Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Duster II White/Black
Autor Wiadomość
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-15, 14:41   Re: Duster II White/Black

zyga03 napisał/a:
fajna wersja bo diesel i 4x4
na biegu 6 przy obrotach 2500 tys jak jest prędkość licznikowa i np z GPS?


cały tydzień na toczeniu się głownie minął, nie było czasu na jakiś wypad... wiec nadal nie wiem jak na 6tce przy 2500 jest.... ale raz jechałem z GPSem i o dziwo pokazywał prędkość identyczną jak na zegarach.... i czy to dobrze... czy złe... możne to wpływ większego profilu opony?
 
traks 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2018
Posty: 169
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-12-15, 14:44   

Mi generalnie na standardowych oponach, wg GPS i OBD licznik zawyża prędkość o 5-6 km/h. Tak samo obrotomierz, na wolnych pokazuje jakieś 600-650 obrotów, wg OBD 750
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-15, 14:44   

...i jeszcze tak się prezentują progi oklejone folia oracal 970
 
traks 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2018
Posty: 169
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-12-15, 14:50   

Ja w zasadzie to we wszystkich autach oklejałem progi folą, sprawdza się również na górnej krawędzi zderzaka. Ja akurat używam czarnego matu.

Jenak żałuję że nie kupiłem białej :)
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-16, 10:20   

Cytat:
Jenak żałuję że nie kupiłem białej :)

- no ja teraz też żałuję ze poprzednią wziąłem czarna perłę.... niby +10 pkt do prestiżu... ale juz 5 min po umyciu wyglądała na brudna i człowieka szlag trafiał.... i jeszcze każda niewytarta kropla wody raziła po wyschnięcu....a na białym......bajka.... choć i tak "najczystszym" kolorem jest srebrny....
no ale wracając do białego dustera.... chyba z czarnymi dodatkami wygląda zawsze rewelacyjnie
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-16, 10:26   

Ponieważ nie udało mi sie do tej pory namierzyć nigdzie progów wewnętrznych do ND... a przy trojce dzieciaków - progi to najbardziej brudzące się miejsce w samochodzie... i wcale nie tak łatwo potem wyciągnąć cały wdeptany piach z tego firmowego filcu... postanowiłem sam spróbować zrobić takie progi - na razie podejście nr 1 - od strony pasażera.
PCV 2mm formowane opalarką + pomalowanie lakierem typu BOND.... zobaczymy jak się sprawdza w użytkowaniu...
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2018-12-16, 12:12   

No i to jest dobry pomysł.
 
GRL 


Marka: Dacia => VW
Model: Duster II => Golf
Silnik: 1.6sce => 1.0tsi 115
Rocznik: 2018 => 2019
Wersja: Comfort
Pomógł: 20 razy
Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 1207
Skąd: ZS
Wysłany: 2018-12-16, 21:34   

Żeby nie było, że na forum tak przemiło jak przy Wigilijnym stole...
Może i praktyczne, ale fuj, paskudztwo. :-?
 
alhaz 


Marka: Dacia
Model: Duster FL 4x4 / Duster II 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110KM / 1.2TCe 125KM
Rocznik: 2015 / 2018
Wersja: Celebration
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-12-17, 08:00   

Bardzo fajnie ten czarny grill wyszedł, to jest oklejone taśmą czarną? Bo te srebrne nakładki na grillu to są takie jakby wypukłe i się zastanawiam jak to jest zrobione, że ta fajnie estetycznie wyszło u Ciebie? :)
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-12-17, 09:11   

steiner napisał/a:
Cytat:
Jenak żałuję że nie kupiłem białej :)

- no ja teraz też żałuję ze poprzednią wziąłem czarna perłę.... niby +10 pkt do prestiżu... ale juz 5 min po umyciu wyglądała na brudna i człowieka szlag trafiał.... i jeszcze każda niewytarta kropla wody raziła po wyschnięcu....a na białym......bajka....

Jak nie robisz po myciu woskowania i nie kończysz potem mycia zmiękczoną wodą, to masz potem białe plamy po kroplach. Czarne auto trzeba wiedzieć jak myć. Miałem poprzednio też srebrnego Opla, niby spoko, ale dopiero ten mój nowy Dusterek w czarnej perełce, to jest dopiero bajka :-) i te chromy do kompletu, które dokupiłem też robią robotę. Jeszcze nie wszystko skończone w jej wizerunku, bo reszta gratów czeka na wiosenne ciepło.
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-17, 12:17   

alhaz napisał/a:
Bardzo fajnie ten czarny grill wyszedł, to jest oklejone taśmą czarną? Bo te srebrne nakładki na grillu to są takie jakby wypukłe i się zastanawiam jak to jest zrobione, że ta fajnie estetycznie wyszło u Ciebie? :)


na ta chwilę wykonałem to z laminatu grawerskiego 0,8mm - to jest tworzywo pokryte z jednej strony cienką warstwa aluminium a z drugiej poklejone błoną dwustronnie klejacą, mozna to wycinać na dowolne kształty i grawerować laserem. Ja dodatkowo to jeszcze polakierowalem na czarno. no i przykleilem to tych srebrnych nakładek. Docelowo pewnie bede chcial wlasnie te nakladki zdemontowac i polakierować, ale to dopiero jak mi sie uda dorwać drugi grill, bo obawiam sie ze mogłbym cos połamac czy ukruszyc i bylaby kicha.
Podobnie zrobilem z napisem DUSTER na blendzie klapy bagaznika.
Logo Dacia okleilem w kolo i polakierowałem takie siedzące w grilu.
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-17, 12:59   

jammo napisał/a:
Jak nie robisz po myciu woskowania i nie kończysz potem mycia zmiękczoną wodą, to masz potem białe plamy po kroplach. Czarne auto trzeba wiedzieć jak myć. Miałem poprzednio też srebrnego Opla, niby spoko, ale dopiero ten mój nowy Dusterek w czarnej perełce, to jest dopiero bajka :-) i te chromy do kompletu, które dokupiłem też robią robotę. Jeszcze nie wszystko skończone w jej wizerunku, bo reszta gratów czeka na wiosenne ciepło.


- widocznie przez 8 lat sie nie naumialem myć auta.... co tydzień albo dwa próbowałem... i nic :)
albo jakąś wyjątkowo słabą wode mam... tak czy siak.... problem sie rozwiązał... na bialym nie widać białych plam. Zanim nieplanowanie zamówilem nowego dustera - nawet przez mysl mi nie przeszlo ze kolejny bedzie inny niż czarny - jednak wybór - albo miesiac czekania albo pol roku, poskutkował bielą alpejską.
Czarny ze srebrnymi dodatkami - piekna sprawa - jak jeszcze felgi sa ze srebrnymi przeszlifowaniami... - jednak jak bym kupił czarna teraz - i tak bym pewnie poszedł w inny kolor dodatków - tak jak w poprzedniej:
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-12-17, 13:08   

steiner napisał/a:
Zanim nieplanowanie zamówilem nowego dustera


To już drugi na forum. :mrgreen: ;-)
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-17, 13:20   

Belphegor napisał/a:
steiner napisał/a:
Zanim nieplanowanie zamówilem nowego dustera


To już drugi na forum. :mrgreen: ;-)


- ale że mój drugi? czy drugi nieplanowany?
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-12-17, 13:35   

Drugi nieplanowany. Ale u Ciebie to zupełnie inna bajka. 8-)
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-17, 13:49   

Belphegor napisał/a:
Drugi nieplanowany. Ale u Ciebie to zupełnie inna bajka. 8-)

- no u mnie nieplanowany w tym sensie ze pewnie bym jezdzil DDI jeszcze kilka lat gdyby nie to ze nie zauwazylem przeszkody na drodze :) a musialem szybko miec sprawne auto ... a przepychanki z ubezpieczycielem i pewnie z serwisem by trwaly jeszcze do tej pory...
a zeby byc blizej prawdy.... to mozna powiedziec ze to jest trzeci duster - bo drugim jeździ żona...a dacia to już czwarta... bo przed pierwszym DD byla jeszcze MCV....
 
KliPer 


Marka: Skoda / Dacia
Model: Fabia / Duster
Silnik: 1.2 HTP / 1.6 SCe
Rocznik: 2009/ 2018
Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 173
Skąd: małopolska
Wysłany: 2018-12-17, 14:02   

:) wiedziałem, że ten DD1 jest mi znany. https://www.youtube.com/watch?v=bGV5bH1vmQg
Mam pytanie jak się sprawowały dotz dakar bo chodzą mi one po głowie pod opony letnie.
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-17, 14:20   

KliPer napisał/a:
:) wiedziałem, że ten DD1 jest mi znany. https://www.youtube.com/watch?v=bGV5bH1vmQg
Mam pytanie jak się sprawowały dotz dakar bo chodzą mi one po głowie pod opony letnie.


- HA.... auto moje...byłe.... ale na YT nigdy nic nie wrzucilem w zyciu ;) widac komus tez sie spodobal skoro az sie wysylil zeby wrzucac na YT...
- dotz dakar sprawowaly sie bardzo dobrze... dopóki mialem standardowe opony 215/65 R16
z jedna uwaga... musialem dac dystanse 5mm - bo sie okazalo ze przy ET35 obcieraja deczko o zaciski hamulców


ale jak zalozylem caloroczne 215/70 - to sie znowu okazalo ze przy skrecie pelnym bieznik obciera o nadkola... ale to kwestia ET35
 
KliPer 


Marka: Skoda / Dacia
Model: Fabia / Duster
Silnik: 1.2 HTP / 1.6 SCe
Rocznik: 2009/ 2018
Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 173
Skąd: małopolska
Wysłany: 2018-12-18, 10:43   

O i takie informacje mi chodziło:)
Bardzo dziękuję. Właśnie przednie hamulce mi nie dawały spokoju.
A tak po tym grill podoba mi się najbardziej z przeprowadzonych przeróbek. Ja przy swoim myślałem o metalizowanym plasti dipie ale jak widać nie koniecznie trzeba iść na półśrodki.
Pozdrawiam
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-18, 14:25   

KliPer napisał/a:
O i takie informacje mi chodziło:)
Bardzo dziękuję. Właśnie przednie hamulce mi nie dawały spokoju.
A tak po tym grill podoba mi się najbardziej z przeprowadzonych przeróbek. Ja przy swoim myślałem o metalizowanym plasti dipie ale jak widać nie koniecznie trzeba iść na półśrodki.
Pozdrawiam


jakby co - chyba zostały mi takie dystanse ;)

a z plastidipem... no taka była pierwsza myśl... ale akurat ten grill ma strasznie dużo załamań, zakamarków...nierówne powierzchnie - duże ryzyko ze można amatorsko malując porobić zacieki... a jak zacznie gdzieś odłazić- będzie fatalnie wyglądało....
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-12-18, 17:25   

steiner napisał/a:
Czarny ze srebrnymi dodatkami - piekna sprawa - jak jeszcze felgi sa ze srebrnymi przeszlifowaniami... - jednak jak bym kupił czarna teraz - i tak bym pewnie poszedł w inny kolor dodatków - tak jak w poprzedniej:


Wszystko tzn. kolory auta i dodatków to rzecz gustu :-D , co do felg to lato mam seryjne Maldiwe 17" szlifowane i na zimę też kupiłem szlifowane z czarnym, tyle tylko, że 16". Ja dotychczas jeździłem autami z jasnym odcieniem, ostatni sprzedany przed odbiorem Dustera opel był srebrny, a w domu stoi jeszcze drugie srebrne, Hyundai i30, więc teraz zapragnęliśmy z żoną zmian. Zastanawialiśmy się początkowo nad brązowym vision, ale w końcu zwyciężyła czarna perła :-D
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-19, 11:35   

jammo napisał/a:


Wszystko tzn. kolory auta i dodatków to rzecz gustu :-D , co do felg to lato mam seryjne Maldiwe 17" szlifowane i na zimę też kupiłem szlifowane z czarnym, tyle tylko, że 16". Ja dotychczas jeździłem autami z jasnym odcieniem, ostatni sprzedany przed odbiorem Dustera opel był srebrny, a w domu stoi jeszcze drugie srebrne, Hyundai i30, więc teraz zapragnęliśmy z żoną zmian. Zastanawialiśmy się początkowo nad brązowym vision, ale w końcu zwyciężyła czarna perła :-D


dokładnie - rzecz gustu... i nawet wczoraj rozmawialiśmy z żoną... ze gdyby kolejny duster - to jaki kolor... no każdy byle nie brązowy ..... :)
inna kwestia - ze jakoś tak nie podchodzi mi samochód oszpejowany - ale tylko w to co można ze sklepowej półki ściągnąć... wole jak już coś dodawać, zmieniać w aucie - to tak żeby choć trochę indywidualnej było. Na czarna perłę miąłbym już nawet pomysł... :)
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-12-19, 14:40   

Ha,ha, to może mi coś podsuniesz jakiś pomysł :mrgreen: Ja na razie dołożyłem parę dodatków chromowych, które były dostępne w sklepach tuningowych. Mam jeszcze parę akcesoriów, które dostałem na vouchery tj. plastiki na nadkola, listwy ochronne drzwi, spojler na tylną klapę , nakładki progowe i chlapacze, ale te dodatki muszą poczekać na montaż do wiosny, aż będzie ciepło. W środku na razie nie będę modził twardo, bo auto na gwarancji, to by się może czepiali, ale kiedy? kto wie :-) :-) . Miałem do niedawna u siebie opelka, oczywiście od nowości i chociaż miał paręnaście latek, to trzymałem go tak z sentymentu, jako 3 cie auto w domu i tak właśnie w nim modziłem, pieściłem i dokładałem kaskę :mrgreen: :mrgreen: Żona pukała mi po głowie , iśąmiała się że zdziecinniałem na stare lata, mówiła , że to pasuje do nastolatka a nie do mnie he,he. Podokładałem mu tempomat, lusterko fotochromatyczne, płynne regulacje wycieraczek od omegi, malowałem też plastiki :-) , całe poświetlenie wnętrza tj. zegart ,TID, panel nawiewów zrobiony był na ledach, dostał kompletne wzmocnione hamulce , nowe zaciski , większe tarcze Zimmermana ,same felgi 17" i nowe oponki letnie warte były z 1/3 jego wartości :mrgreen: ale co zrobić , jak się dostaje hopla :-) . Jak go sprzedawałem , to była na niego rezerwacja na ponad 3 miesiące . Obecnie tak wyglądają te chromy w Dusterku, sorry , że wklejam foty w twoim temacie ;-) a u dołu małe mody w moim poprzednim opelku :-)

20180828_165403.jpg
Plik ściągnięto 26 raz(y) 94,95 KB

20180828_165422.jpg
Plik ściągnięto 25 raz(y) 87,87 KB

20180828_165338.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 99,29 KB

20170330_181105.jpg
Plik ściągnięto 55 raz(y) 76,04 KB

DSCF0175.JPG
Plik ściągnięto 6 raz(y) 82,91 KB

DSCF0560.JPG
Plik ściągnięto 5 raz(y) 136,02 KB

Ostatnio zmieniony przez jammo 2018-12-19, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
steiner 



Marka: Dacia
Model: Duster II / Duster II / Dokker Van SCe
Silnik: 1.5 dCi / 1.3 Tce / 1.6 Sce
Rocznik: 2018/2019/2018
Wersja: Essential
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 199
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-12-19, 16:55   

jammo, no ja cie calkiem rozumiem z tym opelkiem.... gdyby moj DDI jeszcze zostal w moich rekach - to pewnie bym poszedl Twoją drogą - w coraz wiekszę ingerencje i usprawnienia.. bo plany juz były... ale teraz niektóre będę wdrażał juz w DDII.
choć lista moich zmian zrealizowanych zmian wcale nie byla krotsza... czesc widziales na zdjeciach napewno, ale kompletnego wygłuszenia podłogi, dachu, drzwi, bagażnika, grodzi silnika nie widac... zmienione i dołożone oświetlenie w kabinie i bagażniku, sciany bagaznika wyklejone filcem, dołożony panel z ladowarka USB i z termometriami... zmienione tarcze zegarow...
mechanicznie sie nie odważyłem nic modyfikować... ale już mnie korciło... także szacuna za opelka... akurat żona może bardziej wyrozumiała byla dla tych moich pomysłow... a może wolała jak przesiadywalem w garażu - pod jej czujnym okiem - niż by mnie gdzieś nosiło...
ale do brzegu.... podeślij jakies lepsze ujecia swojego dustera na priv.... może bez słupów, krzaków i nie z mysiej perspektywy :) to mogę jakaś wizualizacje photoshopowa swojego pomysłu przygotować....
PS.. na mojego czarnego DDI też kilku chętnych ostrzyło sobie zęby :)
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-12-19, 19:29   

No, widzę kolego, że trochę w tym swoim DD1 porobiłeś. Wcale się nie dziwię, że jak ktoś znał twoje autko to miał na nie ochotę, wiedzieli goście co w nim jest a to jest bardzo dużo. Zresztą teraz trafić dobrą używkę z pierwszej ręki to jest naprawdę sztuka. Inaczej jest, jak ktoś robi na handel a inaczej, jak się pieści swoje. Wiem też ile takie mody kosztują, nie tylko roboty, ale i kaski. Moja żoneczka nie wiedziała o wszystkich ubocznych wydatkach :mrgreen: , ale i tak mi wierciła dziurę w brzuchu jak kurier przywoził kolejne paczki :-) , może jest zdrowsza przez to ha,ha. Ja tak po prawdzie to nie sądziłem, że sprzedam tego opelka, bo dużo w niego doinwestowałem, ale nie chciałem trzymać czwartego auta w domu jak zdecydowałem się kupić nowego Dusterka. Oprócz niego jest w domu jeszcze Hyundai i30 córki, Mazda3 zięcia, no i mój nowy Duster i coś musiało by wegetować pod chmurką. Autko niby nie poszło daleko, bo wziął je brat mojego zięcia do Rzeszowa. Jak byli u mnie na grillu, to tak się na opelka napalił , że nie miałem wyjścia :-)
Ostatnio zmieniony przez jammo 2018-12-19, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne