Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza "gwiazda" zgasła ?
Autor Wiadomość
mistakos 

Marka: Skoda
Model: Fabia
Silnik: 1.6 TDI
Rocznik: 2011
Wysłany: 2019-01-05, 21:35   

Powolny napisał/a:

Ale jak się popatrzy na dzień dzisiejszy, kiedy podałem pierwsze wyniki odwiedzin tego tematu, też zainteresowanie nie gaśnie, a wręcz odwrotnie, bo mamy obecnie 10 738 os.
Zatem start z 10 591 os. daje dobry wynik

Merytoryczne pytanie. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że po zalogowaniu na forum, automatycznie zaznaczone są nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty. Są użytkownicy, którzy zaglądają dosłownie wszędzie. Czy to nie przekłamuje przedstawianych przez Ciebie wyników? A wręcz, niszczy stworzoną teorię?

kapelusznik 
kociozmora

Rocznik: 2013.X
Wersja: [Inna]
Wysłany: 2019-01-05, 21:52   

Cytat:
bardzo poczytne, bo 15 IX 2018 r. odwiedziło ów temat 10 624 os., a dziś 28 930 os.

Ja się zastanawiam dlaczego przez tyle miesięcy nikt nie uświadomił powolniaka że licznik odwiedzin to nie odwiedziny dzienne tylko suma wszystkich wejść od założenia wątku...

Choć w sumie zawsze mam z tego bekę (przepraszam - 1 wejście tygodniowo jest moje :-P )[/quote]
Ostatnio zmieniony przez kapelusznik 2019-01-05, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

Powolny 

Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2018
Wysłany: 2019-01-05, 23:59   

Cytat:
"mistakos"][quote="Powolny"]
Ale jak się popatrzy na dzień dzisiejszy, kiedy podałem pierwsze wyniki odwiedzin tego tematu, też zainteresowanie nie gaśnie, a wręcz odwrotnie, bo mamy obecnie 10 738 os.
Zatem start z 10 591 os. daje dobry wynik

Jest dobrze, aktualny wynik w tym temacje, to: 10 816 os.
A co w areszcie?
Nieźle, rośnie: 28 936 os.
Cytat:
Merytoryczne pytanie. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że po zalogowaniu na forum, automatycznie zaznaczone są nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty.

Odpowiadam - zanim podam wyniki, to potwierdzam wszystkie przeczytane.
Cytat:
Są użytkownicy, którzy zaglądają dosłownie wszędzie

Po to się wpada, do tak ekskluzywnego klubu, żeby być na bieżąco - zatem czemu się dziwisz?
Cytat:
Czy to nie przekłamuje przedstawianych przez Ciebie wyników?

No cóż, ja podaje tylko to, co każdy może zweryfikować, a czy to licznik rzetelny czy nie, to już Wy oceniacie wartość = wiarygodność klubu.
Cytat:
A wręcz, niszczy stworzoną teorię?

Zatem zapraszam do weryfikacji.
Chętnie poczytam wnioski.
Dzięki za odwiedziny, pozdrawiam.
Chyba udało się uspokoić atmosferę w wątkach merytorycznych, a to wartość nie do przecenienia.
Nie ma potrzeby hańbić się donoszeniem = wycinaniem = czystkami = porządkami = wyklinaniem = przeklinaniem, po prostu kultura radzi sobie lepiej, niż praktyki, chyba wyssane z mlekiem, z mrocznego komunizmu.

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 00:12   

Cytat:
"kapelusznik"

Cytat:
bardzo poczytne, bo 15 IX 2018 r. odwiedziło ów temat 10 624 os., a dziś 28 930 os.

Przepraszam, a co się nie zgadza?
Fakt, z matmy to orłem nie byłem, ale na oko widać, czego podawane wyniki dotyczą i co jest ich źródłem.
Cytat:

Ja się zastanawiam dlaczego przez tyle miesięcy nikt nie uświadomił powolniaka

Pozwolisz, że najpierw ja Ciebie uświadomię, powolniak faktycznie jest zapisany w klubie - to fakt, ale ja go jeszcze nie miałem przyjemności czytać, w ostatnich miesiącach.
Zatem kogo chcesz uświadamiać?
Ducha czy...
ale dzięki za próbę pozyskania głosu do nominacji na gwiazdę forum.
Cytat:
że licznik odwiedzin to nie odwiedziny dzienne tylko suma wszystkich wejść od założenia wątku...

Rzeczywiście masz rację, można rzec, znów Pan wygrał, ale muszę Cię odrobinę zmartwić, bo zadam niedyskretne pytanie, czy znasz podstawowe działania, na wskazanych cyfrach, w zakresie odejmowania?
Cytat:
Choć w sumie zawsze mam z tego bekę

Nooo przynajmniej uczciwie, ale czy przynajmniej wiesz z czego?
Cytat:
(przepraszam - 1 wejście tygodniowo jest moje

Dziękuję, plus za odwagę wysłowienia się tu, bo inni mają skrupuły a wręcz się wstydzą.
Dzięki i zapraszam częściej, chociaż dobrze byłoby, żeby tematu tego używać rzadko lub wcale, ale to pobożne... znając wyrywność części Naszej społeczności - małej części, ale zawsze.
Ale plus dla Wszystkich, że atmosferę się łagodzi skutecznie, bez rozlewu krwi.
Ostatnio zmieniony przez Powolny 2019-01-06, 00:13, w całości zmieniany 1 raz  

eplus 
koneser ;)

Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Wysłany: 2019-01-06, 09:14   

A 2/3 wejść generuje Powolny osobiście.

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 10:27   

Cytat:
"eplus"]A 2/3 wejść generuje Powolny osobiście.

Witam, oczywiście, że wchodzę, jak jest potrzeba - gaszenie pożaru na forum.
Grunt, że skutecznie gaszone są prawie u zarania, chyba efekty wszyscy widzą.

No dobra, kolejne podziękowania, bo wyniki zadowalające:
Obecny temat: 10 963
a zaaresztowany: 28 945

dla wyjaśnienia, w areszcie przebywa:
http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=16544

czyli wspomnień czar

mistakos 

Wysłany: 2019-01-06, 11:02   

Powolny napisał/a:

Cytat:
Merytoryczne pytanie. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że po zalogowaniu na forum, automatycznie zaznaczone są nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty.

Cytat:

Jeszcze raz, nie chodziło o to, że to Ty sobie potwierdzasz wszystkie przeczytane, tylko o to, że na ten przykład ja nie potwierdzam, tylko przeglądam wszystkie nowe posty, które pojawiły się od mojej ostatniej wizyty, a zatem również te, które pojawiają się w tych "ważnych" dla Ciebie wątkach.

Poza tym, wybiórcze cytowanie powoduje, że zmieniasz sens wypowiedzi, którą cytujesz. Jest to co najmniej słabe.

mistakos 

Wysłany: 2019-01-06, 11:09   

http://www.daciaklub.pl/f...1774254#1774254

Powolny napisał/a:
Cytat:
"Marek1603"]Podpowiedź.

Zobacz sobie mój temat o białasie

Takkk zajrzę, zapytam i znów się zacznie.
Dziękuję za pomoc.
Zatem, czy w temacie merytorycznym czy trolowym, nie ważne co się piszę, ważne, żeby oddać w pysk.
OK, dzięki.
Czy ktoś tu widzi logiczne postępowanie?

Ja widzę logiczne postępowanie, zajrzałem do wskazanego wątku, przeczytałem i wiem. I w dodatku nie bolało i nie muszę robić scen na forum...

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 13:25   

mistakos napisał/a:
Powolny napisał/a:

Cytat:

Cytat:

Jeszcze raz, nie chodziło o to, że to Ty sobie potwierdzasz wszystkie przeczytane, tylko o to, że na ten przykład ja nie potwierdzam, tylko przeglądam wszystkie nowe posty, które pojawiły się od mojej ostatniej wizyty, a zatem również te, które pojawiają się w tych "ważnych" dla Ciebie wątkach.

Poza tym, wybiórcze cytowanie powoduje, że zmieniasz sens wypowiedzi, którą cytujesz. Jest to co najmniej słabe.

Upsss, to otwieramy nowy rozdział w pisaniu, żaden problem, bo zainteresowanie jest:
bo ostatnie wyniki, to:
Cytat:
Obecny temat: 10 963
a zaaresztowany: 28 945

obecnie:
Obecny temat: 11 059
a zaaresztowany: 28 975
1)
Cytat:
"ważnych" dla Ciebie wątkach -

Wątki wszystkie są ważne, chociażby dla szacunku piszących, faktem jest natomiast, że interesujące są te, które dot. bezpośrednio ND, bo skoro go mam, to chcę się coś o nim dowiedzieć;
2)
Cytat:
wybiórcze cytowanie powoduje, że zmieniasz sens wypowiedzi, którą cytujesz.

powiem tak, jako, że całe życie zawodowe pracuję na cyfrach i literkach, to mam szacunek do każdego jednego z osobna.
Po drugie, oszczędzam, jak tylko mogę, miejsce na gościnnym serweże, bo przysłowiowy przecinek, niestety zbędny, zajmuje miejsce.
Po trzecie, jedno, co wręcz kole w oczy, to wygórowana delikatność części klubowiczów.
Powiem tak, czym bardziej bogatszy, tym szybciej palma..., a zarazem czym bardziej biedniejszym, tym ego rośnie.
W związku z tym, że właścicielami ND - pomijam markę dacia, są ludzi - w statystyce - ubodzy lub bardzo przeciętnie zamożni - zatem część, co widać po wypowiedziach, dowartościowuje się opluwaniem innych.
To nic dziwnego, standard. Bogaty nie szanuje biednego i odwrotnie.
Tak było i tak będzie.
Obie warstwy mają podstawową cechę wspólną, czyli egoizm i brak zrozumienia innego człowieka, który w jakikolwiek sposób odbiega od jego standardów.
Uwaga:
Czytamy bogaty - biedny, nie dosłownie, tylko bardziej górnolotnie.

Reasumując, "robotnik", zazwyczaj robi na odwal - normalka, ale "podpisujący cokolwiek", niestety musi patrzeć na detale.
Dlatego, ja zawodowo mam wbite do głowy, że tylko "fakty" i "dowody" mają sens, bałagan intelektualny, czyli pisanie o wszystkim i niczym, czyli ogólnie, bez dowiązania, to cecha bardzo bogatych duchowo, albo "robotnika". Cecha zakorzeniona przez PRL, bo czy się leży czy się siedzi...
To trzeba pokoleń, żeby ludzie zmienili postrzeganie innych.
Cytat:
Jest to co najmniej słabe.

Nie obraź się, ale intelektualistą czy Szefem nie jesteś, skoro tak piszesz, a co gorsza, myślisz.

Ps.
Już chyba każdy będzie zadowolony z takiej formy, wszystko widać w ogóle i szczególe.
Nooo, ale miejsce na serwerze...
Ostatnio zmieniony przez Powolny 2019-01-06, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 13:59   

Cytat:
"mistakos"

Cytat:

"Powolny"

Cytat:
"Marek1603"]Podpowiedź.
[...] Zatem, czy w temacie merytorycznym czy trolowym, nie ważne co się piszę, ważne, żeby oddać w pysk.
OK, dzięki.
Czy ktoś tu widzi logiczne postępowanie?

Cytat:
Ja widzę logiczne postępowanie, zajrzałem do wskazanego wątku, przeczytałem i wiem. I w dodatku nie bolało i nie muszę robić scen na forum...

Jako, że szukam nietypowego pomysłu na wakacje - długie wakacje, bo co najmniej 6 mcy - trafiłem kolejny raz na stronę, gdzie jeden z Naszych kolegów pisze.
Zauważmy, że tam cyt. jest czymś oczywistym, kropki nie robią zdziwienia.
Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś miał uwagi do cyt.
Jedno, z czym się spotkałem, ale wcześniej, to że za długie cytaty.
A gdzie ta moja normalność?
Zapraszam:
https://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?p=306414#306414

Myślę, że to może wyjątkowe miejsce, bo pasja łączy biednych, bogatych czy średnich - zatem nie ma się o co kłócić.
Przyznam, że kiedy używam mego środka do poruszania się po wodzie, nie zauważyłem agresji innych, na nieco większych...
Może trzeba byłoby się tam zalogować i spr., czy działam jak czerwona płachta na...
Chyba będę pasował, bo sporo wody używam i z niej walorów korzystam.

GRL 

Model: Duster II
Silnik: 1.6 Sce
Wersja: Comfort
Wysłany: 2019-01-06, 14:02   

Powolny napisał/a:
Po drugie, oszczędzam, jak tylko mogę, miejsce na gościnnym serweże, bo przysłowiowy przecinek, niestety zbędny, zajmuje miejsce.

Zakładam, że ten "ortograf" w SERWERZE to wynika braku szacunku do tego urządzenia?
Podobnie jak z papieŻem?
Ciekawe jaką bajkę tym razem sprzedasz?
Lecę po popcorn.

Powolny napisał/a:
W związku z tym, że właścicielami ND - pomijam markę dacia, są ludzi - w statystyce - ubodzy lub bardzo przeciętnie zamożni - zatem część, co widać po wypowiedziach, dowartościowuje się opluwaniem innych.
Tak było i tak będzie.
Obie warstwy mają podstawową cechę wspólną, czyli egoizm i brak zrozumienia innego człowieka, który w jakikolwiek sposób odbiega od jego standardów.

Pojawiłeś się tutaj i zacząłeś patrzyć na wszystkich z góry, przechwalając się jaki z Ciebie rekin biznesu i dając do zrozumienia jak wielki zaszczyt nas kopnął, że możemy współistnieć z takim "miszczem".
Niestety to Ciebie nikt tutaj nie szanuje, a nie wszyscy siebie nawzajem.
Gdybyś nie zaczął przygody z forum od wsadzenia głowy do własnego tyłka, to dzisiaj z nikim byś nie darł kotów.

Marek1603 

Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wysłany: 2019-01-06, 14:26   

GRL napisał/a:

Lecę po popcorn.

Ja od 2 - 3 miesięcy nie pozwalam, żeby brakło piwa i orzeszków nabijając ku uciesze statystykę. ;-)

mistakos 

Wysłany: 2019-01-06, 14:47   

Marek1603 napisał/a:
GRL napisał/a:

Lecę po popcorn.

Ja od 2 - 3 miesięcy nie pozwalam, żeby brakło piwa i orzeszków nabijając ku uciesze statystykę. ;-)

Chyba też zacznę tego pilnować :D

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 15:09   

Cytat:
"GRL" Zakładam, że ten "ortograf" w SERWERZE to wynika braku szacunku do tego urządzenia?

Powiem tak, do tej pory to byłem pewny, że jest tylko jedna żecz pewna w rzyciu, czyli śmierć.
Teraz ja i zapewne inni, ale oczywiście nie od dziś, bo to już tradycja tutaj, że jak chce się z kimś konkretnym pogadać, to wystarczy "ortograf".
Przyznam, że spodziewałem się kilku wypowiedzi moderatorów, ale pewne było, że pojawi się...
Ot i cała zagadka.
To oczywista oczywistość - chyba się zgodzisz.

Cytat:
Podobnie jak z papieŻem?
Ciekawe jaką bajkę tym razem sprzedasz?

A coś się nie zgadza?
Dodam, jeszcze, skoro mowa o historii, to zapewne też Wszyscy wiedzą, że jeden raz, w historii papiestwa, urząd pełniła kobieta, oczywiście w kamuflażu od lat, jeszcze, jako osoba duchowna.
Jak przeszło 25 lat temu, to powiedziałem tu czy tam, nikt nie dawał wiary.
Kolega, który pisał hasła do krzyżówek, nawet miał swego rodzaju problemy, bo trudno było zaakceptować taki fakt, a i politycznie słabo wyglądało - konkordat.
Cytat:
Lecę po popcorn.

Liczę, że już dotarłeś.
Powolny napisał/a:
Tak było i tak będzie.

Cytat:
Pojawiłeś się tutaj i zacząłeś patrzyć na wszystkich z góry, przechwalając się jaki z Ciebie rekin biznesu i dając do zrozumienia jak wielki zaszczyt nas kopnął, że możemy współistnieć z takim "miszczem".

Przywołaj jakieś wpisy, bo odczucia każdy może mieć różne, co do zasady, każdy inne, zatem, tylko fakty, mogą rozstrzygnąć, czy piszesz o swoich doznaniach duchowych czy konfabulujesz.
Ale jakie są fakty, skoro wspominasz moją osobę.
1)
Cytat:
patrzyć na wszystkich z góry

Fakt, pochylam się nad klawiaturą.
2)
Cytat:
przechwalając się jaki z Ciebie rekin biznesu

A coś się nie zgadza?
Nie narzekam.
3)
Cytat:
dając do zrozumienia jak wielki zaszczyt nas kopnął, że możemy współistnieć z takim "miszczem"

To prawda, bo wielu czytelników napisało, że dyskusja ze Mną, to wojna z wiatrakami - czyli z góry skazana na porażkę - zatem czy coś się nie zgadza?
Cytat:
Niestety to Ciebie nikt tutaj nie szanuje

Dziękuję za docenienie.
Ale wybacz, piszesz, jak bolszewik, mówiąc w liczbie mnogiej.
Demokracja, to jednostka - i to nas dzieli.
Swoboda wypowiedzi, jednostkowość itp. - Twoje pojmowanie świata, to kibuc = PGR = komuna = ... czy się mylę?
Ja jako jednostka.
Cytat:
a nie wszyscy siebie nawzajem.

Nooo tak, sam widzisz, tłum, niestety nie wróży niczemu dobremu, nawet Solidarność się rozpadła, ta prawdziwa Solidarność ludzi, kiedy zaczęto myśleć, jak poprzednicy.
Cytat:
Gdybyś nie zaczął przygody z forum od wsadzenia głowy do własnego tyłka, to dzisiaj z nikim byś nie darł kotów.

Nooo i wyszło szydło z ...
Zatem karawana...i jak widać, moja ocena sytuacji jest trafna - wiem, wiem samochwała, ale przykład sam za siebie mówi.
Zapraszam do dalszej dyskusji.

GRL 

Model: Duster II
Silnik: 1.6 Sce
Wersja: Comfort
Wysłany: 2019-01-06, 15:38   

Żałosne...

mistakos 

Wysłany: 2019-01-06, 16:01   

Powolny napisał/a:

2)
Cytat:

A coś się nie zgadza?
Nie narzekam.

To, że nie narzekasz nie znaczy jeszcze, że jesteś rekinem

Powolny napisał/a:

3)
Cytat:
dając do zrozumienia jak wielki zaszczyt nas kopnął, że możemy współistnieć z takim "miszczem"

To prawda, bo wielu czytelników napisało, że dyskusja ze Mną, to wojna z wiatrakami - czyli z góry skazana na porażkę - zatem czy coś się nie zgadza?

Ja nie widziałem tych wypowiedzi, pokażesz czy kolejny fakt bez pokrycia?

Powolny napisał/a:

1)
Cytat:

Rekin biznesu a pochyla się przed klawiaturą, nie obraź się, ale to tylko dowód na to, że intelektualistą czy Szefem nie jesteś, skoro tak robisz.
Ostatnio zmieniony przez mistakos 2019-01-06, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 16:20   

Cytat:
"GRL" Żałosne...

Upsss, tz., że się przejadłeś - za szybko chrupałeś - liczyłem na...
Pozdrawiam,

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 16:28   

Cytat:
"mistakos"

Powolny napisał/a:

2)
Cytat:

A coś się nie zgadza?
Nie narzekam.

Cytat:
To, że nie narzekasz nie znaczy jeszcze, że jesteś rekinem

Masz rację, bo jestem, póki co, jeszcze, człowiekiem.
Nawet lustro potwierdza.
Powolny napisał/a:

3)
Cytat:

Cytat:
Ja nie widziałem tych wypowiedzi, pokażesz czy kolejny fakt bez pokrycia?

To, że Ty ich nie czytałeś, nie znaczy, że nie istnieją.
Moja wrodzona skromność nie pozwala na przechwałki.
Jak poprosisz, to zgłoszą się autorzy.
Powolny napisał/a:

1)
Cytat:

Cytat:
Rekin biznesu a pochyla się przed klawiaturą,

Niestety, pracuję ok. 15 min. dziennie, zatem na to sobie mogę pozwolić.
Dlaczego klawiatura, a nie coś...
Chyba zaczynam robić się staroświecki.

Cytat:
nie obraź się, ale to tylko dowód na to, że intelektualistą czy Szefem nie jesteś, skoro tak robisz.

Masz rację.

mistakos 

Wysłany: 2019-01-06, 16:29   

Powolny napisał/a:
Cytat:
"GRL" Żałosne...

Upsss, tz., że się przejadłeś - za szybko chrupałeś - liczyłem na...
Pozdrawiam,

Twierdzenie = wniosek = uwaga byłaby OK, gdyby była powtarzalna = weryfikowalna.

mistakos 

Wysłany: 2019-01-06, 16:31   

Powolny napisał/a:

Przywołaj jakieś wpisy, bo odczucia każdy może mieć różne, co do zasady, każdy inne, zatem, tylko fakty, mogą rozstrzygnąć, czy piszesz o swoich doznaniach duchowych czy konfabulujesz.

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 16:36   

mistakos napisał/a:
Powolny napisał/a:

Piszę o doznaniach duchowych, czyli o tym co pamiętam.
Gratuluję pomysłu...dobra taktyka.
Tak trzymać, jednak się da bez wyzwisk,

mistakos 

Wysłany: 2019-01-06, 17:12   

Powolny napisał/a:
mistakos napisał/a:
Powolny napisał/a:

Piszę o doznaniach duchowych, czyli o tym co pamiętam.

Zatem konfabulujesz. Szkoda, bo liczyłem, że masz jakieś dowody na poparcie swoich "faktów".

Powolny napisał/a:
Gratuluję pomysłu...dobra taktyka.

Ja zawodowo mam wbite do głowy, że tylko "fakty" i "dowody" mają sens, bałagan intelektualny, czyli pisanie o wszystkim i niczym, czyli ogólnie, bez dowiązania, to cecha bardzo bogatych duchowo, albo "robotnika".

Powolny napisał/a:

Udowodnij, że kiedykolwiek Cię wyzywałem, albo przeproś za pomówienie. Chyba, że znów wymagam zbyt wiele.

eplus 
koneser ;)

Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wysłany: 2019-01-06, 18:27   

Zauważcie, że nie napisał "śmierć i podatki", pewnie ma spory udział w brakujących 250 miliardach, hahaha :!: Rekin, a może pirania bizneșu :?: :lol:

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 19:37   

Dziękuję za odwiedziny, tylko proszę wziąć pod uwagę, że to temat wysoce merytoryczny, zatem sztuczne dialogi nie mają świeżości i smaku.
Aaaa dane, imponujące:
Obecny temat:11 230;
areszt: 28 981
Cytat:
"eplus"]Zauważcie, że nie napisał "śmierć i podatki"

OK, każdy ma prawo głosu, ale możesz doprecyzować, którą sikawkę obsługujesz?
Cytat:
pewnie ma spory udział w brakujących 250 miliardach, hahaha

Nooo, zadałeś mi muchomora, ale policzyłem, że akurat na przełomie roku, nawet dołożyłem do zmniejszenia...
Cytat:
Rekin, a może pirania bizneșu

Jak zwał, tak zwał, ważne, że jest podstawa do planowania wakacji.
Może ktoś by się skusił na nieco wymagające ale bez wiązania terminów?
Wszystkie pomysły do zrealizowania, oby mocne w wykonaniu.
Zaczynam od kwietnia, bo woda naprawdę zimna.
Kiedy?
Jak tylko lód pożegna się z nami.
Aleee, trzeba się przygotować, zatem wcielenie w rybkę, jak najbardziej oczekiwane.

Powolny 

Wysłany: 2019-01-06, 19:53   

Upsss, sorka, przeskoczyłem, ale dzięki, że wpadłeś.
Cytat:
Zatem konfabulujesz. Szkoda, bo liczyłem, że masz jakieś dowody na poparcie swoich "faktów"

Brawo, trafiłeś...ale mówią, szukajcie, a znajdziecie, zatem poszperaj sam.
Powolny napisał/a:

Cytat:
Udowodnij, że kiedykolwiek Cię wyzywałem, albo przeproś za pomówienie. Chyba, że znów wymagam zbyt wiele

Każdy, w wolnym kraju, ma prawo wymagać.
Ty również.
Zatem proszę bardzo, tu wiązanka magicznych słów za urażone uczucia i doznania estetyczne, już czeka od 20 września ur.
Miłej lektury i uniesień estetycznych.
http://www.daciaklub.pl/f...16544&start=225
Dziękuję za wizytę, ale proszę uszanuj specyfikę tematu, bo nie możemy sztucznie obniżać poprzeczki = poziomu.
W przeciwnym razie, temat przestanie pełnić funkcję strażaka SAMA.
Aaaa kwiaty, bardzo proszę:
http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=16579
Chusteczki, na otarcie łez wzruszenia, niestety już nie podam, przykro mi.

Odpowiedz do tematu