Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam posiadaczy Dustera w wersji "Access"
Autor Wiadomość
BogdanK 



Marka: Renault
Model: Thalia
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2005
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 326
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-09-18, 22:08   

Gdyby do wersji access była możliwość dokupienia w rozsądnej cenie klimatyzacji - to byłaby to niezła opcja (są tacy, którym nie jest potrzebny full wypas, ważne żeby była klima). Wie o tym producent i dlatego nie przewiduje takiej możliwości (a szkoda).
 
Agszi 


Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-09-19, 10:29   Acces

mistakos napisał/a:
Miło się wspomina życie 20 lat temu :)
Ja miałem wtedy altanę, wiadomo że bez klimy ale z szyberdachem. Tyle że w naszym kraju nikt za bardzo autostrady nie widział, krajowe drogi to byly sznurki TIRów przeplatane osobówkami szukającymi okazji do wyprzedzania. Turlając się za TIRem te 85 mogłem sobie pozwolić na wiatr we włosach, ale jakoś tego nie widzę obecnie lecąc te 130-140 na autostradzie...


Nie wydaje mi się, żeby właściciele Dusterów tak kochali te autostrady. Waga, duże opory, szum wiatru przy prędkości powyżej 120 km/h. Jakbym miał kupować Dustera na autostradę to bym się 2 x zastanowił. Za te same pieniądze można kupić Megankę z podobnym silnikiem o lepszych osiągach i i 20% niższym zużyciu paliwa przy prędkości autostradowej no i oczywiście z klimatyzacja. :)

Mój ś.p. wujek miał Fiata 125 p kupionego na talon w latach osiemdziesiątych. Trzymał go w zamykanym garażu, polerował, wyjeżdżał co niedziela do kościoła i kilka razy do roku do rodziny i to tylko w okresie letnim, bo w zimie niebezpiecznie. I tak przestał ten Fiat 12 lat w garażu i osiągnął przebieg 26000 km. Takie były czasy.
 
mojo 



Marka: Opel
Model: Corsa E
Silnik: 1.4 90KM lpg
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 787
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-19, 14:09   

Strasznie wszyscy zniechęcają do basic'ka .
Pytanie podstawowe na ile się auto kupuje, jak na dłużej 7-10 lat to wybrać to co potrzebne, jak na 3-4 lata to patrzeć na wyposażenie, które później łykają kupujący.
Ja osobiście klimatyzacji nigdy nie włączam bo jest mi to nie potrzebne, robię po 40-50 tys km rocznie w różne dni i jednorazowe odcinki po 600 km. W 3 na 4 auta mam klime bo nie mogłem kupić inaczej.
Nie każdy jak widać potrzebuje takich dodatków.

Przy prędkościach autostradowych jeżeli filtr nie jest super ścisły to spokojnie tzw "grawitacyjny" przepływ wystarcza.

Co do wiatru we włosach to 200+ cabrio z opuszczonymi szybami bocznymi do tego = chce się żyć :mrgreen: ale oczywiście nie każdy to może lubić tylko wówczas to bym zerkał w kierunki salony Bentleya czy Jaga bo jazda niczym nie różni się od siedzenia na wygodnej kanapie w przytulnym domku.

Ilu ludzi tyle patrzenia na świat :mrgreen:

PS
Co do ciśnienia na klimę to jest tak paranoidalnie wielkie że w Spiderze mi wsadzili nawet automatyczną :mrgreen: więc pewnie niedługo będzie w rowerach.
Ostatnio zmieniony przez mojo 2019-09-19, 14:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-09-19, 14:23   

mojo napisał/a:
Strasznie wszyscy zniechęcają do basic'ka .
Pytanie podstawowe na ile się auto kupuje, jak na dłużej 7-10 lat to wybrać to co potrzebne, jak na 3-4 lata to patrzeć na wyposażenie, które później łykają kupujący.
Ja osobiście klimatyzacji nigdy nie włączam bo jest mi to nie potrzebne, robię po 40-50 tys km rocznie w różne dni i jednorazowe odcinki po 600 km. W 3 na 4 auta mam klime bo nie mogłem kupić inaczej.
Nie każdy jak widać potrzebuje takich dodatków.

Przy prędkościach autostradowych jeżeli filtr nie jest super ścisły to spokojnie tzw "grawitacyjny" przepływ wystarcza.

Co do wiatru we włosach to 200+ cabrio z opuszczonymi szybami bocznymi do tego = chce się żyć :mrgreen: ale oczywiście nie każdy to może lubić tylko wówczas to bym zerkał w kierunki salony Bentleya czy Jaga bo jazda niczym nie różni się od siedzenia na wygodnej kanapie w przytulnym domku.

Ilu ludzi tyle patrzenia na świat :mrgreen:

PS
Co do ciśnienia na klimę to jest tak paranoidalnie wielkie że w Spiderze mi wsadzili nawet automatyczną :mrgreen: więc pewnie niedługo będzie w rowerach.


No wiesz niektórzy żeby poczuć wiatr we włosach muszą rozsunąć rozporek :mrgreen:

Ja miałem Renault Fluence 1,6 w wersji acces co prawda z klimą. Sprzedawałem w maju nikt o wersje sie nie pytał i nie miało to najmniejszego znaczenia. Liczy się rocznik i przebieg oraz LPG resztę kupujący ma w dupie.
_________________
Martwią się bogacze, gdzie pochować swoje dacze:)
Ostatnio zmieniony przez gawel 2019-09-19, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne