronne na drzwi pewnie by się przydały :-) !
Jeszcze raz dzięki i dam znać co z nim będzie dalej !
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2018-04-30, 10:25   

Maniek27, czyli mojego vouchera będziesz używał? U jakiego dealera?
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2018-04-30, 10:27   

Maniek27, możesz e-mail wysłać dealerowi voucher po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Ja tak zrobiłem i było ok.
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2018-05-02, 20:29   

mam nadzieje że administracja zablokuje IP za te bezczelne wyłudzenie danych
Przecież na kuponie są dane wrażliwe udzielającego

Bez tytułu.jpg
Plik ściągnięto 168 raz(y) 200,76 KB

Ostatnio zmieniony przez Fruxo 2018-05-02, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2018-05-06, 06:37   

zwirz napisał/a:
RowerekCombi napisał/a:
matti123wp napisał/a:
U mnie w ofertach pojawi sie voucher dla właściciela. Nikomu jeszcze nie przekazałem swojego polecenia. Skad on sie wziął i jak go wykorzystać?


No właśnie :shock: Powielę to pytanie tylko z innej strony. Co ja mam zrobić z kolejnym takim suwenirem, skoro już 3 wykorzystałem a tu mi 4 pod nos podstawili?


A kiedy odbierałeś te trzy? Jeśli w tamtym roku to na ten rok jest nowa promocja a nie kontynuacja więc masz kolejne trzy na ten rok :)

Gorzej że nie pisza na voucherze którego polecenia dotyczy i bądź tu mądry...



2 były w zeszłym roku a w tym był tylko 1 . To jak? znów zaczynamy zabawę ? jakoś nie chce mi się w to uwierzyć, przecież z torbami ich puścimy :-D
_________________
RowerekCombi
 
zwirz 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-07, 07:33   

RowerekCombi napisał/a:
zwirz napisał/a:
RowerekCombi napisał/a:
matti123wp napisał/a:
U mnie w ofertach pojawi sie voucher dla właściciela. Nikomu jeszcze nie przekazałem swojego polecenia. Skad on sie wziął i jak go wykorzystać?


No właśnie :shock: Powielę to pytanie tylko z innej strony. Co ja mam zrobić z kolejnym takim suwenirem, skoro już 3 wykorzystałem a tu mi 4 pod nos podstawili?


A kiedy odbierałeś te trzy? Jeśli w tamtym roku to na ten rok jest nowa promocja a nie kontynuacja więc masz kolejne trzy na ten rok :)

Gorzej że nie pisza na voucherze którego polecenia dotyczy i bądź tu mądry...



2 były w zeszłym roku a w tym był tylko 1 . To jak? znów zaczynamy zabawę ? jakoś nie chce mi się w to uwierzyć, przecież z torbami ich puścimy :-D


Ja w tamtym roku zrealizowane 3
W tym roku do realizacji już 2.
Moje Sandero prawie nie traci na wartości przez te vouchery :)

Jak w 2019 zamiast pokazywać nowy regulamin zrobią jedynie jego przedłużenie czasowe to będziemy już poza promocją, na razie nie :)
 
nyc666 
Zielony listek


Marka: s
Model: d
Silnik: 10
Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-11, 16:07   

Dziękuje serdecznie za tak liczny odzew :), jednak pojawiła się pewna nieoczekiwana sytuacja, mianowicie w rozmowie telefonicznej z doradcą klienta usłyszałem informację o tym, że voucher nie może zostać wykorzystany na zakup nowego Dustera. Czy ktoś może potwierdzić tę informację czy jest możliwe ze sprzedawca mówi to żeby akcesoria zakupić wyłącznie za gotówkę pozdrawiam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne