Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy MediaNav obsługuje 2 telefony?
Autor Wiadomość
ASH_85PL 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Comfort
Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 40
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2019-06-05, 19:13   

Na przełomie lipca i sierpnia odbieram swojego Dustera z media nav. Czy sprzęt obsługuje 2 telefony jednocześnie? Mam chętną na posiadany "uniwersalny" zestaw głośnomówiący, który obsługuje 2 telefony, ale jeśli zestaw z Dustera nie obsługuje dwóch jednocześnie (prywatny i korpo-smycz), to będę go potrzebował.
 
Obywatel MK 



Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 736
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-06-05, 21:00   

Spokojnie obsługuje, sprawdzałem na swoim.
_________________
Browar domowy Mariampol
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-06-06, 09:01   

Możesz sparować 5 telefonów. Jednak nie ma rzecz jasna możliwości, żeby wszystkie 5 było naraz aktywnie podłączonych. Czyli, jeśli masz dwa telefony i oba sparowane wcześniej z MNE, to po wejściu do auta musisz mu palcem na ekranie pokazać, z którym aktualnie MNE ma się łączyć. Drugi pozostanie w pamięci MNE, ale aktualnie nie będzie się łączył przez bluetooth.

Chodzi o zapobieżenie sytuacji, że oba są aktywnie podłączone i załóżmy, że oba jednocześnie zadzwonią.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Pedros 


Marka: Dacia
Model: Duster II 4X4
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 400
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2019-06-06, 09:39   

Jest jeszcze opcja wykorzystania telefonu na dwie karty. Wtedy telefon jest sparowany jeden, a można odbierać połączenia z obu kart.
 
ASH_85PL 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Comfort
Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 40
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2019-06-06, 17:44   

Uuuu to słabo. Mój zestaw kupiony z Alledrogo za 50 zł obsługuje 2 telefony jednocześnie. To jakaś chińska podróbka, więc nie jest idealny (paruje się za każdym razem automatycznie tylko z jednym telefonem a drugi trzeba połączyć ręczne), ale jadąc mogę dzwonić i odbierać rozmowy z obu telefonów naprzemiennie bez konieczności przełączania zestawu między nimi. Zawiesić rozmowę w przypadku drugiego dzwoniącego też się da według instrukcji, ale nie miałem jeszcze takiej konieczności, więc nawet nie pamiętam jak :-P .

O telefonie na dwie karty kiedyś myślałem, ale zrezygnowałem - doszedłem do wniosku, że wolę oddzielać sprawy prywatne od zawodowych (nie chcę podłączać do firmowego komputera / sieci telefonu z prywatnymi kontaktami, zdjęciami itd.). Poza tym, to niezgodne z polityką bezpieczeństwa firmy, w której pracuję.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-06, 20:03   

Pedros napisał/a:
Jest jeszcze opcja wykorzystania telefonu na dwie karty. Wtedy telefon jest sparowany jeden, a można odbierać połączenia z obu kart.

Odbierać owszem, ale zadzwonić tylko z jednej (domyślnej). Chyba, że wybierzemy inną kartę na ekranie smartfona.
 
SWilk 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 100KM
Rocznik: 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-06-07, 15:41   

Belphegor napisał/a:
Chodzi o zapobieżenie sytuacji, że oba są aktywnie podłączone i załóżmy, że oba jednocześnie zadzwonią.


Jakoś moje słuchawki bluetooth sobie radzą z takimi sytuacjami i nawet można się przełączać pomiędzy aktywnymi rozmowami...

MNE ma bardzo słabe wsparcie bluetooth niestety.
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-06-07, 16:42   

SWilk napisał/a:
Jakoś moje słuchawki bluetooth sobie radzą z takimi sytuacjami i nawet można się przełączać pomiędzy aktywnymi rozmowami...


W wielu przypadkach to co jest na rynku jest o krok lub kilka kroków przed tym co oferują producenci w autach. Chodzi o to, żeby co kilka miesięcy/lat triumfalnie obwieszczać klientom, że "nasze auta obecnie obsługują już..." Poza tym w grę wchodzą bardzo duże pieniądze.

A co do radzenia sobie. Technicznie jest to wykonalne, ale angażuje uwagę kierowcy.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-10, 09:56   

SWilk napisał/a:
Jakoś moje słuchawki bluetooth sobie radzą z takimi sytuacjami i nawet można się przełączać pomiędzy aktywnymi rozmowami...
MNE ma bardzo słabe wsparcie bluetooth niestety.

Możliwości MNE nie ma co porównywać do "niezależnych" rozwiązań, bo w wielu miejscach odstają od standardów. Choćby wyświetlanie komunikatów radiowych RDS czy tytułów utworów z MP3- radia za przysłowiowe 50zł potrafią takie teksty płynnie przewijać umożliwiając przeczytanie całości. MNE wyświetla określoną ilość znaków i urywa tekst... przewijania żadnego, co użyteczność odbioru długich wiadomości RDS stawia w ogóle pod znakiem zapytania.
 
Obywatel MK 



Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 736
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-06-10, 14:23   

Żeby nie było to Dacia nie odstaje na tym polu od innych producentów, a rzekłbym nawet, że pod wieloma względami je wyprzedza.
_________________
Browar domowy Mariampol
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne