Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-07, 17:31
Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia
Autor Wiadomość
Nikita_Bennet 


Marka: Dacia
Model: LOGAN pick-up+Duster 2
Silnik: oba 1.5 dCi
Rocznik: 2011 i 2018
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 715
Skąd: warmia i mazury
Wysłany: 2018-07-01, 08:10   

ale ja z niego skorzystać nie mogę, tylko ktoś inny?
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3622
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-02, 09:08   

Wybacz- ale ile razy jeszcze będziesz pytał o to samo?
 
TomaszU84 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2011
Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-07-02, 16:25   

(nie czytałem regulaminu)

Rozumiem, że można skorzystac tylko z jednego vouchera?
 
michele 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Lodgy
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 413
Skąd: Wilcza
Wysłany: 2018-07-03, 07:09   

TomaszU84 napisał/a:
(nie czytałem regulaminu)
A szkoda, bo jest dosyć krótki Regulamin i byś wiedział, że jeden na jeden samochód.
_________________
Moja galeria
Ostatnio zmieniony przez michele 2018-07-03, 07:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
maugu 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige2
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 615
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-07-05, 21:34   

Uwaga! Ta informacja może być ważne dla wszystkich odbiorców voucherów.
Mnie odmówiono realizacji vouchera w połączeniu z pakietem akcesoriów tłumacząc to tym, że w chwili obecnej można je (pakiety) kupić jedynie w promocyjnej obniżonej cenie, a to wyklucza realizację vouchera (dotyczy odbioru nowego Dustera). W sytuacji skrajnej może być tak, że na wszystkie akcesoria zaproponują obniżkę np. o 1 zł i vouchery przestaną działać.
 
bbari 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.6
Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 13
Skąd: BIALE BŁOTA
Wysłany: 2018-07-06, 15:50   

Gdzie takie rzeczy dzieją się...
 
maugu 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige2
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 615
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-07-11, 10:59   

Odbierałam samochód na Śląsku, ale nie chciałabym konkretyzować dealera, ponieważ jak zapewnia to nie jego wina tylko Renault Polska, a zatem problem dotyczy całego kraju, no chyba, że mnie okłamali?
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-07-11, 15:03   

Ja też mam niedługo odbiór na Śląsku. Dzwoniłem kiedyś do nich , tak z ciekawości dowiedzieć się co słychać z moim autkiem, no i między innymi, zapytałem o ten mój voucher, który im podesłałem a konkretnie o jego realizację ( wysłany trochę później niż podpisanie umowy) no i na razie też nie wiadomo co z tym zrobią. Powiedział mi, że mają ksero , ale co z tego wyjdzie to zobaczymy dopiero przy odbiorze auta. Wychodzi na to, że przy odbiorze może się okazać, że z akcesoriów będą nici , a więc i ja i ten kolega który przekazał mi voucher obejdziemy się smakiem . Może mam deko inną sytuację jak ty, bo chociaż wywalczyłem gratisowo hak, dywaniki i upusty, to nie dokupywałem u dealera żadnego pakietu ze zniżką.
Ostatnio zmieniony przez jammo 2018-07-11, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
bbari 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.6
Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 13
Skąd: BIALE BŁOTA
Wysłany: 2018-07-11, 15:15   Voucher

jammo napisał/a:
Ja też mam niedługo odbiór na Śląsku. Dzwoniłem kiedyś do nich , tak z ciekawości dowiedzieć się co słychać z moim autkiem, no i między innymi, zapytałem o ten mój voucher, który im podesłałem a konkretnie o jego realizację ( wysłany trochę później niż podpisanie umowy) no i na razie też nie wiadomo co z tym zrobią. Powiedział mi, że mają ksero , ale co z tego wyjdzie to zobaczymy dopiero przy odbiorze auta. Wychodzi na to, że przy odbiorze może się okazać, że z akcesoriów będą nici , a więc i ja i ten kolega który przekazał mi voucher obejdziemy się smakiem . Może mam deko inną sytuację jak ty, bo chociaż wywalczyłem gratisowo hak, dywaniki i upusty, to nie dokupywałem u dealera żadnego pakietu ze zniżką.

Robią ciebie w jajo... Powinni zrealizować ten voucher od czasu zamówienia do czasu odbioru. Taki ich obowiązek. Wiem coś ponieważ pisałem odwołanie do Renault. Niewiedza dealera. Powinni Ci odpowiedzieć max 3 dni. Masz jeszcze jakieś pytania o vouchery możesz pisać do mnie na priv.
 
maugu 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige2
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 615
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-07-11, 20:18   

Mój mąż rozmawiał dzisiaj z (jak to określił) przemiłą Panią z Renault Polska, która odesłała go do §2p.4 Regulaminu
Sprawdziłam i istotnie jest...

....Voucher może być zrealizowany na zakup akcesoriów lub pakietów akcesoriów w
cenie wraz z montażem. Voucher nie łączy się z innymi promocjami na akcesoria...

Niestety w moim przypadku sprzedawca najpierw zaakceptował voucher na pakiet, a w dniu odbioru odmówił wydania samochodu bez uregulowania całości należności za pakiet w gotówce i nawet chęć rezygnacji z promocji nie poskutkowała - promocja okazała się bowiem przymusowa:).
 
Maniek27 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCE
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige 5 os.
Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 62
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-07-17, 10:20   

Generalnie z tego co zauważyłem na swoim przykładzie. Nie jest istotne skąd jest voucher ( nieistotne gdzie kupowało się samochód ). Kwestia podejścia do tematu ze strony handlowca. Ja dostałem voucher z południa Polski a kupowałem auto na Północy - handlowiec stwierdził, że to żaden problem, więc wszystko tak naprawdę zależy na kogo się trafi :-)
 
wiercik 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-07-17, 10:39   

Tu bardziej chodzi o realizację vouchera po stronie polecającego. Polecający może zrealizować swoją część tylko w salonie gdzie auto było kupione ;)
 
KetiV 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-07-22, 16:02   

W sobotę złożyłem zamówienie na nowego Dustera. Salon Tandem w Częstochowie. Z tego, co wyczytałem w temat, nie powinno być problemu z realizacją Vouchera.
Pytanie tylko, czy Voucher musi być od osoby zakupującej w tym samym salonie co ja ?
No i oczywiście czy ktoś posiada i chciałby się podzielić takowym :)
 
maugu 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige2
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 615
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-07-22, 18:09   

Voucher może być od każdego, ale ten co podaruje Ci voucher może odebrać swoje akcesoria w miejscu Twojego zakupu. Natomiast co do problemów to jak forumowicze piszą należy go zgłosić do umowy (najlepiej by był wpisany z określeniem na co), a nie przy odbiorze i ostatecznej płatności. Ale i tu mogą być problemy takie jakie ja miałam. Pomimo spełnienia w/w kryteriów i tak w dniu odbioru sprzedawca żądał zapłaty gotówką za zamówione i zamontowane akcesoria, bo pracownik akceptujący voucher "się pomylił", a ponoć za voucher nie można nabyć akcesoriów w promocji, lub w obniżonej cenie i co ciekawe nie można z tej promocji zrezygnować. Oczywiście dealer pewnie może Ci zaakceptować i taki wariant, ale mnie nie zaakceptował :(
 
pan_dziobak 


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1.6Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Confort
Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 102
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2018-07-23, 20:41   

A ja mam pytanie: rozdałem wszystkie vouchery, gdzie się pojawią te do wykorzystania dla mnie? Na koncie my dacia czy gdzie?
 
zwirz 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-07-24, 10:20   

pan_dziobak napisał/a:
A ja mam pytanie: rozdałem wszystkie vouchery, gdzie się pojawią te do wykorzystania dla mnie? Na koncie my dacia czy gdzie?


W teorii - pojawi Ci się voucher na koncie mydacia
W praktyce - raczej się nie pojawi jak nie zgłosisz reklamacji, dodatkowo jak się już pojawi to nie ma żadnej informacji którego polecenia dotyczy czyli szukaj wiatru w polu - z mojego punktu widzenia jedyne wyjście to jak polecani odbiorą auta to z nr ich VIN i swoim lecisz do salonu gdzie kupili prosząc o realizację vouchera.
 
przemoc84 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2010
Wersja: BlackLine 5 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 474
Skąd: zam. Elbląg, ur. Poznań
Wysłany: 2018-07-24, 10:39   

pan_dziobak napisał/a:
A ja mam pytanie: rozdałem wszystkie vouchery, gdzie się pojawią te do wykorzystania dla mnie? Na koncie my dacia czy gdzie?


W teorii mają się pojawić na koncie na MyDacia ponad voucherem dla przyjaciela, ale na samym voucherze nie ma niestety gdzie on jest do realizacji. Jak się nie pojawi najlepiej pisać do Dacia Polska podając imię nazwisko i salon gdzie polecany auto kupował wtedy voucher się pojawi. No a potem jeszcze możliwe przeboje z salonem, bo nie chcą realizować vouchera mimo że muszą... ale to już zależy na jakiego tumana w salonie trafisz
 
pan_dziobak 


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1.6Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Confort
Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 102
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2018-07-24, 16:17   

Dzieki za wyjasnienie. A jak nie beda chcieli realizowac to poprosze jegomoscia ktory odmawia realizacji o imie i nazwisko i bede dzialal po swojemu ;)
 
przemoc84 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2010
Wersja: BlackLine 5 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 474
Skąd: zam. Elbląg, ur. Poznań
Wysłany: 2018-07-25, 07:31   

pan_dziobak, RODO nie pozwala ale jeden z salonu w Bydgoszczy jest Kamil O. a z Kalisza czekam aż się odezwą na @ bo coś nie odbierają poczty
_________________
jednoosobowy SANDERO OFF ROAD TEAM POLAND
 
Nikita_Bennet 


Marka: Dacia
Model: LOGAN pick-up+Duster 2
Silnik: oba 1.5 dCi
Rocznik: 2011 i 2018
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 715
Skąd: warmia i mazury
Wysłany: 2018-07-29, 20:22   

pytanie - kiedy odbiór jest tych akcesoriów jeżeli nie ma ich na stanie w chwili odbioru auta?? Idzie odebrać to później?? Kwituje się odbiór tych akcesoriów gdzieś??
 
maugu 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige2
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 615
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-01, 10:31   

Nikita_Bennet napisał/a:
pytanie - kiedy odbiór jest tych akcesoriów jeżeli nie ma ich na stanie w chwili odbioru auta?? Idzie odebrać to później?? Kwituje się odbiór tych akcesoriów gdzieś??

No, pewnie różnie. Ja miałam pecha i nie tylko zapłaciłam w dniu odbioru gotówką za pakiet akcesoriów które pierwotnie zamontowano na samochodzie w ramach vouchera (no bo ktoś się pomylił, a pakiet był w promocji, a promocje się nie sumują .. ). Dobrałam inne akcesoria (nie promocyjne) i czekam już na nie przeszło miesiąc. Wybrałam spojler nad tylną szybę i dealer z Katowic obiecał, że dośle jak będzie miał na stanie. Po trzech tygodniach wysłałam zapytanie/przypomnienie na e-mail to nawet nie odpowiedział :(
 
Nikita_Bennet 


Marka: Dacia
Model: LOGAN pick-up+Duster 2
Silnik: oba 1.5 dCi
Rocznik: 2011 i 2018
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 715
Skąd: warmia i mazury
Wysłany: 2018-08-05, 14:50   

Lodgyman napisał/a:
Bardzo chętnie przygarnę voucher.
Zamierzam zamówić Dacię Lodgy w Olsztynie (Renault ALCAR).

A mogę spytać czemu Olsztyn?? Patrząc po Twojej lokalizacji (Trójmiasto) to jest tam dealer, po drodze do Olsztyna masz jeszcze dealera w Elblągu, Ossowskich chyba.
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-08-05, 19:18   

Nikita_Bennet napisał/a:
Lodgyman napisał/a:
Bardzo chętnie przygarnę voucher.
Zamierzam zamówić Dacię Lodgy w Olsztynie (Renault ALCAR).

A mogę spytać czemu Olsztyn?? Patrząc po Twojej lokalizacji (Trójmiasto) to jest tam dealer, po drodze do Olsztyna masz jeszcze dealera w Elblągu, Ossowskich chyba.


Może dostał lepszy rabat i warunki zakupu :-) Ja sam jestem z Podkarpacia, i chociaż po drodze mam dealerów w Krośnie, Tarnowie , Krakowie, to Dusterka wybieram w Katowicach, gdyż tam dostałem dużo lepszą ofertę. Nie wiem tylko , czy zrealizują mi voucher gdyż dali dośc duży rabat a składałem go po zamówieniu, zobaczymy :-)
 
masterczerwi 


Marka: Dacia
Model: była Lodgy/jest Jogger
Silnik: 1.6 Sce/1.0 Lepszy Power Gamoniu
Rocznik: 2016/2023
Wersja: Extreme 7-os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 231
Skąd: LU
Wysłany: 2018-08-12, 13:42   

A ja próbowałem porozdawać na olxie. Nic z tego nie wyszło mają jakiś dziwny regulamin zabraniający wystawiać tego typu rzeczy - nawet za darmo.
Byłem niedawno w salonie i przypadkiem podarowałem voucher zainteresowanemu, a już niedługo właścicielowi nowej Daćki.
W październiku będę realizował trzeci :-P

Myślę że to najlepszy sposób na przekazanie vouchera, a czasu coraz mniej.
Jakbym miał trochę więcej czasu (zresztą jak większość klubowiczów) to bym wszystkie porozdawał.
Ostatnio zmieniony przez masterczerwi 2018-08-12, 13:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-08-19, 23:02   

Hmm… ale tak właściwie, to będę odbierał w RTS w Elblągu... A kupon jest od Dacii zakupionej w Gdańsku... Teraz już zgłupiałem jak to działa.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne