Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-22, 00:17
Nowy samochód Teściowej :)
Autor Wiadomość
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-11-07, 22:18   Nowy samochód Teściowej :)

Z racji, że równo 2 miesiące temu miałem niemiłą kolizję samochodem teściowej ( Sandero II) gdzie raczej na pewno naprawa zostanie zakwalifikowana jako szkoda całkowita ( jak na razie dalej walczę o otrzymanie odszkodowania), a Teściowa chce mieć w swoim garażu samochód, zmuszony byłem zacząć poszukiwania nowego pojazdu dostępnego w miarę od ręki. Teściowa za główne kryterium wzięła auta typu Crosover lub SUV. Chodziła po różnych salonach i napaliła się na Suzuki SX4 S-Croos lub Vitarę ale ceny podstawowych modeli zaczynają się od ponad 67tys zł więc z pomocą małżonki zaczęliśmy wybijać jej te auta z głowy i powoli wbijać zakup nowej Dacii. Z dostępnością Dusterów w Warszawie i okolicy jest ciężko wiec w ASO na modlińskiej znalazłem Renault Captura za 60020zł z kamera cofania i nawigacją. Autko z zewnątrz w miarę ładne ale w środku plastikowe jak Dacia i strasznie ciasne, według mnie ciaśniejsze od Sandero II. Teściowa już miała podpisywać umowę kupna ale małżonka powiedziała, że wraz ze mną znajdziemy jej Fajnego Dustera po, którego możemy pojechać nawet na koniec Polski. 2 dni temu teściowa w łodzi znalazła na sprzedaż w jednym z ASO Dustera II z 2018r 1.2 TCe , wyposażenie Comfort + color metalik i pakiet LOOK ale dealer chciał ponad 65tyś zł więc wedlyg mnie jak za tą wersję wyposażenia to drogo więc ja wziąłem sprawy w swoje ręce i W salonie na Jerozolimskich 156 w Stolicy znalazłem Dustera II 1.6 SCe w kolorze Orange Atacama, wersji Comfort z pakietem multimedia ( MNE + Camera cofania+ czujniki parkowania)podgrzewanymi siedzeniami oraz kołem zapasowym za 58200zł( cena katalogowa). Pojazd ten dostępny prawie od ręki, odbiór przewidziany na 21.11.2018r. wiec w dniu dzisiejszym udaliśmy sir do salonu na podpisanie umowy zakupu. trafiliśmy na prawdę bardzo sympatycznego i milego sprzedawcę, któremu nie przeszkadzał nawet wrzask mojego 2,5 rocznego syna. Po lekkich negocjacjach wytargowaliśmy Pakiet Adventure ( dywaniki gumowe, osłony drzwi, osłony nadkoli) chlapacze przód i tył z montażem za 150zł oraz podłokietnik z montażem za 300zł co dało łączną kwotę 58650zł. Ostatnim etapem było pokazanie vouchera dla przyjaciół :). Z racji tego, że teściowa nie potrzebuje już innych dodatków, ze sprzedawcą ustaliliśmy że od ceny początkowej da nam rabat w wysokości 1150zł ( 57050zł) a my ten voutcher wykorzystamy na zakup na pakietu Adventure ( pozostałą cześć dopłacimy) co da nam końcowa kwotę zakupu auta na poziomie 58079zł. Uważam, ze cena w miarę przyzwoita. jak tylko teściowa odbierze auto i uda mi sie cyknąć parę fotek na pewno wstawię je na forum.

PS gdyby ktoś był zainteresowany zakupem na już Dustera w tym samym salonie dostępny jest Duster II 1.6 SCe Orange Atacama z pakietem LOOK i fotelami z podparciem lędźwiowym za 59000zł.
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2018-11-07, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2018-11-08, 07:29   

Oj niejedna teściowa chciałaby mieć takiego zięcia :mrgreen:
_________________
enjoy the silence
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-11-08, 10:28   

dudu$ - mi też wrzask Twojego syna nie przeszkadzał. Miło mi się kojarzy z moim synem (już nieco starszym). 8-)
Bardzo sympatyczną masz rodzinkę. :-D
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-11-26, 22:20   

Dzisiaj otrzymałem informację od obsługi ASo Jerozolimskie w Warszawie, że auto teściowej stoi już u nich na placu ( więc nie ma blokady na wydawania) i jeżeli teściowa ogarnie się z opłaceniem faktury , zarejestrowanie i opłaceniem OC będzie mogła cieszyć się nowym nabytkiem już w weekend. Tylko niestety nie wszystko jest tak kolorowe jakbyśmy z teściową chcieli. Dostałem informację, że w aucie nie jest zamontowany pakiet Adventure ponieważ nie mają go no stanie w fabryce od dobrych 3 tygodni i nie wiadomo kiedy będzie ( w tym roku mają się wyrobić). Co jest najdziwniejsze wszystkie elementy wchodzące w jego skład czyli osłony nadkoli, osłony drzwi kierowcy oraz dywaniki gumowe są dostępne oddzielnie ale mają inne numery referencyjny i w fabryce nie mogą złożyć mi z nich jednego pakietu Adventure. Oczywiście, mogą zamontować je w aucie jako oddzielne akcesoria ale cena będzie wyższa niż w przypadku zakupu jednego pakietu - pakiet 1300zł. I zaproponowali nam abyśmy odebrali auto bez tego pakietu najlepiej do końca listopada ( pewnie człowiek potrzebuje wyników sprzedaży) a gdy pakiet dojdzie odstawimy im samochód w ustalonym terminie a na czas montażu ( ponad 3 h) dostaniemy auto zastępcze. Co szanowni koledzy forumowicze uważacie o tej dziwnej sytuacji? Zastanawiam się czy nie spróbować czegoś jeszcze od nich utargować np wkładu ochronnego do bagażnika albo pierwszego przeglądu tańszego o 50%. Myślice, ze pójdą na takie rozwiązanie?
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2018-11-26, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
eio 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.0 SCe B4DB400
Rocznik: XII 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 877
Skąd: EL
Wysłany: 2018-11-26, 22:34   

Fabryka nawaliła, aso ratuje sytuację. Tak to widzę. A jeśli cos dodatkowo wytargujesz, to bedziesz do przodu. Masz argument w ręku.
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-27, 10:09   

Coś za fatygę się należy ;-) Ale i tak ładnie, że zastępcze auto dają.
Mi na Jerozolimskich ramkę o d tablic blachowkrętami przytwierdzili, to mogę poradzić, abyś ich poprosił by tego wcale nie robili 8-)
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2018-11-27, 11:21   

dudu$ napisał/a:
Co szanowni koledzy forumowicze uważacie o tej dziwnej sytuacji?

to tłumaczenie jest dość pokrętne, może przy zamówieniu pracownik salonu po prostu zapomniał zaznaczyć tą opcję? W każdym razie propozycja salonu wydaje się rozsądna. A i utargować coś za straty moralne :-P też pewnie się da
 
michele 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Lodgy
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 413
Skąd: Wilcza
Wysłany: 2018-11-27, 11:43   

Wszystko na piśmie, nawet warunki auta zastępczego... Mi też proponował, a dam Panu auto, a jak już byłem tak blisko podpisania, to tak się zapytałem o koszty, czy coś, to mi szczena opadła. Niby miałem obiecane (przydzielone), ale płacić trzeba...
_________________
Moja galeria
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2018-11-27, 19:11   

Samochód nie przychodzi z żadnymi akcesoriami do aso , bezczelnie kłamią bo zapomnieli tego zamówić a teraz jak poskłada się po elementach będzie drożej. Oni jako aso mogą zamówić każdy numer które oferuje renault ale pakiety tylko do zamówionego samochodu. Zamówią pod kogoś innego a tobie każą czekać.
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-11-27, 22:32   

Fruxo napisał/a:
Oni jako aso mogą zamówić każdy numer które oferuje renault


Nie każdy. Czasem jest w ofercie, ale nie da rady zamówić, bo nie wiadomo kiedy będzie. Wszystko idzie z Francji i jeśli nie ma na magazynie centralnym w Polsce, to czas oczekiwania wynosi dobre 2-3 tygodnie.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-12-03, 22:03   

No i jest miesiąc od zamówienia Dustera autko w dniu dzisiejszym zostało odebrane z salonu na Alejach Jerozolimskich 156 w Warszawie. Samo autko jest ładne, fajne, przyjemnie się jeździ i gdyby nie to, ze potrzebuję dużego bagażnika też skusiłbym się na zakup takiego Dusterka. Pakiet Adventure i chlapacze robi robotę i według mnie daje więcej uroku niż pakiet LOOK nawet brak alufelg nie rzuca się teraz tak w oczy. Po odbiorze pojeździłem nim sobie trochę po Warszawie i zrobiłem już około 70km. W 100% mogę stwierdzić, że pojazd ten jest w sam raz stworzony na nasze Polskie drogi, a na pewno na drogi Warszawskie i Ząbkowskie. Dziury i nierówności wybiera elegancko, aż chce się specjalnie w nie wjeżdżać. Na chwilę obecną nie zauważyłem jakiś bolączek więc jest ok. Jak pisałem na samym początku tego tematu auto jest własnością mojej teściowej, która niestety ale przez co najmniej miesiąc nie będzie mogła nacieszyć się tym autem, ponieważ dzisiaj wyrżnęła i w trakcie upadku pękł jej obojczyk czy coś w tym stylu i jest w gipsie wiec o jeździe Dusterem może sobie tylko pomarzyć. Raczej na 100% teściowa nie zawita u nas na forum ale otrzymała ode mnie mały prezent w postaci naklejki klubowej, którą przykleiłem na tylnej szybie, niech ma ( Za naklejki dziękuję Markowi 1603 :) ).
I w sumie tyle o samym aucie, teraz opiszę parę, rzeczy, które irytują mnie w ASO Jerozolimskie 156. Nie wiem Dlaczego ale wydaje mi się, że większość osób tam pracujących uważa wszystkich ludzi za idiotów i ciemną masę i próbują wcisnąć im kit. Dlaczego tak uważam? Pierwszy powód to opony zamontowane na aucie. Podczas konfigurowania auta i przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy kilku krotnie z teściową zadawaliśmy pracownikowi salonu pytanie dotyczące opon zamontowanych na aucie, które mamy zamiar kupić. Za każdym razem otrzymaliśmy informację, że są to opony wielosezonowe continentala albo Bridgestone ale dowiemy sie dopiero wtedy kiedy samochód będzie na placu. No i temat umarł, człowiek zaufał sprzedawcy, a w samej umowie zakupu auta nie ma niestety żadnej wzmianki o rodzaju opon na jakich dany egzemplarz wyjedzie z salonu. Podczas odbioru samochodu postanowiłem sprawdzić jakiej firmy opony sa na samochodzie i czy faktycznie sa to opony wielosezonowe. Niestety fabryczne opony to Continental ContiCrossContact LX 2 czyli opona letnia lekko uterenowiona. Pracownicy salonu próbowali wcisnąć mi kit, że jestem w błędzie i nawet jak im pokazałem, że sam producent na swojej stronie internetowej podaje informację, że jest to opona typowo letnia stali na swoim i wymyślali dziwne wymówki typu - dacia podaje, iż ten typ opon to wielosezonowe i my nic z tym nie zrobimy dostaliśmy taka informację i tyle. Kolejny problem który zauważyłem, przy odbiorze auta to rysy i lekkie uszkodzenia czarnych elementów przedniego i tylnego zderzaka ( tych elementów co w wersji prestige lub pakiecie LOOK są srebrne). Pracownicy przyznali mi racje ale stwierdzili, że to jest taki typ plastiku i może to być jakaś skaza materiału i jak chcemy spróbują to spolerować ( głupota :roll: ). Ja nie chciałem odpuszczać ale niestety teściowa zachowała się jak miękka faja i temat umarł, stwierdziłem, nie moje auto, nie moje 60 tyś zł. Teściowej pasuje to niech bierze takie jak jest i tyle. A teraz kilka fotek.











I tak na koniec, gdyby było to moje auto zainwestował by, jeszcze te 600-700zł i obkleił czarną folią słupki B oraz przyciemnił maksymalnie tylne szyby elekt byłby powalający, może przed wakacjami uda mi się jeszcze przekonać teściową do tej modyfikacji...
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2018-12-03, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-12-03, 22:32   

Wiesz moze i się nadają do jazdy w zimę po mieście ale liczy się zasada. Skoro podczas zamawiania auta dostaliśmy informację, ze mają być opony wielosezonowe to takie powinny być. Gdybyś zamawiał jeszcze ras Dustera z silnikiem benzynowym 1.6 Sce a przy odbiorze okazało się , że jednak odbierasz Diesla bo pracownik się pomylił byłbyś zadowolony?

Co do chlapaczy na pewno spełniają funkcję estetyczną czy są praktyczne? Okaże się podczas zimy jak będzie breja na drodze , teraz to ciężko jest stwierdzić ale wydaje mi się , że w jakimś tam stopniu będą powodować to, że syf nie będzie osadzać się na osłonach progów zaraz za przednim kołem
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-12-03, 23:00   

Gratulacje dla teściowej! No i zdrówka, bo jednak i pech..
Słupki na czarno i szyby przyciemnić trzeba - będzie wtedy petarda!
Pozdro!
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-12-04, 17:16   

dudu$ napisał/a:
obkleił czarną folią słupki B oraz przyciemnił maksymalnie tylne szyby


Chyba chodzi Ci o słupki C. Słupki B są już oklejone folią. Ale tak - myślę dokładnie o tym samym co napisałeś. Może na wiosnę. ;-)
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-12-04, 22:07   

Tak na szybko zrobiłem mały VT i wstawiłem fotki dla porównania bez okleiny i z "okleiną". Co sądzicie?

Okleina.jpg
Plik ściągnięto 157 raz(y) 144,36 KB

Brak okleiny.jpg
Plik ściągnięto 111 raz(y) 144,22 KB

_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
tAboon 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 SCe 109KM + LPG-LR
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 667
Skąd: Gdynia / Kielce
Wysłany: 2018-12-05, 07:37   

W mojej ocenie lepiej z czarnym słupkiem C i ramką drzwi T.
_________________
Pozdrawiam
LwG
Bună salutări :)
 
KliPer 


Marka: Skoda / Dacia
Model: Fabia / Duster
Silnik: 1.2 HTP / 1.6 SCe
Rocznik: 2009/ 2018
Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 173
Skąd: małopolska
Wysłany: 2018-12-05, 10:30   

Fajnie z wygląda okleiną. Ciekawy pomysł i godny uwagi.
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-12-05, 13:49   

Ha,ha ja przynajmniej nie mam tego dylematu ze słupkami tylnymi, bo i tak całe auto jest czarne :-) :-)
 
wuju 



Marka: Peugeot
Model: 206
Silnik: 1.1
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2017
Posty: 409
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-12-05, 20:48   

Z oklejonymi słupkami i przyciemnionymi szybami zdecydowanie lepiej się prezentuje
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-12-05, 21:15   

Belphegor napisał/a:
Tak na szybko zrobiłem mały VT i wstawiłem fotki dla porównania bez okleiny i z "okleiną". Co sądzicie?


Jak dla mnie bomba powinna być to standardowa modyfikacja tego modelu. Myślę, że teściowa skusi się na przyciemnienie szyb bo w lecie w aucie będzie chłodniej ale ze słupkiem C może być już problem, na szczęście pewnie ja będę odstawiał Dustera na przyciemnianieszyb to i od razu powiem, żeby obkleili słupki, teściowa raczej różnicy w aucie nie zauważy
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2018-12-06, 18:15   

Powolny napisał/a:
Cytat:
"dudu$"] Niestety fabryczne opony to Continental ContiCrossContact LX 2 czyli opona letnia lekko uterenowiona.
Ja chyba mam te same, wyśmienicie sprawowały się na śniegu i lodzie.

co nie zmienia faktu,że to opony letnie :-P - choć faktycznie, szczególnie w DD 4x4 dobrze dają sobie radę zarówno w lekkim i średnim terenie oraz szczególnie na szutrach jak i w miękkim śniegu. Na lodzie są bezradne, jak większość ;-) Na zimę polecam Uniroyale, dość tanie i całkiem niezłe, moim zdaniem lepsze od Dębicy czy Fuldy
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2018-12-06, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-12-28, 00:15   

I jestem po kolejnej podróży autem teściowej. Na liczniku widnieje przebieg 203km od opuszczenia salonu przez Dustera. Od ostatniego a zarazem i pierwszego tankowania auto przejechało 156km, średnie spalanie według komputera pokładowego to 8,1l/100km, jest to wynik osiągnięty przeze mnie tylko w jeździe miejskiej ( Ząbki-Warszawa-Ząbki) z tym, że miasto jest opustoszałe to nie ma korków wiec spalanie paliwa jest mniejsze - zazwyczaj oscyluje w okolicy 8,8-8,9l/100km. Co do samego auta to dalej jestem mile nim zaskoczony, prowadzi sie pewnie i przyjemnie. Siedząc za kierownicą mam wrażenie, ze prowadzi się auto innej marki. Osiagi? Są gorsze niż w lodgy z tym samym motorem ale to pewnie przez szersze opony i skrzynię biegów, która ma długie przełożenia co powoduje Że przy prędkości 90km/h na obrotomierzu mamy około 2300obr./min. Przy 120km/h obroty oscylują w granicy 2900 a 3000obr./min mamy na prędkościomierzu kiedy poruszamy się z prędkością prawie 130km.h. Z wad to chyba jak w każdej Dacii, podłokietnik przeszkadza w zapięciu pasów bezpieczeństwa. modyfikacje? zmiana kolorystyki MNE z Dacii na Renault i włączenie opcji 4x4.



Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2018-12-28, 00:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-12-28, 01:41   

dudu$ napisał/a:
Z wad to chyba jak w każdej Dacii, podłokietnik przeszkadza w zapięciu pasów bezpieczeństwa.

W Sandero nie przeszkadza- mowa o małym, fabrycznym, mocowanym do oparcia.
 
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 827
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-12-28, 18:03   

Ja od razu wymieniłem na ten akcesoryjny bo ten oryginalny do niczego nie podobny no chyba że do autosana.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-12-28, 22:56   

Black Dusty napisał/a:
Ja od razu wymieniłem na ten akcesoryjny bo ten oryginalny do niczego nie podobny no chyba że do autosana.


teściowa ma właśnie ten Akcesoryjny za bodajże 600zł, jest szeroki i wygodny, regulacja góra dół również jest ok, ale jak wcześniej pisałem trochę przeszkadza w zapinaniu pasów. No i dzisiaj znalazłem kolejną irytującą rzecz - skrzypiący pedał sprzęgła, ale że auto nie moje to się tym nie przejmuję
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne