Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Lenistwo, niechciejstwo, niechcemisizm, zróbcie za mnie....
Autor Wiadomość
tAboon 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 SCe 109KM + LPG-LR
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 667
Skąd: Gdynia / Kielce
  Wysłany: 2019-04-11, 07:58   Lenistwo, niechciejstwo, niechcemisizm, zróbcie za mnie....

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że w ostatnim czasie społeczeństwo zapada na choroby:
- lenistwo,
- niechciejstwo,
- niechcemisizm,
- zróbcie za mnie,
- znajdźcie to za mnie, bo jestem ułomny i nie potrafię,
- dajcie mi gotowca....

Czytam fora internetowe, grupy na FB i coraz częściej widzę posty z pytaniami: gdzie to się w samochodzie znajduje?
OK takie pytanie rozumiem, bo ktoś może nie wiedzieć gdzie szukać danego elementu, ale potem pada pytanie, a jaki jest dostęp, ile śrubek, da się tam rękę wsadzić?
A za przeproszeniem, jak już wiem gdzie to coś jest to nie można iść podnieść maski i samemu popatrzeć?
_________________
Pozdrawiam
LwG
Bună salutări :)
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-04-11, 08:30   

Nie każdy urodzony człowiek ma smykałkę do majsterkowania czy dłubania w aucie.... ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-04-11, 08:36   

tAboon napisał/a:
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że w ostatnim czasie społeczeństwo zapada na choroby:
- lenistwo,
- niechciejstwo,
- niechcemisizm,
- zróbcie za mnie,
- znajdźcie to za mnie, bo jestem ułomny i nie potrafię,
- dajcie mi gotowca....

Czytam fora internetowe, grupy na FB i coraz częściej widzę posty z pytaniami: gdzie to się w samochodzie znajduje?
OK takie pytanie rozumiem, bo ktoś może nie wiedzieć gdzie szukać danego elementu, ale potem pada pytanie, a jaki jest dostęp, ile śrubek, da się tam rękę wsadzić?
A za przeproszeniem, jak już wiem gdzie to coś jest to nie można iść podnieść maski i samemu popatrzeć?

Jeżeli pytają, bo chcą mierzyć zamiar podług sił (jak ktoś powie, że dostęp trudny albo że trzeba uważąć na A i B bo jak sie źle dotknie, to C wypadnie) - to nie oceniałbym tego negatywnie. to po prostu szukanie spersonalizowanego manuala - tym bardizej, że aktualnei robione manuale często zwracają uwagę na rzeczy oczywiste (kawa po zrobieniu może być gorąca) zamiast opisywać procedury służace do osiągnięcia celu.

na forach (kazdych) widać też potwory , które na pytanie czyjeś odpowiadają: to już było na forum. Zamykam temat.
Kiedyś z nudów pośledziłem jakies forum by znaleźć temat z odpowiedzią na pytanie jakiegoś gościa (akurat temat był dl amnei ciekawy). No zajęło mi to kilkadziesiąt minut, bo temat owszem był, ale 3 lata i 2500 wątków wcześniej a wyszukiwarka na forum była do d...
Ergo - tamto forum było tylko dla starych bywalców, co wszystko wiedzą a nowi spadać. TAMTO - w tym forum takiej postawy nie widziałem.
Na innym była specjalna grupa wątków (coś w rodzaju SPAMu na naszym), admin wątków nie zamykał, tylko wrzucał do grupy wątków powtórzonych.

Zatem - jeśli szuka wiedzy - to jest to ok, byle dobrze zorganizować wymianę informacji. By nie było, ze ktoś zadaje pytanie, którego odpowiedź moze być na 2 linijki i w odpowiedzi zasypywany jest 10 linijkowymi postami starych bywalców, ze spamuje forum i że ma poszukać odpowiedzi. Czyżby szybciej było napisac 10 linijek żalów niż 3 linijki rzeczowej odpowiedzi?
Podkreślam, nie zaobserwowałem nic takiego na tym forum - ale odnoszę się do uwagi będacej początkiem wątku, a dotyczącej całego internetu (i świata realnego).


Czym innym jest stwierdznei, po podaniu odpowiedzi, że odpowiedź jest do d. bo wymaga pomyślenia i pewnej intelignecji.
W poprzedniej pracy miałem napisać program coś-tam-lliczący. takie zupełnie techniczne narzdzie do wykorzystania 4 razy w roku po 25 minut. Więc zrobiłem kilka okienek edycyjnych, kilka przycisków. Czyli interfejs użytkownika skrajnei ascetyczny i surowy .I jeden mistrz intelektu jako główny zarzut podał" ale tu trzeba wiedzieć co kliknąć a ja jestem z pokolenia wychowanego na windowsie, gdzie jest się prowadzonym za rękę". Nawet nie polemizowałem, bo wg mnie diagnoza była skrajnie słuszna, ale wg mnie nie tyle był to zarzut, ile samokrytyka.
Dodajmy, że na użycie programu mielismy spokojnie kilka godzin więc mógł poprosić - pokaż jak się używa, a ja sobie zrobię notatki, by za kwartał zrobić to szybciej i bez Ciebie.

Czyli zamiast wiedzy , w które okienka i w jakiej kolejności jakie dane wprowadzać - poszukiwał rozwiązania jak w początkowych etapach gier, gdy na ekranie pojaiwaja sie dymki z informacją co i dlaczego kliknąć. W technicznym programie, który mial nie opuścić nie tylko firmy ale i działu i miały być co najwyżej dwie osoby obsługujące taki rodzaj kalkulatora.

cytat:
- znajdźcie to za mnie, bo jestem ułomny i nie potrafię,

to jeszcze jest postawa nie najgorsza. Gorsza jest gdy ktoś powie
- znajdźcie to za mnie, bo ja jestem za bardzo wartościowy, by tracić czas na szukanie takich pierdoł.

w cytowanym tekście przynajmniej gości wie, ze jest ułomny. takiemu można starać się pomóc. w podanym przeze mnie - już nic się nie da zrobić.

Niestety, wielu jest
"z pokolenia wychowanego na windowsie, gdzie jest się prowadzonym za rękę" - i z grupy, którzy nawet nie zobaczą jak działa linuks (zatem - wychowani na windowsie i negujący wartośc wszystkiego innego) , bo tekstowy interfejs "est depasee".

Oczywiście należy rozszerzyć podane przykłady informatyczne na ogólne i podane przykłady brac jako reprezentujace klasy identycznych postaw w dzidzinach innych (choćby samochodowych).
Ostatnio zmieniony przez pikodat 2019-04-11, 08:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-04-11, 09:20   

Oj... temat rzeka. Ale znam powód tego typu zachowań. Teraz na prawie wszystko masz apkę w smartfonie. Więc ludzie, którzy urodzili się ze smartfonem w dłoni i całą dobę są do niego przyssani właśnie tak mają.

Jak nie ma na coś gotowej apki to znaczy, że to nie istnieje.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2019-04-11, 09:37   

To jak z facebookiem. Nie masz konta = nie istniejesz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2019-04-11, 09:41   

Marek1603 napisał/a:
To jak z facebookiem. Nie masz konta = nie istniejesz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Wyjątek potwierdzający regułę? Nie mam konta, a istnieję....chyba, że nie do końca....wszak jednak piszę na Tym Forum. Więc jak to jest? Powiedzcie mi :lol: :lol:
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2019-04-11, 10:57   

Tak się składa, że ja też nie mam.
I powiem więcej. Mam się dobrze. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2019-04-11, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-04-11, 11:18   

Marek1603 napisał/a:
Tak się składa, że ja też nie mam.
I powiem więcej. Mam się dobrze. :mrgreen:


Bo Ty jesteś wymierający dinozaur.

Pytanie w podstawówce do dzieci: ilu macie przyjaciół? i odpowiedź dziewczynki (z lekkim płaczem) : nie mam wcale.
Dlaczego???
- Bo nie mam facebooooooka:(



PS. Ja już jestem wymarły dinozaur.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2019-04-11, 18:34   

pikodat napisał/a:
Marek1603 napisał/a:
Tak się składa, że ja też nie mam.
I powiem więcej. Mam się dobrze. :mrgreen:


Bo Ty jesteś wymierający dinozaur.


Trudno, muszę jakoś z tym żyć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1700
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2019-04-11, 18:47   

Jestem jeszcze uczestnikiem forum jednego z pojazdów marki Fiat. Na forum praktycznie każdy występujący problem jest opisany, a na forum znajdują się fachowcy, którzy znają te auta lepiej niż chyba sami projektanci i mechanicy ASO. Tylko tam trzeba napisać poczekać 1-2 dni na odpowiedzi.
Na FB jest więcej użytkowników, szkoda tylko że odpowiedzi są niewartościowe czy mijają się z prawdą. Nie jestem przeciwnikiem grup na FB, ale niestety czasami pada jedno i to samo pytanie.
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
przemoc84 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2010
Wersja: BlackLine 5 os.
Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 469
Skąd: zam. Elbląg, ur. Poznań
Wysłany: 2019-04-12, 08:47   

ja swoją przygodę z motoryzacją zacząłem od Matiza w 2008r i forum autokacik.pl byłem totalnie zielony w temacie, ale z czasem dzięki tutorialom z forum czy rozmowach zrobiłem sam kilka usprawnień czy wymian osprzętu (nie tylko filtr powietrza czy oleju). Gdybym nie pytał bym nie zrobił, gdyby nie książka Bujańskiego (mam ją do dziś) nie zrobiłbym kilku innych rzeczy. Największym dla mnie i nie tylko zaskoczeniem było sprawdzanie błędów i niezapomniany spinacz jako komputer :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kto pyta nie błądzi, auto to nie jest mapka i wymaga myślenia przy naprawie czy drobnych pracach
_________________
jednoosobowy SANDERO OFF ROAD TEAM POLAND
 
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 584
Skąd: Mazury

  Wysłany: 2019-04-12, 09:08   

A kto to taki ten Fejsbuk ? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez EBmazur 2019-04-12, 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2019-04-12, 10:40   

przemoc84 napisał/a:
kto pyta nie błądzi, auto to nie jest mapka i wymaga myślenia przy naprawie czy drobnych pracach


Masz stuprocentową rację, nie mniej jednak coraz częściej jesteśmy zasypywani pytaniami w stylu dlaczego zapaliła mi się ta lampka i co ona oznacza jakby nie można było zajrzeć do instrukcji, czy poszukać w internecie. Mam wrażenie, że część osób ma w czterech literach jakiekolwiek samodzielne poszukiwania odpowiedzi na nurtujące ich problemy gdyż uważają, że wystarczy napisać na forum (szczególny typ poszukiwania odpowiedzi), a odpowiedź sama do nich dojdzie - co jednoznacznie świadczy o braku poszanowania pozostałych uczestników forum.
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 584
Skąd: Mazury

Wysłany: 2019-04-12, 11:36   

Cytat:
kto pyta nie błądzi, auto to nie jest mapka i wymaga myślenia przy naprawie czy drobnych pracach
Oczywiście , że tak . Tylko co zrobić słysząc pytanie :
Kod:
 dlaczego żarówka przestała świecić?
A potem zobaczyć :shock: po stwierdzeniu , że chyba na pewno się przepaliła ( miałem autentycznie takie pytanie i to nie od " blondynki ")
 
tAboon 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 SCe 109KM + LPG-LR
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 667
Skąd: Gdynia / Kielce
Wysłany: 2019-04-14, 21:33   

Na OLX mam wystawionych kilka przedmiotów. Pytania z jakimi się do mnie zwracają kupujący to jakaś masakra.

Przykład z dziś: sprzedaję używany fotelik samochodowy, na jednym z foto jest uwidoczniona homologacja i zakres wagowy fotelika. Zgadnijcie jakie pytanie dostałem....


Tak, tak, nie mylicie się.... "dla jakiej wagi fotelik?"

:-/

Normalnie ręce opadają......

FireShot Capture 022 - image (394×700) - apollo-ireland.akamaized.net.jpg
:-/
Plik ściągnięto 9228 raz(y) 12,54 KB

_________________
Pozdrawiam
LwG
Bună salutări :)
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-04-15, 09:10   

No to odpisz kulturalnie:

- przecież pisze na tabliczce... :lol:
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2019-04-15, 10:12   

Piszę kulturalnie.
Jest napisane. ;-) :mrgreen:
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2019-04-15, 10:23   

Wszystko co staje się coraz popularniejsze jest dominowane przez idiotów bo ci w społeczeństwie stanowią większość. Dokładnie to stało się na tym forum które w na początku było dość hermetyczne ale przeciętny użytkownik dysponował jakaś wiedzą motoryzacyjną na poziomie majsterkowicza amatora. Tłumaczyć to można brzydotą/opinią daci w tamtym okresie która odstraszała ludzi pustych którzy szukali prestiżu przez samochód. Niesyty wraz z nadejściem dustera 2 wylała się wręcz rzeka brudów na tym forum gdzie mitomania i zabobony zapanowały czekam tylko na temat że wymiana oleju to spisek koncernów motoryzacyjnych.
To samo było z olx opinia miejsca gdzie można kupić coś tanio przyciągnęła najgorszą tłuszcze z dużym nadmiarem wolnego czasu. W moim przypadku kupno/sprzedaż czegokolwiek na olx kończył się absurdalnym problemem np że sprzedający próbuje mnie okraść na 20 zł albo sprzedać zepsuty towar z drugiej strony telefony w niedziele o 23 z prośbą o darmowy towar skutecznie odstraszyły mnie od tej formy pośrednictwa w sprzedaży, tylko allegro bo wśród pospólstwa panuje przekonanie że olx jest anonimowy i można na nim kręcić wałki.
Ostatnio zmieniony przez Fruxo 2019-04-15, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 827
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-04-15, 10:33   

Fruxo napisał/a:
Wszystko co staje się coraz popularniejsze jest dominowane przez idiotów bo ci w społeczeństwie stanowią większość. Dokładnie to stało się na tym forum

Dość mocne stwierdzenie, myślę że nie jest jeszcze tak źle ale jeżeli tak uważasz to zrób tak jak z OLX.
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-04-15, 10:37   

Fruxo - nie można oceniać całego forum poprzez pryzmat jednego osobnika, który wszędzie węszy spisek koncernów motoryzacyjnych, masonerii i czego tam jeszcze dusza zapragnie.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
tAboon 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 SCe 109KM + LPG-LR
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 667
Skąd: Gdynia / Kielce
Wysłany: 2019-05-16, 08:41   

Za pytanie bez szukania powinny być BANy na forum dla nowych userów z 1 postem :/

http://www.daciaklub.pl/f...1785948#1785948
_________________
Pozdrawiam
LwG
Bună salutări :)
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2019-05-16, 09:00   

Na OLX handluję już od kilku ładnych lat, sprzedając tam już motocykl, rower, drogi sprzęt fotograficzny czy też elektronikę a kończą na jakiś duperelkach.
To co obecnie się tam wyprawia to czysta ŻENADA - cała tusza tępych cwaniaków, którzy potrafią zawracać dupę o 5 zł, czy też zwykłych oszustów, próbujących wyłudzić towar. Do tego idioci wysyłający sms-y z żenującymi ofertami, że "zrobią mi łaską i wezmą wystawiony przedmiot za darmo, gdzie mam to im jeszcze wysłać na swój koszt" :-D
Także nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi....oczywiście zawsze się wcześniej czy później znajdą normalne, rzetelne osoby, ale do tego czasu trzeba się użerać z idiotami.
Teraz to już w każdym ogłoszeniu zamieszczam informację tego typu, że nie odpowiadam w ogóle na żenujące oferty i czasami to działa.
A poza tym to OLX staje się coraz mniej atrakcyjną platformą wprowadzając limity ogłoszeń, opłaty itp.
Wolę teraz wystawiać przedmioty w Markecie na FB.
_________________
enjoy the silence
 
shrek 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 110 hp
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 7 os.
Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 2858
Skąd: Romilly sur Seine/Siemianowice Sl.
Wysłany: 2019-05-16, 18:53   

Marek1603 napisał/a:
To jak z facebookiem. Nie masz konta = nie istniejesz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ja nie mam i jakoś zyje
_________________
Rzeczy niemozliwe robie od reki, a na cuda trzeba dzien poczekac.
 
Pedros 


Marka: Dacia
Model: Duster II 4X4
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 400
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2019-05-16, 20:21   

shrek napisał/a:
Marek1603 napisał/a:
To jak z facebookiem. Nie masz konta = nie istniejesz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ja nie mam i jakoś zyje

Ja również. Jesteśmy wystarczająco inwigilowani na każdym kroku i ja nie zamierzam nikomu tego ułatwiać :-P
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-16, 20:46   

Pedros napisał/a:
Jesteśmy wystarczająco inwigilowani na każdym kroku i ja nie zamierzam nikomu tego ułatwiać :-P

To nie możesz też używać Yanosika bo nie dość że zgodnie z regulaminem jesteś inwigilowany to także zgodnie z tym samym regulaminem bezwiednie inwigilujesz innych swoim telefonem z użyciem BT . Przez BT cały czas skanowane jest Twoje otoczenie i przekazywane sa dane innym firmom o których nie masz nawet zielonego pojęcia.
Podobnie jest tez z usługami Goggle :)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne