Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
RCI BANK
Autor Wiadomość
Adam2019 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 0.9 Tce LPG
Rocznik: 2019
Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 8
Skąd: śląskie
Wysłany: 2019-04-01, 19:36   

Myślę,że twój pomysł jest bardzo dobry i skuteczny gdy rozchodzi sie poprostu o wziecie kredytu, bo klient nie dysponuje całą kwotą na zakup auta,ja niestety wykazalem zainteresowanie pakietem easy service i to byl moj błąd, bo oni dobrze wiedzą ze jak ktos chce tańszy easy service to chce czy nie chce musi wziąć u nich kredyt:/
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-02, 08:15   

Ale ja nie musiałem brać kredytu. Miałem właśnie odłożone pieniądze na samochód. Ale po analizie kosztów ( a w szczególności kosztów Easy Service oraz ubezpieczenia - samochód był kupowany na syna który miał wtedy 21 lat i miał mniej niż 2 lata PJ - okazało się że dla niego koszt ubezpieczenia byłby masakrycznie wysoki) .
Prosta analiza - za ubezpieczenie oc/Ac koszt był 699 zł
Za Easy Service 299 zł
Zaś koszty ( prowizje itp za udzielenie tego kredytu 1300 zł ) .
Gdybyśmy kupowało za gotówkę ubezpieczenie wyniosłoby 2699 zł zaś ES 999 zł
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Dracid 


Marka: ex-Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe Laureate 7 os.
Rocznik: 2017
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 329
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-02, 13:17   

Adam2019, nie daj sobie wmówić kitu (tak jak mi wciskali, że "system nie przepuści bez ubezpieczenia" - w końcu wziąłem zwykły kredyt w banku, bo nie chciałem żadnych pakietów). Będziesz płacił za coś, za co płacić nie musisz.
 
Adam2019 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 0.9 Tce LPG
Rocznik: 2019
Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 8
Skąd: śląskie
Wysłany: 2019-04-02, 15:27   

No ja bardzo chętnie bym sobie tego wcisnąć nie dal tylko straszak typu wezmę kredyt w innym banku albo zaplace calosc kartą niestety nie za bardzo na nich podziała skoro doskonale zdają sobie sprawę,że to oni sa na lepszej pozycji bo muszę wziąć kredyt taki jaki mi wcisnąć chca(z ubezpieczeniem kredytobiorcy)jeśli chce miec tansze ubezpieczenie Oc/Ac i tanszy pakiet easy service.wiadomo nawet w tym przypadku wyjde na plus ale w mniejszym stopniu. Dlatego moj plan byl taki zeby wziac kredyt na 2lata splacic po miesiacu i zazadac zwrotu niewykorzystanego ubezpieczenia kredytobiorcy za 23miesiace.
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-04-02, 15:49   

Adam2019 napisał/a:
No ja bardzo chętnie bym sobie tego wcisnąć nie dal tylko straszak typu wezmę kredyt w innym banku albo zaplace calosc kartą niestety nie za bardzo na nich podziała skoro doskonale zdają sobie sprawę,że to oni sa na lepszej pozycji bo muszę wziąć kredyt taki jaki mi wcisnąć chca(z ubezpieczeniem kredytobiorcy)jeśli chce miec tansze ubezpieczenie Oc/Ac i tanszy pakiet easy service.wiadomo nawet w tym przypadku wyjde na plus ale w mniejszym stopniu. Dlatego moj plan byl taki zeby wziac kredyt na 2lata splacic po miesiacu i zazadac zwrotu niewykorzystanego ubezpieczenia kredytobiorcy za 23miesiace.


Skoro jestes ze ślaskiego to stawiam daktyle przeciwko złotym monetom (z Wedla - czekoladowym:) , że w promieniu 2 godzin jazdy komunikacją publiczną masz inny salon Dacii. Napisz do tych salonów majla, zadzwoń. Jeśli wyjdzie o póltora tysiąca mniej za brak ubezpeiczenia, to warto dzień czy nawet dwa na to stracić. Przynajmniej mi by było warto, bo zarabiam znacznie mniej niż 1500 zł na dwa dni.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne